Nasa Core - en to he_IL translation catalogue (1430 entries)

en:  - Has been an error. You need to rebuild this product.
he_IL: - הייתה טעות. אתה צריך לבנות מחדש את המוצר הזה.

en: %s sold in last %s hour
he_IL: %s נמכר ב-%s השעה האחרונה

en: %s sold in last %s hours
he_IL: %s נמכר ב-%s השעות האחרונות

en: %s was exists, please try with another string!!!
he_IL: %s היה קיים, אנא נסה עם מחרוזת אחרת!!!

en: %s&nbsp;each
he_IL: %s כל אחד

en: &#37;&nbsp;OFF
he_IL: % כבוי

en: &nbsp;each
he_IL: כל אחד

en: + Advance Options
he_IL: + אפשרויות מתקדמות

en: + Show more
he_IL: + הצג עוד

en: - Show less
he_IL: - הראי פחות

en: 0.1s
he_IL: 0.1 שניות

en: 0.2s
he_IL: 0.2 שניות

en: 0.3s
he_IL: 0.3 שניות

en: 0.4s
he_IL: 0.4 שניות

en: 0.5s
he_IL: 0.5 שניות

en: 0.6s
he_IL: 0.6 שניות

en: 0.7s
he_IL: 0.7 שניות

en: 0.8s
he_IL: 0.8 שניות

en: 0.9s
he_IL: 0.9 שניות

en: 1 Column
he_IL: עמודה 1

en: 1 column
he_IL: עמודה 1

en: 1 level
he_IL: רמה 1

en: 1 Row
he_IL: 1 שורה

en: 1.0s
he_IL: 1.0 שניות

en: 1.1s
he_IL: 1.1 שניות

en: 1.2s
he_IL: 1.2 שניות

en: 1.3s
he_IL: 1.3 שניות

en: 1.4s
he_IL: 1.4 שניות

en: 1.5 column
he_IL: 1.5 עמודה

en: 1.5s
he_IL: 1.5 שניות

en: 1.6s
he_IL: 1.6 שניות

en: 100ms
he_IL: 100 אלפיות השנייה

en: 1s
he_IL: 1 שניות

en: 2 Columns
he_IL: 2 עמודות

en: 2 columns
he_IL: 2 עמודות

en: 2 levels
he_IL: 2 רמות

en: 2 Rows
he_IL: 2 שורות

en: 3 Columns
he_IL: 3 עמודות

en: 3 columns
he_IL: 3 עמודות

en: 3 levels
he_IL: 3 רמות

en: 3 Rows
he_IL: 3 שורות

en: 300ms
he_IL: 300 אלפיות השנייה

en: 360&#176; View
he_IL: תצוגה של 360&#176;

en: 360&#176; Viewer
he_IL: צופה 360&#176;

en: 360&#176; Viewer Badge In Grid
he_IL: תג צופה 360&#176; ברשת

en: 4 Columns
he_IL: 4 עמודות

en: 4 columns
he_IL: 4 עמודות

en: 400ms
he_IL: 400 אלפיות השנייה

en: 5 Columns
he_IL: 5 עמודות

en: 5 columns
he_IL: 5 עמודות

en: 500ms
he_IL: 500 אלפיות השנייה

en: 6 Columns
he_IL: 6 עמודות

en: 6 columns
he_IL: 6 עמודות

en: 600ms
he_IL: 600 אלפיות השנייה

en: 700ms
he_IL: 700 אלפיות השנייה

en: <strong>Bulk Savings</strong>&nbsp;(Buy more save more)
he_IL: חיסכון בכמות גדולה (קנה יותר חסוך יותר)

en: <strong>people</strong>&nbsp;are viewing this right now
he_IL: אנשים צופים בזה עכשיו

en: Accordion - Border
he_IL: אקורדיון - גבול

en: Accordion - No Border
he_IL: אקורדיון - ללא גבול

en: Accordion in Content
he_IL: אקורדיון בתוכן

en: Account
he_IL: חֶשְׁבּוֹן

en: Add
he_IL: לְהוֹסִיף

en: Add Custom Class Page
he_IL: הוסף דף כיתה מותאם אישית

en: Add Dot Slide
he_IL: הוסף שקופית נקודה

en: Add Gallery
he_IL: הוסף גלריה

en: Add Gallery 360&#176; Viewer
he_IL: הוסף גלריה מציג 360&#176;

en: Add Gallery Images
he_IL: הוסף תמונות גלריה

en: Add Group
he_IL: הוסף קבוצה

en: Add images to variation gallery
he_IL: הוסף תמונות לגלריית הווריאציות

en: Add More Width (px)
he_IL: הוסף עוד רוחב (px)

en: Add more width site (px)
he_IL: הוסף אתר ברוחב נוסף (px)

en: Add New
he_IL: הוסף חדש

en: Add New Block
he_IL: הוסף בלוק חדש

en: Add New Bulk Discount
he_IL: הוסף הנחה בתפזורת חדשה

en: Add New Category
he_IL: הוסף קטגוריה חדשה

en: Add New Custom Tab
he_IL: הוסף כרטיסייה מותאמת אישית חדשה

en: Add New Header
he_IL: הוסף כותרת חדשה

en: Add New Item
he_IL: הוסף פריט חדש

en: Add New Project
he_IL: הוסף פרויקט חדש

en: Add New Slide
he_IL: הוסף שקופית חדשה

en: Add New Tab
he_IL: הוסף כרטיסייה חדשה

en: Add new term
he_IL: הוסף מונח חדש

en: Add or Upload File
he_IL: הוסף או העלה קובץ

en: Add our Recommended Products to your Order - Checkout Page
he_IL: הוסף את המוצרים המומלצים שלנו להזמנה שלך - דף התשלום

en: Add Recommended Products To Customer Order - Checkout Page
he_IL: הוסף מוצרים מומלצים להזמנת הלקוח - עמוד התשלום

en: Add Recommended Products To Mini- Cart, wishlist, Viewed - Empty Side Bar
he_IL: הוסף מוצרים מומלצים למיני- עגלה, רשימת משאלות, נצפה - סרגל צד ריק

en: Add Recommended Products To Mini- Cart, wishlist, Viewed - Empty Sidebar
he_IL: הוסף מוצרים מומלצים למיני- עגלה, רשימת משאלות, נצפה - סרגל צד ריק

en: Add Row
he_IL: להוסיף שורה

en: Add selected to cart
he_IL: הוסף את הנבחרים לעגלה

en: Add selected to cart (%s)
he_IL: הוסף את נבחרו לעגלה (%s)

en: Add Slide Product Pin
he_IL: הוסף סיכת מוצר שקף

en: Add static block to Header
he_IL: הוסף בלוק סטטי ל-Header

en: Add to cart
he_IL: הוסף לעגלה

en: Add To Cart UX Variations in Grid
he_IL: הוסף לסל וריאציות UX ברשת

en: Add to gallery
he_IL: הוסף לגלריה

en: Added successfully
he_IL: נוסף בהצלחה

en: Additional
he_IL: נוֹסָף

en: Address
he_IL: כתובת

en: After - Add To Cart Form - Single Product Page
he_IL: לאחר - טופס הוסף לסל - דף מוצר בודד

en: After - Cart Content - Shopping Cart
he_IL: לאחר - תוכן עגלת קניות - עגלת קניות

en: After - Cart Table - Shopping Cart
he_IL: לאחר - שולחן עגלה - עגלת קניות

en: After - Customer Details - Checkout
he_IL: לאחר - פרטי לקוח - קופה

en: After - Place Order Button - Checkout
he_IL: לאחר - כפתור ביצוע הזמנה - קופה

en: After - Process Checkout Button - Shopping Cart
he_IL: לאחר - כפתור תהליך קופה - עגלת קניות

en: After - Review Order Payment - Checkout
he_IL: לאחר - סקירת תשלום הזמנה - קופה

en: After Breadcrumb
he_IL: אחרי פירורי לחם

en: After title
he_IL: אחרי הכותרת

en: Ajax Infinite
he_IL: אייאקס אינפיניטי

en: Align
he_IL: יישר

en: Align (Style => Full)
he_IL: יישור (סגנון => מלא)

en: Alignment
he_IL: יישור

en: Alignment Info
he_IL: מידע על יישור

en: All Blogs
he_IL: כל הבלוגים

en: All Brands
he_IL: כל המותגים

en: All Categories
he_IL: כל הקטגוריות

en: All Footers
he_IL: כל הכותרות התחתונות

en: All Groups
he_IL: כל הקבוצות

en: All Headers
he_IL: כל הכותרות

en: ALL PORTFOLIOS LOADED
he_IL: כל הפורטפוליו נטענו

en: ALL PRODUCTS LOADED
he_IL: כל המוצרים נטענו

en: Allow Bulk Discount
he_IL: אפשר הנחה בכמות גדולה

en: Allow Customized by Customer
he_IL: אפשר מותאם אישית על ידי הלקוח

en: Already Sold:
he_IL: כבר נמכר:

en: ALT - Text
he_IL: ALT - טקסט

en: ALT - Title
he_IL: ALT - כותרת

en: Amazon
he_IL: אֲמָזוֹנָה

en: Amazon URL
he_IL: כתובת אתר של אמזון

en: Animation Delay
he_IL: השהיית אנימציה

en: Apply with Header Type 1, 2, 3, 5, 7
he_IL: החל עם Header Type 1, 2, 3, 5, 7

en: Are you sure to delete image?
he_IL: האם אתה בטוח שתמחק תמונה?

en: Are you sure to delete video?
he_IL: האם אתה בטוח שתמחק את הסרטון?

en: Are you sure you want to remove it?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך להסיר אותו?

en: Arrows
he_IL: חצים

en: Arrows (Only use for Style is Carousel or Simple Slide)
he_IL: חצים (השימוש רק עבור סגנון הוא קרוסלה או שקופית פשוטה)

en: Arrows (Only use for Style is Slider or Simple Slide)
he_IL: חצים (השימוש רק עבור סגנון הוא Slider או Simple Slide)

en: Arrows (Only use for Style is Slider)
he_IL: חצים (השימוש רק עבור Style is Slider)

en: Arrows Position
he_IL: מיקום החצים

en: Arrows Position - Simple Deals
he_IL: מיקום החצים - עסקאות פשוטות

en: Ask a Question
he_IL: שאל שאלה

en: Ask a Question - Single Product Page
he_IL: שאל שאלה - דף מוצר בודד

en: Attribute Color Style
he_IL: סגנון צבע תכונה

en: Attribute Image Style
he_IL: תכונה סגנון תמונה

en: Attribute Label Style
he_IL: סגנון תווית תכונה

en: Attributes - the type "Select", "Custom" in Grid
he_IL: תכונות - הסוג "בחר", "מותאם אישית" ב-Grid

en: Author Info
he_IL: מידע מחבר

en: Auto Play
he_IL: הפעלה אוטומטית

en: Auto Slide
he_IL: החלקה אוטומטית

en: Available - Sold
he_IL: זמין - נמכר

en: Available Vertical
he_IL: זמין אנכי

en: Available:
he_IL: זמין:

en: Avatar
he_IL: גִלגוּל

en: Baby
he_IL: תִינוֹק

en: Background Color
he_IL: צבע רקע

en: Background Color Of Product Items In The Shop
he_IL: צבע רקע של פריטי מוצר בחנות

en: Background icon
he_IL: סמל רקע

en: Background Image
he_IL: תמונת רקע

en: Background Image - Mobile
he_IL: תמונת רקע - נייד

en: Background Layout
he_IL: פריסת רקע

en: Background Mode
he_IL: מצב רקע

en: Background Single Product Layout
he_IL: רקע פריסת מוצר בודד

en: Background title
he_IL: כותרת רקע

en: Badge Variants
he_IL: גרסאות תג

en: Banner Content
he_IL: תוכן באנר

en: Banner Font
he_IL: גופן באנר

en: Banner Height
he_IL: גובה באנר

en: Banner Image
he_IL: תמונת באנר

en: Banner Material
he_IL: חומר באנר

en: Banner Multi Products
he_IL: באנר מולטי מוצרים

en: Banner Products
he_IL: מוצרי באנרים

en: Banner Text
he_IL: טקסט באנר

en: Banner Width
he_IL: רוחב באנר

en: Before title
he_IL: לפני הכותרת

en: Begin - Min Counter
he_IL: מתחיל - מונה דקות

en: Behance
he_IL: בהאנס

en: Behance URL
he_IL: כתובת אתר של Behance

en: Best Selling
he_IL: רב מכר

en: Big Square
he_IL: כיכר גדולה

en: Blank
he_IL: רֵיק

en: Blank - New Window
he_IL: ריק - חלון חדש

en: Block Header
he_IL: כותרת בלוק

en: Blocks
he_IL: בלוקים

en: Bold - 500
he_IL: מודגש - 500

en: Bold - 600
he_IL: מודגש - 600

en: Bold - 700
he_IL: מודגש - 700

en: Bold - 800
he_IL: מודגש - 800

en: Bold - 900
he_IL: מודגש - 900

en: Boot Rate
he_IL: קצב אתחול

en: Border color icon
he_IL: סמל צבע גבול

en: Border Inner
he_IL: גבול פנימי

en: Border Outner
he_IL: גבול חיצוני

en: Bottom
he_IL: תַחתִית

en: Bottom Content
he_IL: תוכן תחתון

en: Bottom of Pin
he_IL: תחתית הסיכה

en: Bottom To Top
he_IL: מלמטה למעלה

en: Bought Together
he_IL: נקנה ביחד

en: Bought Together are suggested products purchased with the current product. Note: Only use for Simple product
he_IL: קנו ביחד הם מוצרים מוצעים שנרכשו עם המוצר הנוכחי. הערה: השתמש רק עבור מוצר פשוט

en: Box Description
he_IL: תיאור התיבה

en: Box Image
he_IL: תמונת תיבה

en: Box Link
he_IL: קישור לתיבה

en: Box link
he_IL: קישור לתיבה

en: Box Style
he_IL: סגנון קופסה

en: Box Title
he_IL: כותרת התיבה

en: Brand Order
he_IL: הזמנת מותג

en: Brand:
he_IL: מותג:

en: Brands:
he_IL: מותגים:

en: Breadcrumb
he_IL: פירורי לחם

en: Breadcrumb Background
he_IL: רקע פירורי לחם

en: Breadcrumb Background - Mobile
he_IL: רקע פירורי לחם - נייד

en: Breadcrumb Background Color
he_IL: צבע רקע של פירורי לחם

en: Breadcrumb Background Image
he_IL: תמונת רקע של פירורי לחם

en: Breadcrumb Height
he_IL: גובה פירורי לחם

en: Breadcrumb Height - Mobile
he_IL: גובה פירורי לחם - נייד

en: Breadcrumb Layout
he_IL: פריסת פירורי לחם

en: Breadcrumb Text Alignment
he_IL: יישור טקסט של פירורי לחם

en: Breadcrumb Text Color
he_IL: צבע טקסט של פירורי לחם

en: Breadcrumb Type
he_IL: סוג פירורי לחם

en: Builder - Support HFE-Elementor
he_IL: Builder - תמיכה ב-HFE-Elementor

en: Builder - Support WPBakery
he_IL: Builder - תמיכה ב-WPBakery

en: Built-in
he_IL: מובנה

en: Built-in Dark
he_IL: Dark מובנה

en: Built-in Light 1
he_IL: אור מובנה 1

en: Built-in Light 2
he_IL: אור מובנה 2

en: Built-in Light 3
he_IL: אור מובנה 3

en: Built-in Mobile
he_IL: מובייל מובנה

en: Bulk
he_IL: תִפזוֹרֶת

en: Bulk Discount
he_IL: הנחה בתפזורת

en: Bulk Discount - Badge
he_IL: הנחה בתפזורת - תג

en: Bulk Discount - Buy more save more
he_IL: הנחה בתפזורת - קנה יותר חסוך יותר

en: Bulk Discount Rules
he_IL: כללי הנחה בתפזורת

en: Bullets
he_IL: כדורים

en: Bullets Align
he_IL: יישור כדורים

en: Bullets Postition
he_IL: עמדת כדורים

en: Button page blogs
he_IL: בלוגים של עמוד כפתורים

en: Button Store
he_IL: חנות כפתורים

en: Button text
he_IL: טקסט לחצן

en: BUY&nbsp;
he_IL: לִקְנוֹת

en: Buy&nbsp;%s&nbsp;item&nbsp;get&nbsp; | Buy&nbsp;%s&nbsp;items&nbsp;get&nbsp;
he_IL[0]: קנה&nbsp;%s&nbsp;פריט&nbsp;קבל&nbsp;
he_IL[1]: קנה&nbsp;%s&nbsp;פריטים&nbsp;קבל&nbsp;

en: Buzz
he_IL: זִמזוּם

en: Cache Empty!
he_IL: מטמון ריק!

en: Cache Files
he_IL: קבצי מטמון

en: Cache Mode
he_IL: מצב מטמון

en: Cache Quickview (Apply with Cache Files)
he_IL: תצוגה מהירה של מטמון (החל עם קבצי מטמון)

en: Cache Shortcodes (Apply with Cache Files)
he_IL: קודי מטמון קצרים (החל עם קבצי מטמון)

en: Cache Variable Loop Products (Apply with Cache Files)
he_IL: מוצרי לולאה משתנה מטמון (החל עם קבצי מטמון)

en: Cancel
he_IL: לְבַטֵל

en: Caption
he_IL: כּוֹתֶרֶת

en: Carousel
he_IL: קרוסלה

en: Cart
he_IL: עֲגָלָה

en: Cart page
he_IL: עמוד העגלה

en: Categories
he_IL: קטגוריות

en: Categories (Input categories slug Divide with "," Ex: slug-1, slug-2 ...)
he_IL: קטגוריות (קטגוריות קלט slug חלקו עם "," לדוגמה: slug-1, slug-2 ...)

en: Categories Included
he_IL: קטגוריות כלולות

en: Categories Included List
he_IL: רשימת קטגוריות כלולות

en: Categories Included List (ID or Slug, separated by ",". Ex: 1, 2 or slug-1, slug-2)
he_IL: רשימת קטגוריות כלולות (מזהה או שבלול, מופרדים על ידי ",". לדוגמה: 1, 2 או שבלול-1, קליל-2)

en: Categories Info
he_IL: מידע על קטגוריות

en: Categories number for display
he_IL: מספר קטגוריות לתצוגה

en: Center
he_IL: מֶרְכָּז

en: Change Shop Layout Mode
he_IL: שנה את מצב פריסת החנות

en: Change Time Delay (s)
he_IL: שנה עיכוב (ים)

en: Change View Mode
he_IL: שנה מצב תצוגה

en: Checkout now!
he_IL: בדוק עכשיו!

en: Checkout page
he_IL: עמוד התשלום

en: Choose an image
he_IL: בחר תמונה

en: Classic
he_IL: קלַאסִי

en: Classic 2D
he_IL: 2D קלאסי

en: Classic 2D - Background - Gray
he_IL: קלאסי דו מימדי - רקע - אפור

en: Classic 2D - Background - Transparent
he_IL: קלאסי דו מימדי - רקע - שקוף

en: Classic 2D - No Border
he_IL: קלאסי דו מימדי - ללא גבול

en: Classic 2D - Radius
he_IL: קלאסי דו מימדי - רדיוס

en: Classic 2D - Radius - Dash
he_IL: קלאסי דו מימדי - רדיוס - מקף

en: Classic 3D
he_IL: תלת מימד קלאסי

en: Clear Cache
he_IL: נקה מטמון

en: Clear Cache Success !
he_IL: נקה מטמון הצלחה!

en: Click here to Edit
he_IL: לחץ כאן כדי לערוך

en: Click here to select Brand (PWB) ...
he_IL: לחץ כאן כדי לבחור מותג (PWB) ...

en: Click here to select Brand ...
he_IL: לחץ כאן לבחירת מותג...

en: Click here to select Category ...
he_IL: לחץ כאן לבחירת קטגוריה...

en: Click here to select Deal ...
he_IL: לחץ כאן כדי לבחור בעסקה...

en: Click here to select Menu ...
he_IL: לחץ כאן כדי לבחור בתפריט...

en: Click here to select Pin...
he_IL: לחץ כאן כדי לבחור בהצמדה...

en: Click here to select Revolution Slider...
he_IL: לחץ כאן כדי לבחור ב-Revolution Slider...

en: Close
he_IL: סגור

en: Color
he_IL: צֶבַע

en: Color 1st
he_IL: צבע 1

en: Color 2nd
he_IL: צבע 2

en: Color Attribute Style - Only use for Single or Quickview
he_IL: סגנון תכונת צבע - השתמש רק לתצוגה בודדת או מהירה

en: Color title
he_IL: כותרת צבעונית

en: Column Icon View 1
he_IL: תצוגת סמל עמודה 1

en: Column Icon View 2
he_IL: תצוגת סמל עמודה 2

en: Column Number View
he_IL: תצוגת מספר עמודה

en: Columns
he_IL: עמודות

en: Columns Medium
he_IL: עמודות בינוניות

en: Columns Number
he_IL: מספר עמודות

en: Columns Number Small
he_IL: עמודות מספר קטן

en: Columns Number Small for Carousel
he_IL: עמודות מספר קטן עבור קרוסלה

en: Columns Number Small for Slider
he_IL: עמודות מספר קטן עבור המחוון

en: Columns Number Tablet
he_IL: לוח מספר עמודות

en: Columns Small
he_IL: עמודות קטנות

en: Columns Small Slider
he_IL: עמודות מחוון קטן

en: Coming Soon
he_IL: בקרוב

en: Coming Soon Image
he_IL: בקרוב תמונה

en: Coming Soon Info
he_IL: בקרוב מידע

en: Coming Soon Time
he_IL: בקרוב זמן

en: Coming Soon Tittle
he_IL: בקרוב כותרת

en: Compare
he_IL: לְהַשְׁווֹת

en: Compare images.
he_IL: השוו תמונות.

en: COMPLETE - Please go to Dashboard > Settings > Permalinks to Re-built Permalinks your site.
he_IL: הושלם - נא עבור אל לוח המחוונים > הגדרות > קישורים קבועים לבנייה מחדש מקשרים קבועים לאתר שלך.

en: Contact Form Items
he_IL: פריטי טופס צור קשר

en: Content
he_IL: תוֹכֶן

en: Content Width (%)
he_IL: רוחב תוכן (%)

en: Core Options
he_IL: אפשרויות ליבה

en: Count
he_IL: לספור

en: Count Items
he_IL: ספירת פריטים

en: Count products
he_IL: ספור מוצרים

en: Create Countdown time.
he_IL: צור זמן ספירה לאחור.

en: Create icon box.
he_IL: צור תיבת אייקונים.

en: Create image.
he_IL: צור תמונה.

en: Create info contact, introduce.
he_IL: צור איש קשר מידע, הצג.

en: Create info Instagram.
he_IL: צור אינסטגרם מידע.

en: Create info opening time of shop.
he_IL: צור מידע על זמן פתיחה של החנות.

en: Create sevice box.
he_IL: צור תיבת שירות.

en: Create text link custom.
he_IL: צור קישור טקסט מותאם אישית.

en: Create title of section.
he_IL: צור כותרת של סעיף.

en: Custom add more class name for header page
he_IL: הוסף מותאם אישית שם מחלקה עבור דף הכותרת

en: Custom Badge
he_IL: תג מותאם אישית

en: Custom Class
he_IL: מחלקה מותאמת אישית

en: Custom Font
he_IL: גופן מותאם אישית

en: Custom links
he_IL: קישורים מותאמים אישית

en: Custom Tabs
he_IL: כרטיסיות מותאמות אישית

en: Custom Width
he_IL: רוחב מותאם אישית

en: Custom width this page
he_IL: רוחב מותאם אישית דף זה

en: Customer Name
he_IL: שם לקוח

en: Customer Says
he_IL: לקוח אומר

en: Customize this item?
he_IL: האם להתאים אישית את הפריט הזה?

en: Dark
he_IL: אפל

en: Date
he_IL: תַאֲרִיך

en: Date (Format: YYYY-mm-dd HH:mm:ss | YYYY/mm/dd HH:mm:ss)
he_IL: תאריך (פורמט: YYYY-mm-dd HH:mm:ss | YYYY/mm/dd HH:mm:ss)

en: Date align
he_IL: יישור תאריכים

en: Date align (with Style: Text)
he_IL: יישור תאריך (עם סגנון: טקסט)

en: Date alignment
he_IL: יישור תאריכים

en: Date Info
he_IL: מידע על תאריך

en: Date text
he_IL: טקסט תאריך

en: Date/Author/Readmore position with description
he_IL: עמדת תאריך/מחבר/קריאה נוספת עם תיאור

en: Day
he_IL: יְוֹם

en: day
he_IL: יְוֹם

en: Days
he_IL: ימים

en: days
he_IL: ימים

en: Deal Before Time
he_IL: עסקה לפני הזמן

en: Deal Before Time V2
he_IL: עסקה לפני הזמן V2

en: Deal of the Day
he_IL: עסקת היום

en: Deals
he_IL: עסקאות

en: Deep Levels
he_IL: רמות עמוקות

en: Default
he_IL: בְּרִירַת מֶחדָל

en: Default Font
he_IL: גופן ברירת מחדל

en: Default is 800x800. (Width x Height)
he_IL: ברירת המחדל היא 800x800. (רוחב x גובה)

en: Default link to shop page.
he_IL: קישור ברירת מחדל לדף החנות.

en: Delay (s)
he_IL: עיכוב (ים)

en: Delay Time (s)
he_IL: זמן עיכוב (ים)

en: Delay Time (s) (Only use for Style is Slider.)
he_IL: זמן השהיה (ים) (השימוש רק עבור סגנון הוא סליידר.)

en: Delete
he_IL: לִמְחוֹק

en: Delete image
he_IL: מחק תמונה

en: Delivery &#38; Return
he_IL: משלוח והחזרה

en: Delivery &#38; Return - Single Product Page
he_IL: משלוח והחזרה - דף מוצר בודד

en: Demo data was imported. If you want import demo data again, You should need reset data of your site.
he_IL: יובאו נתוני הדגמה. אם אתה רוצה לייבא שוב נתוני הדגמה, אתה צריך לאפס נתוני האתר שלך.

en: Description
he_IL: תיאור

en: Description - for Deal Before Time
he_IL: תיאור - לעסקה לפני הזמן

en: Desktop Columns
he_IL: עמודות שולחן עבודה

en: Digital
he_IL: דִיגִיטָלי

en: Disable
he_IL: השבת

en: Discord
he_IL: מַחֲלוֹקֶת

en: Discord URL
he_IL: כתובת אתר של דיסקורד

en: Discount
he_IL: הנחה

en: Discount Type
he_IL: סוג הנחה

en: Discount&nbsp;%s&#37;
he_IL: הנחה&nbsp;%s&#37;

en: Display 1 main and 4 extra products.
he_IL: הצג 1 מוצרים עיקריים ו-4 מוצרים נוספים.

en: Display Banner
he_IL: הצגת באנר

en: Display Banner v1
he_IL: הצגת באנר v1

en: Display Banner v2
he_IL: הצגת באנר v2

en: Display brand on product Grid
he_IL: הצג את המותג על רשת המוצר

en: Display brands logo
he_IL: הצגת לוגו של מותגים

en: Display Categories Directory
he_IL: הצג ספריית קטגוריות

en: Display Child of Product Categories.
he_IL: הצגת ילד של קטגוריות מוצרים.

en: Display Compare IMGS
he_IL: תצוגה השווה IMGS

en: Display Countdown Time
he_IL: הצג זמן ספירה לאחור

en: Display Follow
he_IL: הצג מעקב

en: Display Follow icon social.
he_IL: הצג סמל מעקב חברתי.

en: Display form search.
he_IL: הצג חיפוש טפסים.

en: Display Header Icons
he_IL: הצג סמלי כותרת

en: Display Icon Box
he_IL: תיבת אייקונים לתצוגה

en: Display Image
he_IL: הצג תמונה

en: Display Image Box Grid
he_IL: הצגת רשת תיבת תמונה

en: Display Instagram Feed
he_IL: הצג את עדכון אינסטגרם

en: Display material pin banner.
he_IL: הצגת באנר סיכת חומר.

en: Display Mega Menu
he_IL: הצג תפריט מגה

en: Display menu is vertical format.
he_IL: תפריט התצוגה הוא בפורמט אנכי.

en: Display Menu Level Root (level = 0).
he_IL: בסיס רמת תפריט תצוגה (רמה = 0).

en: Display Menu Root (Level 0)
he_IL: בסיס תפריט תצוגה (רמה 0)

en: Display Menu Vertical
he_IL: תפריט תצוגה אנכי

en: Display Multi products pin banner.
he_IL: הצגת באנר סיכות רב של מוצרים.

en: Display Pin Material Banner
he_IL: הצגת באנר של חומר סיכה

en: Display Pin Products Banner
he_IL: הצגת באנר של מוצרי סיכה

en: Display Position
he_IL: מיקום תצוגה

en: Display Post - Blogs.
he_IL: פרסום תצוגה - בלוגים.

en: Display Post Blogs
he_IL: הצג בלוגים של פוסטים

en: Display product brands with Accordion.
he_IL: הצג מותגי מוצרים עם אקורדיון.

en: Display product brands with Dropdown.
he_IL: הצג מותגי מוצרים עם Dropdown.

en: Display Product Categories
he_IL: הצג קטגוריות מוצרים

en: Display Product Categories.
he_IL: הצג קטגוריות מוצרים.

en: Display Product Deal
he_IL: עסקת מוצר לתצוגה

en: Display Product Groups
he_IL: קבוצות מוצרים לתצוגה

en: Display Products
he_IL: תצוגה מוצרים

en: Display Products - Tabs
he_IL: תצוגה מוצרים - כרטיסיות

en: Display products as many format.
he_IL: הצג מוצרים בפורמטים רבים.

en: Display products as masonry layout.
he_IL: הצגת מוצרים כפריסת בנייה.

en: Display Products By Ids
he_IL: הצגת מוצרים לפי מזהים

en: Display products by ids.
he_IL: הצגת מוצרים לפי מזהים.

en: Display products deal.
he_IL: עסקת מוצרים לתצוגה.

en: Display products list.
he_IL: הצגת רשימת מוצרים.

en: Display products pin banner.
he_IL: הצגת באנר סיכת מוצרים.

en: Display Products Special Deal
he_IL: מבצע מיוחד להצגת מוצרים

en: Display Revolution Slider
he_IL: צג מחוון Revolution

en: Display Service Box
he_IL: תיבת שירות לתצוגה

en: Display Share
he_IL: הצג שיתוף

en: Display share icon social.
he_IL: הצג סמל שיתוף חברתי.

en: Display shortcode mega menu.
he_IL: הצג תפריט מגה קוד קצר.

en: Display Shortcode Nasa Products Masonry
he_IL: הצג Shortcode מוצרי בנייה של Nasa

en: Display shortcode static block.
he_IL: הצג בלוק סטטי של קוד קצר.

en: Display slider (images, products, ...)
he_IL: מחוון תצוגה (תמונות, מוצרים,...)

en: Display Slider Pin Material Banner
he_IL: הצגת באנר של חומר סיכת מחוון

en: Display Slider Pin Products Banner
he_IL: הצגת באנר של מוצרי סיכת מחליק

en: Display Sliders with Banner v1
he_IL: צג מחוונים עם באנר

en: Display Sliders with Banner v2
he_IL: מחווני תצוגה עם באנר v2

en: Display Sliders with Testimonials
he_IL: צג מחוונים עם המלצות

en: Display tags cloud (product tag, product categories).
he_IL: ענן תגיות תצוגה (תג מוצר, קטגוריות מוצר).

en: Display team members project.
he_IL: הצגת פרויקט חברי צוות.

en: Display Testimonials
he_IL: הצגת המלצות

en: Display Title Position
he_IL: הצג את מיקום הכותרת

en: Display type
he_IL: סוג תצוגה

en: Don't show
he_IL: אל תראה

en: Dots
he_IL: נקודות

en: Dots (Only use for Style is Carousel)
he_IL: נקודות (השימוש רק לסגנון הוא קרוסלה)

en: Dots (Only use for Style is Slider or Simple Slide 2)
he_IL: נקודות (השימוש רק עבור סגנון הוא Slider או Simple Slide 2)

en: Dots (Only use for Style is Slider)
he_IL: נקודות (השימוש רק עבור Style is Slider)

en: Double Rows
he_IL: שורות כפולות

en: Download
he_IL: הורד

en: Dribbble
he_IL: כדרור

en: Dribbble URL
he_IL: כתובת אתר לכדרר

en: Edit
he_IL: לַעֲרוֹך

en: Edit Block
he_IL: ערוך בלוק

en: Edit Categories
he_IL: ערוך קטגוריות

en: Edit Header
he_IL: ערוך כותרת

en: Edit Project
he_IL: ערוך פרויקט

en: Effect Banner Content
he_IL: תוכן באנר אפקט

en: Effect Banner Hover
he_IL: ריחוף באנר אפקט

en: Effect Content
he_IL: תוכן אפקט

en: Effect Hover Product
he_IL: מוצר ריחוף אפקט

en: Effect icons
he_IL: סמלי אפקטים

en: Effect Image
he_IL: תמונה של אפקט

en: Effect Pin Space (Pin Banner)
he_IL: רווח סיכה אפקט (כרזה סיכה)

en: Elementor - Homes
he_IL: אלמנטור - בתים

en: Elementor Builder
he_IL: אלמנטור Builder

en: Elementor Builder - Mobile
he_IL: Elementor Builder - נייד

en: Email
he_IL: אימייל

en: Email to your friends
he_IL: דוא"ל לחברים שלך

en: Email URL
he_IL: כתובת דוא"ל

en: Email:
he_IL: אימייל:

en: Enable
he_IL: לְאַפשֵׁר

en: Enable in Archive Products
he_IL: הפעל ב- Archive Products

en: Enable Portfolio
he_IL: הפעל תיק עבודות

en: Enable UX Variations (Color - Label (Size) - Image Swatches)
he_IL: אפשר וריאציות UX (צבע - תווית (גודל) - דוגמיות תמונה)

en: End Date
he_IL: תאריך סיום

en: End date show deals (yyyy-mm-dd | yyyy/mm/dd)
he_IL: מבצעי הצגת תאריך סיום (yyyy-mm-dd | yyyy/mm/dd)

en: End date show deals (yyyy-mm-dd | yyyy/mm/dd) for Deal Before Time
he_IL: תאריך סיום הצג מבצעים (yyyy-mm-dd | yyyy/mm/dd) עבור מבצע לפני הזמן

en: Ends in:
he_IL: נגמר ב:

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
he_IL:  אין תוצאות מתאימות

en: Enter a list of product IDs, separated by ",".
he_IL: הזן רשימה של מזהי מוצרים, מופרדים על ידי ",".

en: Enter a Youtube or Vimeo Url of the product video here.
he_IL: הזן כאן כתובת אתר של YouTube או Vimeo של סרטון המוצר.

en: Enter badge label (NEW, HOT etc...).
he_IL: הזן תווית תג (NEW, HOT וכו'...).

en: Enter icon class name. Support FontAwesome, Font Pe 7 Stroke (https://elessi.nasatheme.com/demo/font-demo/7-stroke/reference.html), Font Nasa (https://elessi.nasatheme.com/wp-content/themes/elessi-theme/assets/font-nasa/icons-reference.html)
he_IL: הזן את שם הכיתה של הסמל. תמיכה ב-FontAwesome, ב-Font Pe 7 Stroke (https://elessi.nasatheme.com/demo/font-demo/7-stroke/reference.html), ב-Font Nasa (https://elessi.nasatheme.com/wp-content/themes/elessi-theme/assets/font-nasa/icons-reference.html)

en: Enter icon class name. Support FontAwesome, Font Pe 7 Stroke (https://elessi.nasatheme.com/demo/font-demo/7-stroke/reference.html), Font Nasa (https://elessi.nasatheme.com/wp-content/themes/elessi-theme/assets/font-nasa/icons-reference.html.)
he_IL: הזן את שם הכיתה של הסמל. תמיכה ב-FontAwesome, ב-Font Pe 7 Stroke (https://elessi.nasatheme.com/demo/font-demo/7-stroke/reference.html), ב-Font Nasa (https://elessi.nasatheme.com/wp-content/themes/elessi-theme/assets/font-nasa/icons-reference.html.)

en: Enter image size. Example in pixels: 200x100 (Width x Height).
he_IL: הזן את גודל התמונה. דוגמה בפיקסלים: 200x100 (רוחב x גובה).

en: Enter links for each slide here. Divide links with linebreaks (Enter).
he_IL: הזן קישורים לכל שקופית כאן. חלקו קישורים עם מעברי שורות (Enter).

en: Enter personalized text
he_IL: הזן טקסט מותאם אישית

en: Error!
he_IL: שְׁגִיאָה!

en: Error!!!
he_IL: שְׁגִיאָה!!!

en: Estimated Delivery
he_IL: משלוח משוער

en: Estimated Delivery:
he_IL: משלוח משוער:

en: Ex: Customers say about us.
he_IL: לדוגמה: לקוחות אומרים עלינו.

en: Excl Sat
he_IL: לא כולל שבת

en: Excl Sat, Sun
he_IL: לא כולל שבת, ראשון

en: Excl Sun
he_IL: לא כולל שמש

en: Exclude Saturday
he_IL: לא כולל שבת

en: Exclude Saturday and Sunday
he_IL: לא לכלול שבת וראשון

en: Exclude Sunday
he_IL: לא לכלול את יום ראשון

en: Excludes Product Ids
he_IL: לא כולל מזהי מוצר

en: Expire Time (Seconds - Expire time live file.)
he_IL: זמן תפוגה (שניות - זמן תפוגה קובץ חי.)

en: Extends from Attribute Image Style
he_IL: מתרחב מסגנון תמונה של תכונה

en: Extends from Desktop
he_IL: מתרחב משולחן העבודה

en: Extends from Image Attribute Style - All
he_IL: מתרחב מסגנון תכונת תמונה - הכל

en: Extra Class
he_IL: כיתה נוספת

en: Extra class for Images
he_IL: שיעור נוסף לתמונות

en: Extra Class Image
he_IL: תמונה כיתתית נוספת

en: Extra Class Images
he_IL: תמונות כיתתיות נוספות

en: Extra class name
he_IL: שם כיתה נוספת

en: Extra Class Name Header
he_IL: כותרת שם מחלקה נוספת

en: Extra Class Page
he_IL: עמוד כיתה נוסף

en: Facebook
he_IL: פייסבוק

en: Facebook URL Follow
he_IL: מעקב אחר כתובת האתר של פייסבוק

en: Fake In Cart
he_IL: מזויף בעגלה

en: Fake In Cart is Empty!
he_IL: זיוף בעגלה הוא ריק!

en: Fake Number Of Products In Cart
he_IL: מספר מזויף של מוצרים בעגלה

en: Fake Purchased
he_IL: מזויף נרכש

en: Fake Sold
he_IL: מזויף נמכר

en: Fake Sold is Empty!
he_IL: מזויף שנמכר הוא ריק!

en: Fake View
he_IL: נוף מזויף

en: Fake Viewing
he_IL: צפייה מזויפת

en: Featured
he_IL: מומלצים

en: Featured Products
he_IL: מוצרים מומלצים

en: File:
he_IL: קוֹבֶץ:

en: Files - directory uploads / nasa-caches
he_IL: קבצים - העלאות ספריות / nasa-caches

en: Filter products by Product Groups.
he_IL: סנן מוצרים לפי קבוצות מוצרים.

en: Filter Text
he_IL: סינון טקסט

en: Find Product
he_IL: מצא מוצר

en: Find product
he_IL: מצא מוצר

en: Fit Rows
he_IL: התאמה לשורות

en: Flat
he_IL: שָׁטוּחַ

en: Flickr
he_IL: פליקר

en: Flickr URL Follow
he_IL: מעקב אחר כתובת האתר של פליקר

en: Flip Horizontal
he_IL: הפוך אופקי

en: Fly
he_IL: לטוס, זבוב

en: Follow us on Amazon
he_IL: עקבו אחרינו באמזון

en: Follow us on Behance
he_IL: עקבו אחרינו ב-Behance

en: Follow us on Discord
he_IL: עקבו אחרינו בדיסקורד

en: Follow us on Dribbble
he_IL: עקבו אחרינו בדריבל

en: Follow us on Facebook
he_IL: עקוב אחרינו בפייסבוק

en: Follow us on Flickr
he_IL: עקבו אחרינו בפליקר

en: Follow us on Github
he_IL: עקבו אחרינו ב-Github

en: Follow us on Instagram
he_IL: עקבו אחרינו באינסטגרם

en: Follow us on LinkedIn
he_IL: עקבו אחרינו בלינקדאין

en: Follow us on Odnoklassniki
he_IL: עקבו אחרינו ב-Odnoklassniki

en: Follow us on Pinterest
he_IL: עקבו אחרינו בפינטרסט

en: Follow us on Snapchat
he_IL: עקבו אחרינו בסנאפצ'ט

en: Follow us on Soundcloud
he_IL: עקבו אחרינו בסאונדקלאוד

en: Follow us on Spotify
he_IL: עקבו אחרינו בספוטיפיי

en: Follow us on Telegram
he_IL: עקבו אחרינו בטלגרם

en: Follow us on Tiktok
he_IL: עקבו אחרינו בטיקטוק

en: Follow us on Tumblr
he_IL: עקבו אחרינו בטאמבלר

en: Follow us on Vimeo
he_IL: עקבו אחרינו ב-Vimeo

en: Follow us on VK
he_IL: עקבו אחרינו ב-VK

en: Follow us on Weibo
he_IL: עקבו אחרינו ב- Weibo

en: Follow us on Whatsapp
he_IL: עקבו אחרינו בווטסאפ

en: Follow us on X
he_IL: עקבו אחרינו ב-X

en: Follow us on YouTube
he_IL: עקבו אחרינו ביוטיוב

en: Font
he_IL: גוֹפָן

en: Font Colour
he_IL: צבע גופן

en: Font Orientation
he_IL: כיוון גופן

en: Font Size
he_IL: גודל גופן

en: Font size
he_IL: גודל גופן

en: Font size (with Style: Text)
he_IL: גודל גופן (עם סגנון: טקסט)

en: Font Style
he_IL: סיגנון גופן

en: Font Type
he_IL: סוג גופן

en: Font Weight
he_IL: משקל גופן

en: Footer
he_IL: כותרת תחתונה

en: Footer Builder
he_IL: בונה כותרות

en: Footer Builder - WPBakery
he_IL: בונה תחתונה - WPBakery

en: Footer Builder Elementor
he_IL: תחתון Builder Elementor

en: Footer Builder Mobile
he_IL: Footer Builder נייד

en: Footer Built-in
he_IL: כותרת תחתונה מובנית

en: Footer Built-in Mobile
he_IL: כותרת תחתונה נייד מובנה

en: Footer Mode
he_IL: מצב כותרת תחתונה

en: For Deal Before Time V2.
he_IL: לעסקה לפני הזמן V2.

en: For Deal Before Time, Simple Deals
he_IL: עבור עסקה לפני הזמן, עסקאות פשוטות

en: For Simple Deals
he_IL: למבצעים פשוטים

en: Force Initialize
he_IL: כפה אתחול

en: Format: YYYY-mm-dd HH:mm:ss | YYYY/mm/dd HH:mm:ss.
he_IL: פורמט: YYYY-mm-dd HH:mm:ss | YYYY/mm/dd HH:mm:ss.

en: From - Estimated Days
he_IL: מ- ימים משוערים

en: Full
he_IL: מלא

en: Full Price
he_IL: מחיר מלא

en: Gallery - Carousel
he_IL: גלריה - קרוסלה

en: Gallery 360&#176; Viewer
he_IL: גלריה מציג 360&#176;

en: Gallery for Variation
he_IL: גלריה לווריאציה

en: Gallery Grid
he_IL: רשת גלריה

en: Gallery Grid 2
he_IL: רשת גלריה 2

en: Gallery Grid 3
he_IL: רשת גלריה 3

en: Gap Items
he_IL: פריטי פער

en: General
he_IL: כללי

en: General Options
he_IL: אפשרויות כלליות

en: Gift
he_IL: מתנה

en: Github URL
he_IL: כתובת אתר של Github

en: Global Theme Options
he_IL: אפשרויות נושא גלובלי

en: Global URL
he_IL: כתובת אתר גלובלית

en: Global URL Text
he_IL: טקסט של כתובת אתר גלובלית

en: Google Font
he_IL: גופן גוגל

en: Gray
he_IL: אפור

en: Grid
he_IL: רֶשֶׁת

en: Grid 1
he_IL: רשת 1

en: Grid 2
he_IL: רשת 2

en: Grid 3 - Only show 2 posts
he_IL: רשת 3 - הצג רק 2 פוסטים

en: Grid Image Box
he_IL: תיבת תמונה ברשת

en: Grid Rows
he_IL: שורות רשת

en: Grid View
he_IL: תצוגת רשת

en: Groups:
he_IL: קבוצות:

en: Has Nav 2 Items
he_IL: בעל Nav 2 פריטים

en: Has Nav 4 Items
he_IL: בעל Nav 4 פריטים

en: Header
he_IL: כּוֹתֶרֶת

en: Header Background
he_IL: רקע כותרת

en: Header Background - Sticky
he_IL: רקע כותרת - דביק

en: Header Builder
he_IL: בונה כותרות

en: Header Builder - WPBakery
he_IL: בונה כותרות - WPBakery

en: Header Text
he_IL: טקסט כותרת

en: Header Text - Sticky
he_IL: טקסט כותרת - דביק

en: Header Text color
he_IL: צבע טקסט בכותרת

en: Header Text color - Sticky
he_IL: צבע טקסט בכותרת - Sticky

en: Header Text color hover
he_IL: כותרת צבע טקסט ריחוף

en: Header Text color hover - Sticky
he_IL: כותרת טקסט ריחוף צבע - דביק

en: Header Text Hover
he_IL: רחף טקסט בכותרת

en: Header Text Hover - Sticky
he_IL: ריחוף טקסט בכותרת - דביק

en: Header Theme Builder
he_IL: בונה ערכות נושא של כותרות

en: Header Transparent
he_IL: כותרת שקופה

en: Header Type
he_IL: סוג כותרת

en: Header Type 1
he_IL: סוג כותרת 1

en: Header Type 2
he_IL: סוג כותרת 2

en: Header Type 3
he_IL: סוג כותרת 3

en: Header Type 4
he_IL: סוג כותרת 4

en: Header Type 5
he_IL: סוג כותרת 5

en: Header Type 6
he_IL: סוג כותרת 6

en: Header Type 7
he_IL: סוג כותרת 7

en: Header Vertical Menu
he_IL: תפריט כותרת אנכי

en: Header WPBakery Builder
he_IL: כותרת WPBakery Builder

en: Headings Font
he_IL: גופן כותרות

en: Headings Font (H1, H2, H3, H4, H5, H6)
he_IL: גופן כותרות (H1, H2, H3, H4, H5, H6)

en: Height (px)
he_IL: גובה (px)

en: Height - Mobile (px)
he_IL: גובה - נייד (px)

en: Helps reduce the number of HTML tags loaded on the site.
he_IL: עוזר להפחית את מספר תגי ה-HTML הנטענים באתר.

en: Hide Advanced Options
he_IL: הסתר אפשרויות מתקדמות

en: Hide Empty
he_IL: הסתר ריק

en: Hide empty brands
he_IL: הסתר מותגים ריקים

en: Hide Empty categories
he_IL: הסתר קטגוריות ריקות

en: Hide empty categories
he_IL: הסתר קטגוריות ריקות

en: Hide in Mobile
he_IL: הסתר במובייל

en: Hide in Mobile - Mobile Layout
he_IL: הסתר במובייל - פריסת נייד

en: Hide Out Of Stock Product Variations
he_IL: הסתר וריאציות מוצרים שאזלו מהמלאי

en: Horizontal
he_IL: אופקי

en: Horizontal 1
he_IL: אופקי 1

en: Horizontal 2
he_IL: אופקי 2

en: Horizontal 3
he_IL: אופקי 3

en: Horizontal 4
he_IL: אופקי 4

en: Horizontal 5
he_IL: אופקי 5

en: Horizontal 6
he_IL: אופקי 6

en: Horizontal Alignment
he_IL: יישור אופקי

en: HOT
he_IL: חַם

en: Hour
he_IL: שָׁעָה

en: hour
he_IL: שָׁעָה

en: Hours
he_IL: שעה (ות

en: hours
he_IL: שעה (ות

en: Hover Effect
he_IL: אפקט ריחוף

en: Hover To Top
he_IL: רחף למעלה

en: Hurry up! these product are limited, checkout within
he_IL: הזדרז! מוצרים אלה מוגבלים, התשלום בתוך

en: Hurry! Over %s people have this in their carts
he_IL: לְמַהֵר! למעלה מ-%s אנשים יש את זה בעגלותיהם

en: Icon
he_IL: סמל

en: Icon Content
he_IL: תוכן סמל

en: Icon Menu
he_IL: תפריט אייקונים

en: ID or Slug, separated by ",". Ex: 1, 2 or slug-1, slug-2.
he_IL: ID או Slug, מופרדים על ידי ",". לדוגמה: 1, 2 או slug-1, slug-2.

en: If you wish to style images differently, then use this field to add a class name and then refer to it in your css file.
he_IL: אם ברצונך לעצב תמונות בצורה שונה, השתמש בשדה זה כדי להוסיף שם מחלקה ולאחר מכן עיין בה בקובץ ה-CSS שלך.

en: If you wish to style particular content element differently, then use this field to add a class name and then refer to it in your css file.
he_IL: אם ברצונך לעצב רכיב תוכן מסוים בצורה שונה, השתמש בשדה זה כדי להוסיף שם מחלקה ולאחר מכן עיין בו בקובץ css שלך.

en: Image
he_IL: תמונה

en: Image After
he_IL: תמונה לאחר

en: Image Attribute Style - All
he_IL: סגנון תכונת תמונה - הכל

en: Image Attribute Style - Only use for Single or Quickview
he_IL: סגנון תכונת תמונה - השתמש רק עבור Single או Quick View

en: Image Attributes To Do Brands
he_IL: מאפייני תמונה לביצוע מותגים

en: Image Before
he_IL: תמונה לפני

en: Image Box Items
he_IL: פריטי תיבת תמונה

en: Image Box.
he_IL: תיבת תמונה.

en: Image Layout
he_IL: פריסת תמונה

en: Image show in Product Element with Style is Simple Slide
he_IL: הצגת תמונה ב-Product Element with Style is Simple Slide

en: Image Simple Slide
he_IL: תמונה שקופית פשוטה

en: Image Size
he_IL: גודל תמונה

en: Image Style
he_IL: סגנון תמונה

en: Images
he_IL: תמונות

en: Images Layout
he_IL: פריסת תמונות

en: Images Style
he_IL: סגנון תמונות

en: Import Global Data (Media, Posts, Products, Categories...)
he_IL: ייבוא ​​נתונים גלובליים (מדיה, פוסטים, מוצרים, קטגוריות...)

en: Import Homes
he_IL: ייבוא ​​בתים

en: Import Widgets Sidebars
he_IL: ייבוא ​​סרגלי צד של ווידג'טים

en: Infinite Slide
he_IL: שקופית אינסופית

en: Info Align
he_IL: יישור מידע

en: Info Align - With List Style
he_IL: יישור מידע - עם סגנון רשימה

en: Info Columns
he_IL: עמודות מידע

en: Infomations Columns
he_IL: עמודות מידע

en: Input categories slug Divide with "," Ex: slug-1, slug-2 ...
he_IL: קטגוריות קלט slug חלקו עם "," לדוגמה: slug-1, slug-2 ...

en: Input CNAME. It will be replaced for home URL of images your site. (Ex: https://elessi-cdn.nasatheme.com)
he_IL: הזן CNAME. זה יוחלף עבור כתובת האתר הביתית של תמונות האתר שלך. (לדוגמה: https://elessi-cdn.nasatheme.com)

en: Input list ID or Slug, separated by ",". Ex: 1, 2 or slug-1, slug-2
he_IL: קלט רשימת מזהה או Slug, מופרדים על ידי ",". לדוגמה: 1, 2 או slug-1, slug-2

en: Input Material
he_IL: חומר קלט

en: Input Slug of a Category you want, Default redirect to Shop page or Home page.
he_IL: קלט שבלול של קטגוריה שאתה רוצה, הפניה מחדש כברירת מחדל לדף החנות או לדף הבית.

en: Inside
he_IL: בְּתוֹך

en: Instagram
he_IL: אינסטגרם

en: Instagram URL Follow
he_IL: מעקב אחר כתובת האתר של אינסטגרם

en: Install Elessi Theme - Child
he_IL: התקן את Elessi Theme - Child

en: Isotope Layout Mode
he_IL: מצב פריסת איזוטופ

en: Item
he_IL: פריט

en: Item Padding (px || %)
he_IL: ריפוד פריט (px || %)

en: Item Padding in Mobile (px || %)
he_IL: ריפוד פריט בנייד (px || %)

en: Item Padding in Tablet (px || %)
he_IL: ריפוד פריט בטאבלט (px || %)

en: items
he_IL: פריטים

en: Items show vertical
he_IL: פריטים מוצגים אנכיים

en: Job
he_IL: עבודה

en: Job (Style => Full)
he_IL: עבודה (סגנון => מלא)

en: Justify
he_IL: לְהַצְדִיק

en: Label
he_IL: תווית

en: Label Attribute Selected - Single / Quick view Product
he_IL: תכונת תווית נבחרה - יחיד / תצוגה מהירה מוצר

en: Label Attribute Style - Only use for Single or Quickview
he_IL: סגנון תכונת תווית - השתמש רק עבור Single או Quick View

en: Landscape
he_IL: נוֹף

en: Large
he_IL: גָדוֹל

en: Layout
he_IL: מַעֲרָך

en: Layout Reverse
he_IL: פריסה הפוכה

en: Layout Style
he_IL: סגנון פריסה

en: Left
he_IL: שמאלה

en: Left (RTL - Right)
he_IL: שמאל (RTL - ימין)

en: Left of Pin
he_IL: משמאל לסיכה

en: Left Sidebar
he_IL: סרגל צד שמאל

en: Left sidebar Classic
he_IL: סרגל צד שמאל קלאסי

en: Left Sidebar Off-canvas
he_IL: סרגל צד שמאלי מחוץ לקנבס

en: Left to Right
he_IL: משמאל לימין

en: Light
he_IL: אוֹר

en: Limit
he_IL: לְהַגבִּיל

en: Limit Child Items to display
he_IL: הגבל פריטי ילדים לתצוגה

en: Limit in Product Grid
he_IL: מגבלה ברשת המוצר

en: Limit products
he_IL: הגבלת מוצרים

en: Limit show variations/1 attribute in product grid. Empty input to show all
he_IL: הגבלת הצגת וריאציות/תכונה אחת ברשת המוצר. קלט ריק כדי להציג הכל

en: Link
he_IL: קישור

en: Link Follow
he_IL: קישור עקוב

en: Link Target
he_IL: יעד קישור

en: Link Target Blank
he_IL: קישור יעד ריק

en: Link text
he_IL: טקסט קישור

en: Linkedin
he_IL: לינקדאין

en: Linkedin URL Follow
he_IL: Linkedin URL עקוב

en: List
he_IL: רשימה

en: List - Widget Items
he_IL: רשימה - פריטי יישומון

en: List 2 Columns
he_IL: רשום 2 עמודות

en: List Blocks
he_IL: רשימת בלוקים

en: List Font Colours for Personalize product
he_IL: רשימת צבעי גופנים עבור מוצר התאמה אישית

en: List Font Types for Personalize product
he_IL: רשום סוגי גופנים עבור התאמה אישית של המוצר

en: List Footer
he_IL: כותרת תחתונה של רשימה

en: List Headers
he_IL: כותרות רשימה

en: List items
he_IL: רשימת פריטים

en: list Title
he_IL: רשימה כותרת

en: List View
he_IL: תצוגת רשימה

en: List View 2 Columns
he_IL: תצוגת רשימה 2 עמודות

en: Live Search Products
he_IL: מוצרי חיפוש חי

en: Live Time Fake (s)
he_IL: זמן חי מזויף (ים)

en: LOAD MORE
he_IL: טען עוד

en: Load More
he_IL: טען עוד

en: LOAD MORE ...
he_IL: טען עוד...

en: Load UX Variations in Grid After Click
he_IL: טען וריאציות UX ברשת לאחר קליק

en: Loadding random products if had not exists list viewed products
he_IL: טוען מוצרים אקראיים אם לא היו קיימים רשימה של מוצרים שנצפו

en: Logo
he_IL: סֵמֶל

en: Logo Mobile
he_IL: לוגו נייד

en: Logo Mode
he_IL: מצב לוגו

en: Logo Retina
he_IL: לוגו רשתית

en: Logo Sticky
he_IL: לוגו דביק

en: Main Menu Background
he_IL: רקע התפריט הראשי

en: Main Menu Background - Sticky
he_IL: רקע התפריט הראשי - דביק

en: Main Menu Fullwidth
he_IL: תפריט ראשי ברוחב מלא

en: Main Menu Text
he_IL: טקסט תפריט ראשי

en: Main Menu Text - Sticky
he_IL: טקסט תפריט ראשי - דביק

en: Main Menu Text color
he_IL: תפריט ראשי צבע טקסט

en: Main Menu Text color - Sticky
he_IL: תפריט ראשי צבע טקסט - דביק

en: Main Navigation Font
he_IL: גופן ניווט ראשי

note: %s: taxonomy term name
en: Make &#8220;%s&#8221; the default brand
he_IL: הפוך את &#8220;%s&#8221; למותג ברירת המחדל

en: Make default
he_IL: הפוך כברירת מחדל

en: Marker Full Price
he_IL: מרקר מחיר מלא

en: Marker Style
he_IL: מרקר סטייל

en: Masonry
he_IL: בַּנָאוּת

en: Masonry Isotope
he_IL: איזוטופ בנייה

en: Max - Fake In Cart
he_IL: מקס - מזויף בעגלה

en: Max Change
he_IL: מקסימום שינוי

en: Max Fake Sold
he_IL: מקסימום מזויף נמכר

en: Max Fake Time (number hours ago)
he_IL: מקסימום זמן מזויף (לפני מספר שעות)

en: Maximum depth
he_IL: עומק מקסימלי

en: Maximum numbers tag to display (Show all insert "0" or "All")
he_IL: תג מספרים מקסימלי להצגה (הצג הכל הוסף "0" או "הכל")

en: Medium
he_IL: בינוני

en: Mega Menu
he_IL: מגה תפריט

en: Member email
he_IL: מייל לחבר

en: Member Information
he_IL: מידע חבר

en: Member name
he_IL: שם חבר

en: Menu
he_IL: תַפרִיט

en: Menu Navigation Font
he_IL: גופן ניווט בתפריט

en: Menu Order
he_IL: סדר תפריט

en: Menu Selected
he_IL: תפריט נבחר

en: Menu type
he_IL: סוג תפריט

en: Middle
he_IL: אֶמצַע

en: Min
he_IL: מינימום

en: min
he_IL: דקה

en: Min - Fake In Cart
he_IL: דקה - מזויף בעגלה

en: Min Fake Time (number hours ago)
he_IL: מינימום זמן מזויף (לפני מספר שעות)

en: Mini Account
he_IL: חשבון מיני

en: Mini Cart
he_IL: מיני עגלה

en: Mini Compare
he_IL: מיני השוואה

en: Mini Wishlist
he_IL: מיני ברשימת משאלות

en: Mins
he_IL: דקות

en: mins
he_IL: דקות

en: Mobile Columns
he_IL: עמודות ניידות

en: Monday - Friday
he_IL: יום שני יום שישי

en: Month
he_IL: חוֹדֶשׁ

en: month
he_IL: חוֹדֶשׁ

en: Months
he_IL: חודשים

en: months
he_IL: חודשים

en: More details
he_IL: פרטים נוספים

en: Move (%)
he_IL: מהלך \ לזוז \ לעבור (%)

en: Move Horizontal a distance (%)
he_IL: הזז אופקי למרחק (%)

en: Name
he_IL: שֵׁם

en: Nasa Brand
he_IL: נאסא ברנד

note: Name of the plugin
en: Nasa Core
he_IL: נאסא ליבה

en: Nasa Elements
he_IL: נאסא אלמנטים

en: NasaTheme - Import Demo Data
he_IL: NasaTheme - ייבוא ​​נתוני הדגמה

note: Author of the plugin
en: NasaTheme Team
he_IL: צוות NasaTheme

en: New
he_IL: חָדָשׁ

en: New Block
he_IL: בלוק חדש

en: New Brand
he_IL: מותג חדש

en: New Category Name
he_IL: שם קטגוריה חדשה

en: New Group
he_IL: קבוצה חדשה

en: New Header
he_IL: כותרת חדשה

en: New Project
he_IL: פרוייקט חדש

en: New Store we be Launched in
he_IL: חנות חדשה שאנו מושקים בה

en: Next Deal
he_IL: העסקה הבאה

en: No
he_IL: לא

en: No Blocks found
he_IL: לא נמצאו בלוקים

en: No Blocks found in Trash
he_IL: לא נמצאו בלוקים באשפה

en: No Footers found
he_IL: לא נמצאו כותרות תחתונות

en: No Footers found in Trash
he_IL: לא נמצאו כותרות תחתונות באשפה

en: No Header found in Trash
he_IL: לא נמצאה כותרת באשפה

en: No Headers found
he_IL: לא נמצאו כותרות

en: No heading
he_IL: אין כותרת

en: No Image
he_IL: אין תמונה

en: No items found
he_IL: לא נמצאו פריטים

en: No items found in Trash
he_IL: לא נמצאו פריטים באשפה

en: No oEmbed Results Found for %s. View more info at
he_IL: לא נמצאו תוצאות oEmbed עבור %s. ראה מידע נוסף ב

en: No portfolio were found!
he_IL: לא נמצא תיק עבודות!

en: No product brands exist.
he_IL: לא קיימים מותגי מוצרים.

en: No products were viewed.
he_IL: לא נצפו מוצרים.

en: No projects found
he_IL: לא נמצאו פרויקטים

en: No projects found in Trash
he_IL: לא נמצאו פרויקטים באשפה

en: No Sidebar
he_IL: אין סרגל צד

en: No terms
he_IL: אין תנאים

en: No, Thanks!
he_IL: לא תודה!

en: None
he_IL: אף אחד

en: None Special First word
he_IL: אין מיוחד מילה ראשונה

en: Not enough data
he_IL: אין מספיק נתונים

en: Not found!
he_IL: לא נמצא!

en: Not Set
he_IL: לא מוכן

en: Not use for Header Builder.
he_IL: אין להשתמש ב-Heer Builder.

en: Not Use for Nav 2 Items.
he_IL: לא בשימוש עבור פריטי Nav 2.

en: Not use with Grid 2, 3.
he_IL: אין להשתמש עם Grid 2, 3.

en: Not use with Grid 3.
he_IL: אין להשתמש עם Grid 3.

en: Note: If no options are selected, this setting will default to theme options.
he_IL: הערה: אם לא נבחרו אפשרויות, הגדרה זו תהיה ברירת המחדל לאפשרויות ערכת נושא.

en: Note: This feature does not apply to mobiles or devices with small screens
he_IL: הערה: תכונה זו אינה חלה על ניידים או מכשירים עם מסכים קטנים

en: Note: This feature uses milliseconds, for example 2s = 2000ms, if you enter incorrectly or do not enter anything, the default time is 8000ms
he_IL: הערה: תכונה זו משתמשת באלפיות שניות, למשל 2s = 2000ms, אם אתה מזין שגוי או לא מזין שום דבר, זמן ברירת המחדל הוא 8000ms

en: Note: This option only uses with Desktop Mode.
he_IL: הערה: אפשרות זו משמשת רק עם מצב שולחן עבודה.

en: Number Columns Mega Menu
he_IL: מספר עמודות מגה תפריט

en: Numbers
he_IL: מספרים

en: Odnoklassniki
he_IL: אודנוקלאסניקי

en: OK - Odnoklassniki
he_IL: בסדר - Odnoklassniki

en: OK - Odnoklassniki URL
he_IL: אישור - כתובת אתר של Odnoklassniki

en: On Sale
he_IL: במבצע

en: on&nbsp;each&nbsp;product
he_IL: על כל מוצר

en: Only Apply for Loop (Grid)
he_IL: הגש בקשה רק ללולאה (רשת)

en: Only Apply for Single | Quickview
he_IL: הגש בקשה רק לרווק | מבט חטוף

en: Only child of
he_IL: בן יחיד של

en: Only for Deal Before Time.
he_IL: רק לעסקה לפני הזמן.

en: Only one product deal.
he_IL: עסקת מוצר אחת בלבד.

en: Only show child of (Product category id or slug)
he_IL: הצג רק בן של (מזהה קטגוריית מוצר או שבלול)

en: Only show children of the current brand
he_IL: הצג רק ילדים של המותג הנוכחי

en: Only show root menu items - Parent - 0
he_IL: הצג רק פריטי תפריט שורש - אב - 0

en: Only Show top level
he_IL: הצג רק רמה עליונה

en: Only top level
he_IL: רק רמה עליונה

en: Only use for Horizontal.
he_IL: השתמש רק עבור אופקי.

en: Only use for Style => Full.
he_IL: השתמש רק עבור סטייל => מלא.

en: Only use for Style is Slider or Simple Slide 2.
he_IL: השימוש רק בסטייל הוא Slider או Simple Slide 2.

en: Only use for Style is Slider or Simple Slide.
he_IL: השימוש רק עבור Style is Slider או Simple Slide.

en: Only use for Style is Slider, Simple Slide 2, Slider - Widget Items.
he_IL: השימוש היחיד עבור סגנון הוא Slider, Simple Slide 2, Slider - Widget Items.

en: Only use for Style is Slider.
he_IL: השימוש רק בסטייל הוא Slider.

en: Only use with Style: Text.
he_IL: השתמש רק עם סגנון: טקסט.

en: Only using for Slide.
he_IL: משתמש רק עבור Slide.

en: Only using for Slider.
he_IL: משתמש רק עבור Slider.

en: Only using for Style is Ajax Infinite.
he_IL: השימוש רק בסטייל הוא Ajax Infinite.

en: Only using for Style is Carousel.
he_IL: השימוש רק עבור סטייל הוא Carousel.

en: Only using for Style is Slider
he_IL: השימוש רק בסטייל הוא Slider

en: Only using for Style is Slider 1 row.
he_IL: רק שימוש עבור סגנון הוא Slider 1 שורה.

en: Only using for Style is Slider or Simple Slide.
he_IL: השימוש רק עבור סגנון הוא Slider או Simple Slide.

en: Only using for Style is Slider, Simple Slide, Slider - Widget Items.
he_IL: השימוש רק עבור סגנון הוא Slider, Simple Slide, Slider - Widget Items.

en: Only using for Style is Slider, Simple Slide.
he_IL: השימוש רק עבור סגנון הוא Slider, Simple Slide.

en: Only using for Style is Slider, Simple Slider v2.
he_IL: השימוש רק עבור סגנון הוא Slider, Simple Slider v2.

en: Only using for Style is Slider.
he_IL: השימוש רק בסטייל הוא Slider.

en: Only With List Style.
he_IL: רק עם סגנון רשימה.

en: Optimize HTML
he_IL: בצע אופטימיזציה של HTML

en: Option Product Column Select To Display
he_IL: אפשרות עמודת מוצר בחר לתצוגה

en: Options Follows
he_IL: אפשרויות עוקב

en: Options Shares
he_IL: מניות אופציות

en: or more
he_IL: או יותר

en: Order By
he_IL: מיין לפי

en: Order by
he_IL: מיין לפי

en: Other Customers Also Bought
he_IL: לקוחות אחרים קנו גם

en: Outside
he_IL: בחוץ

en: Overflows: + 0.5 items
he_IL: הצפות: + 0.5 פריטים

en: Override Logo
he_IL: ביטול לוגו

en: Override Logo Mode
he_IL: ביטול מצב לוגו

en: Override Mobile Logo
he_IL: לעקוף את הלוגו הנייד

en: Override Primary Color
he_IL: ביטול צבע ראשי

en: Override Retina Logo
he_IL: לעקוף את לוגו הרשתית

en: Override Shop Filters
he_IL: ביטול מסנני חנות

en: Override Sticky Logo
he_IL: לעקוף את הלוגו הדביק

en: Parent Block:
he_IL: בלוק הורה:

en: Parent Brand
he_IL: מותג האם

en: Parent Brand:
he_IL: מותג אב:

en: Parent Category
he_IL: קטגורית הורים

en: Parent Category:
he_IL: קטגורית הורים:

en: Parent Footer:
he_IL: כותרת תחתונה להורה:

en: Parent Group
he_IL: קבוצת הורים

en: Parent Group:
he_IL: קבוצת הורים:

en: Parent Header:
he_IL: כותרת הורה:

en: Parent Item:
he_IL: פריט הורה:

en: Percentage
he_IL: אֲחוּזִים

en: Personalize
he_IL: התאם אישית

en: Personalize (Allow Customized by Customer)
he_IL: התאמה אישית (אפשר התאמה אישית על ידי הלקוח)

en: Personalize product
he_IL: התאמה אישית של המוצר

en: Personalized
he_IL: מותאם אישית

en: Phone
he_IL: טלפון

en: Photos Limit
he_IL: מגבלת תמונות

en: Pin description
he_IL: תיאור סיכה

en: Pin material banner
he_IL: הצמד באנר של חומר

en: Pin multi products banner
he_IL: הצמד באנר ריבוי מוצרים

en: Pin on Pinterest
he_IL: הצמד בפינטרסט

en: Pin products banner
he_IL: סיכת באנר של מוצרים

en: Pin Selected
he_IL: סיכה נבחרה

en: Pinterest
he_IL: פינטרסט

en: Pinterest URL Follow
he_IL: מעקב אחר כתובת האתר של Pinterest

en: Please checked, save and built the filters Category at: Appearance > Widgets
he_IL: אנא בדוק, שמור ובנה את קטגוריית המסננים ב: מראה > ווידג'טים

en: Please complete your selection - Product ${productName} has not been selected
he_IL: נא להשלים את בחירתך - המוצר ${productName} לא נבחר

en: Please create a Product Attribute type Image to use this feature.
he_IL: אנא צור תמונה מסוג תכונת מוצר כדי להשתמש בתכונה זו.

en: Please create Static Blocks (or Custom Block of Elementor Header & Footer Builder) and select here.
he_IL: אנא צור בלוקים סטטיים (או בלוק מותאם אישית של Elementor Header & Footer Builder) ובחר כאן.

en: Please create Static Blocks (or Custom Block of Elementor Header & Footer Builder) to use this Feature.
he_IL: אנא צור בלוקים סטטיים (או בלוק מותאם אישית של Elementor Header & Footer Builder) כדי להשתמש בתכונה זו.

en: Please don't turn off with this option to increase website performance
he_IL: נא לא לכבות עם אפשרות זו כדי להגביר את ביצועי האתר

en: Please enter a time to return the site to Online (YYYY/mm/dd | YYYY-mm-dd).
he_IL: נא להזין זמן להחזרת האתר למצב מקוון (YYYY/mm/dd | YYYY-mm-dd).

en: Please install "Smash Balloon Instagram Feed" plugin to use this feature.
he_IL: אנא התקן את התוסף "Smash Balloon Instagram Feed" כדי להשתמש בתכונה זו.

en: Please Install Revolution Slider Plugin to use this.
he_IL: אנא התקן את פלאגין Revolution Slider כדי להשתמש בזה.

en: Please Install WooCommerce plugin Before Import Demo Data!!!
he_IL: אנא התקן את התוסף WooCommerce לפני ייבוא ​​נתוני הדגמה!!!

en: Please Install WPBakery or Elementor plugin Before Import Demo Data!!!
he_IL: אנא התקן את תוסף WPBakery או Elementor לפני ייבוא ​​נתוני הדגמה!!!

en: Please Try Again
he_IL: בבקשה נסה שוב

en: Please waiting in a few minutes, The process is running...
he_IL: אנא המתן בעוד מספר דקות, התהליך פועל...

en: Plus icon
he_IL: סמל פלוס

en: Popup Static Block
he_IL: בלוק סטטי קופץ

en: Portfolio
he_IL: תיק עבודות

en: Portfolio Columns
he_IL: עמודות פורטפוליו

en: Portfolio Comments
he_IL: הערות תיק עבודות

en: Portfolio Count
he_IL: ספירת תיקים

en: Portfolio Lightbox
he_IL: פורטפוליו Lightbox

en: Portrait
he_IL: דְיוֹקָן

en: Position
he_IL: עמדה

en: Position Info
he_IL: מידע על מיקום

en: Position Navigation
he_IL: ניווט מיקום

en: Position Title | Navigation (The Top Only use for Style is Carousel)
he_IL: כותרת המשרה | ניווט (השימוש העליון היחיד עבור סגנון הוא קרוסלה)

en: Position Title | Navigation (The Top Only use for Style is Slider)
he_IL: כותרת המשרה | ניווט (השימוש העליון היחיד עבור סגנון הוא Slider)

en: Post Type
he_IL: סוג פוסט

[ctx: post type general name]
en: Projects
he_IL:  פרויקטים

[ctx: post type singular name]
en: Portfolio
he_IL:  תיק עבודות

en: Posted By
he_IL: פורסם על ידי

en: Posts - Blogs
he_IL: פוסטים - בלוגים

en: Posts at
he_IL: פוסטים ב

en: Posts number
he_IL: מספר פוסטים

en: Posts number - Not use with Grid 3
he_IL: מספר פוסטים - אין להשתמש עם Grid 3

en: Prev Deal
he_IL: עסקה קודמת

en: Price Font
he_IL: פונט מחיר

en: Price icon
he_IL: סמל מחיר

en: Price Rounding
he_IL: עיגול מחיר

en: Primary Color
he_IL: צבע יסוד

en: Product 360&#176; Viewer
he_IL: מוצר מציג 360&#176;

en: Product Brand
he_IL: מותג מוצר

en: Product Brand (PWB)
he_IL: מותג מוצר (PWB)

en: Product Brand - Nasa
he_IL: מותג מוצר - נאסא

en: Product Brand - Nasa (Use slug of Brand)
he_IL: מותג מוצר - Nasa (השתמש בשבלול של מותג)

en: Product Brand - Taxonomies
he_IL: מותג מוצר - טקסונומיות

en: Product brand base
he_IL: בסיס מותג מוצר

en: Product Brands
he_IL: מותגי מוצר

en: Product Card Styles
he_IL: סגנונות כרטיס מוצר

en: Product Categories
he_IL: קטגוריות מוצרים

en: Product Category
he_IL: קטגוריית מוצר

en: Product Category (Use slug of Category)
he_IL: קטגוריית מוצר (השתמש בשבלול מקטגוריה)

en: Product Column Icon Style
he_IL: סגנון סמל עמודת המוצר

en: Product Group
he_IL: קבוצת מוצרים

en: Product Ids
he_IL: מזהי מוצר

en: Product List
he_IL: רשימת מוצרים

en: Product PWB Brand
he_IL: מותג PWB מוצר

en: Product PWB Brand - (Use slug of Brand)
he_IL: מותג PWB של מוצר - (השתמש בשבלול של מותג)

en: Product Selected
he_IL: מוצר נבחר

en: Product Tags
he_IL: תגיות מוצר

en: Product Video Link
he_IL: קישור לסרטון המוצר

en: Product Video Size
he_IL: גודל וידאו מוצר

en: Products
he_IL: מוצרים

en: products
he_IL: מוצרים

en: Products - WooCommerce
he_IL: מוצרים - WooCommerce

en: Products Category:
he_IL: קטגוריית מוצרים:

en: Products Fake Purchase
he_IL: רכישה מזויפת של מוצרים

[ctx: project]
en: Add New
he_IL:  הוסף חדש

en: Project Category
he_IL: קטגוריית פרויקטים

en: Project Name
he_IL: שם הפרוייקט

en: Promote Sales
he_IL: קידום מכירות

en: Purchase Focus
he_IL: רכישה פוקוס

en: Quantity
he_IL: כַּמוּת

en: Quantity Stock
he_IL: כמות מלאי

en: Quantity Stock - Descending
he_IL: מלאי כמות - יורד

en: Radio Style
he_IL: סגנון רדיו

en: Radio Style - Tooltip
he_IL: סגנון רדיו - טיפים

en: Read more
he_IL: קרא עוד

en: Recent
he_IL: לאחרונה

en: Recent Products
he_IL: מוצרים אחרונים

en: Recent Projects
he_IL: פרויקטים אחרונים

en: Recent Review
he_IL: סקירה אחרונה

en: Recent Works
he_IL: עבודות אחרונות

en: Recently Viewed
he_IL: נראה לאחרונה

en: Recommended - Columns
he_IL: ממליץ - עמודות

en: Recommended - Mobile Columns
he_IL: ממליץ - עמודות ניידות

en: Recommended - Tablet Columns
he_IL: ממליץ - עמודות טאבלט

en: Recommended In Archive Products
he_IL: המלץ במוצרי ארכיון

en: Recommended In Archive Products Page
he_IL: המלץ בדף מוצרים בארכיון

en: Recommended Products
he_IL: ממליץ על מוצרים

en: Related - Columns
he_IL: קשורים - עמודות

en: Related - Mobile Columns
he_IL: קשורים - עמודות ניידות

en: Related - Tablet Columns
he_IL: קשורים - עמודות טאבלט

en: Related posts
he_IL: פוסטים קשורים

en: Remove
he_IL: לְהַסִיר

en: Remove Embed
he_IL: הסר Embed

en: Remove Group
he_IL: הסר קבוצה

en: Remove hr Title
he_IL: הסר את הכותרת של hr

en: Remove Image
he_IL: הסר תמונה

en: Request a Call Back
he_IL: בקש התקשרות חזרה

en: Request a Call Back - Single Product Page
he_IL: בקש התקשרות חזרה - דף מוצר בודד

en: Reset Fake In Cart
he_IL: אפס מזויף בעגלה

en: Reset Fake In Cart Success !
he_IL: איפוס מזויף בעגלה הצלחה!

en: Reset Fake Sold
he_IL: אפס מזויף נמכר

en: Reset Fake Sold Success !
he_IL: איפוס נמכר מזויף הצלחה!

en: Responsive
he_IL: תגובה

en: RETURN TO SHOP
he_IL: חזור לחנות

en: Revolution Slider.
he_IL: Slider Revolution.

en: RevSlider Item
he_IL: פריט RevSlider

en: RevSlider Item - Mobile Layout
he_IL: פריט RevSlider - פריסת נייד

en: Right
he_IL: ימין

en: Right (RTL - Left)
he_IL: ימין (RTL - שמאל)

en: Right of Pin
he_IL: ימין של סיכה

en: Right Sidebar
he_IL: סרגל צד ימין

en: Right Sidebar Classic
he_IL: סרגל צד ימין קלאסי

en: Right Sidebar Off-canvas
he_IL: סרגל צד ימין מחוץ לקנבס

en: Right to Left
he_IL: מימין לשמאל

en: Root Product Category
he_IL: קטגוריית מוצרי שורש

en: Root Product Category. (Use for Multi stores)
he_IL: קטגוריית מוצרי שורש. (לשימוש עבור חנויות מרובות)

en: Rotate
he_IL: להתחלף

en: Round
he_IL: עִגוּל

en: Round Wrapper
he_IL: עטיפה עגולה

en: Round Wrapper - Tooltip
he_IL: עטיפה עגולה - טיפים

en: Rows of Slide
he_IL: שורות של שקופית

en: RSS URL Follow
he_IL: RSS URL עקוב

en: Saturday
he_IL: יום שבת

en: Saturday End Time
he_IL: שעת סיום שבת

en: Saturday Start Time
he_IL: שעת התחלה של שבת

en: Save
he_IL: להציל

en: Save&nbsp;%s&nbsp;<i>(%s&#37;&nbsp;OFF)</i>
he_IL: שמור&nbsp;%s&nbsp;(%s&#37;&nbsp;כבוי)

en: Scroll Down
he_IL: גלול מטה

en: Scroll images
he_IL: גלול תמונות

en: Search
he_IL: לחפש

en: Search ...
he_IL: לחפש ...

en: Search Blocks
he_IL: חיפוש בלוקים

en: Search Brands
he_IL: חפש מותגים

en: Search for a product&hellip;
he_IL: חפש מוצר...

en: Search Groups
he_IL: חיפוש קבוצות

en: Search Header
he_IL: כותרת חיפוש

en: Search Projects
he_IL: חיפוש פרויקטים

en: Search Types
he_IL: סוגי חיפוש

en: Sec
he_IL: ס"ק

en: sec
he_IL: שניות

en: Secs
he_IL: שניות

en: secs
he_IL: שניות

en: Select
he_IL: בחר

en: Select / Deselect All
he_IL: בחר/בטל את הבחירה בכל

en: Select a brand
he_IL: בחר מותג

en: Select a product deal
he_IL: בחר עסקת מוצר

en: Select all
he_IL: בחר הכל

en: Select block
he_IL: בחר בלוק

en: Select brand
he_IL: בחר מותג

en: Select category
he_IL: בחר קטגוריה

en: Select icons to be shown on share icons on product page, blog page and [share] shortcode
he_IL: בחר אייקונים שיוצגו בסמלי שיתוף בדף המוצר, בדף הבלוג ובקוד קצר [שיתוף]

en: Select images from media library.
he_IL: בחר תמונות מספריית המדיה.

en: Select Item
he_IL: בחר פריט

en: Select Level 1
he_IL: בחר רמה 1

en: Select Level 2
he_IL: בחר רמה 2

en: Select Level 3
he_IL: בחר רמה 3

en: Select menu
he_IL: בחר תפריט

en: Select Menu (Use slug of Menu)
he_IL: בחר תפריט (השתמש בלחצן תפריט)

en: Select Model
he_IL: בחר דגם

en: Select none
he_IL: אל תבחר באף אחת מהאפשרויות

en: Select Options
he_IL: בחר אופציות

en: Select Pin
he_IL: בחר הצמד

en: Select Rev Slider Item
he_IL: בחר פריט Slider Rev

en: Select terms
he_IL: בחר מונחים

en: Select the Contact Form
he_IL: בחר בטופס צור קשר

en: Select Widget Area
he_IL: בחר אזור יישומון

en: Select Your Custom Font.
he_IL: בחר את הגופן המותאם אישית שלך.

en: Send us an email
he_IL: שלח לנו מייל

en: Separated by ", "
he_IL: מופרד על ידי ","

en: Service Description
he_IL: תיאור השירות

en: Service Hover Effect
he_IL: אפקט ריחוף של שירות

en: Service Icon. Enter icon class name. Support FontAwesome, Font Pe 7 Stroke (https://elessi.nasatheme.com/demo/font-demo/7-stroke/reference.html), Font Nasa (https://elessi.nasatheme.com/wp-content/themes/elessi-theme/assets/font-nasa/icons-reference.html)
he_IL: סמל שירות. הזן את שם הכיתה של הסמל. תמכו ב-FontAwesome, ב-Font Pe 7 Stroke (https://elessi.nasatheme.com/demo/font-demo/7-stroke/reference.html), ב-Font Nasa (https://elessi.nasathheme.com/wp-content/ themes/elessi-theme/assets/font-nasa/icons-reference.html)

en: Service link
he_IL: קישור שירות

en: Service Style
he_IL: סגנון שירות

en: Service Title
he_IL: כותרת השירות

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Share
he_IL: לַחֲלוֹק

en: Share & Follow
he_IL: שתף ועקוב

en: Share Icons
he_IL: שתף אייקונים

en: Share in Single Product Page
he_IL: שתף בדף מוצר בודד

en: Share on Facebook
he_IL: שתף בפייסבוק

en: Share on Linkedin
he_IL: שתפו בלינקדאין

en: Share on Odnoklassniki
he_IL: שתף ב- Odnoklassniki

en: Share on Telegram
he_IL: שתפו בטלגרם

en: Share on Viber
he_IL: שתפו ב-Viber

en: Share on VK
he_IL: שתפו ב-VK

en: Share on WhatsApp
he_IL: שתפו בוואטסאפ

en: Share on X
he_IL: שתפו ב-X

en: Shop All
he_IL: חנות הכל

en: Shop Background Color
he_IL: צבע רקע לחנות

en: Shop now
he_IL: קנה עכשיו

en: Shop The Look
he_IL: חנות את הלוק

en: Shop URL
he_IL: כתובת האתר של החנות

en: Shop With Background Color
he_IL: חנות עם צבע רקע

en: Shop Without Background Color
he_IL: חנות ללא צבע רקע

en: Short Description
he_IL: תיאור קצר

en: Shortcode Text
he_IL: טקסט קצר

note: Description of the plugin
en: Shortcodes, custom post types and more for NasaTheme (ELESSI - THEME)
he_IL: קודים קצרים, סוגי פוסטים מותאמים אישית ועוד עבור NasaTheme (ELESSI - THEME)

en: Show Advanced Options
he_IL: הצג אפשרויות מתקדמות

en: Show All
he_IL: הצג הכול

en: Show as Accordion
he_IL: הצג כאקורדיון

en: Show author post
he_IL: הצג את פוסט המחבר

en: Show Available - Sold
he_IL: הצג זמין - נמכר

en: Show Breadcrumb
he_IL: הצג פירורי לחם

en: Show button page blogs
he_IL: הצג בלוגים של דפי כפתורים

en: Show Categories of post
he_IL: הצג קטגוריות של פוסט

en: Show Count products
he_IL: הצג מוצרי ספירה

en: Show date post
he_IL: הצג פוסט תאריך

en: Show deals (yyyy-mm-dd | yyyy/mm/dd) for Deal Before Time.
he_IL: הצג מבצעים (yyyy-mm-dd | yyyy/mm/dd) עבור עסקה לפני הזמן.

en: Show default numbers items
he_IL: הצג פריטי מספרי ברירת מחדל

en: Show description
he_IL: הצג תיאור

en: Show description - Not use with Grid 2, 3
he_IL: הצג תיאור - אין להשתמש עם Grid 2, 3

en: Show Filter by Group
he_IL: הצג סינון לפי קבוצה

en: Show hierarchy
he_IL: הצג היררכיה

en: Show Image
he_IL: הצג תמונה

en: Show Less, More Items
he_IL: הצג פחות, יותר פריטים

en: Show Less, Show More variation items
he_IL: הצג פחות, הצג יותר פריטי וריאציה

en: Show on DeskTop
he_IL: הצג בשולחן העבודה

en: Show on Mobile
he_IL: הצג בנייד

en: Show on Tablet
he_IL: הצג בטאבלט

en: Show Price
he_IL: הצג מחיר

en: Show product counts
he_IL: הצג ספירות מוצרים

en: Show read more
he_IL: הצג קרא עוד

en: Show the first item - Type Select, Custom
he_IL: הצג את הפריט הראשון - בחר סוג, מותאם אישית

en: Show Title
he_IL: הראה כותרת

en: Side
he_IL: צַד

en: Side Classic
he_IL: צד קלאסי

en: Sidebar Layout
he_IL: פריסת סרגל צד

en: Sidebar Position
he_IL: מיקום סרגל הצד

en: Simple
he_IL: פָּשׁוּט

en: Simple Deals
he_IL: עסקאות פשוטות

en: Simple Slider
he_IL: סליידר פשוט

en: Simple Slider v2
he_IL: Slider פשוט v2

en: Single Product Layout
he_IL: פריסת מוצר בודד

en: Single Product page
he_IL: דף מוצר בודד

en: Single Product Sidebar Position
he_IL: מיקום סרגל צד של מוצר בודד

en: Single Product Tabs Layout
he_IL: פריסת כרטיסיות מוצר בודדות

en: Single Row
he_IL: שורה אחת

en: Single Tabs Global
he_IL: כרטיסיות בודדות גלובליות

en: Site Mode Options
he_IL: אפשרויות מצב אתר

en: Site Offline
he_IL: אתר לא מקוון

en: Size Guide
he_IL: מדריך מידות

en: Size Guide - Single Product Page
he_IL: מדריך מידות - דף מוצר בודד

en: Size Guide Content
he_IL: תוכן מדריך מידות

en: Slide
he_IL: שקופית

en: Slide Auto (Only use for Style is Slider)
he_IL: Slide Auto (השימוש רק עבור Style is Slider)

en: Slide images
he_IL: תמונות שקופיות

en: Slide Infinite (Only use for Style is Slider)
he_IL: Slide Infinite (השימוש רק לסגנון הוא Slider)

en: Slide Infinite - for Deal Before Time, Simple Deals
he_IL: Slide Infinite - עבור התמודדות לפני הזמן, עסקאות פשוטות

en: Slide Item
he_IL: פריט שקף

en: Slide Product Pin Reverse
he_IL: החלק את סיכת המוצר לאחור

en: Slider
he_IL: סליידר

en: Slider - Fullwidth
he_IL: סליידר - רוחב מלא

en: Slider - Mobile layout
he_IL: סליידר - פריסה ניידת

en: Slider - Widget Items
he_IL: סליידר - פריטי יישומון

en: Slider Items
he_IL: פריטי המחוון

en: Slug
he_IL: שבלול

[ctx: slug]
en: product-brand
he_IL:  מותג-מוצר

en: Slug of Products Group
he_IL: קבוצת שבלול מוצרים

en: Slug of tags, separated by ","
he_IL: שבלול של תגים, מופרד על ידי ","

en: Slug Pin
he_IL: סיכת שבלול

en: Small
he_IL: קָטָן

en: Small Square
he_IL: ריבוע קטן

en: Small Square 1
he_IL: ריבוע קטן 1

en: Small Square 2
he_IL: ריבוע קטן 2

en: Snapchat
he_IL: סנאפצ'ט

en: Snapchat URL Follow
he_IL: עקוב אחר כתובת האתר של Snapchat

en: Sold Out
he_IL: נמכר

en: Sold: %s
he_IL: נמכר: %s

en: Sorry, Maybe a product empty in stock.
he_IL: סליחה, אולי מוצר ריק במלאי.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
he_IL: מצטערים, אין מוצרים שתואמים לבחירתך. אנא בחר שילוב אחר.

en: Soundcloud
he_IL: סאונדקלאוד

en: Soundcloud URL
he_IL: כתובת אתר של Soundcloud

en: Special First word
he_IL: מילה ראשונה מיוחדת

en: Specifications
he_IL: מפרטים

en: Speed Slider
he_IL: ספיד סליידר

en: Spotify URL
he_IL: כתובת האתר של Spotify

en: Square
he_IL: כיכר

en: Square has Caption
he_IL: לכיכר יש כיתוב

en: START IMPORT DATA
he_IL: התחל לייבא נתונים

en: Static Blocks
he_IL: בלוקים סטטיים

en: Sticky
he_IL: דָבִיק

en: Style
he_IL: סִגְנוֹן

en: Style 1
he_IL: סגנון 1

en: Style 10
he_IL: סגנון 10

en: Style 2
he_IL: סגנון 2

en: Style 3
he_IL: סגנון 3

en: Style 4
he_IL: סגנון 4

en: Style 5
he_IL: סגנון 5

en: Style 6
he_IL: סגנון 6

en: Style 7
he_IL: סגנון 7

en: Style 8
he_IL: סגנון 8

en: Style 9
he_IL: סגנון 9

en: Style View More
he_IL: סגנון הצג עוד

en: Submit Redirect
he_IL: שלח הפניה מחדש

en: Submit Redirect To
he_IL: שלח הפניה אל

en: Submit Redirect To (Input Slug of a Category you want, Default redirect to Shop page or Home page)
he_IL: שלח הפניה אל (שלוחית קלט של קטגוריה שאתה רוצה, הפניה מחדש כברירת מחדל לדף החנות או לדף הבית)

en: Subscribe to RSS
he_IL: הירשם ל-RSS

en: Success!!!
he_IL: הַצלָחָה!!!

en: Sunday
he_IL: יוֹם רִאשׁוֹן

en: Sunday End Time
he_IL: שעת סיום יום ראשון

en: Sunday Start Time
he_IL: שעת התחלה של יום ראשון

en: Support displaying short descriptions for menu items.
he_IL: תמיכה בהצגת תיאורים קצרים עבור פריטי תפריט.

en: Support Menu - Description
he_IL: תפריט תמיכה - תיאור

en: SVG Code
he_IL: קוד SVG

en: Tab
he_IL: כרטיסייה

en: TAB TITLE
he_IL: כותרת הכרטיסייה

en: Tablet Columns
he_IL: עמודות טאבלט

en: Tabs Content
he_IL: תוכן כרטיסיות

en: Tabs Style
he_IL: סגנון כרטיסיות

en: Tags
he_IL: תגים

en: Target
he_IL: יַעַד

en: Taxonomy
he_IL: טקסונומיה

[ctx: taxonomy general name]
en: Brands
he_IL:  מותגים

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
he_IL:  קטגוריות

[ctx: taxonomy general name]
en: Groups
he_IL:  קבוצות

en: Taxonomy is not exists
he_IL: טקסונומיה לא קיימת

[ctx: taxonomy singular name]
en: Brand
he_IL:  מותג

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
he_IL:  קטגוריה

[ctx: taxonomy singular name]
en: Group
he_IL:  קְבוּצָה

en: Technical Specifications
he_IL: מפרט טכני

en: Telegram
he_IL: מִברָק

en: Telegram URL Follow
he_IL: מעקב אחר כתובת האתר של טלגרם

en: Testimonial Say
he_IL: עדות תגיד

en: Testimonials Content Say
he_IL: המלצות תוכן תגיד

en: Testimonials Text Color
he_IL: המלצות צבע טקסט

en: Text
he_IL: טֶקסט

en: Text Alignment
he_IL: יישור טקסט

en: Text Button
he_IL: לחצן טקסט

en: Text Color
he_IL: צבע טקסט

en: Text color icon
he_IL: סמל צבע טקסט

en: Texts Font
he_IL: גופן טקסטים

en: Texts Font (paragraphs, etc..)
he_IL: גופן טקסטים (פסקאות וכו')

en: The Block beside Main menu in Header Type 4, 6
he_IL: החסימה שליד התפריט הראשי בכותרת 4, 6

en: The max-width your site will be INPUT + 1200 (pixel). Empty will use default theme option
he_IL: הרוחב המקסימלי של האתר שלך יהיה INPUT + 1200 (פיקסל). ריק ישתמש באפשרות ברירת המחדל של ערכת נושא

en: The one you just selected is a video. Please choose the right image!
he_IL: זה שבחרת זה עתה הוא סרטון. אנא בחר את התמונה הנכונה!

en: The one you just selected is an image. Please choose the right video!
he_IL: זה שבחרת זה עתה הוא תמונה. אנא בחר את הסרטון הנכון!

en: The Popup Static Block
he_IL: הבלוק הסטטי הקופץ

en: The Top Only use for Style is Carousel.
he_IL: השימוש העליון היחיד עבור סטייל הוא קרוסלה.

en: The video is displayed in the Product Gallery, so please choose a video that is the same size as the images
he_IL: הסרטון מוצג בגלריית המוצרים, אז נא לבחור סרטון בגודל זהה לתמונות

en: There is not Brand (PWB) selected.
he_IL: לא נבחר מותג (PWB).

en: There is not Brand selected.
he_IL: לא נבחר מותג.

en: There is not Category selected.
he_IL: לא נבחרה קטגוריה.

en: There is not Menu selected.
he_IL: לא נבחר תפריט.

en: There is not Pin selected.
he_IL: לא נבחר PIN.

en: There is not product selected.
he_IL: לא נבחר מוצר.

en: There is not Revolution Slider selected.
he_IL: לא נבחר מחוון Revolution.

en: this image will be used as the poster of the video, if there is no image, the main image will be used as the poster
he_IL: תמונה זו תשמש כפוסטר של הסרטון, אם אין תמונה, התמונה הראשית תשמש כפוסטר

en: This is the default brand and it cannot be deleted. It will be automatically assigned to products with no brand.
he_IL: זהו מותג ברירת המחדל ולא ניתן למחוק אותו. הוא יוקצה אוטומטית למוצרים ללא מותג.

en: This product:
he_IL: המוצר הזה:

en: This term is exists
he_IL: המונח הזה קיים

en: Thumbnail
he_IL: תמונה ממוזערת

en: Thumbnail Style
he_IL: סגנון תמונה ממוזערת

en: Thumbnails Style
he_IL: סגנון תמונות ממוזערות

en: Tiktok
he_IL: טיק טוק

en: Tiktok URL Follow
he_IL: עקוב אחר כתובת האתר של Tiktok

en: Time Countdown Fake Purchased
he_IL: ספירת זמן לאחור רכשה מזויפת

en: Tiny
he_IL: זָעִיר

en: Tip Position
he_IL: מיקום טיפ

en: Title
he_IL: כותרת

en: Title (Only using for Style is Slider, Simple Slide.)
he_IL: כותרת (השימוש רק עבור סגנון הוא Slider, Simple Slide.)

en: Title - Not Use for Nav 2 Items
he_IL: כותרת - לא בשימוש עבור פריטי Nav 2

en: Title Align
he_IL: כותרת יישור

en: Title align (Only use for Style is Carousel)
he_IL: יישור כותרת (השימוש רק עבור סגנון הוא קרוסלה)

en: Title align (Only use for Style is Slider)
he_IL: יישור כותרת (השימוש רק עבור סגנון הוא המחוון)

en: Title Alignment
he_IL: יישור כותרת

en: Title Centered
he_IL: כותרת ממורכזת

en: Title Centered - For Deal Before Time V2
he_IL: כותרת ממוקדת - לעסקה לפני הזמן V2

en: Title Description
he_IL: תיאור הכותרת

en: Title Font Size
he_IL: גודל גופן כותרת

en: Title heading
he_IL: כותרת הכותרת

en: Title HR
he_IL: כותרת HR

en: Title Material
he_IL: חומר כותרת

en: Title Style
he_IL: סגנון כותרת

en: Title text
he_IL: טקסט כותרת

en: Title type heading
he_IL: כותרת סוג כותרת

en: To - Estimated Days
he_IL: עד - ימים משוערים

en: Toggle Top Bar
he_IL: החלף את הסרגל העליון

en: Toggle Top Bar - Initialize
he_IL: החלף את הסרגל העליון - אתחול

en: Top
he_IL: חלק עליון

en: Top - for Carousel 1 Row
he_IL: למעלה - עבור קרוסלה 1 שורה

en: Top Bar
he_IL: בר עליון

en: Top Bar Background
he_IL: רקע סרגל עליון

en: Top Bar Text
he_IL: טקסט בסרגל העליון

en: Top Bar Text Color
he_IL: צבע טקסט בסרגל העליון

en: Top Bar Text Color Hover
he_IL: ריחוף צבע טקסט בסרגל העליון

en: Top Bar Text Hover
he_IL: ריחוף טקסט בסרגל העליון

en: Top Bar Type 2
he_IL: בר עליון סוג 2

en: Top Bar Type 3
he_IL: בר עליון סוג 3

en: Top Content
he_IL: תוכן מוביל

en: Top of Pin
he_IL: החלק העליון של סיכה

en: Top Rate
he_IL: שיעור העליון

en: Top to Bottom
he_IL: מלמעלה למטה

en: Total:&nbsp;
he_IL: סה"כ:&nbsp;

en: Transients - of default Wordpress
he_IL: חולפים - ברירת המחדל של Wordpress

en: Tumblr
he_IL: טאמבלר

en: Tumblr URL Follow
he_IL: מעקב אחר כתובת האתר של Tumblr

en: Turn Off
he_IL: לכבות

en: Turn On Product Brand - Taxonomies
he_IL: הפעל את מותג המוצר - טקסונומיות

en: Type 1 (Limit 18 items)
he_IL: סוג 1 (מגבלה של 18 פריטים)

en: Type 1 - No Border
he_IL: סוג 1 - ללא גבול

en: Type 2 (Limit 16 items)
he_IL: סוג 2 (מגבלה של 16 פריטים)

en: Type 2 - Border - Top - Bottom
he_IL: סוג 2 - גבול - למעלה - תחתון

en: Type 3 - Button - Radius - Dash
he_IL: סוג 3 - כפתור - רדיוס - מקף

en: Type Extra
he_IL: הקלד תוספת

en: Type Font
he_IL: הקלד גופן

en: Type Main
he_IL: הקלד ראשי

en: Type Show
he_IL: הקלד הצג

en: Type View
he_IL: הקלד תצוגה

en: Update
he_IL: עדכון

en: Update Category
he_IL: עדכן קטגוריה

en: Upload
he_IL: העלה

en: Upload/Add image
he_IL: העלה/הוסף תמונה

en: URL
he_IL: כתובת אתר

en: URL button
he_IL: כפתור כתובת URL

en: URL button (default shop page)
he_IL: לחצן כתובת URL (דף חנות ברירת מחדל)

en: Use image
he_IL: השתמש בתמונה

en: User name for display show
he_IL: שם משתמש למופע תצוגה

en: Username
he_IL: שם משתמש

en: Using Image Attributes To Do Brands
he_IL: שימוש במותגי מטלות תמונה

en: UX Variations in Grid - Loop
he_IL: וריאציות UX ברשת - לולאה

en: Variants
he_IL: גרסאות

en: Variation Custom Fields
he_IL: שדות מותאמים אישית של וריאציה

en: Variation Image Gallery
he_IL: גלריית תמונות וריאציות

en: Variation Swatches
he_IL: דוגמיות וריאציה

en: Vertical
he_IL: אֲנָכִי

en: Vertical Alignment
he_IL: יישור אנכי

en: Vertical Expanded
he_IL: אנכי מורחב

en: Vertical Menu
he_IL: תפריט אנכי

en: Vertical Menu Background
he_IL: רקע תפריט אנכי

en: Vertical Menu Background - Focus
he_IL: רקע תפריט אנכי - פוקוס

en: Vertical Menu Background - Focus - Sticky
he_IL: רקע תפריט אנכי - פוקוס - דביק

en: Vertical Menu Background - Sticky
he_IL: רקע תפריט אנכי - דביק

en: Vertical Menu Root
he_IL: שורש תפריט אנכי

en: Vertical Menu Root - Limit
he_IL: שורש תפריט אנכי - מגבלה

en: Vertical Menu Root Items - Limit
he_IL: פריטי שורש בתפריט אנכי - הגבלה

en: Vertical Menu Text
he_IL: טקסט תפריט אנכי

en: Vertical Menu Text - Sticky
he_IL: טקסט תפריט אנכי - דביק

en: Vertical Menu Text Color - Focus
he_IL: צבע טקסט בתפריט אנכי - פוקוס

en: Vertical Menu Text Color - Focus - Sticky
he_IL: תפריט אנכי צבע טקסט - פוקוס - דביק

en: Vertical Menu Visible
he_IL: תפריט אנכי גלוי

en: Video Badge In Grid
he_IL: תג וידאו ברשת

en: Video Poster Upload
he_IL: העלאת פוסטר וידאו

en: Video Upload
he_IL: העלאת וידאו

en: View
he_IL: נוף

en: View Block
he_IL: צפה בלוק

en: View Header
he_IL: הצג כותרת

en: View More
he_IL: ראה עוד

en: View Project
he_IL: צפה בפרויקט

en: Viewed Products
he_IL: צפו במוצרים

en: Viewed Sidebar Off-Canvas
he_IL: נצפה בסרגל הצד מחוץ לקנבס

en: Vimeo URL
he_IL: כתובת אתר של Vimeo

en: VK URL Follow
he_IL: VK URL עקוב

en: Website
he_IL: אתר אינטרנט

en: Week
he_IL: שָׁבוּעַ

en: week
he_IL: שָׁבוּעַ

en: Weekdays End Time
he_IL: שעת הסיום של ימי חול

en: Weekdays Start Time
he_IL: זמן התחלה של ימי חול

en: Weeks
he_IL: שבועות

en: weeks
he_IL: שבועות

en: Weibo
he_IL: וויבו

en: Weibo URL Follow
he_IL: עקוב אחר כתובת האתר של Weibo

en: WhatsApp
he_IL: וואטסאפ

en: Whatsapp
he_IL: וואטסאפ

en: Whatsapp URL Follow
he_IL: עקוב אחר כתובת האתר של Whatsapp

en: Wishlist
he_IL: רשימת משאלות

en: With Background
he_IL: עם רקע

en: With Background 2
he_IL: עם רקע 2

en: With Background 3
he_IL: עם רקע 3

en: With Slide
he_IL: עם Slide

en: Without Background
he_IL: ללא רקע

en: Without Slide
he_IL: ללא שקף

en: WooCommerce Extended
he_IL: WooCommerce מורחב

en: WP Smilies
he_IL: WP סמיילי

en: WPBakery - Homes
he_IL: WPBakery - בתים

en: Wrong request
he_IL: בקשה שגויה

en: X - Twitter
he_IL: X - טוויטר

en: X URL Follow
he_IL: X URL עקוב

en: X-Large
he_IL: אקסטרה לארג

en: Year
he_IL: שָׁנָה

en: year
he_IL: שָׁנָה

en: Years
he_IL: שנים

en: years
he_IL: שנים

en: Yes
he_IL: כן

en: Yes, Please!
he_IL: כן בבקשה!

en: You need install plugin Contact Form 7, Fluent Form or WPform and Create a form
he_IL: עליך להתקין תוסף Contact Form 7, Fluent Form או WPform וליצור טופס

en: You're recently viewed
he_IL: אתה נצפה לאחרונה

en: Youtube
he_IL: יוטיוב

en: Youtube URL Follow
he_IL: מעקב אחר כתובת האתר של YouTube

en: Zic Zac
he_IL: זיק זאק

en: Zoom
he_IL: תקריב

en: Zoom Out
he_IL: להקטין את התצוגה
