Nasa Core - en to nl_NL translation catalogue (1394 entries)

en:  - Has been an error. You need to rebuild this product.
nl_NL: - Is een fout geweest. U moet dit product opnieuw opbouwen.

en: %s sold in last %s hour
nl_NL: %s verkocht in het afgelopen %s uur

en: %s sold in last %s hours
nl_NL: %s verkocht in de afgelopen %s uur

en: %s was exists, please try with another string!!!
nl_NL: %s was bestaat, probeer het met een andere string!!!

en: %s&nbsp;each
nl_NL: %s&nbsp;elk

en: &#37;&nbsp;OFF
nl_NL: &#37;&nbsp;UIT

en: &nbsp;each
nl_NL: &nbsp;elk

en: + Advance Options
nl_NL: + Geavanceerde opties

en: + Show more
nl_NL: + Laat meer zien

en: - Show less
nl_NL: - Laat minder zien

en: 1 Column
nl_NL: 1 Kolom

en: 1 column
nl_NL: 1 kolom

en: 1 level
nl_NL: 1 niveau

en: 1 Row
nl_NL: 1 Rij

en: 1.5 column
nl_NL: 1,5 kolom

en: 2 Columns
nl_NL: 2 Kolommen

en: 2 columns
nl_NL: 2 kolommen

en: 2 levels
nl_NL: 2 niveaus

en: 2 Rows
nl_NL: 2 Rijen

en: 3 Columns
nl_NL: 3 Kolommen

en: 3 columns
nl_NL: 3 kolommen

en: 3 levels
nl_NL: 3 niveaus

en: 3 Rows
nl_NL: 3 Rijen

en: 360&#176; View
nl_NL: 360&#176; Zicht

en: 360&#176; Viewer
nl_NL: 360&#176; Kijker

en: 360&#176; Viewer Badge In Grid
nl_NL: 360&#176; Kijkersbadge in raster

en: 4 Columns
nl_NL: 4 Kolommen

en: 4 columns
nl_NL: 4 kolommen

en: 5 Columns
nl_NL: 5 Kolommen

en: 5 columns
nl_NL: 5 kolommen

en: 6 Columns
nl_NL: 6 Kolommen

en: 6 columns
nl_NL: 6 kolommen

en: <strong>Bulk Savings</strong>&nbsp;(Buy more save more)
nl_NL: <strong>Bulkbesparingen</strong>&nbsp;(Koop meer, bespaar meer)

en: <strong>people</strong>&nbsp;are viewing this right now
nl_NL: <strong>mensen</strong>&nbsp;bekijken dit nu

en: Accordion - Border
nl_NL: Accordeon - Grens

en: Accordion - No Border
nl_NL: Accordeon - Geen grens

en: Accordion in Content
nl_NL: Accordeon in inhoud

en: Account
nl_NL: Rekening

en: Add
nl_NL: Toevoegen

en: Add Custom Class Page
nl_NL: Voeg aangepaste klassenpagina toe

en: Add Dot Slide
nl_NL: Puntdia toevoegen

en: Add Gallery
nl_NL: Galerij toevoegen

en: Add Gallery 360&#176; Viewer
nl_NL: Toevoegen Galerij 360&#176; Kijker

en: Add Gallery Images
nl_NL: Galerijafbeeldingen toevoegen

en: Add Group
nl_NL: Groep toevoegen

en: Add images to variation gallery
nl_NL: Voeg afbeeldingen toe aan variatiegalerij

en: Add More Width (px)
nl_NL: Meer breedte toevoegen (px)

en: Add more width site (px)
nl_NL: Meer breedte site toevoegen (px)

en: Add New
nl_NL: Nieuw toevoegen

en: Add New Block
nl_NL: Nieuw blok toevoegen

en: Add New Bulk Discount
nl_NL: Nieuwe bulkkorting toevoegen

en: Add New Category
nl_NL: Voeg een nieuwe categorie toe

en: Add New Custom Tab
nl_NL: Nieuw aangepast tabblad toevoegen

en: Add New Header
nl_NL: Nieuwe kop toevoegen

en: Add New Item
nl_NL: Voeg een nieuw item toe

en: Add New Project
nl_NL: Nieuw project toevoegen

en: Add New Slide
nl_NL: Nieuwe dia toevoegen

en: Add New Tab
nl_NL: Nieuw tabblad toevoegen

en: Add new term
nl_NL: Nieuwe term toevoegen

en: Add or Upload File
nl_NL: Bestand toevoegen of uploaden

en: Add our Recommended Products to your Order - Checkout Page
nl_NL: Voeg onze aanbevolen producten toe aan uw bestelling - Afrekenpagina

en: Add Recommended Products To Customer Order - Checkout Page
nl_NL: Aanbevolen producten toevoegen aan de bestelling van de klant - Afrekenpagina

en: Add Recommended Products To Mini- Cart, wishlist, Viewed - Empty Side Bar
nl_NL: Aanbevolen producten toevoegen aan mini-winkelwagen, verlanglijstje, bekeken - lege zijbalk

en: Add Recommended Products To Mini- Cart, wishlist, Viewed - Empty Sidebar
nl_NL: Aanbevolen producten toevoegen aan mini-winkelwagen, verlanglijstje, bekeken - lege zijbalk

en: Add Row
nl_NL: Rij toevoegen

en: Add selected to cart
nl_NL: Voeg geselecteerde toe aan winkelwagen

en: Add selected to cart (%s)
nl_NL: Voeg geselecteerde toe aan winkelwagen (%s)

en: Add Slide Product Pin
nl_NL: Diaproductpin toevoegen

en: Add static block to Header
nl_NL: Statisch blok toevoegen aan koptekst

en: Add to cart
nl_NL: Voeg toe aan winkelkar

en: Add To Cart UX Variations in Grid
nl_NL: Toevoegen aan winkelwagen UX-variaties in raster

en: Add to gallery
nl_NL: Toevoegen aan galerij

en: Added successfully
nl_NL: Succesvol toegevoegd

en: Additional
nl_NL: Aanvullend

en: Address
nl_NL: Adres

en: After - Add To Cart Form - Single Product Page
nl_NL: Na - Voeg toe aan winkelwagenformulier - Eén productpagina

en: After - Cart Content - Shopping Cart
nl_NL: Na - Inhoud winkelwagen - Winkelwagen

en: After - Cart Table - Shopping Cart
nl_NL: Na - Winkelwagentafel - Winkelwagen

en: After - Customer Details - Checkout
nl_NL: Na - Klantgegevens - Afrekenen

en: After - Place Order Button - Checkout
nl_NL: Na - knop Bestelling plaatsen - Afrekenen

en: After - Process Checkout Button - Shopping Cart
nl_NL: Na - knop Afrekenen verwerken - Winkelwagen

en: After - Review Order Payment - Checkout
nl_NL: Na - Controleer de betaling van de bestelling - Afrekenen

en: After Breadcrumb
nl_NL: Na Broodkruimel

en: After title
nl_NL: Na titel

en: Ajax Infinite
nl_NL: Ajax Oneindig

en: Align
nl_NL: Uitlijnen

en: Align (Style => Full)
nl_NL: Uitlijnen (Stijl => Volledig)

en: Alignment
nl_NL: Uitlijning

en: Alignment Info
nl_NL: Uitlijnings info

en: All Blogs
nl_NL: Alle blogs

en: All Brands
nl_NL: Alle merken

en: All Categories
nl_NL: Alle categorieën

en: All Footers
nl_NL: Alle voetteksten

en: All Groups
nl_NL: Alle groepen

en: All Headers
nl_NL: Alle kopteksten

en: ALL PORTFOLIOS LOADED
nl_NL: ALLE PORTFOLIO'S GELADEN

en: ALL PRODUCTS LOADED
nl_NL: ALLE PRODUCTEN GELADEN

en: Allow Bulk Discount
nl_NL: Bulkkorting toestaan

en: Allow Customized by Customer
nl_NL: Sta Aangepast door Klant toe

en: Already Sold:
nl_NL: Al verkocht:

en: ALT - Text
nl_NL: Alt-tekst

en: ALT - Title
nl_NL: ALT - Titel

en: Amazon URL
nl_NL: Amazon-URL

en: Animation Delay
nl_NL: Animatie Vertraging

en: Apply with Header Type 1, 2, 3, 5, 7
nl_NL: Toepassen met headertype 1, 2, 3, 5, 7

en: Are you sure to delete image?
nl_NL: Weet u zeker dat u de afbeelding wilt verwijderen?

en: Are you sure to delete video?
nl_NL: Weet u zeker dat u de video wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to remove it?
nl_NL: Weet je zeker dat je het wilt verwijderen?

en: Arrows
nl_NL: Pijlen

en: Arrows (Only use for Style is Carousel or Simple Slide)
nl_NL: Pijlen (alleen gebruiken voor stijl is carrousel of eenvoudige dia)

en: Arrows (Only use for Style is Slider or Simple Slide)
nl_NL: Pijlen (alleen gebruiken voor stijl is schuifregelaar of eenvoudige dia)

en: Arrows (Only use for Style is Slider)
nl_NL: Pijlen (alleen gebruiken voor stijl is schuifregelaar)

en: Arrows Position
nl_NL: Pijlen positie

en: Arrows Position - Simple Deals
nl_NL: Pijlen Positie - Eenvoudige deals

en: Ask a Question
nl_NL: Een vraag stellen

en: Ask a Question - Single Product Page
nl_NL: Stel een vraag - enkele productpagina

en: Attribute Color Style
nl_NL: Kenmerk kleurstijl

en: Attribute Image Style
nl_NL: Kenmerk afbeeldingsstijl

en: Attribute Label Style
nl_NL: Kenmerk labelstijl

en: Attributes - the type "Select", "Custom" in Grid
nl_NL: Attributen - het type "Selecteren", "Aangepast" in Grid

en: Author Info
nl_NL: Auteur Info

en: Auto Play
nl_NL: Automatisch afspelen

en: Auto Slide
nl_NL: Automatische dia

en: Available - Sold
nl_NL: Beschikbaar - Verkocht

en: Available Vertical
nl_NL: Beschikbaar Verticaal

en: Available:
nl_NL: Beschikbaar:

en: Background Color
nl_NL: Achtergrond kleur

en: Background Color Of Product Items In The Shop
nl_NL: Achtergrondkleur van productartikelen in de winkel

en: Background icon
nl_NL: Achtergrond icoon

en: Background Image
nl_NL: Achtergrond afbeelding

en: Background Image - Mobile
nl_NL: Achtergrondafbeelding - Mobiel

en: Background Layout
nl_NL: Achtergrondindeling

en: Background Mode
nl_NL: Achtergrondmodus

en: Background Single Product Layout
nl_NL: Achtergrond enkele productlay-out

en: Background title
nl_NL: Achtergrond titel

en: Badge Variants
nl_NL: Badge-varianten

en: Banner Content
nl_NL: Bannerinhoud

en: Banner Font
nl_NL: Bannerlettertype

en: Banner Height
nl_NL: Bannerhoogte

en: Banner Image
nl_NL: Bannerafbeelding

en: Banner Material
nl_NL: Bannermateriaal

en: Banner Multi Products
nl_NL: Banner Multi Producten

en: Banner Products
nl_NL: Bannerproducten

en: Banner Text
nl_NL: Bannertekst

en: Banner Width
nl_NL: Bannerbreedte

en: Before title
nl_NL: Vóór titel

en: Begin - Max Counter
nl_NL: Begin - Max Teller

en: Begin - Min Counter
nl_NL: Begin - Min Teller

en: Behance URL
nl_NL: Behance-URL

en: Best Selling
nl_NL: Best verkopende

en: Big Square
nl_NL: Groot plein

en: Blank
nl_NL: Blanco

en: Blank - New Window
nl_NL: Leeg - Nieuw venster

en: Block Header
nl_NL: Koptekst blokkeren

en: Blocks
nl_NL: Blokken

en: Bold - 500
nl_NL: Vet - 500

en: Bold - 600
nl_NL: Vet - 600

en: Bold - 700
nl_NL: Vet - 700

en: Bold - 800
nl_NL: Vet - 800

en: Bold - 900
nl_NL: Vet - 900

en: Boot Rate
nl_NL: Opstartsnelheid

en: Border color icon
nl_NL: Randkleur icoon

en: Border Inner
nl_NL: Grens binnen

en: Border Outner
nl_NL: Grens buiten

en: Bottom
nl_NL: Onderkant

en: Bottom Content
nl_NL: Onderste inhoud

en: Bottom of Pin
nl_NL: Onderkant van speld

en: Bottom To Top
nl_NL: Van onder tot boven

en: Bought Together
nl_NL: Samen gekocht

en: Bought Together are suggested products purchased with the current product. Note: Only use for Simple product
nl_NL: Samen gekocht zijn voorgestelde producten die samen met het huidige product zijn gekocht. Let op: Alleen gebruiken voor Simple product

en: Box Description
nl_NL: Doos Beschrijving

en: Box Image
nl_NL: Doos afbeelding

en: Box Link
nl_NL: Doos Koppeling

en: Box link
nl_NL: Doos koppeling

en: Box Style
nl_NL: Doos stijl

en: Box Title
nl_NL: Titel van de doos

en: Brand Order
nl_NL: Merk bestelling

en: Brand:
nl_NL: Merk:

en: Brands:
nl_NL: Merken:

en: Breadcrumb
nl_NL: Broodkruimel

en: Breadcrumb Background
nl_NL: Broodkruimel Achtergrond

en: Breadcrumb Background - Mobile
nl_NL: Broodkruimel Achtergrond - Mobiel

en: Breadcrumb Background Color
nl_NL: Broodkruimel Achtergrond kleur

en: Breadcrumb Background Image
nl_NL: Broodkruimel Achtergrond afbeelding

en: Breadcrumb Height
nl_NL: Broodkruimel Hoogte

en: Breadcrumb Height - Mobile
nl_NL: Broodkruimel hoogte - Mobiel

en: Breadcrumb Layout
nl_NL: Broodkruimel Indeling

en: Breadcrumb Text Alignment
nl_NL: Broodkruimel tekstuitlijning

en: Breadcrumb Text Color
nl_NL: Broodkruimel tekstkleur

en: Breadcrumb Type
nl_NL: Broodkruimel Type

en: Builder - Support HFE-Elementor
nl_NL: Bouwer - Ondersteuning van HFE-Elementor

en: Builder - Support WPBakery
nl_NL: Bouwer - Ondersteuning van WPBakery

en: Built-in
nl_NL: Ingebouwd

en: Built-in Dark
nl_NL: Ingebouwde Donker

en: Built-in Light 1
nl_NL: Inbouwverlichting 1

en: Built-in Light 2
nl_NL: Inbouwverlichting 2

en: Built-in Light 3
nl_NL: Ingebouwd licht 3

en: Built-in Mobile
nl_NL: Ingebouwde mobiel

en: Bulk Discount
nl_NL: Bulk korting

en: Bulk Discount - Badge
nl_NL: Bulkkorting - Badge

en: Bulk Discount - Buy more save more
nl_NL: Bulkkorting - Koop meer, bespaar meer

en: Bulk Discount Rules
nl_NL: Bulk kortingsregels

en: Bullets
nl_NL: Kogels

en: Bullets Align
nl_NL: Kogels uitgelijnd

en: Bullets Postition
nl_NL: Opsommingstekens

en: Button page blogs
nl_NL: Knop pagina blogs

en: Button Store
nl_NL: Knop winkel

en: Button text
nl_NL: Knop tekst

en: BUY&nbsp;
nl_NL: KOPEN&nbsp;

en: Buy&nbsp;%s&nbsp;item&nbsp;get&nbsp; | Buy&nbsp;%s&nbsp;items&nbsp;get&nbsp;
nl_NL[0]: Koop&nbsp;%s&nbsp;item&nbsp;krijg&nbsp;
nl_NL[1]: Koop&nbsp;%s&nbsp;items&nbsp;krijg&nbsp;

en: Buzz
nl_NL: Ophef

en: Cache Empty!
nl_NL: Cache leeg!

en: Cache Files
nl_NL: Cache bestanden

en: Cache Mode
nl_NL: Cache modus

en: Cache Quickview (Apply with Cache Files)
nl_NL: Cache Quickview (Toepassen met cachebestanden)

en: Cache Shortcodes (Apply with Cache Files)
nl_NL: Cache Shortcodes (Toepassen met cachebestanden)

en: Cache Variable Loop Products (Apply with Cache Files)
nl_NL: Cache Variable Loop-producten (aanbrengen met cachebestanden)

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Caption
nl_NL: Ondertiteling

en: Carousel
nl_NL: Carrousel

en: Cart
nl_NL: Winkelwagen

en: Cart page
nl_NL: Winkelwagenpagina

en: Categories
nl_NL: Categorieën

en: Categories (Input categories slug Divide with "," Ex: slug-1, slug-2 ...)
nl_NL: Categorieën (Invoercategorieën slug Delen door "," Bijv.: slug-1, slug-2 ...)

en: Categories Included
nl_NL: Categorieën inbegrepen

en: Categories Included List
nl_NL: Categorieën opgenomen lijst

en: Categories Included List (ID or Slug, separated by ",". Ex: 1, 2 or slug-1, slug-2)
nl_NL: Categorieën Inbegrepen Lijst (ID of Slug, gescheiden door ",". Bijv.: 1, 2 of slug-1, slug-2)

en: Categories Info
nl_NL: Categorieën Info

en: Categories number for display
nl_NL: Categorienummer voor weergave

en: CDN Media
nl_NL: CDN-media

en: Center
nl_NL: Centrum

en: Change Shop Layout Mode
nl_NL: Wijzig de winkelindelingsmodus

en: Change Time Delay (s)
nl_NL: Tijdvertraging(en) wijzigen

en: Change View Mode
nl_NL: Wijzig de weergavemodus

en: Checkout now!
nl_NL: Nu afrekenen!

en: Checkout page
nl_NL: Afrekenpagina

en: Choose an image
nl_NL: Kies een afbeelding

en: Classic
nl_NL: Klassiek

en: Classic 2D
nl_NL: Klassiek 2D

en: Classic 2D - Background - Gray
nl_NL: Klassieke 2D - Achtergrond - Grijs

en: Classic 2D - Background - Transparent
nl_NL: Klassieke 2D - Achtergrond - Transparant

en: Classic 2D - No Border
nl_NL: Klassiek 2D - Geen rand

en: Classic 2D - Radius
nl_NL: Klassiek 2D - Straal

en: Classic 2D - Radius - Dash
nl_NL: Klassiek 2D - Straal - Streepje

en: Classic 3D
nl_NL: Klassiek 3D

en: Clear Cache
nl_NL: Cache wissen

en: Clear Cache Success !
nl_NL: Cache wissen Succesvol!

en: Click here to Edit
nl_NL: Klik hier om te bewerken

en: Click here to select Brand (PWB) ...
nl_NL: Klik hier om Merk (PWB) te selecteren ...

en: Click here to select Brand ...
nl_NL: Klik hier om Merk te selecteren...

en: Click here to select Category ...
nl_NL: Klik hier om categorie te selecteren ...

en: Click here to select Deal ...
nl_NL: Klik hier om Deal te selecteren...

en: Click here to select Menu ...
nl_NL: Klik hier om Menu te selecteren...

en: Click here to select Pin...
nl_NL: Klik hier om Pin te selecteren...

en: Click here to select Revolution Slider...
nl_NL: Klik hier om Revolution Slider te selecteren...

en: Close
nl_NL: Dichtbij

en: Color
nl_NL: Kleur

en: Color 1st
nl_NL: Kleur 1e

en: Color 2nd
nl_NL: Kleur 2e

en: Color Attribute Style - Only use for Single or Quickview
nl_NL: Kleurattribuutstijl - Alleen gebruiken voor Single of Quickview

en: Color title
nl_NL: Kleur titel

en: Column Icon View 1
nl_NL: Kolompictogramweergave 1

en: Column Icon View 2
nl_NL: Kolompictogramweergave 2

en: Column Number View
nl_NL: Kolomnummerweergave

en: Columns
nl_NL: Kolommen

en: Columns Medium
nl_NL: Kolommen Medium

en: Columns Number
nl_NL: Kolommen nummer

en: Columns Number Small
nl_NL: Kolommen Nummer Klein

en: Columns Number Small for Carousel
nl_NL: Kolommen Nummer Klein voor Carrousel

en: Columns Number Small for Slider
nl_NL: Kolommen Nummer Klein voor schuifregelaar

en: Columns Number Tablet
nl_NL: Kolommen Nummer Tablet

en: Columns Small
nl_NL: Kolommen Klein

en: Columns Small Slider
nl_NL: Kolommen kleine schuifregelaar

en: Coming Soon
nl_NL: Binnenkort beschikbaar

en: Coming Soon Image
nl_NL: Binnenkort afbeelding

en: Coming Soon Info
nl_NL: Binnenkort informatie

en: Coming Soon Time
nl_NL: Binnenkort tijd

en: Coming Soon Tittle
nl_NL: Binnenkort beschikbaar Tittel

en: Compare
nl_NL: Vergelijken

en: Compare images.
nl_NL: Vergelijk afbeeldingen.

en: COMPLETE - Please go to Dashboard > Settings > Permalinks to Re-built Permalinks your site.
nl_NL: VOLTOOID - Ga naar Dashboard > Instellingen > Permalinks om Permalinks opnieuw op te bouwen voor uw site.

en: Contact Form Items
nl_NL: Contactformulier-items

en: Content
nl_NL: Inhoud

en: Content Width (%)
nl_NL: Inhoudsbreedte (%)

en: Core Options
nl_NL: Kernopties

en: Count
nl_NL: Graaf

en: Count Items
nl_NL: Tel artikelen

en: Count products
nl_NL: Tel producten

en: Create Countdown time.
nl_NL: Maak afteltijd.

en: Create icon box.
nl_NL: Pictogramvak maken.

en: Create image.
nl_NL: Maak afbeelding.

en: Create info contact, introduce.
nl_NL: Infocontact aanmaken, voorstellen.

en: Create info Instagram.
nl_NL: Info Instagram maken.

en: Create info opening time of shop.
nl_NL: Creëer info openingstijd van de winkel.

en: Create sevice box.
nl_NL: Maak een servicebox aan.

en: Create text link custom.
nl_NL: Maak tekstlink op maat.

en: Create title of section.
nl_NL: Titel van sectie maken.

en: Custom add more class name for header page
nl_NL: Aangepast voeg meer klassennaam toe voor de koppagina

en: Custom Badge
nl_NL: Aangepaste badge

en: Custom Class
nl_NL: Aangepaste klasse

en: Custom Font
nl_NL: Aangepast lettertype

en: Custom links
nl_NL: Aangepaste koppelingen

en: Custom Tabs
nl_NL: Aangepaste tabbladen

en: Custom Width
nl_NL: Aangepaste breedte

en: Custom width this page
nl_NL: Aangepaste breedte van deze pagina

en: Customer Name
nl_NL: klantnaam

en: Customer Says
nl_NL: Klant zegt

en: Customize this item?
nl_NL: Dit artikel aanpassen?

en: Dark
nl_NL: Donker

en: Date
nl_NL: Datum

en: Date (Format: YYYY-mm-dd HH:mm:ss | YYYY/mm/dd HH:mm:ss)
nl_NL: Datum (formaat: JJJJ-mm-dd HH:mm:ss | JJJJ/mm/dd HH:mm:ss)

en: Date align
nl_NL: Datum uitlijnen

en: Date align (with Style: Text)
nl_NL: Datum uitlijnen (met Stijl: Tekst)

en: Date alignment
nl_NL: Datum uitlijning

en: Date Info
nl_NL: Datum Info

en: Date text
nl_NL: Datum tekst

en: Date/Author/Readmore position with description
nl_NL: Datum/auteur/lees meer positie met beschrijving

en: Day
nl_NL: Dag

en: day
nl_NL: dag

en: Days
nl_NL: Dagen

en: days
nl_NL: dagen

en: Deal Before Time
nl_NL: Deal voor tijd

en: Deal Before Time V2
nl_NL: Deal voor tijd V2

en: Deal of the Day
nl_NL: Deal van de dag

en: Deals
nl_NL: Aanbiedingen

en: Deep Levels
nl_NL: Diepe niveaus

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Default Font
nl_NL: Standaard lettertype

en: Default is 800x800. (Width x Height)
nl_NL: Standaard is 800x800. (Breedte x Hoogte)

en: Default link to shop page.
nl_NL: Standaard link naar winkelpagina.

en: Delay (s)
nl_NL: Vertraging(en)

en: Delay Time (s)
nl_NL: Vertragingstijd(en)

en: Delay Time (s) (Only use for Style is Slider.)
nl_NL: Delay Time (s) (Alleen gebruiken voor Style is Slider.)

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Delete image
nl_NL: Verwijder afbeelding

en: Delivery &#38; Return
nl_NL: Levering & Retourneren

en: Delivery &#38; Return - Single Product Page
nl_NL: Levering &#38; Retour - Enkele productpagina

en: Demo data was imported. If you want import demo data again, You should need reset data of your site.
nl_NL: Demogegevens zijn geïmporteerd. Als u opnieuw demogegevens wilt importeren, moet u de gegevens van uw site opnieuw instellen.

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Description - for Deal Before Time
nl_NL: Beschrijving - voor Deal Before Time

en: Desktop Columns
nl_NL: Bureaublad kolommen

en: Digital
nl_NL: Digitaal

en: Disable
nl_NL: Uitzetten

en: Discord
nl_NL: Meningsverschil

en: Discord URL
nl_NL: Discord-URL

en: Discount
nl_NL: Korting

en: Discount Type
nl_NL: Kortings type

en: Discount&nbsp;%s&#37;
nl_NL: Korting&nbsp;%s&#37;

en: Display 1 main and 4 extra products.
nl_NL: Toon 1 hoofd- en 4 extra producten.

en: Display Banner
nl_NL: Banner weergeven

en: Display Banner v1
nl_NL: Displaybanner v1

en: Display Banner v2
nl_NL: Display banner v2

en: Display brand on product Grid
nl_NL: Geef het merk weer op het productraster

en: Display brands logo
nl_NL: Merkenlogo weergeven

en: Display Categories Directory
nl_NL: Geef de categorieënlijst weer

en: Display Child of Product Categories.
nl_NL: Onderliggend item van productcategorieën weergeven.

en: Display Compare IMGS
nl_NL: Toon Vergelijk IMGS

en: Display Countdown Time
nl_NL: Afteltijd weergeven

en: Display Follow
nl_NL: Geef Volgen weer

en: Display Follow icon social.
nl_NL: Geef Volg pictogram sociaal weer.

en: Display form search.
nl_NL: Zoekformulier weergeven.

en: Display Header Icons
nl_NL: Koptekstpictogrammen weergeven

en: Display Icon Box
nl_NL: Icoonbox weergeven

en: Display Image
nl_NL: Beeld weergeven

en: Display Image Box Grid
nl_NL: Beeldvakraster weergeven

en: Display Instagram Feed
nl_NL: Geef Instagram-feed weer

en: Display material pin banner.
nl_NL: Toon materiële speldbanner.

en: Display Mega Menu
nl_NL: Megamenu weergeven

en: Display menu is vertical format.
nl_NL: Weergavemenu is verticaal formaat.

en: Display Menu Level Root (level = 0).
nl_NL: Weergavemenuniveau Root (niveau = 0).

en: Display Menu Root (Level 0)
nl_NL: Hoofdmenu weergeven (niveau 0)

en: Display Menu Vertical
nl_NL: Menu verticaal weergeven

en: Display Multi products pin banner.
nl_NL: Toon een pinbanner met meerdere producten.

en: Display Pin Material Banner
nl_NL: Banner met pinmateriaal weergeven

en: Display Pin Products Banner
nl_NL: Banner met pinproducten weergeven

en: Display Position
nl_NL: Positie weergeven

en: Display Post - Blogs.
nl_NL: Bericht weergeven - Blogs.

en: Display Post Blogs
nl_NL: Berichtblogs weergeven

en: Display product brands with Accordion.
nl_NL: Toon productmerken met accordeon.

en: Display product brands with Dropdown.
nl_NL: Toon productmerken met Dropdown.

en: Display Product Categories
nl_NL: Productcategorieën weergeven

en: Display Product Categories.
nl_NL: Productcategorieën weergeven.

en: Display Product Deal
nl_NL: Productdeal weergeven

en: Display Product Groups
nl_NL: Productgroepen weergeven

en: Display Products
nl_NL: Producten weergeven

en: Display Products - Tabs
nl_NL: Producten weergeven - tabbladen

en: Display products as many format.
nl_NL: Toon producten zoveel mogelijk formaat.

en: Display products as masonry layout.
nl_NL: Toon producten als metselwerklay-out.

en: Display Products By Ids
nl_NL: Producten weergeven op ID's

en: Display products by ids.
nl_NL: Toon producten op id's.

en: Display products deal.
nl_NL: Toon producten deal.

en: Display products list.
nl_NL: Productenlijst weergeven.

en: Display products pin banner.
nl_NL: Toon producten pin banner.

en: Display Products Special Deal
nl_NL: Toon Producten Speciale Aanbieding

en: Display Revolution Slider
nl_NL: Revolutie-schuifregelaar weergeven

en: Display Service Box
nl_NL: Servicebox weergeven

en: Display Share
nl_NL: Aandeel weergeven

en: Display share icon social.
nl_NL: Deel pictogram sociaal weergeven.

en: Display shortcode mega menu.
nl_NL: Geef het mega-menu van de shortcode weer.

en: Display Shortcode Nasa Products Masonry
nl_NL: Toon Shortcode NASA Products Metselwerk

en: Display shortcode static block.
nl_NL: Statisch shortcode-blok weergeven.

en: Display slider (images, products, ...)
nl_NL: Schuifregelaar weergeven (afbeeldingen, producten, ...)

en: Display Slider Pin Material Banner
nl_NL: Banner met schuifspeldmateriaal weergeven

en: Display Slider Pin Products Banner
nl_NL: Toon Slider Pin Products-banner

en: Display Sliders with Banner v1
nl_NL: Schuifregelaars met banner weergeven v1

en: Display Sliders with Banner v2
nl_NL: Schuifregelaars weergeven met banner v2

en: Display Sliders with Testimonials
nl_NL: Schuifregelaars met getuigenissen weergeven

en: Display tags cloud (product tag, product categories).
nl_NL: Tagswolk weergeven (producttag, productcategorieën).

en: Display team members project.
nl_NL: Project van teamleden weergeven.

en: Display Testimonials
nl_NL: Getuigenissen weergeven

en: Display Title Position
nl_NL: Weergavetitelpositie

en: Display type
nl_NL: Weergavetype

en: Don't show
nl_NL: Niet laten zien

en: Dots
nl_NL: Stippen

en: Dots (Only use for Style is Carousel)
nl_NL: Punten (Alleen gebruiken voor Stijl is Carrousel)

en: Dots (Only use for Style is Slider or Simple Slide 2)
nl_NL: Dots (Alleen gebruiken voor Style is Slider of Simple Slide 2)

en: Dots (Only use for Style is Slider)
nl_NL: Dots (Alleen gebruiken voor Style is Slider)

en: Double Rows
nl_NL: Dubbele rijen

en: Download
nl_NL: Downloaden

en: Dribbble
nl_NL: Dribbel

en: Dribbble URL
nl_NL: Dribbel-URL

en: Edit
nl_NL: Bewerking

en: Edit Block
nl_NL: Blok bewerken

en: Edit Categories
nl_NL: Categorieën bewerken

en: Edit Header
nl_NL: Koptekst bewerken

en: Edit Project
nl_NL: Project bewerken

en: Effect Banner Content
nl_NL: Effectbannerinhoud

en: Effect Banner Hover
nl_NL: Effect banner zweven

en: Effect Content
nl_NL: Effect Inhoud

en: Effect Hover Product
nl_NL: Effect Hover-product

en: Effect icons
nl_NL: Effect-iconen

en: Effect Image
nl_NL: Effect afbeelding

en: Effect Pin Space (Pin Banner)
nl_NL: Effect Pinruimte (Pin Banner)

en: Elementor - Homes
nl_NL: Elementor - Huizen

en: Elementor Builder
nl_NL: Elementor-bouwer

en: Elementor Builder - Mobile
nl_NL: Elementor Builder - Mobiel

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Email to your friends
nl_NL: E-mail naar je vrienden

en: Email URL
nl_NL: E-mail-URL

en: Email:
nl_NL: E-mail:

en: Enable
nl_NL: Inschakelen

en: Enable in Archive Products
nl_NL: Inschakelen in Archiefproducten

en: Enable Portfolio
nl_NL: Portefeuille inschakelen

en: Enable UX Variations (Color - Label (Size) - Image Swatches)
nl_NL: UX-variaties inschakelen (kleur - label (grootte) - afbeeldingsstalen)

en: End Date
nl_NL: Einddatum

en: End date show deals (yyyy-mm-dd | yyyy/mm/dd)
nl_NL: Einddatum aanbiedingen tonen (jjjj-mm-dd | jjjj/mm/dd)

en: End date show deals (yyyy-mm-dd | yyyy/mm/dd) for Deal Before Time
nl_NL: Einddatum toont deals (jjjj-mm-dd | jjjj/mm/dd) voor Deal Before Time

en: Ends in:
nl_NL: Eindigt in:

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
nl_NL:  Geen overeenkomsten gevonden

en: Enter a list of product IDs, separated by ",".
nl_NL: Voer een lijst met product-ID's in, gescheiden door ",".

en: Enter a Youtube or Vimeo Url of the product video here.
nl_NL: Voer hier een Youtube of Vimeo URL van de productvideo in.

en: Enter badge label (NEW, HOT etc...).
nl_NL: Voer het badgelabel in (NIEUW, HEET enz...).

en: Enter icon class name. Support FontAwesome, Font Pe 7 Stroke (https://elessi.nasatheme.com/demo/font-demo/7-stroke/reference.html), Font Nasa (https://elessi.nasatheme.com/wp-content/themes/elessi-theme/assets/font-nasa/icons-reference.html)
nl_NL: Voer de naam van de pictogramklasse in. Ondersteuning FontAwesome, Font Pe 7 Stroke (https://elessi.nasatheme.com/demo/font-demo/7-stroke/reference.html), Font Nasa (https://elessi.nasatheme.com/wp-content/themes/elessi-theme /assets/font-nasa/icons-reference.html)

en: Enter icon class name. Support FontAwesome, Font Pe 7 Stroke (https://elessi.nasatheme.com/demo/font-demo/7-stroke/reference.html), Font Nasa (https://elessi.nasatheme.com/wp-content/themes/elessi-theme/assets/font-nasa/icons-reference.html.)
nl_NL: Voer de naam van de pictogramklasse in. Ondersteuning FontAwesome, Font Pe 7 Stroke (https://elessi.nasatheme.com/demo/font-demo/7-stroke/reference.html), Font Nasa (https://elessi.nasatheme.com/wp-content/themes/elessi-theme /assets/font-nasa/icons-reference.html.)

en: Enter image size. Example in pixels: 200x100 (Width x Height).
nl_NL: Voer de afbeeldingsgrootte in. Voorbeeld in pixels: 200x100 (Breedte x Hoogte).

en: Enter links for each slide here. Divide links with linebreaks (Enter).
nl_NL: Voer hier links voor elke dia in. Verdeel links met regeleinden (Enter).

en: Enter personalized text
nl_NL: Voer gepersonaliseerde tekst in

en: Error!
nl_NL: Fout!

en: Error!!!
nl_NL: Fout!!!

en: Estimated Delivery
nl_NL: Geschatte levering

en: Estimated Delivery:
nl_NL: Geschatte levering:

en: Ex: Customers say about us.
nl_NL: Bijv.: Klanten zeggen over ons.

en: Excl Sat
nl_NL: Excl zat

en: Excl Sat, Sun
nl_NL: Excl za, zo

en: Excl Sun
nl_NL: Uitgezonderd zon

en: Exclude Saturday
nl_NL: Zaterdag uitsluiten

en: Exclude Saturday and Sunday
nl_NL: Exclusief zaterdag en zondag

en: Exclude Sunday
nl_NL: Zondag uitsluiten

en: Excludes Product Ids
nl_NL: Exclusief product-ID's

en: Expire Time (Seconds - Expire time live file.)
nl_NL: Verlooptijd (seconden - Verlooptijd live bestand.)

en: Extends from Attribute Image Style
nl_NL: Breidt uit Attribute Image Style

en: Extends from Desktop
nl_NL: Verlengt vanaf Desktop

en: Extends from Image Attribute Style - All
nl_NL: Breidt uit van Afbeeldingskenmerkstijl - Alle

en: Extra Class
nl_NL: Bijles

en: Extra class for Images
nl_NL: Extra klasse voor afbeeldingen

en: Extra Class Image
nl_NL: Extra klasse afbeelding

en: Extra Class Images
nl_NL: Extra klasse afbeeldingen

en: Extra class name
nl_NL: Extra klasse naam

en: Extra Class Name Header
nl_NL: Extra klassenaamkop

en: Extra Class Page
nl_NL: Extra klas pagina

en: Facebook URL Follow
nl_NL: Facebook-URL volgen

en: fadeInLeft
nl_NL: fadeInLinks

en: Fake In Cart
nl_NL: Nep in winkelwagen

en: Fake In Cart is Empty!
nl_NL: Nep in winkelwagen is leeg!

en: Fake Number Of Products In Cart
nl_NL: Vals aantal producten in winkelwagen

en: Fake Purchased
nl_NL: Nep gekocht

en: Fake Sold
nl_NL: Nep verkocht

en: Fake Sold is Empty!
nl_NL: Fake Verkocht is leeg!

en: Fake View
nl_NL: Valse weergave

en: Fake Viewing
nl_NL: Valse weergave

en: Featured
nl_NL: Uitgelicht

en: Featured Products
nl_NL: Uitgelichte producten

en: File:
nl_NL: Bestand:

en: Files - directory uploads / nasa-caches
nl_NL: Bestanden - directory-uploads / nasa-caches

en: Filter products by Product Groups.
nl_NL: Filter producten op productgroepen.

en: Filter Text
nl_NL: Tekst filteren

en: Find Product
nl_NL: Vind product

en: Find product
nl_NL: Product zoeken

en: Fit Rows
nl_NL: Pas rijen aan

en: Flat
nl_NL: Vlak

en: Flickr URL Follow
nl_NL: Flickr-URL volgen

en: Flip Horizontal
nl_NL: Draai horizontaal

en: Fly
nl_NL: Vlieg

en: Follow us on Amazon
nl_NL: Volg ons op Amazon

en: Follow us on Behance
nl_NL: Volg ons op Behance

en: Follow us on Discord
nl_NL: Volg ons op Discord

en: Follow us on Dribbble
nl_NL: Volg ons op Dribbble

en: Follow us on Facebook
nl_NL: Volg ons op Facebook

en: Follow us on Flickr
nl_NL: Volg ons op Flickr

en: Follow us on Github
nl_NL: Volg ons op Github

en: Follow us on Instagram
nl_NL: Volg ons op Instagram

en: Follow us on LinkedIn
nl_NL: Volg ons op LinkedIn

en: Follow us on Odnoklassniki
nl_NL: Volg ons op Odnoklassniki

en: Follow us on Pinterest
nl_NL: Volg ons op Pinterest

en: Follow us on Snapchat
nl_NL: Volg ons op Snapchat

en: Follow us on Soundcloud
nl_NL: Volg ons op Soundcloud

en: Follow us on Spotify
nl_NL: Volg ons op Spotify

en: Follow us on Telegram
nl_NL: Volg ons op Telegram

en: Follow us on Tiktok
nl_NL: Volg ons op Tiktok

en: Follow us on Tumblr
nl_NL: Volg ons op Tumblr

en: Follow us on Vimeo
nl_NL: Volg ons op Vimeo

en: Follow us on VK
nl_NL: Volg ons op VK

en: Follow us on Weibo
nl_NL: Volg ons op Weibo

en: Follow us on Whatsapp
nl_NL: Volg ons op Whatsapp

en: Follow us on X
nl_NL: Volg ons op X

en: Follow us on YouTube
nl_NL: Volg ons op YouTube

en: Font
nl_NL: Lettertype

en: Font Colour
nl_NL: Letterkleur

en: Font Orientation
nl_NL: Lettertype oriëntatie

en: Font Size
nl_NL: Lettertypegrootte

en: Font size
nl_NL: Lettertypegrootte

en: Font size (with Style: Text)
nl_NL: Lettergrootte (met stijl: tekst)

en: Font Style
nl_NL: Lettertype

en: Font Type
nl_NL: Lettertype

en: Font Weight
nl_NL: Lettertype dikte

en: Footer
nl_NL: Voettekst

en: Footer Builder
nl_NL: Voettekstbouwer

en: Footer Builder - WPBakery
nl_NL: Voettekstbouwer - WPBakery

en: Footer Builder Elementor
nl_NL: Voettekstbouwer Elementor

en: Footer Builder Elementor Mobile
nl_NL: Voettekstbouwer Elementor Mobile

en: Footer Builder Mobile
nl_NL: Footer Builder Mobiel

en: Footer Built-in
nl_NL: Voettekst ingebouwd

en: Footer Built-in Mobile
nl_NL: Voettekst Ingebouwde mobiel

en: Footer Mode
nl_NL: Voettekstmodus

en: For Deal Before Time V2.
nl_NL: Voor Deal Before Time V2.

en: For Deal Before Time, Simple Deals
nl_NL: Voor Deal Before Time, Simple Deals

en: For Simple Deals
nl_NL: Voor eenvoudige aanbiedingen

en: Force Initialize
nl_NL: Forceer initialisatie

en: Format: YYYY-mm-dd HH:mm:ss | YYYY/mm/dd HH:mm:ss.
nl_NL: Formaat: JJJJ-mm-dd HH:mm:ss | JJJJ/mm/dd UU:mm:ss.

en: From - Estimated Days
nl_NL: Van - geschatte dagen

en: Full
nl_NL: Vol

en: Full Price
nl_NL: Volle prijs

en: Gallery - Carousel
nl_NL: Galerij - Carrousel

en: Gallery 360&#176; Viewer
nl_NL: Galerij 360&#176 viewer

en: Gallery for Variation
nl_NL: Galerij voor variatie

en: Gallery Grid
nl_NL: Galerij raster

en: Gallery Grid 2
nl_NL: Galerijraster 2

en: Gallery Grid 3
nl_NL: Galerij Raster 3

en: Gap Items
nl_NL: Gap-items

en: General
nl_NL: Algemeen

en: General Options
nl_NL: Algemene opties

en: Gift
nl_NL: Geschenk

en: Github URL
nl_NL: Github-URL

en: Global Theme Options
nl_NL: Globale thema-opties

en: Global URL
nl_NL: Globale URL

en: Global URL Text
nl_NL: Globale URL-tekst

en: Google Font
nl_NL: Google-lettertype

en: Gray
nl_NL: Grijs

en: Grid
nl_NL: Rooster

en: Grid 1
nl_NL: Raster 1

en: Grid 2
nl_NL: Rooster 2

en: Grid 3 - Only show 2 posts
nl_NL: Raster 3 - Toon slechts 2 berichten

en: Grid Image Box
nl_NL: Raster afbeeldingsvak

en: Grid Rows
nl_NL: Raster rijen

en: Grid View
nl_NL: Rasterweergave

en: Groups:
nl_NL: Groepen:

en: Has Nav 2 Items
nl_NL: Heeft navigatie 2 items

en: Has Nav 4 Items
nl_NL: Heeft navigatie 4 items

en: Header
nl_NL: Koptekst

en: Header Background
nl_NL: Koptekst Achtergrond

en: Header Background - Sticky
nl_NL: Koptekstachtergrond - plakkerig

en: Header Builder
nl_NL: Kopbouwer

en: Header Builder - WPBakery
nl_NL: Kopbouwer - WPBakery

en: Header Elementor Builder
nl_NL: Kop Elementor Builder

en: Header Text
nl_NL: Koptekst

en: Header Text - Sticky
nl_NL: Koptekst - plakkerig

en: Header Text color
nl_NL: Koptekst tekstkleur

en: Header Text color - Sticky
nl_NL: Koptekstkleur - Sticky

en: Header Text color hover
nl_NL: Koptekst Kleur zweeft

en: Header Text color hover - Sticky
nl_NL: Koptekst Tekstkleur hover - Sticky

en: Header Text Hover
nl_NL: Koptekst zweven

en: Header Text Hover - Sticky
nl_NL: Koptekst zwevend - plakkerig

en: Header Theme Builder
nl_NL: Koptekst Thema Builder

en: Header Transparent
nl_NL: Kop Transparant

en: Header Type
nl_NL: Type koptekst

en: Header Type 1
nl_NL: Koptype 1

en: Header Type 2
nl_NL: Koptype 2

en: Header Type 3
nl_NL: Koptype 3

en: Header Type 4
nl_NL: Koptype 4

en: Header Type 5
nl_NL: Koptype 5

en: Header Type 6
nl_NL: Koptype 6

en: Header Type 7
nl_NL: Koptype 7

en: Header Vertical Menu
nl_NL: Kop verticaal menu

en: Header WPBakery Builder
nl_NL: Koptekst WPBakery Builder

en: Headings Font
nl_NL: Koppen Lettertype

en: Headings Font (H1, H2, H3, H4, H5, H6)
nl_NL: Lettertype koppen (H1, H2, H3, H4, H5, H6)

en: Height (px)
nl_NL: Hoogte (px)

en: Height - Mobile (px)
nl_NL: Hoogte - Mobiel (px)

en: Helps reduce the number of HTML tags loaded on the site.
nl_NL: Helpt het aantal HTML-tags dat op de site wordt geladen te verminderen.

en: Hide Advanced Options
nl_NL: Verberg geavanceerde opties

en: Hide Empty
nl_NL: Verbergen Leeg

en: Hide empty brands
nl_NL: Verberg lege merken

en: Hide Empty categories
nl_NL: Verberg Lege categorieën

en: Hide empty categories
nl_NL: Verberg lege categorieën

en: Hide in Mobile
nl_NL: Verbergen in mobiel

en: Hide in Mobile - Mobile Layout
nl_NL: Verbergen in mobiel - Mobiele lay-out

en: Hide Out Of Stock Product Variations
nl_NL: Verberg niet op voorraad zijnde productvariaties

en: Horizontal
nl_NL: Horizontaal

en: Horizontal 1
nl_NL: Horizontaal 1

en: Horizontal 2
nl_NL: Horizontaal 2

en: Horizontal 3
nl_NL: Horizontaal 3

en: Horizontal 4
nl_NL: Horizontaal 4

en: Horizontal 5
nl_NL: Horizontaal 5

en: Horizontal 6
nl_NL: Horizontaal 6

en: Horizontal Alignment
nl_NL: Horizontale uitlijning

en: HOT
nl_NL: HEET

en: Hour
nl_NL: Uur

en: hour
nl_NL: uur

en: Hours
nl_NL: Uur

en: hours
nl_NL: uur

en: Hover Effect
nl_NL: Zweefeffect

en: Hover To Top
nl_NL: Zweef naar boven

en: https://your-link.com
nl_NL: https://uw-link.com

en: Hurry up! these product are limited, checkout within
nl_NL: Haast je! Deze producten zijn beperkt beschikbaar, afrekenen binnen

en: Hurry! Over %s people have this in their carts
nl_NL: Haast je! Meer dan %s mensen hebben dit in hun winkelwagentje

en: Icon
nl_NL: Icoon

en: Icon Content
nl_NL: Pictograminhoud

en: Icon Menu
nl_NL: Icoonmenu

en: ID or Slug, separated by ",". Ex: 1, 2 or slug-1, slug-2.
nl_NL: ID of Slug, gescheiden door ",". Bijv: 1, 2 of slak-1, slak-2.

en: If you wish to style images differently, then use this field to add a class name and then refer to it in your css file.
nl_NL: Als je afbeeldingen anders wilt opmaken, gebruik dan dit veld om een ​​klassenaam toe te voegen en verwijs ernaar in je css-bestand.

en: If you wish to style particular content element differently, then use this field to add a class name and then refer to it in your css file.
nl_NL: Als u een bepaald inhoudselement anders wilt opmaken, gebruik dan dit veld om een ​​klassenaam toe te voegen en verwijs ernaar in uw css-bestand.

en: Image
nl_NL: Afbeelding

en: Image After
nl_NL: Afbeelding na

en: Image Attribute Style - All
nl_NL: Afbeeldingskenmerkstijl - Alle

en: Image Attribute Style - Only use for Single or Quickview
nl_NL: Afbeeldingskenmerkstijl - Alleen gebruiken voor Single of Quickview

en: Image Attributes To Do Brands
nl_NL: Afbeeldingsattributen om merken te doen

en: Image Before
nl_NL: Afbeelding voor

en: Image Box Items
nl_NL: Items in de afbeeldingsdoos

en: Image Box.
nl_NL: Afbeeldingsdoos.

en: Image Layout
nl_NL: Afbeeldingsindeling

en: Image show in Product Element with Style is Simple Slide
nl_NL: Afbeeldingsshow in productelement met stijl is eenvoudige dia

en: Image Simple Slide
nl_NL: Afbeelding Eenvoudige dia

en: Image Size
nl_NL: Afbeeldingsgrootte

en: Image Style
nl_NL: Beeldstijl

en: Images
nl_NL: Afbeeldingen

en: Images Layout
nl_NL: Lay-out van afbeeldingen

en: Images Style
nl_NL: Afbeeldingenstijl

en: Import Global Data (Media, Posts, Products, Categories...)
nl_NL: Globale gegevens importeren (media, berichten, producten, categorieën...)

en: Import Homes
nl_NL: Huizen importeren

en: Import Widgets Sidebars
nl_NL: Widgets-zijbalken importeren

en: Infinite Slide
nl_NL: Oneindige glijbaan

en: Info Align
nl_NL: Info Uitlijnen

en: Info Align - With List Style
nl_NL: Info Uitlijnen - Met lijststijl

en: Info Columns
nl_NL: Info Kolommen

en: Infomations Columns
nl_NL: Informatiekolommen

en: Input categories slug Divide with "," Ex: slug-1, slug-2 ...
nl_NL: Invoercategorieën slug Delen door "," Bijv: slak-1, slak-2 ...

en: Input CNAME. It will be replaced for home URL of images your site. (Ex: https://elessi-cdn.nasatheme.com)
nl_NL: Voer CNAME in. Het wordt vervangen voor de start-URL van afbeeldingen op uw site. (Bijvoorbeeld: https://elessi-cdn.nasatheme.com)

en: Input list ID or Slug, separated by ",". Ex: 1, 2 or slug-1, slug-2
nl_NL: Voer lijst-ID of Slug in, gescheiden door ",". Bijv: 1, 2 of slak-1, slak-2

en: Input Material
nl_NL: Invoermateriaal

en: Input Slug of a Category you want, Default redirect to Shop page or Home page.
nl_NL: Voer slug in van een gewenste categorie, standaard omleiding naar winkelpagina of startpagina.

en: Inside
nl_NL: Binnen

en: Instagram URL Follow
nl_NL: Instagram-URL volgen

en: Install Elessi Theme - Child
nl_NL: Installeer Elessi Theme - Kind

en: Isotope Layout Mode
nl_NL: Isotopenlay-outmodus

en: Item Padding (px || %)
nl_NL: Artikelopvulling (px || %)

en: Item Padding in Mobile (px || %)
nl_NL: Itemopvulling in mobiel (px || %)

en: Item Padding in Tablet (px || %)
nl_NL: Artikelopvulling in tablet (px || %)

en: items
nl_NL: artikelen

en: Items show vertical
nl_NL: Artikelen tonen verticaal

en: Job
nl_NL: Banen

en: Job (Style => Full)
nl_NL: Banen (Stijl => Volledig)

en: Justify
nl_NL: Verantwoorden

en: Label
nl_NL: Etiket

en: Label Attribute Selected - Single / Quick view Product
nl_NL: Labelkenmerk geselecteerd - enkelvoudig / snel product bekijken

en: Label Attribute Style - Only use for Single or Quickview
nl_NL: Labelkenmerkstijl - Alleen gebruiken voor Single of Quickview

en: Landscape
nl_NL: Landschap

en: Large
nl_NL: Groot

en: Layout Reverse
nl_NL: Lay-out Omgekeerd

en: Layout Style
nl_NL: layout-stijl

en: Left
nl_NL: Links

en: Left (RTL - Right)
nl_NL: Links (RTL - Rechts)

en: Left of Pin
nl_NL: Links van Pin

en: Left Sidebar
nl_NL: Linker zijbalk

en: Left sidebar Classic
nl_NL: Linkerzijbalk Klassiek

en: Left Sidebar Off-canvas
nl_NL: Linkerzijbalk buiten canvas

en: Left to Right
nl_NL: Van links naar rechts

en: Light
nl_NL: Licht

en: lightSpeedIn
nl_NL: lichtSnelheidIn

en: Limit
nl_NL: Begrenzing

en: Limit Child Items to display
nl_NL: Beperk de weergave van onderliggende items

en: Limit in Product Grid
nl_NL: Limiet in productraster

en: Limit products
nl_NL: Beperk producten

en: Limit show variations/1 attribute in product grid. Empty input to show all
nl_NL: Beperk toonvariaties/1 attribuut in productraster. Lege invoer om alles weer te geven

en: Link
nl_NL: Koppeling

en: Link Follow
nl_NL: Koppeling volgen

en: Link Target
nl_NL: Doel koppelen

en: Link Target Blank
nl_NL: Koppelingsdoel leeg

en: Link text
nl_NL: Koppeling tekst

en: Linkedin URL Follow
nl_NL: Linkedin-URL Volgen

en: List
nl_NL: Lijst

en: List - Widget Items
nl_NL: Lijst - Widgetitems

en: List 2 Columns
nl_NL: Lijst 2 kolommen

en: List Blocks
nl_NL: Maak een lijst van blokken

en: List Font Colours for Personalize product
nl_NL: Maak een lijst van lettertypekleuren om het product te personaliseren

en: List Font Types for Personalize product
nl_NL: Maak een lijst met lettertypen om het product te personaliseren

en: List Footer
nl_NL: Lijst voettekst

en: List Headers
nl_NL: Maak een lijst van koppen

en: List items
nl_NL: Lijst items

en: list Title
nl_NL: lijst Titel

en: List View
nl_NL: Lijstweergave

en: List View 2 Columns
nl_NL: Lijstweergave 2 kolommen

en: Live Search Products
nl_NL: Live zoekproducten

en: Live Time Fake (s)
nl_NL: Live tijd vervalsing(en)

en: LOAD MORE
nl_NL: MEER LADEN

en: Load More
nl_NL: Meer laden

en: LOAD MORE ...
nl_NL: MEER LADEN ...

en: Load UX Variations in Grid After Click
nl_NL: Laad UX-variaties in raster na klik

en: Loadding random products if had not exists list viewed products
nl_NL: Willekeurige producten laden als er geen lijst met bekeken producten bestaat

en: Logo Mobile
nl_NL: Logo Mobiel

en: Logo Mode
nl_NL: Logo-modus

en: Logo Retina
nl_NL: Logo Netvlies

en: Logo Sticky
nl_NL: Logo plakkerig

en: Main Menu Background
nl_NL: Achtergrond van het hoofdmenu

en: Main Menu Background - Sticky
nl_NL: Achtergrond hoofdmenu - Sticky

en: Main Menu Fullwidth
nl_NL: Hoofdmenu Volledige breedte

en: Main Menu Text
nl_NL: Tekst hoofdmenu

en: Main Menu Text - Sticky
nl_NL: Tekst hoofdmenu - Sticky

en: Main Menu Text color
nl_NL: Hoofdmenu Tekstkleur

en: Main Menu Text color - Sticky
nl_NL: Hoofdmenu Tekstkleur - Sticky

en: Main Navigation Font
nl_NL: Lettertype hoofdnavigatie

note: %s: taxonomy term name
en: Make &#8220;%s&#8221; the default brand
nl_NL: Maak &#8220;%s&#8221; het standaard merk

en: Make default
nl_NL: Maak standaard

en: Marker Full Price
nl_NL: Markeer volledige prijs

en: Marker Style
nl_NL: Markeerstijl

en: Masonry
nl_NL: Metselwerk

en: Masonry Isotope
nl_NL: Metselwerk Isotoop

en: Max - Fake In Cart
nl_NL: Max - Nep in winkelwagen

en: Max Change
nl_NL: Maximale verandering

en: Max Deep in Archive Products Page
nl_NL: Max Deep in Archief Producten Pagina

en: Max Fake Sold
nl_NL: Max nep verkocht

en: Max Fake Time (number hours ago)
nl_NL: Max neptijd (aantal uren geleden)

en: Maximum depth
nl_NL: Maximale diepte

en: Maximum numbers tag to display (Show all insert "0" or "All")
nl_NL: Maximumaantal tag om weer te geven (Toon alles, voeg "0" of "Alles" in)

en: Mega Menu
nl_NL: Mega-menu

en: Member email
nl_NL: E-mail lid

en: Member Information
nl_NL: Leden informatie

en: Member name
nl_NL: Naam lid

en: Menu Navigation Font
nl_NL: Lettertype menunavigatie

en: Menu Order
nl_NL: Menuvolgorde

en: Menu Selected
nl_NL: Menu geselecteerd

en: Menu type
nl_NL: Menutype

en: Middle
nl_NL: Midden

en: Min
nl_NL: min

en: Min - Fake In Cart
nl_NL: Min - Nep in winkelwagen

en: Min Fake Sold
nl_NL: Min nep verkocht

en: Min Fake Time (number hours ago)
nl_NL: Min Fake Time (aantal uren geleden)

en: Mini Account
nl_NL: Mini-account

en: Mini Cart
nl_NL: Mini-kar

en: Mini Compare
nl_NL: Mini-vergelijking

en: Mini Wishlist
nl_NL: Mini-verlanglijst

en: Mins
nl_NL: Minuten

en: mins
nl_NL: minuten

en: Mobile Columns
nl_NL: Mobiele kolommen

en: Monday - Friday
nl_NL: Maandag - Vrijdag

en: Month
nl_NL: Maand

en: month
nl_NL: maand

en: Months
nl_NL: Maanden

en: months
nl_NL: maanden

en: More details
nl_NL: Meer details

en: Move (%)
nl_NL: Beweging (%)

en: Move Horizontal a distance (%)
nl_NL: Verplaats horizontaal een afstand (%)

en: Mutil Pin Banner Reverse
nl_NL: Mutil Pin Banner Omgekeerd

en: Name
nl_NL: Naam

en: Nasa Brand
nl_NL: NASA-merk

note: Name of the plugin
en: Nasa Core
nl_NL: NASA kern

en: Nasa Elements
nl_NL: NASA-elementen

en: Nasa Header Elements
nl_NL: NASA Header-elementen

en: NasaTheme - Import Demo Data
nl_NL: NasaTheme - Demogegevens importeren

note: Author of the plugin
en: NasaTheme Team
nl_NL: NASAThema-team

en: New
nl_NL: Nieuw

en: New Block
nl_NL: Nieuw blok

en: New Brand
nl_NL: Nieuw merk

en: New Category Name
nl_NL: Nieuwe categorienaam

en: New Group
nl_NL: Nieuwe groep

en: New Header
nl_NL: Nieuwe kop

en: New Project
nl_NL: Nieuw project

en: New Store we be Launched in
nl_NL: Nieuwe winkel waarin we worden gelanceerd

en: Next Deal
nl_NL: Volgende aanbieding

en: No
nl_NL: Nee

en: No Blocks found
nl_NL: Geen blokken gevonden

en: No Blocks found in Trash
nl_NL: Geen blokken gevonden in prullenbak

en: No Footers found
nl_NL: Geen voetteksten gevonden

en: No Footers found in Trash
nl_NL: Geen voetteksten gevonden in prullenbak

en: No Header found in Trash
nl_NL: Geen kop gevonden in prullenbak

en: No Headers found
nl_NL: Geen kopteksten gevonden

en: No heading
nl_NL: Geen rubriek

en: No Image
nl_NL: Geen afbeelding

en: No items found
nl_NL: Geen items gevonden

en: No items found in Trash
nl_NL: Geen items gevonden in Prullenbak

en: No oEmbed Results Found for %s. View more info at
nl_NL: Geen oEmbed-resultaten gevonden voor %s. Kijk voor meer info op

en: No portfolio were found!
nl_NL: Geen portfolio gevonden!

en: No product brands exist.
nl_NL: Er bestaan ​​geen productmerken.

en: No products were viewed.
nl_NL: Er zijn geen producten bekeken.

en: No projects found
nl_NL: Geen projecten gevonden

en: No projects found in Trash
nl_NL: Geen projecten gevonden in Prullenbak

en: No Sidebar
nl_NL: Geen zijbalk

en: No terms
nl_NL: Geen voorwaarden

en: No, Thanks!
nl_NL: Nee bedankt!

en: None
nl_NL: Geen

en: None Special First word
nl_NL: Geen Speciaal Eerste woord

en: Not enough data
nl_NL: Niet genoeg data

en: Not found!
nl_NL: Niet gevonden!

en: Not Set
nl_NL: Niet ingesteld

en: Not use for Header Builder.
nl_NL: Niet gebruiken voor Header Builder.

en: Not Use for Nav 2 Items.
nl_NL: Niet gebruiken voor Nav 2-items.

en: Not use with Grid 2, 3.
nl_NL: Niet gebruiken met Grid 2, 3.

en: Not use with Grid 3.
nl_NL: Niet gebruiken met Grid 3.

en: Note: If no options are selected, this setting will default to theme options.
nl_NL: Opmerking: als er geen opties zijn geselecteerd, wordt deze instelling standaard ingesteld op thema-opties.

en: Note: This feature does not apply to mobiles or devices with small screens
nl_NL: Opmerking: deze functie is niet van toepassing op mobiele telefoons of apparaten met kleine schermen

en: Note: This feature uses milliseconds, for example 2s = 2000ms, if you enter incorrectly or do not enter anything, the default time is 8000ms
nl_NL: Let op: Deze functie gebruikt milliseconden, bijvoorbeeld 2s = 2000ms. Als u iets verkeerd invoert of niets invoert, is de standaardtijd 8000 ms

en: Note: This option only uses with Desktop Mode.
nl_NL: Opmerking: deze optie wordt alleen gebruikt in de Desktop-modus.

en: Number Columns Mega Menu
nl_NL: Nummer Kolommen Mega Menu

en: Numbers
nl_NL: Nummers

en: OK - Odnoklassniki
nl_NL: Oké - Odnoklassniki

en: OK - Odnoklassniki URL
nl_NL: OK - Odnoklassniki-URL

en: On Sale
nl_NL: Te koop

en: on&nbsp;each&nbsp;product
nl_NL: op&nbsp;elk&nbsp;product

en: Only Apply for Loop (Grid)
nl_NL: Alleen toepassen voor lus (raster)

en: Only Apply for Single | Quickview
nl_NL: Solliciteer alleen voor Single | Snelle kijk

en: Only child of
nl_NL: Enig kind van

en: Only for Deal Before Time.
nl_NL: Alleen voor Deal Before Time.

en: Only one product deal.
nl_NL: Slechts één productdeal.

en: Only show child of (Product category id or slug)
nl_NL: Toon alleen kind van (Productcategorie-id of slug)

en: Only show children of the current brand
nl_NL: Toon alleen kinderen van het huidige merk

en: Only show root menu items - Parent - 0
nl_NL: Toon alleen hoofdmenu-items - Ouder - 0

en: Only Show top level
nl_NL: Toon alleen het hoogste niveau

en: Only top level
nl_NL: Alleen topniveau

en: Only use for Horizontal.
nl_NL: Alleen gebruiken voor Horizontaal.

en: Only use for Style => Full.
nl_NL: Alleen gebruiken voor Stijl => Volledig.

en: Only use for Style is Slider or Simple Slide 2.
nl_NL: Gebruik alleen voor stijl Slider of Simple Slide 2.

en: Only use for Style is Slider or Simple Slide.
nl_NL: Gebruik alleen voor stijl Slider of Simple Slide.

en: Only use for Style is Slider, Simple Slide 2, Slider - Widget Items.
nl_NL: Gebruik alleen voor Stijl Slider, Simple Slide 2, Slider - Widget Items.

en: Only use for Style is Slider.
nl_NL: Gebruik alleen voor stijl Slider.

en: Only use with Style: Text.
nl_NL: Alleen gebruiken met Stijl: Tekst.

en: Only using for Slide.
nl_NL: Alleen gebruiken voor Slide.

en: Only using for Slider.
nl_NL: Alleen gebruiken voor Slider.

en: Only using for Style is Ajax Infinite.
nl_NL: Alleen gebruiken voor Stijl is Ajax Infinite.

en: Only using for Style is Carousel.
nl_NL: Alleen gebruiken voor Stijl is Carrousel.

en: Only using for Style is Slider
nl_NL: Alleen gebruiken voor Stijl is Schuifregelaar

en: Only using for Style is Slider 1 row.
nl_NL: Alleen voor stijl wordt schuifregelaar 1 rij gebruikt.

en: Only using for Style is Slider or Simple Slide.
nl_NL: Alleen gebruiken voor stijl is Slider of Simple Slide.

en: Only using for Style is Slider, Simple Slide, Slider - Widget Items.
nl_NL: Alleen gebruiken voor Stijl is Slider, Simple Slide, Slider - Widget Items.

en: Only using for Style is Slider, Simple Slide.
nl_NL: Alleen gebruiken voor stijl is Slider, Simple Slide.

en: Only using for Style is Slider, Simple Slider v2.
nl_NL: Alleen gebruiken voor stijl is Slider, Simple Slider v2.

en: Only using for Style is Slider.
nl_NL: Alleen gebruiken voor Stijl is Schuifregelaar.

en: Only With List Style.
nl_NL: Alleen met lijststijl.

en: Optimize HTML
nl_NL: HTML optimaliseren

en: Option Product Column Select To Display
nl_NL: Optie Productkolom Selecteer om weer te geven

en: Options Follows
nl_NL: Opties volgt

en: Options Shares
nl_NL: Opties Aandelen

en: or more
nl_NL: of meer

en: Order By
nl_NL: Bestel door

en: Order by
nl_NL: Bestel door

en: Other Customers Also Bought
nl_NL: Andere klanten kochten ook

en: Outside
nl_NL: Buiten

en: Overflows: + 0.5 items
nl_NL: Overlopen: + 0,5 stuks

en: Override Logo
nl_NL: Logo negeren

en: Override Logo Mode
nl_NL: Negeer de logo-modus

en: Override Mobile Logo
nl_NL: Negeer het mobiele logo

en: Override Primary Color
nl_NL: Negeer de primaire kleur

en: Override Retina Logo
nl_NL: Negeer het Retina-logo

en: Override Shop Filters
nl_NL: Negeer winkelfilters

en: Override Sticky Logo
nl_NL: Negeer plakkerig logo

en: Parent Block:
nl_NL: Bovenliggend blok:

en: Parent Brand
nl_NL: Ouder merk

en: Parent Brand:
nl_NL: moedermerk:

en: Parent Category
nl_NL: Bovenliggende categorie

en: Parent Category:
nl_NL: Bovenliggende categorie:

en: Parent Footer:
nl_NL: Bovenliggende voettekst:

en: Parent Group
nl_NL: Ouder groep

en: Parent Group:
nl_NL: Bovenliggende groep:

en: Parent Header:
nl_NL: Bovenliggende kop:

en: Parent Item:
nl_NL: Bovenliggend item:

en: Personalize
nl_NL: Personaliseren

en: Personalize (Allow Customized by Customer)
nl_NL: Personaliseer (laat aangepast door klant toe)

en: Personalize product
nl_NL: Product personaliseren

en: Personalized
nl_NL: Gepersonaliseerd

en: Phone
nl_NL: Telefoon

en: Photos Limit
nl_NL: Limiet voor foto's

en: Pin description
nl_NL: Pinbeschrijving

en: Pin material banner
nl_NL: Speld materiële banner

en: Pin multi products banner
nl_NL: Pin multi-productenbanner

en: Pin on Pinterest
nl_NL: Pin op Pinterest

en: Pin products banner
nl_NL: Pin producten banner

en: Pin Selected
nl_NL: Pin geselecteerd

en: Pinterest URL Follow
nl_NL: Pinterest-URL Volgen

en: Please checked, save and built the filters Category at: Appearance > Widgets
nl_NL: Controleer, bewaar en bouw de filters Categorie op: Uiterlijk > Widgets

en: Please complete your selection - Product ${productName} has not been selected
nl_NL: Voltooi uw selectie - Product ${productName} is niet geselecteerd

en: Please create a Product Attribute type Image to use this feature.
nl_NL: Maak een afbeelding van het type productkenmerk om deze functie te gebruiken.

en: Please create Static Blocks (or Custom Block of Elementor Header & Footer Builder) and select here.
nl_NL: Maak statische blokken (of aangepast blok van Elementor Header & Footer Builder) en selecteer hier.

en: Please create Static Blocks (or Custom Block of Elementor Header & Footer Builder) to use this Feature.
nl_NL: Maak statische blokken (of een aangepast blok van Elementor Header & Footer Builder) om deze functie te gebruiken.

en: Please don't turn off with this option to increase website performance
nl_NL: Schakel deze optie niet uit om de prestaties van de website te verbeteren

en: Please enter a time to return the site to Online (YYYY/mm/dd | YYYY-mm-dd).
nl_NL: Voer een tijd in waarop de site weer online moet zijn (JJJJ/mm/dd | JJJJ-mm-dd).

en: Please install "Smash Balloon Instagram Feed" plugin to use this feature.
nl_NL: Installeer de plug-in "Smash Balloon Instagram Feed" om deze functie te gebruiken.

en: Please Install Revolution Slider Plugin to use this.
nl_NL: Installeer de Revolution Slider-plug-in om dit te gebruiken.

en: Please Install WooCommerce plugin Before Import Demo Data!!!
nl_NL: Installeer de WooCommerce-plug-in voordat u demogegevens importeert !!!

en: Please Install WPBakery or Elementor plugin Before Import Demo Data!!!
nl_NL: Installeer de plug-in WPBakery of Elementor voordat u demogegevens importeert !!!

en: Please Try Again
nl_NL: Probeer het opnieuw

en: Please waiting in a few minutes, The process is running...
nl_NL: Wacht over een paar minuten, het proces is bezig...

en: Plus icon
nl_NL: Plus-pictogram

en: Popup Static Block
nl_NL: Popup statisch blok

en: Portfolio
nl_NL: Portefeuille

en: Portfolio Columns
nl_NL: Portefeuillekolommen

en: Portfolio Comments
nl_NL: Portfolio-opmerkingen

en: Portfolio Count
nl_NL: Portefeuilletelling

en: Portrait
nl_NL: Portret

en: Position
nl_NL: Positie

en: Position Info
nl_NL: Positie-info

en: Position Navigation
nl_NL: Positie navigatie

en: Position Title | Navigation (The Top Only use for Style is Carousel)
nl_NL: Positie Titel | Navigatie (het beste gebruik voor stijl is carrousel)

en: Position Title | Navigation (The Top Only use for Style is Slider)
nl_NL: Positie Titel | Navigatie (het bovenste enige gebruik voor stijl is schuifregelaar)

en: Post Type
nl_NL: Posttype

[ctx: post type general name]
en: Projects
nl_NL:  Projecten

[ctx: post type singular name]
en: Portfolio
nl_NL:  Portefeuille

en: Posted By
nl_NL: Gepost door

en: Posts - Blogs
nl_NL: Berichten - Blogs

en: Posts at
nl_NL: Berichten bij

en: Posts number
nl_NL: Berichten nummer

en: Posts number - Not use with Grid 3
nl_NL: Postnummer - Niet gebruiken met Grid 3

en: Prev Deal
nl_NL: Vorige deal

en: Price Font
nl_NL: Prijs Lettertype

en: Price icon
nl_NL: Prijs icoon

en: Price Rounding
nl_NL: Prijsafronding

en: Primary Color
nl_NL: Primaire kleur

en: Product 360&#176; Viewer
nl_NL: Product 360&#176; viewer

en: Product Brand
nl_NL: Product Merk

en: Product Brand (PWB)
nl_NL: Product merk (PWB)

en: Product Brand - Nasa
nl_NL: Product merk - NASA

en: Product Brand - Nasa (Use slug of Brand)
nl_NL: Product merk - Nasa (gebruik merkslak)

en: Product Brand - Taxonomies
nl_NL: Product merk - Taxonomieën

en: Product brand base
nl_NL: Basis van het product merk

en: Product Brands
nl_NL: Product merken

en: Product Card Styles
nl_NL: Product kaart stijlen

en: Product Categories
nl_NL: Product categorieën

en: Product Category
nl_NL: product categorie

en: Product Category (Use slug of Category)
nl_NL: Product categorie (gebruik slug van categorie)

en: Product Column Icon Style
nl_NL: Pictogramstijl productkolom

en: Product Group
nl_NL: Product groep

en: Product Ids
nl_NL: Product-ID's

en: Product List
nl_NL: Product lijst

en: Product PWB Brand
nl_NL: Product PWB merk

en: Product PWB Brand - (Use slug of Brand)
nl_NL: Product PWB merk - (Gebruik slug of Brand)

en: Product Selected
nl_NL: Product geselecteerd

en: Product Tags
nl_NL: Product labels

en: Product Video Link
nl_NL: Product video koppeling

en: Product Video Size
nl_NL: Grootte van productvideo

en: Products
nl_NL: Producten

en: products
nl_NL: producten

en: Products - WooCommerce
nl_NL: Producten - WooCommerce

en: Products Category:
nl_NL: Producten Categorie:

en: Products Fake Purchase
nl_NL: Producten Nepaankoop

[ctx: project]
en: Add New
nl_NL:  Nieuw toevoegen

en: Project Category
nl_NL: Projectcategorie

en: Project Name
nl_NL: Naam van het project

en: Promote Sales
nl_NL: Verkoop promoten

en: Purchase Focus
nl_NL: Aankoop focus

en: Quantity
nl_NL: Hoeveelheid

en: Quantity Stock
nl_NL: Aantal Voorraad

en: Quantity Stock - Descending
nl_NL: Aantal Voorraad - Aflopend

en: Radio Style
nl_NL: Radiostijl

en: Radio Style - Tooltip
nl_NL: Radiostijl - Tooltip

en: Read more
nl_NL: Lees verder

en: Recent Products
nl_NL: recente producten

en: Recent Projects
nl_NL: Recente projecten

en: Recent Review
nl_NL: Recente recensie

en: Recent Works
nl_NL: Recent werk

en: Recently Viewed
nl_NL: Recent bekeken

en: Recommended - Columns
nl_NL: Aanbevolen - Kolommen

en: Recommended - Mobile Columns
nl_NL: Aanbevolen - Mobiele kolommen

en: Recommended - Tablet Columns
nl_NL: Aanbevolen - Tabletkolommen

en: Recommended In Archive Products
nl_NL: Aanbevolen in archiefproducten

en: Recommended In Archive Products Page
nl_NL: Aanbevolen op de pagina Archiefproducten

en: Recommended Products
nl_NL: aangeraden producten

en: Related - Columns
nl_NL: Verwant - Kolommen

en: Related - Mobile Columns
nl_NL: Gerelateerd - Mobiele kolommen

en: Related - Tablet Columns
nl_NL: Verwant - Tabletkolommen

en: Related posts
nl_NL: Gerelateerde berichten

en: Remove
nl_NL: Verwijderen

en: Remove Embed
nl_NL: Insluiten verwijderen

en: Remove Group
nl_NL: Groep verwijderen

en: Remove hr Title
nl_NL: Verwijder hr-titel

en: Remove Image
nl_NL: Afbeelding verwijderen

en: Request a Call Back
nl_NL: Vraag een terugbelverzoek aan

en: Request a Call Back - Single Product Page
nl_NL: Vraag om teruggebeld te worden - Enkele productpagina

en: Reset Fake In Cart
nl_NL: Reset nep in winkelwagen

en: Reset Fake In Cart Success !
nl_NL: Reset Nep in winkelwagen Succesvol!

en: Reset Fake Sold
nl_NL: Reset Nep Verkocht

en: Reset Fake Sold Success !
nl_NL: Reset Nep Verkocht Succes!

en: Responsive
nl_NL: Snel reagerend

en: RETURN TO SHOP
nl_NL: TERUG NAAR WINKEL

en: Revolution Slider.
nl_NL: Revolutie schuifregelaar.

en: RevSlider Item
nl_NL: RevSlider-item

en: RevSlider Item - Mobile Layout
nl_NL: RevSlider-item - Mobiele lay-out

en: Right
nl_NL: Rechts

en: Right (RTL - Left)
nl_NL: Rechts (RTL - Links)

en: Right of Pin
nl_NL: Recht van Pin

en: Right Sidebar
nl_NL: Rechter zijbalk

en: Right Sidebar Classic
nl_NL: Klassieke zijbalk rechts

en: Right Sidebar Off-canvas
nl_NL: Rechter zijbalk buiten canvas

en: Right to Left
nl_NL: Rechts naar links

en: Root Product Category
nl_NL: Hoofdproductcategorie

en: Root Product Category. (Use for Multi stores)
nl_NL: Hoofdproductcategorie. (Gebruik voor meerdere winkels)

en: Rotate
nl_NL: Draaien

en: rotateInDownLeft
nl_NL: roterenInDownLinks

en: rotateInDownRight
nl_NL: roterenInDownRechts

en: rotateInUpLeft
nl_NL: roterenInUpLinks

en: rotateInUpRight
nl_NL: roterenInUpRechts

en: Round
nl_NL: Ronde

en: Round Wrapper
nl_NL: Ronde wikkel

en: Round Wrapper - Tooltip
nl_NL: Ronde wikkel - Tooltip

en: Rows of Slide
nl_NL: Rijen van dia

en: RSS URL Follow
nl_NL: RSS-URL volgen

en: Saturday
nl_NL: Zaterdag

en: Saturday End Time
nl_NL: Eindtijd zaterdag

en: Saturday Start Time
nl_NL: Starttijd zaterdag

en: Save
nl_NL: Redden

en: Save&nbsp;%s&nbsp;<i>(%s&#37;&nbsp;OFF)</i>
nl_NL: Bespaar&nbsp;%s&nbsp;<i>(%s&#37;&nbsp;KORTING)</i>

en: Scroll Down
nl_NL: Naar beneden scrollen

en: Scroll images
nl_NL: Blader door afbeeldingen

en: Search
nl_NL: Zoekopdracht

en: Search ...
nl_NL: Zoekopdracht ...

en: Search Blocks
nl_NL: Zoek blokken

en: Search Brands
nl_NL: Zoek merken

en: Search for a product&hellip;
nl_NL: Zoek een product&hellip;

en: Search Groups
nl_NL: Zoek groepen

en: Search Header
nl_NL: Zoek koptekst

en: Search Projects
nl_NL: Zoek projecten

en: Search Types
nl_NL: Zoek typen

en: Sec
nl_NL: sec

en: Secs
nl_NL: Sec

en: secs
nl_NL: seconden

en: Select
nl_NL: Selecteer

en: Select / Deselect All
nl_NL: Alles selecteren / deselecteren

en: Select a brand
nl_NL: Selecteer een merk

en: Select a product deal
nl_NL: Selecteer een productdeal

en: Select all
nl_NL: Selecteer alles

en: Select block
nl_NL: Selecteer blok

en: Select brand
nl_NL: Selecteer merk

en: Select category
nl_NL: Selecteer categorie

en: Select icons to be shown on share icons on product page, blog page and [share] shortcode
nl_NL: Selecteer pictogrammen die moeten worden weergegeven op deelpictogrammen op productpagina, blogpagina en [share] shortcode

en: Select images from media library.
nl_NL: Selecteer afbeeldingen uit de mediabibliotheek.

en: Select Item
nl_NL: Selecteer item

en: Select Level 1
nl_NL: Selecteer niveau 1

en: Select Level 2
nl_NL: Selecteer niveau 2

en: Select Level 3
nl_NL: Selecteer niveau 3

en: Select menu
nl_NL: Selecteer menu

en: Select Menu (Use slug of Menu)
nl_NL: Selecteer Menu (gebruik slug van Menu)

en: Select Model
nl_NL: Selecteer model

en: Select none
nl_NL: Selecteer geen

en: Select Options
nl_NL: Selecteer opties

en: Select Pin
nl_NL: Selecteer Pinnen

en: Select Rev Slider Item
nl_NL: Selecteer Rev Slider-item

en: Select terms
nl_NL: Selecteer voorwaarden

en: Select the Contact Form
nl_NL: Selecteer het contactformulier

en: Select Widget Area
nl_NL: Selecteer Widgetgebied

en: Select Your Custom Font.
nl_NL: Selecteer uw aangepaste lettertype.

en: Send us an email
nl_NL: Stuur ons een e-mail

en: Separated by ", "
nl_NL: Gescheiden door ", "

en: Service Description
nl_NL: Dienstbeschrijving

en: Service Hover Effect
nl_NL: Service Hover-effect

en: Service Icon. Enter icon class name. Support FontAwesome, Font Pe 7 Stroke (https://elessi.nasatheme.com/demo/font-demo/7-stroke/reference.html), Font Nasa (https://elessi.nasatheme.com/wp-content/themes/elessi-theme/assets/font-nasa/icons-reference.html)
nl_NL: Service-icoon. Voer de naam van de pictogramklasse in. Ondersteunt FontAwesome, Font Pe 7 Stroke (https://elessi.nasatheme.com/demo/font-demo/7-stroke/reference.html), Font Nasa (https://elessi.nasatheme.com/wp-content/themes/elessi-theme/assets/font-nasa/icons-reference.html)

en: Service link
nl_NL: Service koppeling

en: Service Style
nl_NL: Servicestijl

en: Service Title
nl_NL: Dienst Titel

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Share
nl_NL: Deel

en: Share & Follow
nl_NL: Deel & volg

en: Share Icons
nl_NL: Pictogrammen delen

en: Share in Single Product Page
nl_NL: Deel op één productpagina

en: Share on Facebook
nl_NL: Delen op Facebook

en: Share on Linkedin
nl_NL: Deel op Linkedin

en: Share on Odnoklassniki
nl_NL: Deel op Odnoklassniki

en: Share on Telegram
nl_NL: Deel op Telegram

en: Share on Viber
nl_NL: Deel op Viber

en: Share on VK
nl_NL: Deel op VK

en: Share on WhatsApp
nl_NL: Deel op WhatsApp

en: Share on X
nl_NL: Deel op X

en: Shop All
nl_NL: Winkel alles

en: Shop Background Color
nl_NL: Achtergrondkleur van winkel

en: Shop now
nl_NL: Winkel nu

en: Shop The Look
nl_NL: Koop de look

en: Shop URL
nl_NL: Winkel-URL

en: Shop With Background Color
nl_NL: Winkel met achtergrondkleur

en: Shop Without Background Color
nl_NL: Winkel zonder achtergrondkleur

en: Short Description
nl_NL: korte beschrijving

en: Shortcode Text
nl_NL: Shortcode-tekst

note: Description of the plugin
en: Shortcodes, custom post types and more for NasaTheme (ELESSI - THEME)
nl_NL: Shortcodes, aangepaste posttypes en meer voor NasaTheme (ELESSI - THEME)

en: Show Advanced Options
nl_NL: Toon geavanceerde opties

en: Show All
nl_NL: Toon alles

en: Show as Accordion
nl_NL: Weergeven als accordeon

en: Show author post
nl_NL: Auteurspost weergeven

en: Show Available - Sold
nl_NL: Toon Beschikbaar - Verkocht

en: Show Breadcrumb
nl_NL: Paneermeel tonen

en: Show button page blogs
nl_NL: Knoppaginablogs weergeven

en: Show Categories of post
nl_NL: Categorieën van bericht weergeven

en: Show Count products
nl_NL: Toon Count-producten

en: Show date post
nl_NL: Toon datumbericht

en: Show deals (yyyy-mm-dd | yyyy/mm/dd) for Deal Before Time.
nl_NL: Toon deals (jjjj-mm-dd | jjjj/mm/dd) voor Deal Before Time.

en: Show default numbers items
nl_NL: Toon standaard nummeritems

en: Show description
nl_NL: Laat beschrijving zien

en: Show description - Not use with Grid 2, 3
nl_NL: Beschrijving weergeven - Niet gebruiken met Grid 2, 3

en: Show Filter by Group
nl_NL: Toon filter op groep

en: Show hierarchy
nl_NL: Toon hiërarchie

en: Show Image
nl_NL: Toon afbeelding

en: Show Less, More Items
nl_NL: Toon minder, meer items

en: Show Less, Show More variation items
nl_NL: Toon minder, toon meer variatie-items

en: Show on DeskTop
nl_NL: Weergeven op DeskTop

en: Show on Mobile
nl_NL: Toon op mobiel

en: Show on Tablet
nl_NL: Toon op tablet

en: Show Price
nl_NL: Prijs tonen

en: Show product counts
nl_NL: Toon productaantallen

en: Show read more
nl_NL: Toon lees meer

en: Show the first item - Type Select, Custom
nl_NL: Toon het eerste item - Type Select, Custom

en: Show Title
nl_NL: Laat de titel zien

en: Side
nl_NL: Kant

en: Side Classic
nl_NL: Kant klassiek

en: Sidebar Layout
nl_NL: Lay-out van de zijbalk

en: Sidebar Position
nl_NL: Zijbalk positie

en: Simple
nl_NL: Eenvoudig

en: Simple Deals
nl_NL: Eenvoudige aanbiedingen

en: Simple Slider
nl_NL: Eenvoudige schuifregelaar

en: Single Product Layout
nl_NL: Enkele productlay-out

en: Single Product page
nl_NL: Enkele productpagina

en: Single Product Sidebar Position
nl_NL: Zijbalkpositie voor één product

en: Single Product Tabs Layout
nl_NL: Indeling van enkele producttabbladen

en: Single Row
nl_NL: Enkele rij

en: Single Tabs Global
nl_NL: Enkele tabbladen wereldwijd

en: Site Mode Options
nl_NL: Opties voor sitemodus

en: Site Offline
nl_NL: Website offline

en: Size Guide
nl_NL: Maattabel

en: Size Guide - Single Product Page
nl_NL: Maattabel - enkele productpagina

en: Size Guide Content
nl_NL: Inhoud maattabel

en: Slide
nl_NL: Schuif

en: Slide Auto
nl_NL: Schuif automatisch

en: Slide Auto (Only use for Style is Slider)
nl_NL: Slide Auto (Alleen gebruiken voor Style is Slider)

en: Slide images
nl_NL: Schuif afbeeldingen

en: Slide Infinite
nl_NL: Schuif oneindig

en: Slide Infinite (Only use for Style is Slider)
nl_NL: Slide Infinite (Alleen gebruiken voor Style is Slider)

en: Slide Infinite - for Deal Before Time, Simple Deals
nl_NL: Slide Infinite - voor Deal Before Time, Simple Deals

en: Slide Item
nl_NL: Dia-item

en: Slide Product Pin Reverse
nl_NL: Schuif productpin achteruit

en: slideInLeft
nl_NL: slideInLinks

en: slideInRight
nl_NL: slideInRechts

en: Slider
nl_NL: Schuifregelaar

en: Slider - Fullwidth
nl_NL: Schuifregelaar - Volledige breedte

en: Slider - Mobile layout
nl_NL: Schuifregelaar - Mobiele lay-out

en: Slider - Widget Items
nl_NL: Schuifregelaar - Widgetitems

en: Slider Items
nl_NL: Slider-items

en: Slug
nl_NL: Naaktslak

[ctx: slug]
en: product-brand
nl_NL:  product-merk

en: Slug of Products Group
nl_NL: Slak van Producten Groep

en: Slug of tags, separated by ","
nl_NL: Slug van tags, gescheiden door ","

en: Slug Pin
nl_NL: Slak Pin

en: Small
nl_NL: Klein

en: Small Square
nl_NL: Klein Plein

en: Small Square 1
nl_NL: Klein Plein 1

en: Small Square 2
nl_NL: Klein Plein 2

en: Snapchat URL Follow
nl_NL: Snapchat-URL Volgen

en: Sold Out
nl_NL: Uitverkocht

en: Sold: %s
nl_NL: Verkocht: %s

en: Sorry, Maybe a product empty in stock.
nl_NL: Sorry, misschien is een product leeg op voorraad.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
nl_NL: Sorry, er kwamen geen producten overeen met uw selectie. Kies een andere combinatie.

en: Soundcloud
nl_NL: Geluidswolk

en: Soundcloud URL
nl_NL: Soundcloud-URL

en: Special First word
nl_NL: Speciaal eerste woord

en: Specifications
nl_NL: Specificaties

en: Speed Slider
nl_NL: Snelheidsschuif

en: Spotify URL
nl_NL: Spotify-URL

en: Square
nl_NL: Vierkant

en: Square has Caption
nl_NL: Vierkant heeft bijschrift

en: START IMPORT DATA
nl_NL: BEGIN GEGEVENS IMPORTEREN

en: Static Blocks
nl_NL: Statische blokken

en: Sticky
nl_NL: Kleverig

en: Style
nl_NL: Stijl

en: Style 1
nl_NL: Stijl 1

en: Style 10
nl_NL: Stijl 10

en: Style 2
nl_NL: Stijl 2

en: Style 3
nl_NL: Stijl 3

en: Style 4
nl_NL: Stijl 4

en: Style 5
nl_NL: Stijl 5

en: Style 6
nl_NL: Stijl 6

en: Style 7
nl_NL: Stijl 7

en: Style 8
nl_NL: Stijl 8

en: Style 9
nl_NL: Stijl 9

en: Style View More
nl_NL: Stijl Bekijk meer

en: Submit Redirect
nl_NL: Omleiding indienen

en: Submit Redirect To
nl_NL: Verzend omleiding naar

en: Submit Redirect To (Input Slug of a Category you want, Default redirect to Shop page or Home page)
nl_NL: Verzend omleiding naar (invoerslak van een gewenste categorie, standaard omleiding naar winkelpagina of startpagina)

en: Subscribe to RSS
nl_NL: Abonneer u op RSS

en: Success!!!
nl_NL: Succes!!!

en: Sunday
nl_NL: Zondag

en: Sunday End Time
nl_NL: Eindtijd zondag

en: Sunday Start Time
nl_NL: Starttijd zondag

en: Support displaying short descriptions for menu items.
nl_NL: Ondersteuning voor het weergeven van korte beschrijvingen van menu-items.

en: Support Menu - Description
nl_NL: Ondersteuningsmenu - Beschrijving

en: SVG Code
nl_NL: SVG-code

en: Tab
nl_NL: tabblad

en: TAB TITLE
nl_NL: TAB TITEL

en: Tablet Columns
nl_NL: Tablet kolommen

en: Tabs Content
nl_NL: Tabbladen Inhoud

en: Tabs Style
nl_NL: Tabbladstijl

en: Tags
nl_NL: Labels

en: Target
nl_NL: Doel

en: Taxonomy
nl_NL: Taxonomie

[ctx: taxonomy general name]
en: Brands
nl_NL:  Merken

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
nl_NL:  Categorieën

[ctx: taxonomy general name]
en: Groups
nl_NL:  Groepen

en: Taxonomy is not exists
nl_NL: Taxonomie bestaat niet

[ctx: taxonomy singular name]
en: Brand
nl_NL:  Merk

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
nl_NL:  Categorie

[ctx: taxonomy singular name]
en: Group
nl_NL:  Groep

en: Technical Specifications
nl_NL: Technische specificaties

en: Telegram URL Follow
nl_NL: Telegram-URL volgen

en: Testimonial Say
nl_NL: Getuigenis Zeg

en: Testimonials Content Say
nl_NL: Getuigenissen Inhoud Zeg

en: Testimonials Text Color
nl_NL: Getuigenissen Tekstkleur

en: Text
nl_NL: Tekst

en: Text Alignment
nl_NL: Tekstuitlijning

en: Text Button
nl_NL: Tekst knop

en: Text Color
nl_NL: Tekst kleur

en: Text color icon
nl_NL: Pictogram tekstkleur

en: Texts Font
nl_NL: Teksten Lettertype

en: Texts Font (paragraphs, etc..)
nl_NL: Teksten Lettertype (alinea's, etc..)

en: The Block beside Main menu in Header Type 4, 6
nl_NL: Het blok naast het hoofdmenu in kopteksttype 4, 6

en: The max-width your site will be INPUT + 1200 (pixel). Empty will use default theme option
nl_NL: De maximale breedte van uw site is INPUT + 1200 (pixel). Leeg zal de standaardthema-optie gebruiken

en: The one you just selected is a video. Please choose the right image!
nl_NL: Degene die je zojuist hebt geselecteerd, is een video. Kies de juiste afbeelding!

en: The one you just selected is an image. Please choose the right video!
nl_NL: De afbeelding die u zojuist hebt geselecteerd, is een afbeelding. Kies de juiste video!

en: The Popup Static Block
nl_NL: Het pop-up statische blok

en: The Top Only use for Style is Carousel.
nl_NL: Het beste gebruik voor Stijl is Carrousel.

en: The video is displayed in the Product Gallery, so please choose a video that is the same size as the images
nl_NL: De video wordt weergegeven in de productgalerij, dus kies een video die even groot is als de afbeeldingen

en: There is not Brand (PWB) selected.
nl_NL: Er is geen Merk (PWB) geselecteerd.

en: There is not Brand selected.
nl_NL: Er is geen merk geselecteerd.

en: There is not Category selected.
nl_NL: Er is geen categorie geselecteerd.

en: There is not Menu selected.
nl_NL: Er is geen menu geselecteerd.

en: There is not Pin selected.
nl_NL: Er is geen pin geselecteerd.

en: There is not product selected.
nl_NL: Er is geen product geselecteerd.

en: There is not Revolution Slider selected.
nl_NL: Er is geen Revolution Slider geselecteerd.

en: this image will be used as the poster of the video, if there is no image, the main image will be used as the poster
nl_NL: deze afbeelding wordt gebruikt als poster van de video. Als er geen afbeelding is, wordt de hoofdafbeelding als poster gebruikt

en: This is the default brand and it cannot be deleted. It will be automatically assigned to products with no brand.
nl_NL: Dit is het standaardmerk en kan niet worden verwijderd. Het wordt automatisch toegewezen aan producten zonder merk.

en: This product:
nl_NL: Dit product:

en: This term is exists
nl_NL: Deze term bestaat

en: Thumbnail
nl_NL: Miniatuur

en: Thumbnail Style
nl_NL: Miniatuurstijl

en: Thumbnails Style
nl_NL: Miniaturenstijl

en: Tiktok
nl_NL: TikTok

en: Tiktok URL Follow
nl_NL: Tiktok-URL volgen

en: Time Countdown Fake Purchased
nl_NL: Time Countdown Fake gekocht

en: Tiny
nl_NL: Klein

en: Tip Position
nl_NL: Tippositie

en: Title
nl_NL: Titel

en: Title (Only using for Style is Slider, Simple Slide.)
nl_NL: Titel (alleen gebruiken voor stijl is schuifregelaar, eenvoudige dia.)

en: Title - Not Use for Nav 2 Items
nl_NL: Titel - Niet gebruiken voor Nav 2-items

en: Title Align
nl_NL: Titel uitlijnen

en: Title align (Only use for Style is Carousel)
nl_NL: Titel uitlijnen (Alleen gebruiken voor Stijl is Carrousel)

en: Title align (Only use for Style is Slider)
nl_NL: Titel uitlijnen (alleen gebruiken voor stijl is schuifregelaar)

en: Title Alignment
nl_NL: Titeluitlijning

en: Title Centered
nl_NL: Titel gecentreerd

en: Title Centered - For Deal Before Time V2
nl_NL: Titel gecentreerd - Voor deal vóór tijd V2

en: Title Description
nl_NL: Titel beschrijving

en: Title Font Size
nl_NL: Lettergrootte titel

en: Title heading
nl_NL: Titel kop

en: Title HR
nl_NL: Titel HR

en: Title Material
nl_NL: Titel Materiaal

en: Title Style
nl_NL: Titelstijl

en: Title text
nl_NL: Titel tekst

en: Title type heading
nl_NL: Titel type kop

en: To - Estimated Days
nl_NL: Tot - Geschatte dagen

en: Toggle Top Bar
nl_NL: Schakel de bovenste balk in

en: Toggle Top Bar - Initialize
nl_NL: Toggle Top Bar - Initialiseren

en: Top
nl_NL: Bovenkant

en: Top - for Carousel 1 Row
nl_NL: Top - voor carrousel 1 rij

en: Top Bar
nl_NL: Bovenste balk

en: Top Bar Background
nl_NL: Achtergrond van de bovenste balk

en: Top Bar Text
nl_NL: Bovenste balktekst

en: Top Bar Text Color
nl_NL: Tekstkleur bovenste balk

en: Top Bar Text Color Hover
nl_NL: Bovenste balk tekstkleur zweeft

en: Top Bar Text Hover
nl_NL: Bovenste balktekst zweeft

en: Top Bar Type 2
nl_NL: Bovenbalk Type 2

en: Top Bar Type 3
nl_NL: Bovenbalktype 3

en: Top Content
nl_NL: Topinhoud

en: Top of Pin
nl_NL: Top van speld

en: Top Rate
nl_NL: Toptarief

en: Top to Bottom
nl_NL: Boven naar beneden

en: Total:&nbsp;
nl_NL: Totaal:&nbsp;

en: Transients - of default Wordpress
nl_NL: Transiënten - standaard WordPress

en: Tumblr URL Follow
nl_NL: Tumblr-URL volgen

en: Turn Off
nl_NL: Uitschakelen

en: Turn On Product Brand - Taxonomies
nl_NL: Productmerk inschakelen - Taxonomieën

en: Type 1 (Limit 18 items)
nl_NL: Type 1 (maximaal 18 artikelen)

en: Type 1 - No Border
nl_NL: Type 1 - Geen grens

en: Type 2 (Limit 16 items)
nl_NL: Type 2 (maximaal 16 artikelen)

en: Type 2 - Border - Top - Bottom
nl_NL: Type 2 - Rand - Boven - Onder

en: Type 3 - Button - Radius - Dash
nl_NL: Type 3 - Knop - Straal - Streepje

en: Type Extra
nl_NL: Typ Extra

en: Type Font
nl_NL: Typ Lettertype

en: Type Main
nl_NL: Typ Hoofd

en: Type Show
nl_NL: Typ Toon

en: Type View
nl_NL: Typ weergave

en: Update Category
nl_NL: Categorie bijwerken

en: Upload
nl_NL: Uploaden

en: Upload/Add image
nl_NL: Afbeelding uploaden/toevoegen

en: URL button
nl_NL: URL-knop

en: URL button (default shop page)
nl_NL: URL-knop (standaard winkelpagina)

en: Use image
nl_NL: Gebruik afbeelding

en: User name for display show
nl_NL: Gebruikersnaam voor weergaveshow

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Using Image Attributes To Do Brands
nl_NL: Afbeeldingsattributen gebruiken om merken te doen

en: UX Variations in Grid - Loop
nl_NL: UX-variaties in Grid - Loop

en: Variants
nl_NL: Varianten

en: Variation Custom Fields
nl_NL: Variatie aangepaste velden

en: Variation Image Gallery
nl_NL: Variatie afbeeldingengalerij

en: Variation Swatches
nl_NL: Variatie stalen

en: Vertical
nl_NL: Verticaal

en: Vertical Alignment
nl_NL: Verticale uitlijning

en: Vertical Expanded
nl_NL: Verticaal uitgebreid

en: Vertical Menu
nl_NL: Verticaal menu

en: Vertical Menu Background
nl_NL: Verticale menu-achtergrond

en: Vertical Menu Background - Focus
nl_NL: Verticale Menuachtergrond - Nadruk

en: Vertical Menu Background - Focus - Sticky
nl_NL: Verticale menuachtergrond - Focus - Sticky

en: Vertical Menu Background - Sticky
nl_NL: Verticale menuachtergrond - plakkerig

en: Vertical Menu Root
nl_NL: Verticale menuroot

en: Vertical Menu Root - Limit
nl_NL: Verticale Menu Root - Limiet

en: Vertical Menu Root Items - Limit
nl_NL: Verticale Menu Root Items - Limiet

en: Vertical Menu Text
nl_NL: Verticale menutekst

en: Vertical Menu Text - Sticky
nl_NL: Verticale menutekst - plakkerig

en: Vertical Menu Text Color - Focus
nl_NL: Verticale menutekstkleur - focus

en: Vertical Menu Text Color - Focus - Sticky
nl_NL: Verticale menutekstkleur - Focus - Sticky

en: Vertical Menu Visible
nl_NL: Verticaal menu zichtbaar

en: Video Badge In Grid
nl_NL: Videobadge in raster

en: Video Poster Upload
nl_NL: Videoposter uploaden

en: Video Upload
nl_NL: Video-upload

en: View
nl_NL: Weergave

en: View Block
nl_NL: Blok bekijken

en: View Header
nl_NL: Koptekst bekijken

en: View More
nl_NL: Bekijk meer

en: View Project
nl_NL: Project bekijken

en: Viewed Products
nl_NL: Producten bekeken

en: Viewed Sidebar Off-Canvas
nl_NL: Zijbalk buiten canvas bekeken

en: Vimeo URL
nl_NL: Vimeo-URL

en: VK URL Follow
nl_NL: VK-URL volgen

en: Weekdays End Time
nl_NL: Eindtijd weekdagen

en: Weekdays Start Time
nl_NL: Weekdagen Starttijd

en: Weeks
nl_NL: Weken

en: weeks
nl_NL: weken

en: Weibo URL Follow
nl_NL: Weibo-URL volgen

en: Whatsapp URL Follow
nl_NL: Whatsapp-URL volgen

en: Wishlist
nl_NL: Verlanglijst

en: With Background
nl_NL: Met Achtergrond

en: With Background 2
nl_NL: Met Achtergrond 2

en: With Background 3
nl_NL: Met Achtergrond 3

en: With Slide
nl_NL: Met glijbaan

en: Without Background
nl_NL: Zonder Achtergrond

en: Without Slide
nl_NL: Zonder glijbaan

en: WooCommerce Extended
nl_NL: WooCommerce uitgebreid

en: WP Smilies
nl_NL: WP-smilies

en: WPBakery - Homes
nl_NL: WPBakery - Huizen

en: Wrong request
nl_NL: Verkeerd verzoek

en: X - Twitter
nl_NL: X-Twitter

en: X URL Follow
nl_NL: X URL volgen

en: Year
nl_NL: Jaar

en: year
nl_NL: jaar

en: Years
nl_NL: Jaren

en: years
nl_NL: jaren

en: Yes
nl_NL: Ja

en: Yes, Please!
nl_NL: Ja graag!

en: You need install plugin Contact Form 7, Fluent Form or WPform and Create a form
nl_NL: U moet de plugin Contact Form 7, Fluent Form of WPform installeren en een formulier maken

en: You're recently viewed
nl_NL: Je bent onlangs bekeken

en: Youtube
nl_NL: YouTube

en: Youtube URL Follow
nl_NL: YouTube-URL volgen

en: Zic Zac
nl_NL: Ik zeg Zak

en: Zoom Out
nl_NL: Uitzoomen

en: zoomIn
nl_NL: in zoomen

en: zoomInLeft
nl_NL: zoomInLinks

en: zoomInRight
nl_NL: zoomInRechts
