Nasa Core - en to el translation catalogue (1391 entries)

en:  - Has been an error. You need to rebuild this product.
el: - Έγινε λάθος. Πρέπει να ανακατασκευάσετε αυτό το προϊόν.

en: %s sold in last %s hour
el: %s πωλήθηκε την τελευταία %s ώρα

en: %s sold in last %s hours
el: %s πωλήθηκαν τις τελευταίες %s ώρες

en: %s was exists, please try with another string!!!
el: Το %s υπήρχε, δοκιμάστε με άλλη συμβολοσειρά!!!

en: %s&nbsp;each
el: %s το καθένα

en: &#37;&nbsp;OFF
el: &#37;&nbsp;ΕΚΠΤΩΣΗ

en: &nbsp;each
el: &nbsp;καθε

en: + Advance Options
el: + Επιλογές εκ των προτέρων

en: + Show more
el: + Εμφάνιση περισσότερων

en: - Show less
el: - Δείξε λιγότερο

en: 0.1s
el: 0,1 δευτ

en: 0.2s
el: 0,2 δευτ

en: 0.3s
el: 0,3 δευτ

en: 0.4s
el: 0,4 δευτ

en: 0.5s
el: 0,5 δευτ

en: 0.6s
el: 0,6 δευτ

en: 0.7s
el: 0,7 δευτ

en: 0.8s
el: 0,8 δευτ

en: 0.9s
el: 0,9 δευτ

en: 1 Column
el: 1 Στήλη

en: 1 column
el: 1 στήλη

en: 1 level
el: 1 επίπεδο

en: 1 Row
el: 1 Σειρά

en: 1.0s
el: 1,0 δευτ

en: 1.1s
el: 1,1 δευτ

en: 1.2s
el: 1,2 δευτ

en: 1.3s
el: 1,3 δευτ

en: 1.4s
el: 1,4 δευτ

en: 1.5 column
el: 1,5 στήλη

en: 1.5s
el: 1,5 δευτ

en: 1.6s
el: 1,6 δευτ

en: 100ms
el: 100 ms

en: 2 Columns
el: 2 Στήλες

en: 2 columns
el: 2 στήλες

en: 2 levels
el: 2 επίπεδα

en: 2 Rows
el: 2 σειρές

en: 200ms
el: 200 ms

en: 3 Columns
el: 3 Στήλες

en: 3 columns
el: 3 στήλες

en: 3 levels
el: 3 επίπεδα

en: 3 Rows
el: 3 σειρές

en: 300ms
el: 300 ms

en: 360&#176; View
el: Προβολή 360&#176;

en: 360&#176; Viewer
el: Προβολή 360&#176;

en: 360&#176; Viewer Badge In Grid
el: Σήμα προβολής 360&#176; στο πλέγμα

en: 4 Columns
el: 4 Στήλες

en: 4 columns
el: 4 στήλες

en: 400ms
el: 400 ms

en: 5 Columns
el: 5 στήλες

en: 5 columns
el: 5 στήλες

en: 500ms
el: 500 ms

en: 6 Columns
el: 6 Στήλες

en: 6 columns
el: 6 στήλες

en: 600ms
el: 600 ms

en: 700ms
el: 700 ms

en: 800ms
el: 800 ms

en: <strong>Bulk Savings</strong>&nbsp;(Buy more save more)
el: <strong>Μαζική εξοικονόμηση</strong>&nbsp;(Αγοράστε περισσότερα εξοικονομήστε περισσότερα)

en: <strong>people</strong>&nbsp;are viewing this right now
el: <strong>άτομα</strong>&nbsp;το βλέπουν αυτήν τη στιγμή

en: Accordion - Border
el: Ακορντεόν - Σύνορα

en: Accordion - No Border
el: Ακορντεόν - Χωρίς Σύνορα

en: Accordion in Content
el: Ακορντεόν στο περιεχόμενο

en: Account
el: λογαριασμός

en: Add
el: Προσθήκη

en: Add Custom Class Page
el: Προσθήκη σελίδας προσαρμοσμένης τάξης

en: Add Dot Slide
el: Προσθήκη Dot Slide

en: Add Gallery
el: Προσθήκη Gallery

en: Add Gallery 360&#176; Viewer
el: Προσθήκη Gallery 360&#176; Viewer

en: Add Gallery Images
el: Προσθήκη εικόνων συλλογής

en: Add Group
el: Προσθήκη ομάδας

en: Add images to variation gallery
el: Προσθήκη εικόνων στη συλλογή παραλλαγών

en: Add More Width (px)
el: Προσθήκη περισσότερου πλάτους (px)

en: Add more width site (px)
el: Προσθήκη ιστότοπου μεγαλύτερου πλάτους (px)

en: Add New
el: Προσθεσε νεο

en: Add New Block
el: Προσθήκη νέου μπλοκ

en: Add New Bulk Discount
el: Προσθήκη νέας μαζικής έκπτωσης

en: Add New Category
el: Προσθήκη νέας κατηγορίας

en: Add New Custom Tab
el: Προσθήκη νέας προσαρμοσμένης καρτέλας

en: Add New Header
el: Προσθήκη νέας κεφαλίδας

en: Add New Item
el: Προσθήκη νέου αντικειμένου

en: Add New Project
el: Προσθήκη νέου έργου

en: Add New Slide
el: Προσθήκη νέας διαφάνειας

en: Add New Tab
el: Προσθήκη νέας καρτέλας

en: Add new term
el: Προσθήκη νέου όρου

en: Add or Upload File
el: Προσθήκη ή Μεταφόρτωση αρχείου

en: Add our Recommended Products to your Order - Checkout Page
el: Προσθέστε τα προτεινόμενα προϊόντα μας στη σελίδα παραγγελίας - ολοκλήρωσης αγοράς

en: Add Recommended Products To Customer Order - Checkout Page
el: Προσθήκη προτεινόμενων προϊόντων σε παραγγελία πελάτη - Σελίδα ολοκλήρωσης αγοράς

en: Add Recommended Products To Mini- Cart, wishlist, Viewed - Empty Side Bar
el: Προσθήκη προτεινόμενων προϊόντων στο μίνι-καλάθι, λίστα επιθυμιών, προβολές - κενή πλαϊνή μπάρα

en: Add Recommended Products To Mini- Cart, wishlist, Viewed - Empty Sidebar
el: Προσθήκη προτεινόμενων προϊόντων στο μίνι-καλάθι, λίστα επιθυμιών, προβολές - κενή πλαϊνή γραμμή

en: Add Row
el: Πρόσθεσε γραμμή

en: Add selected to cart
el: Προσθήκη επιλεγμένων στο καλάθι

en: Add selected to cart (%s)
el: Προσθήκη επιλεγμένων στο καλάθι (%s)

en: Add Slide Product Pin
el: Προσθήκη καρφίτσας προϊόντος διαφάνειας

en: Add static block to Header
el: Προσθήκη στατικού μπλοκ στην Κεφαλίδα

en: Add to cart
el: Προσθήκη στο καλάθι

en: Add To Cart UX Variations in Grid
el: Προσθήκη στο καλάθι Παραλλαγές UX στο Grid

en: Add to gallery
el: Προσθήκη στη συλλογή

en: Added successfully
el: Προστέθηκε με επιτυχία

en: Additional
el: Πρόσθετος

en: Address
el: Διεύθυνση

en: After - Add To Cart Form - Single Product Page
el: Μετά - Φόρμα προσθήκης στο καλάθι - Σελίδα μεμονωμένου προϊόντος

en: After - Cart Content - Shopping Cart
el: Μετά - Περιεχόμενο Καλαθιού - Καλάθι αγορών

en: After - Cart Table - Shopping Cart
el: After - Cart Table - Καλάθι αγορών

en: After - Customer Details - Checkout
el: Μετά - Στοιχεία πελάτη - Ολοκλήρωση αγοράς

en: After - Place Order Button - Checkout
el: Μετά - Πλήκτρο Παραγγελίας - Ολοκλήρωση αγοράς

en: After - Process Checkout Button - Shopping Cart
el: After - Process Κουμπί ολοκλήρωσης αγοράς - Καλάθι αγορών

en: After - Review Order Payment - Checkout
el: Μετά - Έλεγχος Παραγγελίας Πληρωμή - Ολοκλήρωση αγοράς

en: After Breadcrumb
el: Μετά το Breadcrumb

en: After title
el: Μετά τον τίτλο

en: Ajax Infinite
el: Άγιαξ Άπειρο

en: Align
el: Ευθυγραμμίζω

en: Align (Style => Full)
el: Στοίχιση (Στυλ => Πλήρης)

en: Alignment
el: Ευθυγραμμία

en: Alignment Info
el: Πληροφορίες ευθυγράμμισης

en: All Blogs
el: Όλα τα ιστολόγια

en: All Brands
el: Όλες οι μάρκες

en: All Categories
el: Όλες οι κατηγορίες

en: All Footers
el: Όλα τα υποσέλιδα

en: All Groups
el: Όλες οι Ομάδες

en: All Headers
el: Όλες οι κεφαλίδες

en: ALL PORTFOLIOS LOADED
el: ΟΛΑ ΤΑ ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΚΙΑ ΦΟΡΤΩΘΗΚΑΝ

en: ALL PRODUCTS LOADED
el: ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ ΦΟΡΤΩΘΗΚΑΝ

en: Allow Bulk Discount
el: Να επιτρέπεται η μαζική έκπτωση

en: Allow Customized by Customer
el: Να επιτρέπεται η προσαρμογή από τον πελάτη

en: Already Sold:
el: Ήδη Πουλήθηκε:

en: ALT - Text
el: ALT - Κείμενο

en: ALT - Title
el: ALT - Τίτλος

en: Amazon URL
el: URL του Amazon

en: Animation Delay
el: Καθυστέρηση κινουμένων σχεδίων

en: Apply with Header Type 1, 2, 3, 5, 7
el: Εφαρμογή με κεφαλίδα τύπου 1, 2, 3, 5, 7

en: Are you sure to delete image?
el: Είστε σίγουροι ότι θα διαγράψετε την εικόνα;

en: Are you sure to delete video?
el: Είστε σίγουροι ότι θα διαγράψετε το βίντεο;

en: Are you sure you want to remove it?
el: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να το καταργήσετε;

en: Arrows
el: βέλη

en: Arrows (Only use for Style is Carousel or Simple Slide)
el: Βέλη (Η χρήση μόνο για το στυλ είναι καρουζέλ ή απλή διαφάνεια)

en: Arrows (Only use for Style is Slider or Simple Slide)
el: Βέλη (Η χρήση μόνο για το στυλ είναι Slider ή Simple Slide)

en: Arrows (Only use for Style is Slider)
el: Βέλη (Η χρήση μόνο για το στυλ είναι ρυθμιστικό)

en: Arrows Position
el: Θέση βέλους

en: Arrows Position - Simple Deals
el: Θέση βέλους - Απλές προσφορές

en: Ask a Question
el: Κάνε μια ερώτηση

en: Ask a Question - Single Product Page
el: Κάντε μια ερώτηση - Σελίδα μεμονωμένου προϊόντος

en: Attribute Color Style
el: Χαρακτηριστικό στυλ χρώματος

en: Attribute Image Style
el: Χαρακτηριστικό Στυλ εικόνας

en: Attribute Label Style
el: Στυλ ετικέτας χαρακτηριστικών

en: Attributes - the type "Select", "Custom" in Grid
el: Χαρακτηριστικά - ο τύπος "Επιλογή", "Προσαρμοσμένο" στο Πλέγμα

en: Author Info
el: Πληροφορίες συγγραφέα

en: Auto Play
el: Αυτόματη αναπαραγωγή

en: Auto Slide
el: Αυτόματη διαφάνεια

en: Available - Sold
el: Διαθέσιμο - Πωλείται

en: Available Vertical
el: Διαθέσιμο Κάθετα

en: Available:
el: Διαθέσιμος:

en: Baby
el: Μωρό

en: Background Color
el: Χρώμα του φόντου

en: Background Color Of Product Items In The Shop
el: Χρώμα φόντου των αντικειμένων προϊόντων στο κατάστημα

en: Background icon
el: Εικονίδιο φόντου

en: Background Image
el: Εικόνα φόντου

en: Background Image - Mobile
el: Εικόνα φόντου - Κινητό

en: Background Layout
el: Διάταξη φόντου

en: Background Mode
el: Λειτουργία φόντου

en: Background Single Product Layout
el: Διάταξη μεμονωμένου προϊόντος φόντου

en: Background title
el: Τίτλος φόντου

en: Badge Variants
el: Παραλλαγές σήματος

en: Banner Content
el: Περιεχόμενο Banner

en: Banner Font
el: Γραμματοσειρά Banner

en: Banner Height
el: Ύψος πανό

en: Banner Image
el: Εικόνα Banner

en: Banner Material
el: Υλικό Banner

en: Banner Multi Products
el: Banner πολλαπλών προϊόντων

en: Banner Products
el: Προϊόντα Banner

en: Banner Text
el: Κείμενο banner

en: Banner Width
el: Πλάτος Banner

en: Before title
el: Πριν τον τίτλο

en: Begin - Max Counter
el: Έναρξη - Max Counter

en: Begin - Min Counter
el: Αρχή - Μετρητής Ελάχ

en: Behance
el: Συμπεριφορά

en: Behance URL
el: Διεύθυνση URL συμπεριφοράς

en: Best Selling
el: Καλύτερη πώληση

en: Big Square
el: Μεγάλη Πλατεία

en: Blank
el: Κενό

en: Blank - New Window
el: Κενό - Νέο Παράθυρο

en: Block Header
el: Αποκλεισμός κεφαλίδας

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: Bold - 500
el: Έντονη - 500

en: Bold - 600
el: Έντονη - 600

en: Bold - 700
el: Έντονη - 700

en: Bold - 800
el: Έντονη - 800

en: Bold - 900
el: Έντονη - 900

en: Boot Rate
el: Ποσοστό εκκίνησης

en: Border color icon
el: Εικονίδιο χρώματος περιγράμματος

en: Border Inner
el: Εσωτερικά σύνορα

en: Border Outner
el: Εξωτερικά σύνορα

en: Bottom
el: Κάτω μέρος

en: Bottom Content
el: Κάτω περιεχόμενο

en: Bottom of Pin
el: Κάτω καρφίτσα

en: Bottom To Top
el: Από κάτω προς τα πάνω

en: Bought Together
el: Αγορά μαζί

en: Bought Together are suggested products purchased with the current product. Note: Only use for Simple product
el: Bought Together είναι προτεινόμενα προϊόντα που αγοράστηκαν με το τρέχον προϊόν. Σημείωση: Χρησιμοποιήστε μόνο για απλό προϊόν

en: Box Description
el: Περιγραφή κουτιού

en: Box Image
el: Εικόνα πλαισίου

en: Box Link
el: Σύνδεσμος κουτιού

en: Box link
el: Σύνδεσμος κουτιού

en: Box Style
el: Στυλ κουτιού

en: Box Title
el: Τίτλος κουτιού

en: Brand Order
el: Παραγγελία επωνυμίας

en: Brand:
el: Μάρκα:

en: Brands:
el: Μάρκες:

en: Breadcrumb
el: Φρυγανιά

en: Breadcrumb Background
el: Υπόβαθρο ψωμιού

en: Breadcrumb Background - Mobile
el: Υπόβαθρο Breadcrumb - Κινητό

en: Breadcrumb Background Color
el: Χρώμα φόντου ψωμιού

en: Breadcrumb Background Image
el: Εικόνα φόντου ψωμιού

en: Breadcrumb Height
el: Ύψος ψωμιού

en: Breadcrumb Height - Mobile
el: Breadcrumb Height - Κινητό

en: Breadcrumb Layout
el: Διάταξη ψωμιού

en: Breadcrumb Text Alignment
el: Ευθυγράμμιση κειμένου Breadcrumb

en: Breadcrumb Text Color
el: Χρώμα κειμένου Breadcrumb

en: Breadcrumb Type
el: Τύπος ψωμιού

en: Builder - Support HFE-Elementor
el: Builder - Υποστήριξη HFE-Elementor

en: Builder - Support WPBakery
el: Builder - Υποστήριξη WPBakery

en: Built-in
el: Ενσωματωμένο

en: Built-in Dark
el: Ενσωματωμένο Dark

en: Built-in Light 1
el: Ενσωματωμένο φως 1

en: Built-in Light 2
el: Ενσωματωμένο φως 2

en: Built-in Light 3
el: Ενσωματωμένο φως 3

en: Built-in Mobile
el: Ενσωματωμένο κινητό

en: Bulk
el: Ογκος

en: Bulk Discount
el: Μαζική Έκπτωση

en: Bulk Discount - Badge
el: Μαζική Έκπτωση - Σήμα

en: Bulk Discount - Buy more save more
el: Μαζική Έκπτωση - Αγοράστε περισσότερα εξοικονομήστε περισσότερα

en: Bulk Discount Rules
el: Κανόνες μαζικής έκπτωσης

en: Bullets
el: Σφαίρες

en: Bullets Align
el: Σφαίρες Ευθυγράμμιση

en: Bullets Postition
el: Θέση Bullets

en: Button page blogs
el: Ιστολόγιο σελίδας κουμπιών

en: Button Store
el: Κατάστημα κουμπιών

en: Button text
el: Κείμενο κουμπιού

en: BUY&nbsp;
el: ΑΓΟΡΑ&nbsp;

en: Buy&nbsp;%s&nbsp;item&nbsp;get&nbsp; | Buy&nbsp;%s&nbsp;items&nbsp;get&nbsp;
el[0]: Αγορά&nbsp;%s&nbsp;αντικείμενο&nbsp;λήψη&nbsp;
el[1]: Αγορά&nbsp;%s&nbsp;αντικείμενα&nbsp;λάβετε&nbsp;

en: Buzz
el: Βόμβος

en: Cache Empty!
el: Κενή προσωρινή μνήμη!

en: Cache Files
el: Αρχεία προσωρινής μνήμης

en: Cache Mode
el: Λειτουργία προσωρινής μνήμης

en: Cache Quickview (Apply with Cache Files)
el: Cache Quickview (Εφαρμογή με αρχεία προσωρινής μνήμης)

en: Cache Shortcodes (Apply with Cache Files)
el: Σύντομοι κωδικοί προσωρινής μνήμης (Εφαρμογή με αρχεία προσωρινής μνήμης)

en: Cache Variable Loop Products (Apply with Cache Files)
el: Προϊόντα βρόχου μεταβλητής κρυφής μνήμης (Εφαρμογή με αρχεία προσωρινής μνήμης)

en: Cancel
el: Ματαίωση

en: Caption
el: Λεζάντα

en: Carousel
el: Στροβιλοδρόμιο

en: Cart
el: Καροτσάκι

en: Cart page
el: Σελίδα καλαθιού

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Categories (Input categories slug Divide with "," Ex: slug-1, slug-2 ...)
el: Κατηγορίες (Κατηγορίες εισαγωγής γυμνοσάλιαγκας Διαιρέστε με "," Π.χ.: γυμνοσάλιαγκας-1, γυμνοσάλιαγκας-2 ...)

en: Categories Included
el: Κατηγορίες που περιλαμβάνονται

en: Categories Included List
el: Λίστα περιλαμβανόμενων κατηγοριών

en: Categories Included List (ID or Slug, separated by ",". Ex: 1, 2 or slug-1, slug-2)
el: Λίστα περιλαμβανόμενων κατηγοριών (ID ή Slug, διαχωρισμένα με ","". Π.χ.: 1, 2 ή slug-1, slug-2)

en: Categories Info
el: Πληροφορίες για τις κατηγορίες

en: Categories number for display
el: Αριθμός κατηγοριών για εμφάνιση

en: Center
el: Κέντρο

en: Change Shop Layout Mode
el: Αλλάξτε τη λειτουργία διάταξης καταστήματος

en: Change Time Delay (s)
el: Αλλαγή ώρας καθυστέρησης (-ες)

en: Change View Mode
el: Αλλαγή λειτουργίας προβολής

en: Checkout now!
el: Ολοκλήρωση αγοράς τώρα!

en: Checkout page
el: Σελίδα ολοκλήρωσης αγοράς

en: Choose an image
el: Επιλέξτε μια εικόνα

en: Classic
el: Κλασσικός

en: Classic 2D
el: Κλασικό 2D

en: Classic 2D - Background - Gray
el: Κλασικό 2D - Φόντο - Γκρι

en: Classic 2D - Background - Transparent
el: Κλασικό 2D - Φόντο - Διαφανές

en: Classic 2D - No Border
el: Classic 2D - Χωρίς σύνορα

en: Classic 2D - Radius - Dash
el: Κλασικό 2D - Radius - Dash

en: Classic 3D
el: Κλασικό 3D

en: Clear Cache
el: Εκκαθάριση προσωρινής μνήμης

en: Clear Cache Success !
el: Επιτυχία εκκαθάρισης προσωρινής μνήμης!

en: Click here to Edit
el: Κάντε κλικ εδώ για Επεξεργασία

en: Click here to select Brand (PWB) ...
el: Κάντε κλικ εδώ για να επιλέξετε Brand (PWB) ...

en: Click here to select Brand ...
el: Κάντε κλικ εδώ για να επιλέξετε Μάρκα...

en: Click here to select Category ...
el: Κάντε κλικ εδώ για να επιλέξετε Κατηγορία...

en: Click here to select Deal ...
el: Κάντε κλικ εδώ για να επιλέξετε Προσφορά...

en: Click here to select Menu ...
el: Κάντε κλικ εδώ για να επιλέξετε Μενού...

en: Click here to select Pin...
el: Κάντε κλικ εδώ για να επιλέξετε Pin...

en: Click here to select Revolution Slider...
el: Κάντε κλικ εδώ για να επιλέξετε Revolution Slider...

en: Close
el: Κλείσε

en: Color
el: Χρώμα

en: Color 1st
el: Χρώμα 1ο

en: Color 2nd
el: Χρώμα 2ο

en: Color Attribute Style - Only use for Single or Quickview
el: Στυλ χαρακτηριστικού χρώματος - Χρησιμοποιείται μόνο για Single ή Quickview

en: Color title
el: Τίτλος χρώματος

en: Column Icon View 1
el: Προβολή εικονιδίου στήλης 1

en: Column Icon View 2
el: Προβολή εικονιδίου στήλης 2

en: Column Number View
el: Προβολή αριθμού στήλης

en: Columns
el: Στήλες

en: Columns Medium
el: Στήλες Μεσαίο

en: Columns Number
el: Αριθμός στηλών

en: Columns Number Small
el: Αριθμός στηλών Μικρός

en: Columns Number Small for Carousel
el: Μικρός αριθμός στηλών για καρουζέλ

en: Columns Number Small for Slider
el: Αριθμός στηλών Μικρός για ρυθμιστικό

en: Columns Number Tablet
el: Πίνακας αριθμού στηλών

en: Columns Small
el: Στήλες Μικρές

en: Columns Small Slider
el: Στήλες Small Slider

en: Coming Soon
el: Ερχομαι συντομα

en: Coming Soon Image
el: Σύντομα εικόνα

en: Coming Soon Info
el: Προσεχώς Πληροφορίες

en: Coming Soon Time
el: Προσεχώς Ώρα

en: Coming Soon Tittle
el: Προσεχώς Τίτλος

en: Compare
el: Συγκρίνω

en: Compare images.
el: Συγκρίνετε εικόνες.

en: COMPLETE - Please go to Dashboard > Settings > Permalinks to Re-built Permalinks your site.
el: ΟΛΟΚΛΗΡΩΘΗΚΕ - Πηγαίνετε στο Dashboard > Settings > Permalinks to Re-building Permalinks στον ιστότοπό σας.

en: Contact Form Items
el: Στοιχεία Φόρμας Επικοινωνίας

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Content Width (%)
el: Πλάτος περιεχομένου (%)

en: Core Options
el: Βασικές Επιλογές

en: Count
el: μετρώ

en: Count Items
el: Καταμέτρηση αντικειμένων

en: Count products
el: Μετρήστε προϊόντα

en: Create Countdown time.
el: Δημιουργία χρόνου αντίστροφης μέτρησης.

en: Create icon box.
el: Δημιουργία πλαισίου εικονιδίων.

en: Create image.
el: Δημιουργία εικόνας.

en: Create info contact, introduce.
el: Δημιουργία επαφής πληροφοριών, εισαγωγή.

en: Create info Instagram.
el: Δημιουργία πληροφοριών Instagram.

en: Create info opening time of shop.
el: Δημιουργία πληροφοριών ώρας λειτουργίας του καταστήματος.

en: Create sevice box.
el: Δημιουργία θυρίδας εξυπηρέτησης.

en: Create text link custom.
el: Δημιουργία προσαρμοσμένου συνδέσμου κειμένου.

en: Create title of section.
el: Δημιουργία τίτλου ενότητας.

en: Custom add more class name for header page
el: Προσαρμοσμένη προσθήκη περισσότερων ονόματος τάξης για τη σελίδα κεφαλίδας

en: Custom Badge
el: Προσαρμοσμένο σήμα

en: Custom Class
el: Προσαρμοσμένη τάξη

en: Custom Font
el: Προσαρμοσμένη γραμματοσειρά

en: Custom links
el: Προσαρμοσμένοι σύνδεσμοι

en: Custom Tabs
el: Προσαρμοσμένες καρτέλες

en: Custom Width
el: Προσαρμοσμένο πλάτος

en: Custom width this page
el: Προσαρμοσμένο πλάτος αυτής της σελίδας

en: Customer Name
el: Όνομα πελάτη

en: Customer Says
el: Λέει ο πελάτης

en: Customize this item?
el: Προσαρμογή αυτού του στοιχείου;

en: Dark
el: Σκοτάδι

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Date (Format: YYYY-mm-dd HH:mm:ss | YYYY/mm/dd HH:mm:ss)
el: Ημερομηνία (Μορφή: ΕΕΕΕ-μμ-ηη ΩΩ:λλ:δδ | ΕΕΕΕ/μμ/ηη ΩΩ:λλ:δδ)

en: Date align
el: Στοίχιση ημερομηνίας

en: Date align (with Style: Text)
el: Στοίχιση ημερομηνίας (με Στυλ: Κείμενο)

en: Date alignment
el: Στοίχιση ημερομηνίας

en: Date Info
el: Πληροφορίες ημερομηνίας

en: Date text
el: Κείμενο ημερομηνίας

en: Date/Author/Readmore position with description
el: Ημερομηνία/Συγγραφέας/Ανάγνωση θέση με περιγραφή

en: Day
el: Ημέρα

en: day
el: ημέρα

en: Days
el: Ημέρες

en: days
el: ημέρες

en: Deal Before Time
el: Συμφωνία πριν από το χρόνο

en: Deal of the Day
el: Προσφορά της ημέρας

en: Deals
el: Συμφωνίες

en: Deep Levels
el: Βαθιά επίπεδα

en: Default
el: Προκαθορισμένο

en: Default Font
el: Προεπιλεγμένη γραμματοσειρά

en: Default is 800x800. (Width x Height)
el: Η προεπιλογή είναι 800x800. (Πλάτος x Ύψος)

en: Default link to shop page.
el: Προεπιλεγμένος σύνδεσμος προς τη σελίδα καταστήματος.

en: Delay (s)
el: Καθυστέρηση (ες)

en: Delay Time (s)
el: Χρόνος(οι) καθυστέρησης

en: Delay Time (s) (Only use for Style is Slider.)
el: Χρόνος(οι) καθυστέρησης (Η χρήση μόνο για το Στυλ είναι το Slider.)

en: Delete
el: Διαγράφω

en: Delete image
el: Διαγραφή εικόνας

en: Delivery &#38; Return
el: Παράδοση &#38; Επιστροφή

en: Delivery &#38; Return - Single Product Page
el: Παράδοση &#38; Επιστροφή - Σελίδα μεμονωμένου προϊόντος

en: Demo data was imported. If you want import demo data again, You should need reset data of your site.
el: Έγινε εισαγωγή δεδομένων επίδειξης. Εάν θέλετε να εισαγάγετε ξανά δεδομένα επίδειξης, θα χρειαστείτε επαναφορά δεδομένων του ιστότοπού σας.

en: Description
el: Περιγραφή

en: Description - for Deal Before Time
el: Περιγραφή - για συμφωνία πριν από την ώρα

en: Desktop Columns
el: Στήλες επιφάνειας εργασίας

en: Digital
el: Ψηφιακό

en: Disable
el: Καθιστώ ανίκανο

en: Discord
el: Διχόνοια

en: Discord URL
el: Διαφωνία URL

en: Discount
el: Εκπτωση

en: Discount Type
el: Τύπος έκπτωσης

en: Discount&nbsp;%s&#37;
el: Έκπτωση&nbsp;%s&#37;

en: Display 1 main and 4 extra products.
el: Εμφάνιση 1 κύριου και 4 επιπλέον προϊόντων.

en: Display Banner
el: Εμφάνιση Banner

en: Display Banner v1
el: Εμφάνιση Banner v1

en: Display Banner v2
el: Εμφάνιση Banner v2

en: Display brand on product Grid
el: Εμφάνιση επωνυμίας στο προϊόν Grid

en: Display brands logo
el: Εμφάνιση λογότυπου επωνυμιών

en: Display Categories Directory
el: Εμφάνιση καταλόγου κατηγοριών

en: Display Child of Product Categories.
el: Εμφάνιση θυγατρικών κατηγοριών προϊόντων.

en: Display Compare IMGS
el: Εμφάνιση Σύγκριση IMGS

en: Display Countdown Time
el: Εμφάνιση χρόνου αντίστροφης μέτρησης

en: Display Follow
el: Εμφάνιση Ακολουθήστε

en: Display Follow icon social.
el: Εμφάνιση εικονιδίου παρακολούθησης κοινωνικών δικτύων.

en: Display form search.
el: Εμφάνιση αναζήτησης φόρμας.

en: Display Header Icons
el: Εμφάνιση εικονιδίων κεφαλίδας

en: Display Icon Box
el: Πλαίσιο εικονιδίων εμφάνισης

en: Display Image
el: Εμφάνιση εικόνας

en: Display Image Box Grid
el: Εμφάνιση πλέγματος πλαισίου εικόνας

en: Display Instagram Feed
el: Εμφάνιση ροής Instagram

en: Display material pin banner.
el: Εμφάνιση πανό καρφίτσας υλικού.

en: Display Mega Menu
el: Εμφάνιση Mega Menu

en: Display menu is vertical format.
el: Το μενού εμφάνισης έχει κατακόρυφη μορφή.

en: Display Menu Level Root (level = 0).
el: Ρίζα επιπέδου μενού εμφάνισης (επίπεδο = 0).

en: Display Menu Root (Level 0)
el: Εμφάνιση ρίζας μενού (Επίπεδο 0)

en: Display Menu Vertical
el: Εμφάνιση Μενού Κάθετη

en: Display Multi products pin banner.
el: Εμφάνιση banner καρφίτσας πολλών προϊόντων.

en: Display Pin Material Banner
el: Εμφάνιση banner υλικού καρφίτσας

en: Display Pin Products Banner
el: Εμφάνιση Banner Προϊόντων Pin

en: Display Position
el: Θέση εμφάνισης

en: Display Post - Blogs.
el: Εμφάνιση ανάρτησης - Blogs.

en: Display Post Blogs
el: Εμφάνιση ιστολογίων αναρτήσεων

en: Display product brands with Accordion.
el: Εμφάνιση επωνυμιών προϊόντων με Ακορντεόν.

en: Display product brands with Dropdown.
el: Εμφάνιση επωνυμιών προϊόντων με αναπτυσσόμενο μενού.

en: Display Product Categories
el: Εμφάνιση κατηγοριών προϊόντων

en: Display Product Categories.
el: Εμφάνιση κατηγοριών προϊόντων.

en: Display Product Deal
el: Εμφάνιση προσφοράς προϊόντος

en: Display Product Groups
el: Εμφάνιση ομάδων προϊόντων

en: Display Products
el: Εμφάνιση προϊόντων

en: Display Products - Tabs
el: Εμφάνιση προϊόντων - Καρτέλες

en: Display products as many format.
el: Εμφάνιση προϊόντων σε πολλές μορφές.

en: Display products as masonry layout.
el: Εμφάνιση προϊόντων ως διάταξη τοιχοποιίας.

en: Display Products By Ids
el: Εμφάνιση προϊόντων κατά αναγνωριστικά

en: Display products by ids.
el: Εμφάνιση προϊόντων κατά αναγνωριστικά.

en: Display products deal.
el: Προσφορά προϊόντων προβολής.

en: Display products list.
el: Εμφάνιση λίστας προϊόντων.

en: Display products pin banner.
el: Εμφάνιση καρφιτσών πανό προϊόντων.

en: Display Products Special Deal
el: Εμφάνιση προϊόντων Ειδική Προσφορά

en: Display Revolution Slider
el: Εμφάνιση ρυθμιστικού επανάστασης

en: Display Service Box
el: Εμφάνιση Service Box

en: Display Share
el: Κοινή χρήση εμφάνισης

en: Display share icon social.
el: Εμφάνιση εικονιδίου κοινοποίησης κοινωνικής δικτύωσης.

en: Display shortcode mega menu.
el: Εμφάνιση μέγα μενού συντόμευσης.

en: Display Shortcode Nasa Products Masonry
el: Εμφάνιση Σύντομου Κώδικα Nasa Προϊόντα Τοιχοποιία

en: Display shortcode static block.
el: Εμφάνιση στατικού μπλοκ συντόμου κωδικού.

en: Display slider (images, products, ...)
el: Ρυθμιστικό εμφάνισης (εικόνες, προϊόντα, ...)

en: Display Slider Pin Material Banner
el: Εμφάνιση banner υλικού καρφίτσας ολίσθησης

en: Display Slider Pin Products Banner
el: Εμφάνιση slider Pin Product Banner

en: Display Sliders with Banner v1
el: Εμφάνιση ρυθμιστικών με Banner v1

en: Display Sliders with Banner v2
el: Εμφάνιση ρυθμιστικών με Banner v2

en: Display Sliders with Testimonials
el: Εμφάνιση ρυθμιστικών με μαρτυρίες

en: Display tags cloud (product tag, product categories).
el: Σύννεφο εμφάνισης ετικετών (ετικέτα προϊόντος, κατηγορίες προϊόντων).

en: Display team members project.
el: Εμφάνιση έργου μελών της ομάδας.

en: Display Testimonials
el: Εμφάνιση μαρτυριών

en: Display Title Position
el: Εμφάνιση θέσης τίτλου

en: Display type
el: Τύπος οθόνης

en: Don't show
el: Μην δείχνεις

en: Dots
el: Αποσιωπητικά

en: Dots (Only use for Style is Carousel)
el: Κουκκίδες (Η χρήση μόνο για το στυλ είναι καρουζέλ)

en: Dots (Only use for Style is Slider or Simple Slide 2)
el: Κουκκίδες (Η χρήση μόνο για το στυλ είναι Slider ή Simple Slide 2)

en: Dots (Only use for Style is Slider)
el: Κουκκίδες (Η χρήση μόνο για το Style είναι Slider)

en: Double Rows
el: Διπλές σειρές

en: Download
el: Κατεβάστε

en: Dribbble
el: Ντρίμπλα

en: Dribbble URL
el: URL Dribbble

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Edit Block
el: Επεξεργασία μπλοκ

en: Edit Categories
el: Επεξεργασία Κατηγοριών

en: Edit Header
el: Επεξεργασία κεφαλίδας

en: Edit Project
el: Επεξεργασία έργου

en: Effect Banner Content
el: Περιεχόμενο εφέ Banner

en: Effect Banner Hover
el: Εφέ Banner Hover

en: Effect Content
el: Περιεχόμενο εφέ

en: Effect Hover Product
el: Προϊόν Εφέ Hover

en: Effect icons
el: Εικονίδια εφέ

en: Effect Image
el: Εφέ εικόνας

en: Effect Pin Space (Pin Banner)
el: Εφέ Pin Space (Pin Banner)

en: Elementor - Homes
el: Elementor - Σπίτια

en: Elementor Builder - Mobile
el: Elementor Builder - Κινητό

en: Email
el: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ

en: Email to your friends
el: Στείλτε email στους φίλους σας

en: Email URL
el: Διεύθυνση URL ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: Email:
el: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ:

en: Enable
el: επιτρέπω

en: Enable in Archive Products
el: Ενεργοποίηση στο Αρχειοθέτηση προϊόντων

en: Enable Portfolio
el: Ενεργοποίηση χαρτοφυλακίου

en: Enable UX Variations (Color - Label (Size) - Image Swatches)
el: Ενεργοποίηση παραλλαγών UX (Χρώμα - Ετικέτα (Μέγεθος) - Δείγματα εικόνας)

en: End Date
el: Ημερομηνία λήξης

en: End date show deals (yyyy-mm-dd | yyyy/mm/dd)
el: Ημερομηνία λήξης εμφάνιση προσφορών (εεεε-μμ-ηη | εεεε/μμ/ηη)

en: End date show deals (yyyy-mm-dd | yyyy/mm/dd) for Deal Before Time
el: Ημερομηνία λήξης εμφάνιση προσφορών (εεεε-μμ-ηη | εεεε/μμ/ηη) για συμφωνία πριν από την ώρα

en: Ends in:
el: Λήγει σε:

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
el:  Δεν βρέθηκαν αντιστοιχίες

en: Enter a list of product IDs, separated by ",".
el: Εισαγάγετε μια λίστα με αναγνωριστικά προϊόντων, διαχωρισμένα με ","".

en: Enter a Youtube or Vimeo Url of the product video here.
el: Εισαγάγετε μια διεύθυνση URL Youtube ή Vimeo του βίντεο του προϊόντος εδώ.

en: Enter badge label (NEW, HOT etc...).
el: Εισαγάγετε την ετικέτα του σήματος (ΝΕΟ, HOT κλπ...).

en: Enter icon class name. Support FontAwesome, Font Pe 7 Stroke (https://elessi.nasatheme.com/demo/font-demo/7-stroke/reference.html), Font Nasa (https://elessi.nasatheme.com/wp-content/themes/elessi-theme/assets/font-nasa/icons-reference.html)
el: Εισαγάγετε το όνομα κλάσης εικονιδίου. Υποστήριξη FontAwesome, Font Pe 7 Stroke (https://elessi.nasatheme.com/demo/font-demo/7-stroke/reference.html), Font Nasa (https://elessi.nasatheme.com/wp-content/themes/elessi-theme /assets/font-nasa/icons-reference.html)

en: Enter icon class name. Support FontAwesome, Font Pe 7 Stroke (https://elessi.nasatheme.com/demo/font-demo/7-stroke/reference.html), Font Nasa (https://elessi.nasatheme.com/wp-content/themes/elessi-theme/assets/font-nasa/icons-reference.html.)
el: Εισαγάγετε το όνομα κλάσης εικονιδίου. Υποστήριξη FontAwesome, Font Pe 7 Stroke (https://elessi.nasatheme.com/demo/font-demo/7-stroke/reference.html), Font Nasa (https://elessi.nasatheme.com/wp-content/themes/elessi-theme /assets/font-nasa/icons-reference.html.)

en: Enter image size. Example in pixels: 200x100 (Width x Height).
el: Εισαγάγετε το μέγεθος της εικόνας. Παράδειγμα σε pixel: 200x100 (Πλάτος x Ύψος).

en: Enter links for each slide here. Divide links with linebreaks (Enter).
el: Εισαγάγετε συνδέσμους για κάθε διαφάνεια εδώ. Διαχωρίστε συνδέσμους με σπασίματα γραμμής (Enter).

en: Enter personalized text
el: Εισαγάγετε εξατομικευμένο κείμενο

en: Error!
el: Λάθος!

en: Error!!!
el: Λάθος!!!

en: Estimated Delivery
el: Εκτιμώμενη παράδοση

en: Estimated Delivery:
el: Εκτιμώμενη παράδοση:

en: Ex: Customers say about us.
el: Π.χ.: Οι πελάτες λένε για εμάς.

en: Excl Sat
el: Εκτός Σαβ

en: Excl Sat, Sun
el: Εκτός Σαβ., Κυρ

en: Excl Sun
el: Εκτός Κυρ

en: Exclude Saturday
el: Εξαιρείται το Σάββατο

en: Exclude Saturday and Sunday
el: Εξαιρούνται το Σάββατο και η Κυριακή

en: Exclude Sunday
el: Εξαιρείται η Κυριακή

en: Excludes Product Ids
el: Εξαιρούνται τα αναγνωριστικά προϊόντων

en: Expire Time (Seconds - Expire time live file.)
el: Χρόνος λήξης (Δευτερόλεπτα - Ζωντανό αρχείο χρόνου λήξης.)

en: Extends from Attribute Image Style
el: Επεκτείνεται από το χαρακτηριστικό στυλ εικόνας

en: Extends from Desktop
el: Επεκτείνεται από την επιφάνεια εργασίας

en: Extends from Image Attribute Style - All
el: Επεκτείνεται από το Στυλ Χαρακτηριστικού Εικόνας - Όλα

en: Extra class for Images
el: Επιπλέον τάξη για Εικόνες

en: Extra Class Image
el: Εικόνα Extra Class

en: Extra Class Images
el: Εικόνες Extra Class

en: Extra class name
el: Όνομα επιπλέον τάξης

en: Extra Class Name Header
el: Επικεφαλίδα ονόματος επιπλέον τάξης

en: Extra Class Page
el: Σελίδα Extra Class

en: Facebook URL Follow
el: Ακολουθήστε τη διεύθυνση URL του Facebook

en: Fade
el: Ξεθωριάζει

en: fadeIn
el: ξεθωριάζω

en: Fake In Cart
el: Ψεύτικο στο καλάθι

en: Fake In Cart is Empty!
el: Το Fake In Cart είναι άδειο!

en: Fake Number Of Products In Cart
el: Ψεύτικος αριθμός προϊόντων στο καλάθι

en: Fake Purchased
el: Ψεύτικη Αγορά

en: Fake Sold
el: Πουλήθηκε ψεύτικο

en: Fake Sold is Empty!
el: Το Fake Sold είναι Κενό!

en: Fake View
el: Ψεύτικη προβολή

en: Fake Viewing
el: Ψεύτικη προβολή

en: Featured
el: Προτεινόμενα

en: Featured Products
el: Προτεινόμενα Προϊόντα

en: File:
el: Αρχείο:

en: Files - directory uploads / nasa-caches
el: Αρχεία - μεταφορτώσεις καταλόγου / nasa-cache

en: Filter products by Product Groups.
el: Φιλτράρετε προϊόντα κατά Ομάδες Προϊόντων.

en: Filter Text
el: Φίλτρο κειμένου

en: Find Product
el: Εύρεση προϊόντος

en: Find product
el: Βρείτε προϊόν

en: Fit Rows
el: Προσαρμογή σειρών

en: Flat
el: Διαμέρισμα

en: Flickr URL Follow
el: Ακολουθήστε τη διεύθυνση URL του Flickr

en: Flip Horizontal
el: Αναποδογυρίστε οριζόντια

en: Fly
el: Πετώ

en: Follow us on Amazon
el: Ακολουθήστε μας στο Amazon

en: Follow us on Behance
el: Ακολουθήστε μας στο Behance

en: Follow us on Discord
el: Ακολουθήστε μας στο Discord

en: Follow us on Dribbble
el: Ακολουθήστε μας στο Dribbble

en: Follow us on Facebook
el: Ακολουθήστε μας στο Facebook

en: Follow us on Flickr
el: Ακολουθήστε μας στο Flickr

en: Follow us on Github
el: Ακολουθήστε μας στο Github

en: Follow us on Instagram
el: Ακολουθήστε μας στο Instagram

en: Follow us on LinkedIn
el: Ακολουθήστε μας στο LinkedIn

en: Follow us on Odnoklassniki
el: Ακολουθήστε μας στην Odnoklassniki

en: Follow us on Pinterest
el: Ακολουθήστε μας στο Pinterest

en: Follow us on Snapchat
el: Ακολουθήστε μας στο Snapchat

en: Follow us on Soundcloud
el: Ακολουθήστε μας στο Soundcloud

en: Follow us on Spotify
el: Ακολουθήστε μας στο Spotify

en: Follow us on Telegram
el: Ακολουθήστε μας στο Telegram

en: Follow us on Tiktok
el: Ακολουθήστε μας στο Tiktok

en: Follow us on Tumblr
el: Ακολουθήστε μας στο Tumblr

en: Follow us on Vimeo
el: Ακολουθήστε μας στο Vimeo

en: Follow us on VK
el: Ακολουθήστε μας στο VK

en: Follow us on Weibo
el: Ακολουθήστε μας στο Weibo

en: Follow us on Whatsapp
el: Ακολουθήστε μας στο Whatsapp

en: Follow us on X
el: Ακολουθήστε μας στο X

en: Follow us on YouTube
el: Ακολουθήστε μας στο YouTube

en: Font
el: Γραμματοσειρά

en: Font Colour
el: Χρώμα γραμματοσειράς

en: Font Orientation
el: Προσανατολισμός γραμματοσειράς

en: Font Size
el: Μέγεθος γραμματοσειράς

en: Font size
el: Μέγεθος γραμματοσειράς

en: Font size (with Style: Text)
el: Μέγεθος γραμματοσειράς (με Στυλ: Κείμενο)

en: Font Style
el: Στυλ γραμματοσειράς

en: Font Type
el: Τύπος γραμματοσειράς

en: Font Weight
el: Βάρος γραμματοσειράς

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Footer Built-in
el: Ενσωματωμένο υποσέλιδο

en: Footer Built-in Mobile
el: Ενσωματωμένο υποσέλιδο για κινητό

en: Footer Mode
el: Λειτουργία υποσέλιδου

en: For Deal Before Time V2.
el: Για Deal Before Time V2.

en: For Deal Before Time, Simple Deals
el: Για συμφωνία πριν από το χρόνο, απλές προσφορές

en: For Simple Deals
el: Για απλές προσφορές

en: Force Initialize
el: Αναγκαστική εκκίνηση

en: Format: YYYY-mm-dd HH:mm:ss | YYYY/mm/dd HH:mm:ss.
el: Μορφή: ΕΕΕΕ-μμ-ηη ΩΩ:λλ:δδ | ΕΕΕΕ/μμ/ηη ΩΩ:λλ:δδ.

en: From - Estimated Days
el: Από - Εκτιμώμενες ημέρες

en: Full
el: Γεμάτος

en: Full Price
el: Ολόκληρη τιμή

en: Gallery - Carousel
el: Γκαλερί - Καρουζέλ

en: Gallery 360&#176; Viewer
el: Συλλογή προβολής 360&#176;

en: Gallery Grid
el: Πλέγμα γκαλερί

en: Gallery Grid 2
el: Πλέγμα γκαλερί 2

en: Gallery Grid 3
el: Πλέγμα γκαλερί 3

en: Gap Items
el: Κενά στοιχεία

en: General
el: Γενικός

en: General Options
el: Γενικές επιλογές

en: Gift
el: Δώρο

en: Github URL
el: Διεύθυνση URL Github

en: Global Theme Options
el: Καθολικές επιλογές θέματος

en: Global URL
el: Καθολική διεύθυνση URL

en: Global URL Text
el: Κείμενο καθολικής διεύθυνσης URL

en: Google Font
el: Γραμματοσειρά Google

en: Gray
el: Γκρί

en: Grid
el: Πλέγμα

en: Grid 1
el: Πλέγμα 1

en: Grid 2
el: Πλέγμα 2

en: Grid 3 - Only show 2 posts
el: Πλέγμα 3 - Εμφάνιση μόνο 2 αναρτήσεων

en: Grid Image Box
el: Πλαίσιο εικόνας πλέγματος

en: Grid Rows
el: Γραμμές πλέγματος

en: Grid View
el: Προβολή πλέγματος

en: Groups:
el: Ομάδες:

en: H2
el: Η2

en: H4
el: Η4

en: Has Nav 2 Items
el: Διαθέτει Nav 2 Items

en: Has Nav 4 Items
el: Διαθέτει Nav 4 Items

en: Header
el: Επί κεφαλής

en: Header Background
el: Κεφαλίδα φόντο

en: Header Background - Sticky
el: Φόντο κεφαλίδας - Κολλώδες

en: Header Text
el: Κείμενο κεφαλίδας

en: Header Text - Sticky
el: Κείμενο κεφαλίδας - Κολλώδες

en: Header Text color
el: Χρώμα κειμένου κεφαλίδας

en: Header Text color - Sticky
el: Χρώμα κειμένου κεφαλίδας - Κολλώδες

en: Header Text color hover
el: Τοποθετήστε το δείκτη του ποντικιού σε χρώμα κεφαλίδας κειμένου

en: Header Text color hover - Sticky
el: Κεφαλίδα Χρώμα αιωρούμενου κειμένου - Κολλώδες

en: Header Text Hover
el: Κείμενο κεφαλίδας

en: Header Text Hover - Sticky
el: Κείμενο κεφαλίδας Hover - Sticky

en: Header Theme Builder
el: Εργαλείο δημιουργίας θεμάτων κεφαλίδας

en: Header Transparent
el: Διαφανής κεφαλίδα

en: Header Type
el: Τύπος κεφαλίδας

en: Header Type 1
el: Τύπος κεφαλίδας 1

en: Header Type 2
el: Τύπος κεφαλίδας 2

en: Header Type 3
el: Τύπος κεφαλίδας 3

en: Header Type 4
el: Τύπος κεφαλίδας 4

en: Header Type 5
el: Τύπος κεφαλίδας 5

en: Header Type 6
el: Τύπος κεφαλίδας 6

en: Header Type 7
el: Τύπος κεφαλίδας 7

en: Header Vertical Menu
el: Κάθετο μενού κεφαλίδας

en: Header WPBakery Builder
el: Κεφαλίδα WPBakery Builder

en: Headings Font
el: Γραμματοσειρά επικεφαλίδων

en: Headings Font (H1, H2, H3, H4, H5, H6)
el: Γραμματοσειρά επικεφαλίδων (H1, H2, H3, H4, H5, H6)

en: Height (px)
el: Ύψος (px)

en: Height - Mobile (px)
el: Ύψος - Κινητό (px)

en: Helps reduce the number of HTML tags loaded on the site.
el: Βοηθά στη μείωση του αριθμού των ετικετών HTML που φορτώνονται στον ιστότοπο.

en: Hide Advanced Options
el: Απόκρυψη προηγμένων επιλογών

en: Hide Empty
el: Απόκρυψη κενού

en: Hide empty brands
el: Απόκρυψη κενών επωνυμιών

en: Hide Empty categories
el: Απόκρυψη Κενών κατηγοριών

en: Hide empty categories
el: Απόκρυψη κενών κατηγοριών

en: Hide in Mobile
el: Απόκρυψη στο κινητό

en: Hide in Mobile - Mobile Layout
el: Απόκρυψη στο κινητό - Διάταξη κινητού

en: Hide Out Of Stock Product Variations
el: Απόκρυψη παραλλαγών προϊόντων εκτός αποθέματος

en: Horizontal
el: Οριζόντιος

en: Horizontal 1
el: Οριζόντια 1

en: Horizontal 2
el: Οριζόντια 2

en: Horizontal 3
el: Οριζόντια 3

en: Horizontal 4
el: Οριζόντια 4

en: Horizontal 5
el: Οριζόντια 5

en: Horizontal 6
el: Οριζόντια 6

en: Horizontal Alignment
el: Οριζόντια ευθυγράμμιση

en: HOT
el: ΖΕΣΤΟ

en: Hour
el: Ωρα

en: hour
el: ώρα

en: Hours
el: Ωρες

en: hours
el: ώρες

en: Hover Effect
el: Εφέ Hover

en: Hover To Top
el: Τοποθετήστε το δείκτη του ποντικιού στην κορυφή

en: Hurry up! these product are limited, checkout within
el: Βιάσου! Αυτά τα προϊόντα είναι περιορισμένα, ταμείο εντός

en: Hurry! Over %s people have this in their carts
el: Βιασύνη! Πάνω από %s άτομα το έχουν στο καλάθι τους

en: Icon
el: Εικόνισμα

en: Icon Content
el: Περιεχόμενο εικονιδίου

en: Icon Menu
el: Μενού εικονιδίου

en: ID or Slug, separated by ",". Ex: 1, 2 or slug-1, slug-2.
el: ID ή Slug, διαχωρισμένα με ","". Π.χ.: 1, 2 ή γυμνοσάλιαγκας-1, γυμνοσάλιαγκας-2.

en: If you wish to style images differently, then use this field to add a class name and then refer to it in your css file.
el: Εάν θέλετε να διαμορφώσετε διαφορετικά στυλ εικόνων, χρησιμοποιήστε αυτό το πεδίο για να προσθέσετε ένα όνομα κλάσης και μετά ανατρέξτε σε αυτό στο αρχείο css.

en: If you wish to style particular content element differently, then use this field to add a class name and then refer to it in your css file.
el: Εάν θέλετε να διαμορφώσετε διαφορετικό στυλ συγκεκριμένου στοιχείου περιεχομένου, χρησιμοποιήστε αυτό το πεδίο για να προσθέσετε ένα όνομα κλάσης και, στη συνέχεια, ανατρέξτε σε αυτό στο αρχείο css.

en: Image
el: Εικόνα

en: Image After
el: Εικόνα Μετά

en: Image Attribute Style - All
el: Στυλ χαρακτηριστικών εικόνας - Όλα

en: Image Attribute Style - Only use for Single or Quickview
el: Στυλ χαρακτηριστικού εικόνας - Χρησιμοποιείται μόνο για Single ή Quickview

en: Image Attributes To Do Brands
el: Χαρακτηριστικά εικόνας Επωνυμίες

en: Image Before
el: Εικόνα Πριν

en: Image Box Items
el: Είδη κιβωτίου εικόνας

en: Image Box.
el: Κουτί εικόνας.

en: Image Layout
el: Διάταξη εικόνας

en: Image show in Product Element with Style is Simple Slide
el: Η εμφάνιση εικόνας στο στοιχείο προϊόντος με στυλ είναι απλή διαφάνεια

en: Image Simple Slide
el: Απλή διαφάνεια εικόνας

en: Image Size
el: Μέγεθος εικόνας

en: Image Style
el: Στυλ εικόνας

en: Images
el: εικόνες

en: Images Layout
el: Διάταξη εικόνων

en: Images Style
el: Στυλ εικόνων

en: Import Global Data (Media, Posts, Products, Categories...)
el: Εισαγωγή παγκόσμιων δεδομένων (Μέσα, Αναρτήσεις, Προϊόντα, Κατηγορίες...)

en: Import Homes
el: Εισαγωγή Κατοικιών

en: Import Widgets Sidebars
el: Εισαγωγή πλευρικών γραμμών γραφικών στοιχείων

en: Infinite Slide
el: Άπειρη διαφάνεια

en: Info Align
el: Ευθυγράμμιση πληροφοριών

en: Info Align - With List Style
el: Στοίχιση πληροφοριών - με στυλ λίστας

en: Info Columns
el: Στήλες πληροφοριών

en: Infomations Columns
el: Στήλες Πληροφοριών

en: Input categories slug Divide with "," Ex: slug-1, slug-2 ...
el: Κατηγορίες εισόδου γυμνοσάλιαγκας Διαιρέστε με "," Π.χ.: γυμνοσάλιαγκας-1, γυμνοσάλιαγκας-2 ...

en: Input CNAME. It will be replaced for home URL of images your site. (Ex: https://elessi-cdn.nasatheme.com)
el: Εισαγωγή CNAME. Θα αντικατασταθεί από το αρχικό URL των εικόνων του ιστότοπού σας. (Π.χ.: https://elessi-cdn.nasatheme.com)

en: Input list ID or Slug, separated by ",". Ex: 1, 2 or slug-1, slug-2
el: Εισαγωγή ID λίστας ή Slug, διαχωρισμένα με ","". Π.χ.: 1, 2 ή γυμνοσάλιαγκας-1, γυμνοσάλιαγκας-2

en: Input Material
el: Υλικό εισόδου

en: Input Slug of a Category you want, Default redirect to Shop page or Home page.
el: Εισαγάγετε Slug μιας Κατηγορίας που θέλετε, Προεπιλεγμένη ανακατεύθυνση στη σελίδα αγορών ή στην αρχική σελίδα.

en: Inside
el: Μέσα

en: Instagram URL Follow
el: Ακολουθήστε τη διεύθυνση URL του Instagram

en: Install Elessi Theme - Child
el: Εγκαταστήστε το Elessi Theme - Child

en: Isotope Layout Mode
el: Λειτουργία διάταξης ισοτόπων

en: Item
el: Είδος

en: Item Padding (px || %)
el: Συμπλήρωση στοιχείου (px || %)

en: Item Padding in Mobile (px || %)
el: Συμπλήρωση στοιχείων σε κινητά (px || %)

en: Item Padding in Tablet (px || %)
el: Επένδυση αντικειμένου σε tablet (px || %)

en: items
el: είδη

en: Items show vertical
el: Τα στοιχεία εμφανίζονται κατακόρυφα

en: Job
el: Δουλειά

en: Job (Style => Full)
el: Εργασία (Στυλ => Πλήρης)

en: Justify
el: Δικαιολογώ

en: Label
el: Επιγραφή

en: Label Attribute Selected - Single / Quick view Product
el: Επιλεγμένο Χαρακτηριστικό Ετικέτας - Προϊόν μεμονωμένης / γρήγορης προβολής

en: Label Attribute Style - Only use for Single or Quickview
el: Στυλ χαρακτηριστικών ετικέτας - Χρησιμοποιείται μόνο για Single ή Quickview

en: Landscape
el: Τοπίο

en: Large
el: Μεγάλο

en: Layout
el: Διάταξη

en: Layout Reverse
el: Αντίστροφη διάταξη

en: Layout Style
el: Στυλ Διάταξης

en: Left
el: Αριστερά

en: Left (RTL - Right)
el: Αριστερά (RTL - Δεξιά)

en: Left of Pin
el: Αριστερά του Pin

en: Left Sidebar
el: Αριστερή πλευρική γραμμή

en: Left sidebar Classic
el: Κλασική αριστερή πλαϊνή γραμμή

en: Left Sidebar Off-canvas
el: Αριστερή πλευρική γραμμή εκτός καμβά

en: Left to Right
el: Από αριστερά προς τα δεξιά

en: Light
el: Φως

en: Limit
el: Οριο

en: Limit Child Items to display
el: Περιορισμός θυγατρικών στοιχείων για εμφάνιση

en: Limit in Product Grid
el: Όριο στο Πλέγμα Προϊόντων

en: Limit products
el: Περιορίστε τα προϊόντα

en: Limit show variations/1 attribute in product grid. Empty input to show all
el: Όριο παραλλαγών εμφάνισης/1 χαρακτηριστικό στο πλέγμα προϊόντων. Κενή είσοδος για εμφάνιση όλων

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Link Follow
el: Παρακολούθηση συνδέσμου

en: Link Target
el: Στόχος σύνδεσης

en: Link Target Blank
el: Κενός στόχος συνδέσμου

en: Link text
el: Κείμενο συνδέσμου

en: Linkedin URL Follow
el: Ακολουθήστε τη διεύθυνση URL του Linkedin

en: List
el: Λίστα

en: List - Widget Items
el: Λίστα - Στοιχεία γραφικών στοιχείων

en: List 2 Columns
el: Λίστα 2 στηλών

en: List Blocks
el: Λίστα μπλοκ

en: List Font Colours for Personalize product
el: Λίστα Χρωμάτων γραμματοσειράς για Εξατομίκευση προϊόντος

en: List Font Types for Personalize product
el: Λίστα τύπων γραμματοσειράς για εξατομίκευση προϊόντος

en: List Footer
el: Υποσέλιδο λίστας

en: List Headers
el: Κεφαλίδες λίστας

en: List items
el: Στοιχεία λίστας

en: list Title
el: Τίτλος λίστας

en: List View
el: Προβολή λίστας

en: List View 2 Columns
el: Προβολή λίστας 2 στήλες

en: Live Search Products
el: Προϊόντα Ζωντανής Αναζήτησης

en: Live Time Fake (s)
el: Live Time Fake(s)

en: LOAD MORE
el: ΦΟΡΤΩΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ

en: Load More
el: Φόρτωσε περισσότερα

en: LOAD MORE ...
el: ΦΟΡΤΩΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ...

en: Load UX Variations in Grid After Click
el: Φόρτωση παραλλαγών UX στο Πλέγμα μετά από κλικ

en: Loadding random products if had not exists list viewed products
el: Φόρτωση τυχαίων προϊόντων εάν δεν υπήρχαν προϊόντα που προβλήθηκαν στη λίστα

en: Logo
el: Λογότυπο

en: Logo Mode
el: Λειτουργία λογότυπου

en: Logo Retina
el: Λογότυπο Retina

en: Logo Sticky
el: Κολλώδες λογότυπο

en: Main Menu Background
el: Φόντο του κύριου μενού

en: Main Menu Background - Sticky
el: Φόντο κύριου μενού - Κολλώδες

en: Main Menu Fullwidth
el: Κύριο μενού Full Width

en: Main Menu Text
el: Κείμενο του κύριου μενού

en: Main Menu Text - Sticky
el: Κείμενο Κύριου Μενού - Κολλώδες

en: Main Menu Text color
el: Κύριο μενού Χρώμα κειμένου

en: Main Menu Text color - Sticky
el: Κύριο μενού Χρώμα κειμένου - Κολλώδες

en: Main Navigation Font
el: Κύρια γραμματοσειρά πλοήγησης

note: %s: taxonomy term name
en: Make &#8220;%s&#8221; the default brand
el: Ορίστε το &#8220;%s&#8221; ως προεπιλεγμένη επωνυμία

en: Make default
el: Ορίστε την προεπιλογή

en: Marker Full Price
el: Μαρκαδόρος Πλήρης Τιμή

en: Marker Style
el: Στυλ μαρκαδόρου

en: Masonry
el: Τοιχοποιία

en: Masonry Isotope
el: Ισότοπο Τοιχοποιίας

en: Max - Fake In Cart
el: Max - Fake στο καλάθι

en: Max Change
el: Μέγιστη αλλαγή

en: Max Fake Sold
el: Max Fake Πουλήθηκε

en: Max Fake Time (number hours ago)
el: Max Fake Time (αριθμός ωρών πριν)

en: Maximum depth
el: Μέγιστο βάθος

en: Maximum numbers tag to display (Show all insert "0" or "All")
el: Μέγιστη ετικέτα αριθμών προς εμφάνιση (Εμφάνιση όλων των ένθετων "0" ή "Όλα")

en: Medium
el: Μεσαίο

en: Member email
el: Email μέλους

en: Member Information
el: Πληροφορίες μέλους

en: Member name
el: Ονομα μέλους

en: Menu
el: Μενού

en: Menu Navigation Font
el: Γραμματοσειρά πλοήγησης μενού

en: Menu Order
el: Σειρά μενού

en: Menu Selected
el: Επιλεγμένο μενού

en: Menu type
el: Τύπος μενού

en: Middle
el: Μέση

en: Min
el: Ελάχ

en: min
el: ελάχ

en: Min - Fake In Cart
el: Ελάχ. - Fake στο καλάθι

en: Min Fake Sold
el: Ελάχιστο πλαστό Πουλήθηκε

en: Min Fake Time (number hours ago)
el: Ελάχιστος ψεύτικος χρόνος (αριθμός ωρών πριν)

en: Mini Account
el: Μίνι Λογαριασμός

en: Mini Cart
el: Μίνι καλάθι

en: Mini Compare
el: Μίνι Σύγκριση

en: Mini Wishlist
el: Μίνι Wishlist

en: mins
el: λεπτά

en: Mobile Columns
el: Κινητά Στήλες

en: Monday - Friday
el: Δευτέρα Παρασκευή

en: Month
el: Μήνας

en: month
el: μήνας

en: Months
el: Μήνες

en: months
el: μήνες

en: More details
el: Περισσότερες λεπτομέρειες

en: Move (%)
el: Μετακίνηση (%)

en: Move Horizontal a distance (%)
el: Μετακίνηση οριζόντια απόσταση (%)

en: Mutil Pin Banner Reverse
el: Αντίστροφο Banner Pin Mutil

en: Name
el: Ονομα

en: Nasa Brand
el: Μάρκα Nasa

en: Nasa Elements
el: Στοιχεία Nasa

en: NasaTheme - Import Demo Data
el: NasaTheme - Εισαγωγή δεδομένων επίδειξης

en: New
el: Νέος

en: New Block
el: Νέο Μπλοκ

en: New Brand
el: Νέα μάρκα

en: New Category Name
el: Όνομα νέας κατηγορίας

en: New Group
el: Νέα ομάδα

en: New Header
el: Νέα επικεφαλίδα

en: New Project
el: Νέο Έργο

en: New Store we be Launched in
el: Νέο κατάστημα στο οποίο θα κυκλοφορήσουμε

en: Next Deal
el: Επόμενη Προσφορά

en: No
el: Οχι

en: No Blocks found
el: Δεν βρέθηκαν μπλοκ

en: No Blocks found in Trash
el: Δεν βρέθηκαν μπλοκ στον Κάδο απορριμμάτων

en: No Footers found
el: Δεν βρέθηκαν υποσέλιδα

en: No Footers found in Trash
el: Δεν βρέθηκαν υποσέλιδα στον Κάδο απορριμμάτων

en: No Header found in Trash
el: Δεν βρέθηκε κεφαλίδα στον Κάδο απορριμμάτων

en: No Headers found
el: Δεν βρέθηκαν κεφαλίδες

en: No heading
el: Χωρίς τίτλο

en: No Image
el: Χωρίς εικόνα

en: No items found
el: δεν βρέθηκαν αντικείμενα

en: No items found in Trash
el: Δεν βρέθηκαν στοιχεία στον Κάδο απορριμμάτων

en: No oEmbed Results Found for %s. View more info at
el: Δεν βρέθηκαν αποτελέσματα oEmbed για %s. Δείτε περισσότερες πληροφορίες στο

en: No portfolio were found!
el: Δεν βρέθηκε χαρτοφυλάκιο!

en: No product brands exist.
el: Δεν υπάρχουν μάρκες προϊόντων.

en: No products were viewed.
el: Δεν προβλήθηκαν προϊόντα.

en: No projects found
el: Δεν βρέθηκαν έργα

en: No projects found in Trash
el: Δεν βρέθηκαν έργα στον Κάδο απορριμμάτων

en: No Sidebar
el: Χωρίς πλευρική γραμμή

en: No terms
el: Χωρίς όρους

en: No, Thanks!
el: Οχι ευχαριστώ!

en: None
el: Κανένας

en: None Special First word
el: Κανένα Ειδικό Πρώτη λέξη

en: Not enough data
el: Δεν υπάρχουν αρκετά δεδομένα

en: Not found!
el: Δεν βρέθηκε!

en: Not Set
el: Δεν ρυθμίστηκε

en: Not use for Header Builder.
el: Δεν χρησιμοποιείται για το Header Builder.

en: Not Use for Nav 2 Items.
el: Δεν χρησιμοποιείται για στοιχεία Nav 2.

en: Not use with Grid 2, 3.
el: Να μην χρησιμοποιείται με το Πλέγμα 2, 3.

en: Not use with Grid 3.
el: Δεν χρησιμοποιείται με το Grid 3.

en: Note: If no options are selected, this setting will default to theme options.
el: Σημείωση: Εάν δεν έχουν επιλεγεί επιλογές, αυτή η ρύθμιση θα είναι από προεπιλογή επιλογές θέματος.

en: Note: This feature does not apply to mobiles or devices with small screens
el: Σημείωση: Αυτή η δυνατότητα δεν ισχύει για κινητά ή συσκευές με μικρές οθόνες

en: Note: This feature uses milliseconds, for example 2s = 2000ms, if you enter incorrectly or do not enter anything, the default time is 8000ms
el: Σημείωση: Αυτή η δυνατότητα χρησιμοποιεί χιλιοστά του δευτερολέπτου, για παράδειγμα 2s = 2000ms, εάν εισαγάγετε λάθος ή δεν εισάγετε τίποτα, ο προεπιλεγμένος χρόνος είναι 8000ms

en: Note: This option only uses with Desktop Mode.
el: Σημείωση: Αυτή η επιλογή χρησιμοποιείται μόνο με Λειτουργία επιφάνειας εργασίας.

en: Number Columns Mega Menu
el: Μέγα Μενού Αριθμών Στήλων

en: Numbers
el: Αριθμοί

en: OK - Odnoklassniki
el: ΟΚ - Odnoklassniki

en: OK - Odnoklassniki URL
el: OK - URL Odnoklassniki

en: On Sale
el: Σε έκπτωση

en: on&nbsp;each&nbsp;product
el: σε&nbsp;κάθε&nbsp;προϊόν

en: Only Apply for Loop (Grid)
el: Αίτηση μόνο για βρόχο (Πλέγμα)

en: Only Apply for Single | Quickview
el: Αίτηση μόνο για Single | Γρήγορη ματιά

en: Only child of
el: Μοναχοπαίδι του

en: Only for Deal Before Time.
el: Μόνο για προσφορά πριν από το χρόνο.

en: Only one product deal.
el: Μόνο μία προσφορά προϊόντος.

en: Only show child of (Product category id or slug)
el: Εμφάνιση μόνο του παιδιού (αναγνωριστικό κατηγορίας προϊόντος ή γυμνοσάλιαγκα)

en: Only show children of the current brand
el: Εμφάνιση μόνο των παιδιών της τρέχουσας επωνυμίας

en: Only show root menu items - Parent - 0
el: Εμφάνιση μόνο στοιχείων ριζικού μενού - Γονικός - 0

en: Only Show top level
el: Εμφάνιση μόνο ανώτατου επιπέδου

en: Only top level
el: Μόνο κορυφαίο επίπεδο

en: Only use for Horizontal.
el: Χρησιμοποιήστε μόνο για οριζόντια.

en: Only use for Style => Full.
el: Χρησιμοποιήστε μόνο για Style => Full.

en: Only use for Style is Slider or Simple Slide 2.
el: Η χρήση μόνο για το στυλ είναι Slider ή Simple Slide 2.

en: Only use for Style is Slider or Simple Slide.
el: Η χρήση μόνο για το στυλ είναι Slider ή Simple Slide.

en: Only use for Style is Slider, Simple Slide 2, Slider - Widget Items.
el: Η χρήση μόνο για το στυλ είναι Slider, Simple Slide 2, Slider - Widget Items.

en: Only use for Style is Slider.
el: Η χρήση μόνο για το Style είναι το Slider.

en: Only use with Style: Text.
el: Χρήση μόνο με Στυλ: Κείμενο.

en: Only using for Slide.
el: Χρησιμοποιείται μόνο για Slide.

en: Only using for Slider.
el: Χρησιμοποιείται μόνο για Slider.

en: Only using for Style is Ajax Infinite.
el: Το μόνο που χρησιμοποιείται για το Style είναι το Ajax Infinite.

en: Only using for Style is Carousel.
el: Το μόνο που χρησιμοποιείται για το Style είναι το Carousel.

en: Only using for Style is Slider
el: Μόνο που χρησιμοποιείται για το Στυλ είναι το Slider

en: Only using for Style is Slider 1 row.
el: Το μόνο που χρησιμοποιείται για το Στυλ είναι το Slider 1 row.

en: Only using for Style is Slider or Simple Slide.
el: Η χρήση μόνο για το στυλ είναι Slider ή Simple Slide.

en: Only using for Style is Slider, Simple Slide, Slider - Widget Items.
el: Μόνο για το Στυλ χρησιμοποιείται το Slider, Simple Slide, Slider - Widget Items.

en: Only using for Style is Slider, Simple Slide.
el: Μόνο που χρησιμοποιείται για Στυλ είναι Slider, Simple Slide.

en: Only using for Style is Slider, Simple Slider v2.
el: Μόνο για το Style χρησιμοποιείται το Slider, Simple Slider v2.

en: Only using for Style is Slider.
el: Μόνο που χρησιμοποιείται για το Στυλ είναι το Slider.

en: Only With List Style.
el: Μόνο με στυλ λίστας.

en: Optimize HTML
el: Βελτιστοποίηση HTML

en: Option Product Column Select To Display
el: Επιλογή στήλη προϊόντος Επιλέξτε Για εμφάνιση

en: Options Follows
el: Επιλογές Ακολουθούν

en: Options Shares
el: Επιλογές Κοινή χρήση

en: or more
el: ή περισσότερο

en: Order By
el: Ταξινόμηση κατά

en: Order by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Other Customers Also Bought
el: Άλλοι πελάτες αγόρασαν επίσης

en: Outside
el: Εξω απο

en: Overflows: + 0.5 items
el: Υπερχειλίσεις: + 0,5 είδη

en: Override Logo
el: Παράκαμψη λογότυπου

en: Override Logo Mode
el: Παράκαμψη λειτουργίας λογότυπου

en: Override Mobile Logo
el: Παράκαμψη λογότυπου κινητού

en: Override Primary Color
el: Παράκαμψη του κύριου χρώματος

en: Override Retina Logo
el: Παράκαμψη του λογότυπου Retina

en: Override Shop Filters
el: Παράκαμψη φίλτρων καταστήματος

en: Override Sticky Logo
el: Παράκαμψη του κολλώδους λογότυπου

en: Parent Block:
el: Γονικό μπλοκ:

en: Parent Brand
el: Μητρική επωνυμία

en: Parent Brand:
el: Μητρική επωνυμία:

en: Parent Category
el: Γονική κατηγορία

en: Parent Category:
el: Γονική κατηγορία:

en: Parent Footer:
el: Γονικό υποσέλιδο:

en: Parent Group
el: Ομάδα Γονέων

en: Parent Group:
el: Ομάδα γονέων:

en: Parent Header:
el: Γονική κεφαλίδα:

en: Parent Item:
el: Γονικό στοιχείο:

en: Percentage
el: Ποσοστό

en: Personalize
el: Καθιστώ προσωπικόν

en: Personalize (Allow Customized by Customer)
el: Εξατομίκευση (Να επιτρέπεται η προσαρμογή από τον πελάτη)

en: Personalize product
el: Εξατομίκευση προϊόντος

en: Personalized
el: Εξατομικευμένο

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Photos Limit
el: Όριο φωτογραφιών

en: Pin description
el: Καρφίτσα περιγραφή

en: Pin material banner
el: Καρφίτσα υλικό πανό

en: Pin multi products banner
el: Καρφιτσώστε το πανό πολλών προϊόντων

en: Pin on Pinterest
el: Καρφιτσώστε στο Pinterest

en: Pin products banner
el: Καρφιτσώστε το πανό προϊόντων

en: Pin Selected
el: Επιλέχθηκε καρφίτσα

en: Pinterest URL Follow
el: Ακολουθήστε τη διεύθυνση URL του Pinterest

en: Please checked, save and built the filters Category at: Appearance > Widgets
el: Ελέγξτε, αποθηκεύστε και δημιουργήσατε τα φίλτρα Κατηγορία στη διεύθυνση: Εμφάνιση > Γραφικά στοιχεία

en: Please complete your selection - Product ${productName} has not been selected
el: Συμπληρώστε την επιλογή σας - Το προϊόν ${productName} δεν έχει επιλεγεί

en: Please create a Product Attribute type Image to use this feature.
el: Δημιουργήστε μια εικόνα τύπου Χαρακτηριστικού Προϊόντος για να χρησιμοποιήσετε αυτήν τη δυνατότητα.

en: Please create Static Blocks (or Custom Block of Elementor Header & Footer Builder) and select here.
el: Δημιουργήστε Static Blocks (ή Custom Block of Elementor Header & Footer Builder) και επιλέξτε εδώ.

en: Please create Static Blocks (or Custom Block of Elementor Header & Footer Builder) to use this Feature.
el: Δημιουργήστε Static Blocks (ή Custom Block of Elementor Header & Footer Builder) για να χρησιμοποιήσετε αυτήν τη δυνατότητα.

en: Please don't turn off with this option to increase website performance
el: Μην απενεργοποιείτε αυτήν την επιλογή για να αυξήσετε την απόδοση του ιστότοπου

en: Please enter a time to return the site to Online (YYYY/mm/dd | YYYY-mm-dd).
el: Εισαγάγετε μια ώρα για να επιστρέψετε τον ιστότοπο στο Διαδίκτυο (ΕΕΕΕ/μμ/ηη | ΕΕΕΕ-μμ-ηη).

en: Please install "Smash Balloon Instagram Feed" plugin to use this feature.
el: Εγκαταστήστε την προσθήκη "Smash Balloon Instagram Feed" για να χρησιμοποιήσετε αυτήν τη δυνατότητα.

en: Please Install Revolution Slider Plugin to use this.
el: Εγκαταστήστε το Revolution Slider Plugin για να το χρησιμοποιήσετε.

en: Please Install WooCommerce plugin Before Import Demo Data!!!
el: Εγκαταστήστε το πρόσθετο WooCommerce πριν εισαγάγετε δεδομένα επίδειξης!!!

en: Please Install WPBakery or Elementor plugin Before Import Demo Data!!!
el: Εγκαταστήστε το πρόσθετο WPBakery ή Elementor πριν από την εισαγωγή δεδομένων επίδειξης!!!

en: Please Try Again
el: ΠΑΡΑΚΑΛΩ προσπαθησε ξανα

en: Please waiting in a few minutes, The process is running...
el: Περιμένετε σε λίγα λεπτά, η διαδικασία εκτελείται...

en: Plus icon
el: Εικονίδιο συν

en: Popup Static Block
el: Στατικό μπλοκ αναδυόμενων παραθύρων

en: Portfolio
el: Χαρτοφυλάκιο

en: Portfolio Columns
el: Στήλες χαρτοφυλακίου

en: Portfolio Comments
el: Σχόλια χαρτοφυλακίου

en: Portfolio Count
el: Αριθμός χαρτοφυλακίου

en: Portrait
el: Πορτρέτο

en: Position
el: Θέση

en: Position Info
el: Πληροφορίες θέσης

en: Position Navigation
el: Πλοήγηση θέσης

en: Position Title | Navigation (The Top Only use for Style is Carousel)
el: Τίτλος θέσης | Πλοήγηση (Η κορυφαία χρήση μόνο για το στυλ είναι καρουζέλ)

en: Position Title | Navigation (The Top Only use for Style is Slider)
el: Τίτλος θέσης | Πλοήγηση (Η κορυφαία χρήση μόνο για το στυλ είναι το Slider)

en: Post Type
el: Τύπος ανάρτησης

[ctx: post type general name]
en: Projects
el:  Εργα

[ctx: post type singular name]
en: Portfolio
el:  Χαρτοφυλάκιο

en: Posted By
el: Αναρτήθηκε από

en: Posts - Blogs
el: Αναρτήσεις - Ιστολόγιο

en: Posts at
el: Δημοσιεύσεις στο

en: Posts number
el: Αριθμός αναρτήσεων

en: Posts number - Not use with Grid 3
el: Αριθμός αναρτήσεων - Δεν χρησιμοποιείται με το Πλέγμα 3

en: Prev Deal
el: Προηγούμενη προσφορά

en: Price Font
el: Γραμματοσειρά τιμής

en: Price icon
el: Εικονίδιο τιμής

en: Price Rounding
el: Στρογγυλοποίηση τιμών

en: Primary Color
el: Πρωτεύον χρώμα

en: Product 360&#176; Viewer
el: Προϊόν προβολής 360&#176;

en: Product Brand
el: Μάρκα προϊόντος

en: Product Brand (PWB)
el: Επωνυμία προϊόντος (PWB)

en: Product Brand - Nasa
el: Μάρκα προϊόντος - Nasa

en: Product Brand - Nasa (Use slug of Brand)
el: Επωνυμία προϊόντος - Nasa (Χρησιμοποιήστε γυμνοσάλιαγκα της επωνυμίας)

en: Product Brand - Taxonomies
el: Μάρκα Προϊόντος - Ταξινομίες

en: Product brand base
el: Βάση μάρκας προϊόντος

en: Product Brands
el: Μάρκες προϊόντων

en: Product Card Styles
el: Στυλ καρτών προϊόντων

en: Product Categories
el: κατηγορίες προϊόντων

en: Product Category
el: κατηγορία προιόντος

en: Product Category (Use slug of Category)
el: Κατηγορία προϊόντος (Χρήση γυμνοσάλιαγκου της κατηγορίας)

en: Product Column Icon Style
el: Στυλ εικονιδίου στήλης προϊόντος

en: Product Group
el: Ομάδα προϊόντων

en: Product Ids
el: Αναγνωριστικά προϊόντων

en: Product List
el: Λίστα προϊόντων

en: Product PWB Brand
el: Μάρκα προϊόντος PWB

en: Product PWB Brand - (Use slug of Brand)
el: Επωνυμία προϊόντος PWB - (Χρησιμοποιήστε τη γυμνοσάλιαγκα της επωνυμίας)

en: Product Selected
el: Επιλεγμένο προϊόν

en: Product Tags
el: Ετικέτες προϊόντων

en: Product Video Link
el: Σύνδεσμος βίντεο προϊόντος

en: Product Video Size
el: Μέγεθος βίντεο προϊόντος

en: Products
el: Προϊόντα

en: products
el: προϊόντα

en: Products - WooCommerce
el: Προϊόντα - WooCommerce

en: Products Category:
el: Κατηγορία προϊόντων:

en: Products Fake Purchase
el: Προϊόντα Ψεύτικες αγορές

[ctx: project]
en: Add New
el:  Προσθεσε νεο

en: Project Category
el: Κατηγορία Έργου

en: Project Name
el: Όνομα έργου

en: Promote Sales
el: Προώθηση πωλήσεων

en: Purchase Focus
el: Αγορά Focus

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Quantity Stock
el: Ποσότητα Απόθεμα

en: Quantity Stock - Descending
el: Ποσότητα Απόθεμα - Φθίνουσα

en: Radio Style
el: Στυλ ραδιοφώνου

en: Radio Style - Tooltip
el: Στυλ ραδιοφώνου - Επεξήγηση εργαλείου

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: Recent
el: Πρόσφατος

en: Recent Products
el: Πρόσφατα Προϊόντα

en: Recent Projects
el: πρόσφατες εργασίες

en: Recent Review
el: Πρόσφατη κριτική

en: Recent Works
el: Πρόσφατα Έργα

en: Recently Viewed
el: Πρόσφατα προβεβλημένα

en: Recommended - Columns
el: Συνιστάται - Στήλες

en: Recommended - Mobile Columns
el: Συνιστάται - Στήλες για κινητές συσκευές

en: Recommended - Tablet Columns
el: Συνιστάται - Στήλες tablet

en: Recommended In Archive Products
el: Συνιστάται σε προϊόντα αρχείου

en: Recommended In Archive Products Page
el: Συνιστάται στη Σελίδα Προϊόντων Αρχειοθέτησης

en: Recommended Products
el: Προτεινόμενα Προϊόντα

en: Related - Columns
el: Σχετικά - Στήλες

en: Related - Mobile Columns
el: Σχετικά - Στήλες για κινητές συσκευές

en: Related - Tablet Columns
el: Σχετικά - Στήλες tablet

en: Related posts
el: Σχετικές αναρτήσεις

en: Remove
el: Αφαιρώ

en: Remove Embed
el: Κατάργηση Ενσωμάτωσης

en: Remove Group
el: Κατάργηση ομάδας

en: Remove hr Title
el: Κατάργηση hr Title

en: Remove Image
el: Αφαίρεση εικόνας

en: Request a Call Back
el: Ζητήστε μια επιστροφή κλήσης

en: Request a Call Back - Single Product Page
el: Ζητήστε μια επιστροφή κλήσης - Σελίδα μεμονωμένου προϊόντος

en: Reset Fake In Cart
el: Επαναφορά Fake στο καλάθι

en: Reset Fake In Cart Success !
el: Επιτυχία επαναφοράς Fake In Cart!

en: Reset Fake Sold
el: Επαναφορά Fake Sold

en: Reset Fake Sold Success !
el: Επαναφορά Fake Sold Success!

en: Responsive
el: Ευαίσθητος

en: RETURN TO SHOP
el: ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ

en: Revolution Slider.
el: Επανάσταση Slider.

en: RevSlider Item
el: Στοιχείο RevSlider

en: RevSlider Item - Mobile Layout
el: Στοιχείο RevSlider - Διάταξη κινητού

en: Right
el: σωστά

en: Right (RTL - Left)
el: Δεξιά (RTL - Αριστερά)

en: Right of Pin
el: Δεξιά του Pin

en: Right Sidebar
el: Δεξιά πλαϊνή γραμμή

en: Right Sidebar Classic
el: Κλασική δεξιά πλευρική γραμμή

en: Right Sidebar Off-canvas
el: Δεξιά πλευρική γραμμή εκτός καμβά

en: Right to Left
el: Δεξιά προς τα αριστερά

en: Root Product Category
el: Κατηγορία προϊόντων ρίζας

en: Root Product Category. (Use for Multi stores)
el: Κατηγορία προϊόντων ρίζας. (Χρήση για πολλά καταστήματα)

en: Rotate
el: Γυρίζω

en: Round
el: Γύρος

en: Round Wrapper
el: Στρογγυλό περιτύλιγμα

en: Round Wrapper - Tooltip
el: Στρογγυλό περιτύλιγμα - Επεξήγηση εργαλείου

en: Rows of Slide
el: Σειρές διαφανειών

en: RSS URL Follow
el: URL RSS Ακολουθήστε

en: Saturday
el: Σάββατο

en: Saturday End Time
el: Ώρα Λήξης Σαββάτου

en: Saturday Start Time
el: Σάββατο Ώρα έναρξης

en: Save
el: Αποθηκεύσετε

en: Save&nbsp;%s&nbsp;<i>(%s&#37;&nbsp;OFF)</i>
el: Αποθήκευση&nbsp;%s&nbsp;<i>(%s&#37;&nbsp;ΑΠΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΗ)</i>

en: Scroll Down
el: Μετακινηθείτε προς τα κάτω

en: Scroll images
el: Κύλιση εικόνων

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Search ...
el: Αναζήτηση ...

en: Search Blocks
el: Αναζήτηση μπλοκ

en: Search Brands
el: Αναζήτηση επωνυμιών

en: Search for a product&hellip;
el: Αναζήτηση προϊόντος&hellip;

en: Search Groups
el: Αναζήτηση Ομάδων

en: Search Header
el: Κεφαλίδα αναζήτησης

en: Search Projects
el: Αναζήτηση έργων

en: Search Types
el: Τύποι αναζήτησης

en: Sec
el: δευτ

en: sec
el: δευτ

en: Secs
el: Δευτ

en: secs
el: Δευτ

en: Select
el: Επιλέγω

en: Select / Deselect All
el: Επιλογή / Αποεπιλογή όλων

en: Select a brand
el: Επιλέξτε μια μάρκα

en: Select a product deal
el: Επιλέξτε μια προσφορά προϊόντος

en: Select all
el: Επιλογή όλων

en: Select block
el: Επιλέξτε μπλοκ

en: Select brand
el: Επιλέξτε μάρκα

en: Select category
el: Επιλέξτε Κατηγορία

en: Select icons to be shown on share icons on product page, blog page and [share] shortcode
el: Επιλέξτε εικονίδια που θα εμφανίζονται στα εικονίδια κοινής χρήσης στη σελίδα προϊόντος, στη σελίδα ιστολογίου και στον σύντομο κώδικα [share]

en: Select images from media library.
el: Επιλέξτε εικόνες από τη βιβλιοθήκη πολυμέσων.

en: Select Item
el: Επιλέξτε αντικείμενο

en: Select Level 1
el: Επιλέξτε Επίπεδο 1

en: Select Level 2
el: Επιλέξτε Επίπεδο 2

en: Select Level 3
el: Επιλέξτε Επίπεδο 3

en: Select menu
el: Επιλογή μενού

en: Select Menu (Use slug of Menu)
el: Επιλέξτε Μενού (Χρήση γυμνοσάλιαγκας του Μενού)

en: Select Model
el: Επιλέξτε Μοντέλο

en: Select none
el: Επιλέξτε κανένα

en: Select Options
el: Επιλέξτε Επιλογές

en: Select Pin
el: Επιλέξτε Καρφίτσωμα

en: Select Rev Slider Item
el: Επιλέξτε Rev Slider Item

en: Select terms
el: Επιλέξτε όρους

en: Select the Contact Form
el: Επιλέξτε τη Φόρμα Επικοινωνίας

en: Select Widget Area
el: Επιλέξτε Περιοχή Widget

en: Select Your Custom Font.
el: Επιλέξτε την προσαρμοσμένη γραμματοσειρά σας.

en: Send us an email
el: Στείλτε μας ένα email

en: Separated by ", "
el: Διαχωρίζονται με ", "

en: Service Description
el: Περιγραφή υπηρεσίας

en: Service Hover Effect
el: Εφέ Hover Service

en: Service Icon. Enter icon class name. Support FontAwesome, Font Pe 7 Stroke (https://elessi.nasatheme.com/demo/font-demo/7-stroke/reference.html), Font Nasa (https://elessi.nasatheme.com/wp-content/themes/elessi-theme/assets/font-nasa/icons-reference.html)
el: Εικονίδιο υπηρεσίας. Εισαγάγετε το όνομα κλάσης εικονιδίου. Υποστήριξη FontAwesome, Font Pe 7 Stroke (https://elessi.nasatheme.com/demo/font-demo/7-stroke/reference.html), Font Nasa (https://elessi.nasatheme.com/wp-content/ themes/elessi-theme/assets/font-nasa/icons-reference.html)

en: Service link
el: Σύνδεσμος υπηρεσίας

en: Service Style
el: Στυλ εξυπηρέτησης

en: Service Title
el: Τίτλος υπηρεσίας

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Share
el: Μερίδιο

en: Share & Follow
el: Μοιραστείτε και ακολουθήστε

en: Share Icons
el: Κοινή χρήση εικονιδίων

en: Share in Single Product Page
el: Κοινή χρήση στη Σελίδα μεμονωμένου προϊόντος

en: Share on Facebook
el: Μοιραστείτε το στο Facebook

en: Share on Linkedin
el: Μοιραστείτε το στο Linkedin

en: Share on Odnoklassniki
el: Μοιραστείτε το στην Odnoklassniki

en: Share on Telegram
el: Κοινή χρήση στο Telegram

en: Share on Viber
el: Κοινοποίηση στο Viber

en: Share on VK
el: Κοινή χρήση στο VK

en: Share on WhatsApp
el: Μοιραστείτε το στο WhatsApp

en: Share on X
el: Κοινοποίηση στο X

en: Shop All
el: Αγορά όλων

en: Shop Background Color
el: Χρώμα φόντου καταστήματος

en: Shop now
el: Ψώνισε τώρα

en: Shop URL
el: URL καταστήματος

en: Shop With Background Color
el: Αγορά με χρώμα φόντου

en: Shop Without Background Color
el: Αγορά χωρίς χρώμα φόντου

en: Short Description
el: Σύντομη περιγραφή

en: Shortcode Text
el: Κείμενο σύντομου κώδικα

note: Description of the plugin
en: Shortcodes, custom post types and more for NasaTheme (ELESSI - THEME)
el: Σύντομοι κώδικες, προσαρμοσμένοι τύποι αναρτήσεων και πολλά άλλα για το NasaTheme (ELESSI - ΘΕΜΑ)

en: Show Advanced Options
el: Δείξε επιλογές για προχωρημένους

en: Show All
el: Προβολή όλων

en: Show as Accordion
el: Εμφάνιση ως Ακορντεόν

en: Show author post
el: Εμφάνιση ανάρτησης συγγραφέα

en: Show Available - Sold
el: Εμφάνιση Διαθέσιμων - Πωλήθηκε

en: Show Breadcrumb
el: Εμφάνιση Breadcrumb

en: Show button page blogs
el: Εμφάνιση ιστολογίων σελίδας κουμπιών

en: Show Categories of post
el: Εμφάνιση κατηγοριών αναρτήσεων

en: Show Count products
el: Εμφάνιση καταμέτρησης προϊόντων

en: Show date post
el: Εμφάνιση ανάρτησης ημερομηνίας

en: Show deals (yyyy-mm-dd | yyyy/mm/dd) for Deal Before Time.
el: Εμφάνιση προσφορών (εεεε-μμ-ηη | εεεε/μμ/ηη) για το Deal Before Time.

en: Show default numbers items
el: Εμφάνιση στοιχείων προεπιλεγμένων αριθμών

en: Show description
el: Δείξε περιγραφή

en: Show description - Not use with Grid 2, 3
el: Εμφάνιση περιγραφής - Δεν χρησιμοποιείται με το Πλέγμα 2, 3

en: Show Filter by Group
el: Εμφάνιση φίλτρου ανά ομάδα

en: Show hierarchy
el: Εμφάνιση ιεραρχίας

en: Show Image
el: Εμφάνιση εικόνας

en: Show Less, More Items
el: Εμφάνιση λιγότερων, περισσότερων αντικειμένων

en: Show Less, Show More variation items
el: Εμφάνιση λιγότερων, Εμφάνιση περισσότερων στοιχείων παραλλαγής

en: Show on DeskTop
el: Εμφάνιση στο DeskTop

en: Show on Mobile
el: Εμφάνιση στο κινητό

en: Show on Tablet
el: Εμφάνιση σε tablet

en: Show Price
el: Εμφάνιση τιμής

en: Show product counts
el: Εμφάνιση αριθμών προϊόντων

en: Show read more
el: Εμφάνιση διαβάστε περισσότερα

en: Show the first item - Type Select, Custom
el: Εμφάνιση του πρώτου στοιχείου - Πληκτρολογήστε Επιλογή, Προσαρμογή

en: Show Title
el: Εμφάνιση τίτλου

en: Side
el: Πλευρά

en: Sidebar Layout
el: Διάταξη πλευρικής γραμμής

en: Sidebar Position
el: Θέση πλευρικής γραμμής

en: Simple
el: Απλός

en: Simple Deals
el: Απλές προσφορές

en: Simple Slider
el: Απλό Slider

en: Single Product Layout
el: Διάταξη Ενιαίου Προϊόντος

en: Single Product page
el: Σελίδα μεμονωμένου προϊόντος

en: Single Product Sidebar Position
el: Θέση πλαϊνής γραμμής μεμονωμένου προϊόντος

en: Single Product Tabs Layout
el: Διάταξη καρτελών μεμονωμένου προϊόντος

en: Single Row
el: Μονή σειρά

en: Site Mode Options
el: Επιλογές λειτουργίας τοποθεσίας

en: Site Offline
el: Ιστότοπος εκτός σύνδεσης

en: Size Guide
el: Οδηγός μεγέθους

en: Size Guide - Single Product Page
el: Οδηγός μεγέθους - Σελίδα μεμονωμένου προϊόντος

en: Size Guide Content
el: Περιεχόμενο οδηγού μεγέθους

en: Slide
el: Ολίσθηση

en: Slide Auto
el: Αυτόματη διαφάνεια

en: Slide Auto (Only use for Style is Slider)
el: Slide Auto (Η χρήση μόνο για το Style είναι Slider)

en: Slide images
el: Εικόνες διαφανειών

en: Slide Infinite (Only use for Style is Slider)
el: Slide Infinite (Η χρήση μόνο για το στυλ είναι το Slider)

en: Slide Infinite - for Deal Before Time, Simple Deals
el: Slide Infinite - για συμφωνία πριν από το χρόνο, απλές προσφορές

en: Slide Item
el: Στοιχείο διαφάνειας

en: Slide Product Pin Reverse
el: Αντιστροφή καρφίτσας προϊόντος

en: Slider
el: Ολισθητής

en: Slider - Fullwidth
el: Slider - Full Width

en: Slider - Mobile layout
el: Slider - Διάταξη κινητού

en: Slider - Widget Items
el: Ρυθμιστικό - Στοιχεία γραφικών στοιχείων

en: Slider Items
el: Στοιχεία ρυθμιστικού

en: Slug
el: Γυμνοσάλιαγκας

[ctx: slug]
en: product-brand
el:  προϊόν-μάρκα

en: Slug of tags, separated by ","
el: Σάλιαγκα ετικετών, διαχωρισμένα με ","

en: Small
el: Μικρό

en: Small Square
el: Μικρή Πλατεία

en: Small Square 1
el: Μικρό τετράγωνο 1

en: Small Square 2
el: Μικρό τετράγωνο 2

en: Snapchat URL Follow
el: Ακολουθήστε τη διεύθυνση URL του Snapchat

en: Sold Out
el: Εξαντλημένα

en: Sold: %s
el: Πωλήθηκε: %s

en: Sorry, Maybe a product empty in stock.
el: Λυπούμαστε, ίσως κάποιο προϊόν είναι κενό σε απόθεμα.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
el: Λυπούμαστε, κανένα προϊόν δεν ταιριάζει με την επιλογή σας. Επιλέξτε διαφορετικό συνδυασμό.

en: Soundcloud URL
el: URL του Soundcloud

en: Special First word
el: Ειδική Πρώτη λέξη

en: Specifications
el: Προδιαγραφές

en: Speed Slider
el: Ρυθμιστής ταχύτητας

en: Spotify URL
el: Διεύθυνση URL Spotify

en: Square
el: τετράγωνο

en: Square has Caption
el: Το Square έχει λεζάντα

en: START IMPORT DATA
el: ΕΝΑΡΞΗ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ

en: Static Blocks
el: Στατικά Μπλοκ

en: Sticky
el: Κολλώδης

en: Style
el: Στυλ

en: Style 1
el: Στυλ 1

en: Style 10
el: Στυλ 10

en: Style 2
el: Στυλ 2

en: Style 3
el: Στυλ 3

en: Style 4
el: Στυλ 4

en: Style 5
el: Στυλ 5

en: Style 6
el: Στυλ 6

en: Style 7
el: Στυλ 7

en: Style 8
el: Στυλ 8

en: Style 9
el: Στυλ 9

en: Style View More
el: Στυλ Προβολή περισσότερων

en: Submit Redirect
el: Υποβολή Ανακατεύθυνσης

en: Submit Redirect To
el: Υποβολή Ανακατεύθυνσης σε

en: Submit Redirect To (Input Slug of a Category you want, Default redirect to Shop page or Home page)
el: Υποβολή ανακατεύθυνσης σε (Είσοδος Slug μιας κατηγορίας που θέλετε, Προεπιλεγμένη ανακατεύθυνση στη σελίδα καταστήματος ή στην αρχική σελίδα)

en: Subscribe to RSS
el: Εγγραφείτε στο RSS

en: Success!!!
el: Επιτυχία!!!

en: Sunday
el: Κυριακή

en: Sunday End Time
el: Ώρα Λήξης Κυριακής

en: Sunday Start Time
el: Ώρα έναρξης Κυριακής

en: Support displaying short descriptions for menu items.
el: Υποστήριξη εμφάνισης σύντομων περιγραφών για στοιχεία μενού.

en: Support Menu - Description
el: Μενού Υποστήριξης - Περιγραφή

en: SVG Code
el: Κωδικός SVG

en: Tab
el: Αυτί

en: TAB TITLE
el: ΤΙΤΛΟΣ ΚΑΡΤΕΛΑΣ

en: Tablet Columns
el: Στήλες tablet

en: Tabs Content
el: Περιεχόμενο καρτελών

en: Tabs Style
el: Στυλ καρτελών

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Target
el: Στόχος

en: Taxonomy
el: Ταξονομία

[ctx: taxonomy general name]
en: Brands
el:  Μάρκες

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
el:  Κατηγορίες

[ctx: taxonomy general name]
en: Groups
el:  Ομάδες

en: Taxonomy is not exists
el: Ταξινομία δεν υπάρχει

[ctx: taxonomy singular name]
en: Brand
el:  Μάρκα

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
el:  Κατηγορία

[ctx: taxonomy singular name]
en: Group
el:  Ομάδα

en: Technical Specifications
el: Τεχνικές προδιαγραφές

en: Telegram
el: Τηλεγράφημα

en: Telegram URL Follow
el: Ακολουθήστε τη διεύθυνση URL του Telegram

en: Testimonial Say
el: Μαρτυρική Λέξη

en: Testimonials Content Say
el: Μαρτυρίες Περιεχόμενο Say

en: Testimonials Text Color
el: Μαρτυρίες Χρώμα κειμένου

en: Text
el: Κείμενο

en: Text Alignment
el: Ευθυγράμμιση κειμένου

en: Text Button
el: Κουμπί κειμένου

en: Text Color
el: Χρώμα κειμένου

en: Text color icon
el: Εικονίδιο χρώματος κειμένου

en: Texts Font
el: Γραμματοσειρά κειμένων

en: Texts Font (paragraphs, etc..)
el: Γραμματοσειρά κειμένου (παράγραφοι, κ.λπ..)

en: The Block beside Main menu in Header Type 4, 6
el: Το Μπλοκ δίπλα στο Κύριο μενού στον Τύπο κεφαλίδας 4, 6

en: The max-width your site will be INPUT + 1200 (pixel). Empty will use default theme option
el: Το μέγιστο πλάτος του ιστότοπού σας θα είναι INPUT + 1200 (pixel). Το Empty θα χρησιμοποιήσει την προεπιλεγμένη επιλογή θέματος

en: The one you just selected is a video. Please choose the right image!
el: Αυτό που μόλις επιλέξατε είναι ένα βίντεο. Επιλέξτε τη σωστή εικόνα!

en: The one you just selected is an image. Please choose the right video!
el: Αυτό που μόλις επιλέξατε είναι μια εικόνα. Επιλέξτε το σωστό βίντεο!

en: The Popup Static Block
el: Το αναδυόμενο στατικό μπλοκ

en: The Top Only use for Style is Carousel.
el: Η κορυφαία χρήση μόνο για το στυλ είναι το Carousel.

en: The video is displayed in the Product Gallery, so please choose a video that is the same size as the images
el: Το βίντεο εμφανίζεται στη Συλλογή προϊόντων, επομένως επιλέξτε ένα βίντεο που έχει το ίδιο μέγεθος με τις εικόνες

en: There is not Brand (PWB) selected.
el: Δεν έχει επιλεγεί επωνυμία (PWB).

en: There is not Brand selected.
el: Δεν έχει επιλεγεί επωνυμία.

en: There is not Category selected.
el: Δεν έχει επιλεγεί η κατηγορία.

en: There is not Menu selected.
el: Δεν έχει επιλεγεί το Μενού.

en: There is not Pin selected.
el: Δεν έχει επιλεγεί το Pin.

en: There is not product selected.
el: Δεν έχει επιλεγεί προϊόν.

en: There is not Revolution Slider selected.
el: Δεν έχει επιλεγεί το Revolution Slider.

en: this image will be used as the poster of the video, if there is no image, the main image will be used as the poster
el: αυτή η εικόνα θα χρησιμοποιηθεί ως αφίσα του βίντεο, εάν δεν υπάρχει εικόνα, η κύρια εικόνα θα χρησιμοποιηθεί ως αφίσα

en: This is the default brand and it cannot be deleted. It will be automatically assigned to products with no brand.
el: Αυτή είναι η προεπιλεγμένη επωνυμία και δεν μπορεί να διαγραφεί. Θα εκχωρηθεί αυτόματα σε προϊόντα χωρίς επωνυμία.

en: This product:
el: Αυτό το προϊόν:

en: This term is exists
el: Αυτός ο όρος υπάρχει

en: Thumbnail
el: Ονυξ του αντίχειρος

en: Thumbnail Style
el: Στυλ μικρογραφιών

en: Thumbnails Style
el: Στυλ μικρογραφιών

en: Tiktok URL Follow
el: Ακολουθήστε τη διεύθυνση URL Tiktok

en: Time Countdown Fake Purchased
el: Αντίστροφη μέτρηση χρόνου Ψεύτικη αγορά

en: Tiny
el: Μικροσκοπικός

en: Tip Position
el: Θέση συμβουλής

en: Title
el: Τίτλος

en: Title (Only using for Style is Slider, Simple Slide.)
el: Τίτλος (Μόνο για το στυλ χρησιμοποιείται Slider, Simple Slide.)

en: Title Align
el: Ευθυγράμμιση τίτλου

en: Title align (Only use for Style is Carousel)
el: Στοίχιση τίτλου (Η χρήση μόνο για το στυλ είναι καρουζέλ)

en: Title align (Only use for Style is Slider)
el: Στοίχιση τίτλου (Η χρήση μόνο για το στυλ είναι ρυθμιστικό)

en: Title Alignment
el: Ευθυγράμμιση τίτλου

en: Title Centered
el: Επικεντρωμένος τίτλος

en: Title Description
el: Περιγραφή Τίτλου

en: Title Font Size
el: Μέγεθος γραμματοσειράς τίτλου

en: Title heading
el: Επικεφαλίδα τίτλου

en: Title HR
el: Τίτλος HR

en: Title Material
el: Υλικό τίτλου

en: Title Style
el: Στυλ τίτλου

en: Title text
el: Κείμενο τίτλου

en: Title type heading
el: Επικεφαλίδα τύπου τίτλου

en: To - Estimated Days
el: Προς - Εκτιμώμενες ημέρες

en: Toggle Top Bar
el: Εναλλαγή επάνω γραμμής

en: Toggle Top Bar - Initialize
el: Εναλλαγή επάνω γραμμής - Εκκίνηση

en: Top
el: Μπλουζα

en: Top - for Carousel 1 Row
el: Κορυφή - για καρουζέλ 1 σειρά

en: Top Bar Background
el: Φόντο επάνω μπαρ

en: Top Bar Text
el: Κείμενο επάνω γραμμής

en: Top Bar Text Color
el: Χρώμα κειμένου επάνω γραμμής

en: Top Bar Text Color Hover
el: Τοποθετήστε το δείκτη του ποντικιού χρώματος κειμένου επάνω γραμμής

en: Top Bar Text Hover
el: Κορυφαία γραμμή κειμένου Hover

en: Top Bar Type 2
el: Top Bar Τύπος 2

en: Top Content
el: Κορυφαίο περιεχόμενο

en: Top Rate
el: Κορυφαία τιμή

en: Top to Bottom
el: Από πάνω προς τα κάτω

en: Total:&nbsp;
el: Σύνολο:&#37;&nbsp;

en: Transients - of default Wordpress
el: Transients - του προεπιλεγμένου Wordpress

en: Tumblr URL Follow
el: Ακολουθήστε τη διεύθυνση URL του Tumblr

en: Turn Off
el: Σβήνω

en: Turn On Product Brand - Taxonomies
el: Ενεργοποιήστε την επωνυμία προϊόντος - Ταξινομίες

en: Type 1 (Limit 18 items)
el: Τύπος 1 (Όριο 18 είδη)

en: Type 1 - No Border
el: Τύπος 1 - Χωρίς σύνορα

en: Type 2 (Limit 16 items)
el: Τύπος 2 (Όριο 16 είδη)

en: Type 2 - Border - Top - Bottom
el: Τύπος 2 - Περίγραμμα - Επάνω - Κάτω

en: Type 3 - Button - Radius - Dash
el: Τύπος 3 - Κουμπί - Ακτίνα - Παύλα

en: Type Extra
el: Πληκτρολογήστε Extra

en: Type Font
el: Πληκτρολογήστε Γραμματοσειρά

en: Type Main
el: Πληκτρολογήστε Main

en: Type Show
el: Πληκτρολογήστε Εμφάνιση

en: Type View
el: Πληκτρολογήστε Προβολή

en: Update
el: Εκσυγχρονίζω

en: Update Category
el: Ενημέρωση κατηγορίας

en: Upload
el: Μεταφόρτωση

en: Upload/Add image
el: Μεταφόρτωση/Προσθήκη εικόνας

en: URL button
el: Κουμπί URL

en: URL button (default shop page)
el: Κουμπί URL (προεπιλεγμένη σελίδα καταστήματος)

en: Use image
el: Χρήση εικόνας

en: User name for display show
el: Όνομα χρήστη για εμφάνιση

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Using Image Attributes To Do Brands
el: Χρήση χαρακτηριστικών εικόνας για επωνυμίες

en: UX Variations in Grid - Loop
el: Παραλλαγές UX στο Grid - Loop

en: Variants
el: Παραλλαγές

en: Variation Custom Fields
el: Προσαρμοσμένα πεδία παραλλαγής

en: Variation Image Gallery
el: Συλλογή εικόνων παραλλαγής

en: Variation Swatches
el: Δείγματα παραλλαγής

en: Vertical
el: Κατακόρυφος

en: Vertical Alignment
el: Κατακόρυφη στοίχιση

en: Vertical Expanded
el: Κατακόρυφη επέκταση

en: Vertical Menu
el: Κάθετο Μενού

en: Vertical Menu Background
el: Φόντο κάθετου μενού

en: Vertical Menu Background - Focus
el: Φόντο κάθετου μενού - εστίαση

en: Vertical Menu Background - Focus - Sticky
el: Φόντο κάθετου μενού - Εστίαση - Κολλώδες

en: Vertical Menu Background - Sticky
el: Φόντο κάθετου μενού - Κολλώδες

en: Vertical Menu Root
el: Κάθετη ρίζα μενού

en: Vertical Menu Root - Limit
el: Κατακόρυφο μενού Root - Όριο

en: Vertical Menu Root Items - Limit
el: Κατακόρυφο μενού ριζικών στοιχείων - Όριο

en: Vertical Menu Text
el: Κείμενο κάθετου μενού

en: Vertical Menu Text - Sticky
el: Κάθετο κείμενο μενού - Κολλώδες

en: Vertical Menu Text Color - Focus
el: Χρώμα κειμένου κάθετου μενού - Εστίαση

en: Vertical Menu Text Color - Focus - Sticky
el: Χρώμα κειμένου κάθετου μενού - Εστίαση - Κολλώδες

en: Vertical Menu Visible
el: Ορατό κάθετο μενού

en: Video Badge In Grid
el: Σήμα βίντεο στο πλέγμα

en: Video Poster Upload
el: Μεταφόρτωση αφίσας βίντεο

en: Video Upload
el: Μεταφόρτωση βίντεο

en: View
el: Θέα

en: View Block
el: Προβολή μπλοκ

en: View Header
el: Προβολή κεφαλίδας

en: View More
el: Δείτε περισσότερα

en: View Project
el: Προβολή έργου

en: Viewed Products
el: Προβολή προϊόντων

en: Viewed Sidebar Off-Canvas
el: Προβλήθηκε το Sidebar Off-Canvas

en: Vimeo URL
el: URL του Vimeo

en: VK URL Follow
el: Ακολουθήστε τη διεύθυνση URL VK

en: Website
el: Δικτυακός τόπος

en: Week
el: Εβδομάδα

en: week
el: εβδομάδα

en: Weekdays End Time
el: Ώρα λήξης εργάσιμων ημερών

en: Weekdays Start Time
el: Ώρα έναρξης εργάσιμων ημερών

en: Weeks
el: Εβδομάδες

en: weeks
el: εβδομάδες

en: Weibo URL Follow
el: Ακολουθήστε τη διεύθυνση URL του Weibo

en: Whatsapp URL Follow
el: Ακολουθήστε τη διεύθυνση URL του Whatsapp

en: Wishlist
el: Λίστα επιθυμιών

en: With Background
el: με φόντο

en: With Background 2
el: Με φόντο 2

en: With Background 3
el: Με φόντο 3

en: With Slide
el: Με Διαφάνεια

en: Without Background
el: Χωρίς φόντο

en: Without Slide
el: Χωρίς Διαφάνεια

en: WPBakery - Homes
el: WPBakery - Σπίτια

en: Wrong request
el: Λάθος αίτημα

en: X
el: Χ

en: X URL Follow
el: X URL Ακολουθήστε

en: Year
el: Ετος

en: year
el: έτος

en: Years
el: Χρόνια

en: years
el: χρόνια

en: Yes
el: Ναί

en: Yes, Please!
el: Ναι παρακαλώ!

en: You need install plugin Contact Form 7, Fluent Form or WPform and Create a form
el: Χρειάζεται να εγκαταστήσετε το πρόσθετο Φόρμα Επικοινωνίας 7, Φόρμα Fluent ή WPform και να δημιουργήσετε μια φόρμα

en: You're recently viewed
el: Σας προβλήθηκαν πρόσφατα

en: Youtube URL Follow
el: Ακολουθήστε τη διεύθυνση URL του YouTube

en: Zic Zac
el: Ζικ Ζακ

en: Zoom
el: Ανίπταμαι διαγωνίως

en: Zoom Out
el: Σμίκρυνση
