Nasa Core - en to pl_PL translation catalogue (1448 entries)

en:  - Has been an error. You need to rebuild this product.
pl_PL: - Wystąpił błąd. Musisz odbudować ten produkt.

en: %s sold in last %s hour
pl_PL: %s sprzedane w ciągu ostatniej %s godziny

en: %s sold in last %s hours
pl_PL: %s sprzedane w ciągu ostatnich %s godzin

en: %s was exists, please try with another string!!!
pl_PL: %s istnieje, spróbuj użyć innego ciągu!!!

en: %s&nbsp;each
pl_PL: %s każdy

en: &#37;&nbsp;OFF
pl_PL: &#37;&nbsp;WYŁĄCZONY

en: &nbsp;each
pl_PL: każdy

en: + Advance Options
pl_PL: + Opcje zaawansowane

en: + Show more
pl_PL: + Pokaż więcej

en: - Show less
pl_PL: - Pokaż mniej

en: 0.1s
pl_PL: 0,1 s

en: 0.2s
pl_PL: 0,2 s

en: 0.3s
pl_PL: 0,3 s

en: 0.4s
pl_PL: 0,4 s

en: 0.5s
pl_PL: 0,5 s

en: 0.6s
pl_PL: 0,6 s

en: 0.7s
pl_PL: 0,7 s

en: 0.8s
pl_PL: 0,8 s

en: 0.9s
pl_PL: 0,9 s

en: 1 Column
pl_PL: 1 kolumna

en: 1 column
pl_PL: 1 kolumna

en: 1 level
pl_PL: 1 poziom

en: 1 Row
pl_PL: 1 rząd

en: 1.0s
pl_PL: 1,0 s

en: 1.1s
pl_PL: 1,1 s

en: 1.2s
pl_PL: 1,2 s

en: 1.3s
pl_PL: 1,3 s

en: 1.4s
pl_PL: 1,4 s

en: 1.5 column
pl_PL: 1,5 kolumny

en: 1.5s
pl_PL: 1,5 s

en: 1.6s
pl_PL: 1,6 s

en: 100ms
pl_PL: 100 ms

en: 2 Columns
pl_PL: 2 kolumny

en: 2 columns
pl_PL: 2 kolumny

en: 2 levels
pl_PL: 2 poziomy

en: 2 Rows
pl_PL: 2 rzędy

en: 200ms
pl_PL: 200 ms

en: 3 Columns
pl_PL: 3 kolumny

en: 3 columns
pl_PL: 3 kolumny

en: 3 levels
pl_PL: 3 poziomy

en: 3 Rows
pl_PL: 3 rzędy

en: 360&#176; View
pl_PL: Widok 360&#176;

en: 360&#176; Viewer
pl_PL: Przeglądarka 360&#176;

en: 360&#176; Viewer Badge In Grid
pl_PL: Odznaka przeglądarki 360&#176; w siatce

en: 4 Columns
pl_PL: 4 kolumny

en: 4 columns
pl_PL: 4 kolumny

en: 400ms
pl_PL: 400 ms

en: 5 Columns
pl_PL: 5 kolumn

en: 5 columns
pl_PL: 5 kolumn

en: 500ms
pl_PL: 500 ms

en: 6 Columns
pl_PL: 6 kolumn

en: 6 columns
pl_PL: 6 kolumn

en: 600ms
pl_PL: 600 ms

en: 700ms
pl_PL: 700 ms

en: 800ms
pl_PL: 800 ms

en: <strong>Bulk Savings</strong>&nbsp;(Buy more save more)
pl_PL: Oszczędności zbiorcze (Kup więcej, oszczędzaj więcej)

en: <strong>people</strong>&nbsp;are viewing this right now
pl_PL: ludzie to teraz oglądają

en: Accordion - Border
pl_PL: Akordeon - granica

en: Accordion - No Border
pl_PL: Akordeon - bez granic

en: Accordion in Content
pl_PL: Akordeon w treści

en: Account
pl_PL: Konto

en: Add
pl_PL: Dodać

en: Add Custom Class Page
pl_PL: Dodaj niestandardową stronę zajęć

en: Add Dot Slide
pl_PL: Dodaj slajd kropkowy

en: Add Gallery
pl_PL: Dodaj galerię

en: Add Gallery 360&#176; Viewer
pl_PL: Dodaj przeglądarkę 360&#176; galerii

en: Add Gallery Images
pl_PL: Dodaj obrazy z galerii

en: Add Group
pl_PL: Dodaj grupę

en: Add images to variation gallery
pl_PL: Dodaj obrazy do galerii odmian

en: Add More Width (px)
pl_PL: Dodaj większą szerokość (px)

en: Add more width site (px)
pl_PL: Dodaj większą szerokość witryny (px)

en: Add New
pl_PL: Dodaj nowe

en: Add New Block
pl_PL: Dodaj nowy blok

en: Add New Bulk Discount
pl_PL: Dodaj nowy rabat zbiorczy

en: Add New Category
pl_PL: Dodaj nową kategorię

en: Add New Custom Tab
pl_PL: Dodaj nową kartę niestandardową

en: Add New Header
pl_PL: Dodaj nowy nagłówek

en: Add New Item
pl_PL: Dodaj nową pozycję

en: Add New Project
pl_PL: Dodaj nowy projekt

en: Add New Slide
pl_PL: Dodaj nowy slajd

en: Add New Tab
pl_PL: Dodaj nową kartę

en: Add new term
pl_PL: Dodaj nowy termin

en: Add or Upload File
pl_PL: Dodaj lub prześlij plik

en: Add our Recommended Products to your Order - Checkout Page
pl_PL: Dodaj nasze polecane produkty do swojego zamówienia – strona kasy

en: Add Recommended Products To Customer Order - Checkout Page
pl_PL: Dodaj polecane produkty do zamówienia klienta - strona płatności

en: Add Recommended Products To Mini- Cart, wishlist, Viewed - Empty Side Bar
pl_PL: Dodaj polecane produkty do mini-koszyka, listy życzeń, przeglądane - pusty pasek boczny

en: Add Recommended Products To Mini- Cart, wishlist, Viewed - Empty Sidebar
pl_PL: Dodaj polecane produkty do mini-koszyka, listy życzeń, przeglądane - pusty pasek boczny

en: Add Row
pl_PL: Dodaj wiersz

en: Add selected to cart
pl_PL: Dodaj wybrane do koszyka

en: Add selected to cart (%s)
pl_PL: Dodaj wybrane do koszyka (%s)

en: Add Slide Product Pin
pl_PL: Dodaj pin produktu slajdu

en: Add static block to Header
pl_PL: Dodaj blok statyczny do nagłówka

en: Add to cart
pl_PL: Dodaj do koszyka

en: Add To Cart UX Variations in Grid
pl_PL: Dodaj do koszyka Warianty UX w siatce

en: Add to gallery
pl_PL: Dodaj do galerii

en: Added successfully
pl_PL: Dodano pomyślnie

en: Additional
pl_PL: Dodatkowy

en: Address
pl_PL: Adres

en: After - Add To Cart Form - Single Product Page
pl_PL: Po — formularz dodawania do koszyka — strona pojedynczego produktu

en: After - Cart Content - Shopping Cart
pl_PL: Po - Zawartość koszyka - Koszyk

en: After - Cart Table - Shopping Cart
pl_PL: Po - Tabela koszyka - Koszyk

en: After - Customer Details - Checkout
pl_PL: Po - Dane klienta - Do kasy

en: After - Place Order Button - Checkout
pl_PL: Po - Przycisk Złóż zamówienie - Do kasy

en: After - Process Checkout Button - Shopping Cart
pl_PL: Po - Przycisk realizacji transakcji - Koszyk

en: After - Review Order Payment - Checkout
pl_PL: Po — Sprawdź płatność za zamówienie — Zamówienie

en: After Breadcrumb
pl_PL: Po bułce tartej

en: After title
pl_PL: Po tytule

en: Ajax Infinite
pl_PL: Nieskończoność Ajaksu

en: Align
pl_PL: Wyrównywać

en: Align (Style => Full)
pl_PL: Wyrównaj (Styl => Pełny)

en: Alignment
pl_PL: Wyrównanie

en: Alignment Info
pl_PL: Informacje o wyrównaniu

en: All Blogs
pl_PL: Wszystkie blogi

en: All Brands
pl_PL: Wszystkie marki

en: All Categories
pl_PL: Wszystkie kategorie

en: All Footers
pl_PL: Wszystkie stopki

en: All Groups
pl_PL: Wszystkie grupy

en: All Headers
pl_PL: Wszystkie nagłówki

en: ALL PORTFOLIOS LOADED
pl_PL: WSZYSTKIE PORTFELE ZAŁADOWANE

en: ALL PRODUCTS LOADED
pl_PL: WSZYSTKIE PRODUKTY ZAŁADOWANE

en: Allow Bulk Discount
pl_PL: Zezwól na rabat zbiorczy

en: Allow Customized by Customer
pl_PL: Zezwalaj na dostosowanie przez klienta

en: Already Sold:
pl_PL: Już sprzedane:

en: ALT - Text
pl_PL: ALT – tekst

en: ALT - Title
pl_PL: ALT — tytuł

en: Amazon
pl_PL: Amazonka

en: Amazon URL
pl_PL: Adres URL Amazona

en: Animation Delay
pl_PL: Opóźnienie animacji

en: Apply with Header Type 1, 2, 3, 5, 7
pl_PL: Zastosuj z nagłówkiem typu 1, 2, 3, 5, 7

en: Are you sure to delete image?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć obraz?

en: Are you sure to delete video?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć wideo?

en: Are you sure you want to remove it?
pl_PL: Czy na pewno chcesz to usunąć?

en: Arrows
pl_PL: Strzałki

en: Arrows (Only use for Style is Carousel or Simple Slide)
pl_PL: Strzałki (w przypadku stylu można używać wyłącznie karuzeli lub prostego slajdu)

en: Arrows (Only use for Style is Slider or Simple Slide)
pl_PL: Strzałki (w przypadku stylu można używać wyłącznie suwaka lub prostego slajdu)

en: Arrows (Only use for Style is Slider)
pl_PL: Strzałki (w przypadku stylu można używać wyłącznie suwaka)

en: Arrows Position
pl_PL: Pozycja strzałek

en: Arrows Position - Simple Deals
pl_PL: Pozycja strzałek – proste oferty

en: Ask a Question
pl_PL: Zadać pytanie

en: Ask a Question - Single Product Page
pl_PL: Zadaj pytanie - strona pojedynczego produktu

en: Attribute Color Style
pl_PL: Atrybut Styl koloru

en: Attribute Image Style
pl_PL: Atrybut stylu obrazu

en: Attribute Label Style
pl_PL: Styl etykiety atrybutu

en: Attributes - the type "Select", "Custom" in Grid
pl_PL: Atrybuty - typ „Wybierz”, „Niestandardowy” w siatce

en: Author Info
pl_PL: Informacje o autorze

en: Auto Play
pl_PL: Automatyczne odtwarzanie

en: Auto Slide
pl_PL: Automatyczne przesuwanie

en: Available - Sold
pl_PL: Dostępne - sprzedane

en: Available Vertical
pl_PL: Dostępne w pionie

en: Available:
pl_PL: Dostępny:

en: Avatar
pl_PL: Awatara

en: Baby
pl_PL: Dziecko

en: Background Color
pl_PL: Kolor tła

en: Background Color Of Product Items In The Shop
pl_PL: Kolor tła pozycji produktów w sklepie

en: Background icon
pl_PL: Ikona tła

en: Background Image
pl_PL: Zdjęcie w tle

en: Background Image - Mobile
pl_PL: Obraz tła — telefon komórkowy

en: Background Layout
pl_PL: Układ tła

en: Background Mode
pl_PL: Tryb tła

en: Background Single Product Layout
pl_PL: Układ pojedynczego produktu w tle

en: Background title
pl_PL: Tytuł tła

en: Badge Variants
pl_PL: Warianty odznaki

en: Banner Content
pl_PL: Treść banera

en: Banner Font
pl_PL: Czcionka banera

en: Banner Height
pl_PL: Wysokość banera

en: Banner Image
pl_PL: Obraz banera

en: Banner Material
pl_PL: Materiał banerowy

en: Banner Multi Products
pl_PL: Baner Multi Produkty

en: Banner Products
pl_PL: Produkty banerowe

en: Banner Text
pl_PL: Tekst banera

en: Banner Width
pl_PL: Szerokość banera

en: Before title
pl_PL: Przed tytułem

en: Begin - Max Counter
pl_PL: Rozpocznij - Maksymalny licznik

en: Begin - Min Counter
pl_PL: Rozpocznij - licznik minut

en: Behance URL
pl_PL: Adres URL Behance'a

en: Best Selling
pl_PL: Najlepiej sprzedający się

en: Big Square
pl_PL: Duży Kwadrat

en: Blank
pl_PL: Pusty

en: Blank - New Window
pl_PL: Puste — nowe okno

en: Block Header
pl_PL: Nagłówek bloku

en: Blocks
pl_PL: Bloki

en: Bold - 500
pl_PL: Pogrubione - 500

en: Bold - 600
pl_PL: Pogrubione - 600

en: Bold - 700
pl_PL: Pogrubione - 700

en: Bold - 800
pl_PL: Pogrubione - 800

en: Bold - 900
pl_PL: Pogrubione - 900

en: Boot Rate
pl_PL: Szybkość rozruchu

en: Border color icon
pl_PL: Ikona koloru obramowania

en: Border Inner
pl_PL: Granica wewnętrzna

en: Border Outner
pl_PL: Zewnętrzna granica

en: Bottom
pl_PL: Spód

en: Bottom Content
pl_PL: Dolna treść

en: Bottom of Pin
pl_PL: Dół szpilki

en: Bottom To Top
pl_PL: Od dołu do góry

en: Bought Together
pl_PL: Kupione razem

en: Bought Together are suggested products purchased with the current product. Note: Only use for Simple product
pl_PL: Kupowane razem to sugerowane produkty zakupione z bieżącym produktem. Uwaga: używaj tylko do produktów prostych

en: bounceIn
pl_PL: odbijać się

en: bounceInDown
pl_PL: odbijanie się w dół

en: bounceInLeft
pl_PL: odbijanie w lewo

en: bounceInRight
pl_PL: odbić się w prawo

en: bounceInUp
pl_PL: odbijanie się w górę

en: Box Description
pl_PL: Opis pudełka

en: Box Image
pl_PL: Obraz pudełka

en: Box Link
pl_PL: Link do skrzynki

en: Box link
pl_PL: Link do skrzynki

en: Box Style
pl_PL: Styl pudełka

en: Box Title
pl_PL: Tytuł pudełka

en: Brand Order
pl_PL: Zamówienie marki

en: Brand:
pl_PL: Marka:

en: Brands:
pl_PL: Marki:

en: Breadcrumb
pl_PL: Bułka tarta

en: Breadcrumb Background
pl_PL: Tło bułki tartej

en: Breadcrumb Background - Mobile
pl_PL: Tło bułki tartej — mobilne

en: Breadcrumb Background Color
pl_PL: Kolor tła bułki tartej

en: Breadcrumb Background Image
pl_PL: Obraz tła bułki tartej

en: Breadcrumb Height
pl_PL: Wysokość bułki tartej

en: Breadcrumb Height - Mobile
pl_PL: Wysokość bułki tartej — mobilna

en: Breadcrumb Layout
pl_PL: Układ bułki tartej

en: Breadcrumb Text Alignment
pl_PL: Wyrównanie tekstu nawigacyjnego

en: Breadcrumb Text Color
pl_PL: Kolor tekstu nawigacyjnego

en: Breadcrumb Type
pl_PL: Typ bułki tartej

en: Builder - Support HFE-Elementor
pl_PL: Konstruktor - Wsparcie HFE-Elementor

en: Builder - Support WPBakery
pl_PL: Konstruktor - Wsparcie WPBakery

en: Built-in
pl_PL: Wbudowany

en: Built-in Dark
pl_PL: Wbudowany ciemny

en: Built-in Light 1
pl_PL: Wbudowane światło 1

en: Built-in Light 2
pl_PL: Wbudowane światło 2

en: Built-in Light 3
pl_PL: Wbudowane światło 3

en: Built-in Mobile
pl_PL: Wbudowany telefon komórkowy

en: Bulk
pl_PL: Cielsko

en: Bulk Discount
pl_PL: Rabat hurtowy

en: Bulk Discount - Badge
pl_PL: Zniżka zbiorcza - odznaka

en: Bulk Discount - Buy more save more
pl_PL: Rabat hurtowy — kup więcej i zaoszczędź więcej

en: Bulk Discount Rules
pl_PL: Zasady rabatów zbiorczych

en: Bullets
pl_PL: Kule

en: Bullets Align
pl_PL: Pociski są wyrównane

en: Bullets Postition
pl_PL: Pozycja pocisków

en: Button page blogs
pl_PL: Blogi ze stronami przycisków

en: Button Store
pl_PL: Sklep z guzikami

en: Button text
pl_PL: Przycisk tekstowy

en: BUY&nbsp;
pl_PL: KUPIĆ

en: Buy&nbsp;%s&nbsp;item&nbsp;get&nbsp; | Buy&nbsp;%s&nbsp;items&nbsp;get&nbsp;
pl_PL[0]: Kup&nbsp;%s&nbsp;przedmiot&nbsp;pobierz&nbsp;
pl_PL[1]: Kup&nbsp;%s&nbsp;przedmioty&nbsp;zdobądź&nbsp;
pl_PL[2]: Kup&nbsp;%s&nbsp;przedmioty&nbsp;zdobądź&nbsp;

en: Buzz
pl_PL: Brzęczeć

en: Cache Empty!
pl_PL: Pamięć podręczna pusta!

en: Cache Files
pl_PL: Pliki pamięci podręcznej

en: Cache Mode
pl_PL: Tryb pamięci podręcznej

en: Cache Quickview (Apply with Cache Files)
pl_PL: Szybki podgląd pamięci podręcznej (Zastosuj z plikami pamięci podręcznej)

en: Cache Shortcodes (Apply with Cache Files)
pl_PL: Skrócone kody pamięci podręcznej (zastosuj z plikami pamięci podręcznej)

en: Cache Variable Loop Products (Apply with Cache Files)
pl_PL: Produkty pętli o zmiennej pamięci podręcznej (zastosuj z plikami pamięci podręcznej)

en: Cancel
pl_PL: Anulować

en: Caption
pl_PL: Podpis

en: Carousel
pl_PL: Karuzela

en: Cart
pl_PL: Wózek

en: Cart page
pl_PL: Strona koszyka

en: Categories
pl_PL: Kategorie

en: Categories (Input categories slug Divide with "," Ex: slug-1, slug-2 ...)
pl_PL: Kategorie (Kategorie wejściowe ślimak Podziel przez „”, Np.: ślimak-1, ślimak-2...)

en: Categories Included
pl_PL: Kategorie uwzględnione

en: Categories Included List
pl_PL: Kategorie zawarte na liście

en: Categories Included List (ID or Slug, separated by ",". Ex: 1, 2 or slug-1, slug-2)
pl_PL: Lista kategorii zawartych (ID lub Slug, oddzielone „,”. Np.: 1, 2 lub ślimak-1, ślimak-2)

en: Categories Info
pl_PL: Informacje o kategoriach

en: Categories number for display
pl_PL: Liczba kategorii do wyświetlenia

en: CDN CNAME.
pl_PL: NAZWA CDN.

en: CDN Media
pl_PL: Media CDN

en: Center
pl_PL: Centrum

en: Change Shop Layout Mode
pl_PL: Zmień tryb układu sklepu

en: Change Time Delay (s)
pl_PL: Zmień opóźnienie czasowe

en: Change View Mode
pl_PL: Zmień tryb widoku

en: Checkout now!
pl_PL: Sprawdź teraz!

en: Checkout page
pl_PL: Strona kasy

en: Choose an image
pl_PL: Wybierz obraz

en: Classic
pl_PL: Klasyczny

en: Classic 2D
pl_PL: Klasyczny 2D

en: Classic 2D - Background - Gray
pl_PL: Klasyczny 2D - Tło - Szary

en: Classic 2D - Background - Transparent
pl_PL: Klasyczny 2D - Tło - Przezroczyste

en: Classic 2D - No Border
pl_PL: Klasyczny 2D – bez obramowania

en: Classic 2D - Radius
pl_PL: Klasyczny 2D - Promień

en: Classic 2D - Radius - Dash
pl_PL: Klasyczny 2D - Promień - Kreska

en: Classic 3D
pl_PL: Klasyczny 3D

en: Clear Cache
pl_PL: Wyczyść pamięć podręczną

en: Clear Cache Success !
pl_PL: Wyczyść pamięć podręczną. Sukces!

en: Click here to Edit
pl_PL: Kliknij tutaj, aby edytować

en: Click here to select Brand (PWB) ...
pl_PL: Kliknij tutaj, aby wybrać markę (PWB)...

en: Click here to select Brand ...
pl_PL: Kliknij tutaj, aby wybrać markę...

en: Click here to select Category ...
pl_PL: Kliknij tutaj, aby wybrać kategorię...

en: Click here to select Deal ...
pl_PL: Kliknij tutaj, aby wybrać ofertę...

en: Click here to select Menu ...
pl_PL: Kliknij tutaj, aby wybrać Menu...

en: Click here to select Pin...
pl_PL: Kliknij tutaj, aby wybrać Przypnij...

en: Click here to select Revolution Slider...
pl_PL: Kliknij tutaj, aby wybrać suwak rewolucji...

en: Close
pl_PL: Zamknąć

en: Color
pl_PL: Kolor

en: Color 1st
pl_PL: Kolor 1

en: Color 2nd
pl_PL: Kolor 2

en: Color Attribute Style - Only use for Single or Quickview
pl_PL: Styl atrybutu koloru — używaj tylko w przypadku pojedynczego lub szybkiego podglądu

en: Color title
pl_PL: Tytuł koloru

en: Column Icon View 1
pl_PL: Widok ikony kolumny 1

en: Column Icon View 2
pl_PL: Widok ikony kolumny 2

en: Column Number View
pl_PL: Widok numeru kolumny

en: Columns
pl_PL: Kolumny

en: Columns Medium
pl_PL: Kolumny średnie

en: Columns Number
pl_PL: Liczba kolumn

en: Columns Number Small
pl_PL: Liczba kolumn Mała

en: Columns Number Small for Carousel
pl_PL: Liczba kolumn Mała dla karuzeli

en: Columns Number Small for Slider
pl_PL: Liczba kolumn mała dla suwaka

en: Columns Number Tablet
pl_PL: Tablica z liczbami kolumn

en: Columns Small
pl_PL: Kolumny Małe

en: Columns Small Slider
pl_PL: Kolumny Mały suwak

en: Coming Soon
pl_PL: Wkrótce

en: Coming Soon Image
pl_PL: Wkrótce obraz

en: Coming Soon Info
pl_PL: Wkrótce informacje

en: Coming Soon Time
pl_PL: Już wkrótce

en: Coming Soon Tittle
pl_PL: Już wkrótce tytuł

en: Compare
pl_PL: Porównywać

en: Compare images.
pl_PL: Porównaj obrazy.

en: COMPLETE - Please go to Dashboard > Settings > Permalinks to Re-built Permalinks your site.
pl_PL: UKOŃCZONO — przejdź do Panelu sterowania > Ustawienia > Łącza bezpośrednie, aby ponownie utworzyć łącza bezpośrednie do swojej witryny.

en: Contact Form Items
pl_PL: Elementy formularza kontaktowego

en: Content
pl_PL: Treść

en: Content Width (%)
pl_PL: Szerokość treści (%)

en: Core Options
pl_PL: Podstawowe opcje

en: Count
pl_PL: Liczyć

en: Count Items
pl_PL: Policz przedmioty

en: Count products
pl_PL: Licz produkty

en: Create Countdown time.
pl_PL: Utwórz czas odliczania.

en: Create icon box.
pl_PL: Utwórz pole ikon.

en: Create image.
pl_PL: Stwórz obraz.

en: Create info contact, introduce.
pl_PL: Utwórz kontakt informacyjny, przedstaw.

en: Create info Instagram.
pl_PL: Utwórz informacje na Instagramie.

en: Create info opening time of shop.
pl_PL: Utwórz informację o godzinach otwarcia sklepu.

en: Create sevice box.
pl_PL: Utwórz skrzynkę serwisową.

en: Create text link custom.
pl_PL: Utwórz niestandardowe łącze tekstowe.

en: Create title of section.
pl_PL: Utwórz tytuł sekcji.

en: Custom add more class name for header page
pl_PL: Niestandardowo dodaj więcej nazw klas dla strony nagłówkowej

en: Custom Badge
pl_PL: Odznaka niestandardowa

en: Custom Class
pl_PL: Klasa niestandardowa

en: Custom Font
pl_PL: Niestandardowa czcionka

en: Custom links
pl_PL: Linki niestandardowe

en: Custom Tabs
pl_PL: Zakładki niestandardowe

en: Custom Width
pl_PL: Niestandardowa szerokość

en: Custom width this page
pl_PL: Niestandardowa szerokość tej strony

en: Customer Name
pl_PL: Nazwa klienta

en: Customer Says
pl_PL: Klient mówi

en: Customize this item?
pl_PL: Dostosować ten przedmiot?

en: Dark
pl_PL: Ciemny

en: Date
pl_PL: Data

en: Date (Format: YYYY-mm-dd HH:mm:ss | YYYY/mm/dd HH:mm:ss)
pl_PL: Data (Format: RRRR-mm-dd GG:mm:ss | RRRR/mm/dd GG:mm:ss)

en: Date align
pl_PL: Wyrównanie daty

en: Date align (with Style: Text)
pl_PL: Wyrównanie daty (ze stylem: tekst)

en: Date alignment
pl_PL: Wyrównanie daty

en: Date Info
pl_PL: Informacje o dacie

en: Date text
pl_PL: Tekst daty

en: Date/Author/Readmore position with description
pl_PL: Data/autor/przeczytaj stanowisko z opisem

en: Day
pl_PL: Dzień

en: day
pl_PL: dzień

en: Days
pl_PL: Dni

en: days
pl_PL: dni

en: Deal Before Time
pl_PL: Rozdaj przed czasem

en: Deal Before Time V2
pl_PL: Zajmij się przed czasem V2

en: Deal of the Day
pl_PL: Oferta dnia

en: Deals
pl_PL: Oferty

en: Deep Levels
pl_PL: Głębokie poziomy

en: Default
pl_PL: Domyślny

en: Default Font
pl_PL: Domyślna czcionka

en: Default is 800x800. (Width x Height)
pl_PL: Wartość domyślna to 800x800. (szerokość x wysokość)

en: Default link to shop page.
pl_PL: Domyślny link do strony sklepu.

en: Delay (s)
pl_PL: Opóźnienie (y)

en: Delay Time (s)
pl_PL: Czas opóźnienia (s)

en: Delay Time (s) (Only use for Style is Slider.)
pl_PL: Czas opóźnienia (s) (używany wyłącznie w przypadku stylu to suwak.)

en: Delete
pl_PL: Usuwać

en: Delete image
pl_PL: Usuń obraz

en: Delivery &#38; Return
pl_PL: Dostawa i zwrot

en: Delivery &#38; Return - Single Product Page
pl_PL: Dostawa i zwrot — strona pojedynczego produktu

en: Demo data was imported. If you want import demo data again, You should need reset data of your site.
pl_PL: Zaimportowano dane demonstracyjne. Jeśli chcesz ponownie zaimportować dane demonstracyjne, powinieneś zresetować dane swojej witryny.

en: Description
pl_PL: Opis

en: Description - for Deal Before Time
pl_PL: Opis - dla Deal Before Time

en: Desktop Columns
pl_PL: Kolumny pulpitu

en: Digital
pl_PL: Cyfrowy

en: Disable
pl_PL: Wyłączyć

en: Discord
pl_PL: Niezgoda

en: Discord URL
pl_PL: Adres URL Discorda

en: Discount
pl_PL: Rabat

en: Discount Type
pl_PL: Rodzaj rabatu

en: Discount&nbsp;%s&#37;
pl_PL: Rabat&nbsp;%s&#37;

en: Display 1 main and 4 extra products.
pl_PL: Wyświetl 1 produkt główny i 4 dodatkowe.

en: Display Banner
pl_PL: Wyświetl baner

en: Display Banner v1
pl_PL: Wyświetl baner v1

en: Display Banner v2
pl_PL: Wyświetl baner v2

en: Display brand on product Grid
pl_PL: Wyświetlaj markę na siatce produktu

en: Display brands logo
pl_PL: Wyświetl logo marki

en: Display Categories Directory
pl_PL: Wyświetl katalog kategorii

en: Display Child of Product Categories.
pl_PL: Wyświetl elementy podrzędne kategorii produktów.

en: Display Compare IMGS
pl_PL: Wyświetl Porównaj IMGS

en: Display Countdown Time
pl_PL: Wyświetl czas odliczania

en: Display Follow
pl_PL: Wyświetlanie Śledź

en: Display Follow icon social.
pl_PL: Wyświetlacz Obserwuj ikonę społecznościową.

en: Display form search.
pl_PL: Wyświetl wyszukiwanie w formularzu.

en: Display Header Icons
pl_PL: Wyświetl ikony nagłówka

en: Display Icon Box
pl_PL: Wyświetl pole ikon

en: Display Image
pl_PL: Wyświetlać obraz

en: Display Image Box Grid
pl_PL: Wyświetl siatkę ramki obrazu

en: Display Instagram Feed
pl_PL: Wyświetl kanał na Instagramie

en: Display material pin banner.
pl_PL: Wyświetl baner przypinany z materiałem.

en: Display Mega Menu
pl_PL: Wyświetl megamenu

en: Display menu is vertical format.
pl_PL: Menu wyświetlacza ma format pionowy.

en: Display Menu Level Root (level = 0).
pl_PL: Główny poziom menu wyświetlacza (poziom = 0).

en: Display Menu Root (Level 0)
pl_PL: Katalog główny menu wyświetlacza (poziom 0)

en: Display Menu Vertical
pl_PL: Wyświetl menu w pionie

en: Display Multi products pin banner.
pl_PL: Wyświetl baner przypinany do wielu produktów.

en: Display Pin Material Banner
pl_PL: Wyświetl baner z materiałem pinu

en: Display Pin Products Banner
pl_PL: Wyświetl baner z produktami Pin

en: Display Position
pl_PL: Pozycja wyświetlania

en: Display Post - Blogs.
pl_PL: Wyświetl posty — blogi.

en: Display Post Blogs
pl_PL: Wyświetl blogi z wpisami

en: Display product brands with Accordion.
pl_PL: Wyświetlaj marki produktów za pomocą Akordeonu.

en: Display product brands with Dropdown.
pl_PL: Wyświetlaj marki produktów za pomocą listy rozwijanej.

en: Display Product Categories
pl_PL: Wyświetl kategorie produktów

en: Display Product Categories.
pl_PL: Wyświetl kategorie produktów.

en: Display Product Deal
pl_PL: Wyświetl ofertę produktów

en: Display Product Groups
pl_PL: Wyświetl grupy produktów

en: Display Products
pl_PL: Wyświetl produkty

en: Display Products - Tabs
pl_PL: Wyświetl produkty - zakładki

en: Display products as many format.
pl_PL: Wyświetlaj produkty w tylu formatach.

en: Display products as masonry layout.
pl_PL: Wyświetlaj produkty w układzie murowanym.

en: Display Products By Ids
pl_PL: Wyświetlaj produkty według identyfikatorów

en: Display products by ids.
pl_PL: Wyświetlaj produkty według identyfikatorów.

en: Display products deal.
pl_PL: Wyświetl ofertę produktów.

en: Display products list.
pl_PL: Wyświetl listę produktów.

en: Display products pin banner.
pl_PL: Wyświetl baner przypinany produktów.

en: Display Products Special Deal
pl_PL: Wyświetl ofertę specjalną produktów

en: Display Revolution Slider
pl_PL: Wyświetl suwak rewolucji

en: Display Service Box
pl_PL: Wyświetl skrzynkę serwisową

en: Display Share
pl_PL: Wyświetl udział

en: Display share icon social.
pl_PL: Wyświetl ikonę udostępniania społecznościowego.

en: Display shortcode mega menu.
pl_PL: Wyświetl mega menu z krótkim kodem.

en: Display Shortcode Nasa Products Masonry
pl_PL: Wyświetl krótki kod NASA Produkty murarskie

en: Display shortcode static block.
pl_PL: Wyświetl blok statyczny krótkiego kodu.

en: Display slider (images, products, ...)
pl_PL: Wyświetl suwak (zdjęcia, produkty, ...)

en: Display Slider Pin Material Banner
pl_PL: Wyświetl baner z materiałem suwaka

en: Display Slider Pin Products Banner
pl_PL: Wyświetl baner produktów z suwakiem

en: Display Sliders with Banner v1
pl_PL: Wyświetl suwaki z banerem v1

en: Display Sliders with Banner v2
pl_PL: Wyświetl suwaki z banerem v2

en: Display Sliders with Testimonials
pl_PL: Wyświetl suwaki z referencjami

en: Display tags cloud (product tag, product categories).
pl_PL: Wyświetl chmurę tagów (tag produktu, kategorie produktów).

en: Display team members project.
pl_PL: Wyświetl projekt członków zespołu.

en: Display Testimonials
pl_PL: Wyświetl referencje

en: Display Title Position
pl_PL: Wyświetl pozycję tytułu

en: Display type
pl_PL: Typ wyświetlacza

en: Don't show
pl_PL: Nie pokazuj

en: Dots
pl_PL: Kropki

en: Dots (Only use for Style is Carousel)
pl_PL: Kropki (używane wyłącznie w przypadku stylu to karuzela)

en: Dots (Only use for Style is Slider or Simple Slide 2)
pl_PL: Kropki (w przypadku stylu można używać wyłącznie suwaka lub prostego slajdu 2)

en: Dots (Only use for Style is Slider)
pl_PL: Kropki (w przypadku stylu można używać wyłącznie suwaka)

en: Double Rows
pl_PL: Podwójne rzędy

en: Download
pl_PL: Pobierać

en: Dribbble
pl_PL: Drybling

en: Dribbble URL
pl_PL: Adres URL dryblingu

en: Edit
pl_PL: Edytować

en: Edit Block
pl_PL: Edytuj blok

en: Edit Categories
pl_PL: Edytuj kategorie

en: Edit Header
pl_PL: Edytuj nagłówek

en: Edit Project
pl_PL: Edytuj projekt

en: Effect Banner Content
pl_PL: Treść banera z efektem

en: Effect Banner Hover
pl_PL: Efekt najechania banerem

en: Effect Content
pl_PL: Treść efektu

en: Effect Hover Product
pl_PL: Produkt z efektem najechania

en: Effect icons
pl_PL: Ikony efektów

en: Effect Image
pl_PL: Obraz efektu

en: Effect Pin Space (Pin Banner)
pl_PL: Miejsce na pin z efektem (baner z pinem)

en: Elementor - Homes
pl_PL: Elementor - Domy

en: Elementor Builder
pl_PL: Konstruktor Elementora

en: Elementor Builder - Mobile
pl_PL: Kreator Elementora — mobilny

en: Email
pl_PL: E-mail

en: Email to your friends
pl_PL: Wyślij e-mail do znajomych

en: Email URL
pl_PL: Adres e-mail

en: Email:
pl_PL: E-mail:

en: Enable
pl_PL: Włączać

en: Enable in Archive Products
pl_PL: Włącz w Archiwum produktów

en: Enable Portfolio
pl_PL: Włącz portfel

en: Enable UX Variations (Color - Label (Size) - Image Swatches)
pl_PL: Włącz odmiany UX (kolor – etykieta (rozmiar) – próbki obrazu)

en: End Date
pl_PL: Data końcowa

en: End date show deals (yyyy-mm-dd | yyyy/mm/dd)
pl_PL: Data zakończenia pokaż oferty (rrrr-mm-dd | rrrr/mm/dd)

en: End date show deals (yyyy-mm-dd | yyyy/mm/dd) for Deal Before Time
pl_PL: Data zakończenia – pokaż oferty (rrrr-mm-dd | rrrr/mm/dd) dla Deal Before Time

en: Ends in:
pl_PL: Kończy się w:

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
pl_PL:  Nie znaleziono żadnego meczu

en: Enter a list of product IDs, separated by ",".
pl_PL: Wprowadź listę identyfikatorów produktów oddzielonych znakami „,”.

en: Enter a Youtube or Vimeo Url of the product video here.
pl_PL: Wpisz tutaj adres URL filmu o produkcie w serwisie YouTube lub Vimeo.

en: Enter badge label (NEW, HOT etc...).
pl_PL: Wprowadź etykietę plakietki (NOWOŚĆ, GORĄCA itp.).

en: Enter icon class name. Support FontAwesome, Font Pe 7 Stroke (https://elessi.nasatheme.com/demo/font-demo/7-stroke/reference.html), Font Nasa (https://elessi.nasatheme.com/wp-content/themes/elessi-theme/assets/font-nasa/icons-reference.html)
pl_PL: Wprowadź nazwę klasy ikon. Obsługa FontAwesome, Font Pe 7 Stroke (https://elessi.nasatheme.com/demo/font-demo/7-stroke/reference.html), Font Nasa (https://elessi.nasatheme.com/wp-content/themes/elessi-theme /assets/font-nasa/icons-reference.html)

en: Enter icon class name. Support FontAwesome, Font Pe 7 Stroke (https://elessi.nasatheme.com/demo/font-demo/7-stroke/reference.html), Font Nasa (https://elessi.nasatheme.com/wp-content/themes/elessi-theme/assets/font-nasa/icons-reference.html.)
pl_PL: Wprowadź nazwę klasy ikon. Obsługa FontAwesome, Font Pe 7 Stroke (https://elessi.nasatheme.com/demo/font-demo/7-stroke/reference.html), Font Nasa (https://elessi.nasatheme.com/wp-content/themes/elessi-theme /assets/font-nasa/icons-reference.html.)

en: Enter image size. Example in pixels: 200x100 (Width x Height).
pl_PL: Wprowadź rozmiar obrazu. Przykład w pikselach: 200x100 (szerokość x wysokość).

en: Enter links for each slide here. Divide links with linebreaks (Enter).
pl_PL: Wpisz tutaj linki do każdego slajdu. Podziel łącza za pomocą podziałów wierszy (Enter).

en: Enter personalized text
pl_PL: Wpisz spersonalizowany tekst

en: Error!
pl_PL: Błąd!

en: Error!!!
pl_PL: Błąd!!!

en: Estimated Delivery
pl_PL: Przewidywane doręczenie

en: Estimated Delivery:
pl_PL: Przewidywane doręczenie:

en: Ex: Customers say about us.
pl_PL: Przykład: Klienci mówią o nas.

en: Excl Sat
pl_PL: Bez sob.

en: Excl Sat, Sun
pl_PL: Nie dotyczy sob., niedz

en: Excl Sun
pl_PL: Bez Słońca

en: Exclude Saturday
pl_PL: Wyklucz sobotę

en: Exclude Saturday and Sunday
pl_PL: Wyklucz sobotę i niedzielę

en: Exclude Sunday
pl_PL: Wyklucz niedzielę

en: Excludes Product Ids
pl_PL: Nie obejmuje identyfikatorów produktów

en: Expire Time (Seconds - Expire time live file.)
pl_PL: Czas wygaśnięcia (sekundy — czas wygaśnięcia pliku na żywo.)

en: Extends from Attribute Image Style
pl_PL: Rozciąga się od stylu obrazu atrybutu

en: Extends from Desktop
pl_PL: Rozciąga się z pulpitu

en: Extends from Image Attribute Style - All
pl_PL: Rozciąga się od Stylu atrybutu obrazu — Wszystkie

en: Extra Class
pl_PL: Ekstra klasa

en: Extra class for Images
pl_PL: Dodatkowa klasa dla obrazów

en: Extra Class Image
pl_PL: Zdjęcie klasy ekstra

en: Extra Class Images
pl_PL: Zdjęcia z zajęć dodatkowych

en: Extra class name
pl_PL: Dodatkowa nazwa klasy

en: Extra Class Name Header
pl_PL: Nagłówek nazwy dodatkowej klasy

en: Extra Class Page
pl_PL: Strona zajęć dodatkowych

en: Facebook URL Follow
pl_PL: Adres URL Facebooka Obserwuj

en: Fade
pl_PL: Znikać

en: fadeIn
pl_PL: zanikanie

en: fadeInDown
pl_PL: zanikanie w dół

en: fadeInLeft
pl_PL: zanikanie w lewo

en: fadeInRight
pl_PL: zanikanie w prawo

en: fadeInUp
pl_PL: zanikanie w górę

en: Fake In Cart
pl_PL: Fałszywy w koszyku

en: Fake In Cart is Empty!
pl_PL: Fałszywy koszyk jest pusty!

en: Fake Number Of Products In Cart
pl_PL: Fałszywa liczba produktów w koszyku

en: Fake Purchased
pl_PL: Kupiony podróbka

en: Fake Sold
pl_PL: Fałszywe sprzedane

en: Fake Sold is Empty!
pl_PL: Fałszywe sprzedane jest puste!

en: Fake View
pl_PL: Fałszywy widok

en: Fake Viewing
pl_PL: Fałszywe oglądanie

en: Featured
pl_PL: Wyróżniony

en: Featured Products
pl_PL: Polecane produkty

en: File:
pl_PL: Plik:

en: Files - directory uploads / nasa-caches
pl_PL: Pliki - przesłane katalogi / pamięci podręczne nasa

en: Filter products by Product Groups.
pl_PL: Filtruj produkty według grup produktów.

en: Filter Text
pl_PL: Filtruj tekst

en: Find Product
pl_PL: Znajdź produkt

en: Find product
pl_PL: Znajdź produkt

en: Fit Rows
pl_PL: Dopasuj rzędy

en: Flat
pl_PL: Płaski

en: Flickr URL Follow
pl_PL: Adres URL Flickr Obserwuj

en: Flip Horizontal
pl_PL: Odwróć w poziomie

en: Fly
pl_PL: Latać

en: Follow us on Amazon
pl_PL: Śledź nas na Amazonie

en: Follow us on Behance
pl_PL: Śledź nas na Behance

en: Follow us on Discord
pl_PL: Śledź nas na Discordzie

en: Follow us on Dribbble
pl_PL: Śledź nas na Dribbble

en: Follow us on Facebook
pl_PL: Śledź nas na facebooku

en: Follow us on Flickr
pl_PL: Śledź nas na Flickr

en: Follow us on Github
pl_PL: Śledź nas na Githubie

en: Follow us on Instagram
pl_PL: Obserwuj nas na Instagramie

en: Follow us on LinkedIn
pl_PL: Śledź nas na LinkedIn

en: Follow us on Odnoklassniki
pl_PL: Śledź nas na Odnoklassnikach

en: Follow us on Pinterest
pl_PL: Śledź nas na Pintereście

en: Follow us on Snapchat
pl_PL: Śledź nas na Snapchacie

en: Follow us on Soundcloud
pl_PL: Śledź nas na Soundcloudzie

en: Follow us on Spotify
pl_PL: Śledź nas na Spotify

en: Follow us on Telegram
pl_PL: Śledź nas na Telegramie

en: Follow us on Tiktok
pl_PL: Śledź nas na Tiktoku

en: Follow us on Tumblr
pl_PL: Śledź nas na Tumblrze

en: Follow us on Vimeo
pl_PL: Śledź nas na Vimeo

en: Follow us on VK
pl_PL: Śledź nas na VK

en: Follow us on Weibo
pl_PL: Śledź nas na Weibo

en: Follow us on Whatsapp
pl_PL: Śledź nas na Whatsapp

en: Follow us on X
pl_PL: Śledź nas na X

en: Follow us on YouTube
pl_PL: Śledź nas na YouTube

en: Font
pl_PL: Czcionka

en: Font Colour
pl_PL: Kolor czcionki

en: Font Orientation
pl_PL: Orientacja czcionki

en: Font Size
pl_PL: Rozmiar czcionki

en: Font size
pl_PL: Rozmiar czcionki

en: Font size (with Style: Text)
pl_PL: Rozmiar czcionki (ze stylem: tekst)

en: Font Style
pl_PL: Styl czcionki

en: Font Type
pl_PL: Typ czcionki

en: Font Weight
pl_PL: Grubość czcionki

en: Footer
pl_PL: Stopka

en: Footer Builder
pl_PL: Kreator stopek

en: Footer Builder - WPBakery
pl_PL: Kreator stopek - WPBakery

en: Footer Builder Elementor
pl_PL: Elementor konstruktora stopek

en: Footer Builder Elementor Mobile
pl_PL: Kreator stopek Elementor Mobile

en: Footer Builder Mobile
pl_PL: Mobilny kreator stopek

en: Footer Built-in
pl_PL: Wbudowana stopka

en: Footer Built-in Mobile
pl_PL: Wbudowana stopka w telefonie komórkowym

en: Footer Mode
pl_PL: Tryb stopki

en: For Deal Before Time V2.
pl_PL: W przypadku transakcji przed czasem V2.

en: For Deal Before Time, Simple Deals
pl_PL: Aby uzyskać ofertę przed czasem, proste oferty

en: For Simple Deals
pl_PL: Dla prostych ofert

en: Force Initialize
pl_PL: Wymuś inicjalizację

en: Format: YYYY-mm-dd HH:mm:ss | YYYY/mm/dd HH:mm:ss.
pl_PL: Format: RRRR-mm-dd GG:mm:ss | RRRR/mm/dd GG:mm:ss.

en: From - Estimated Days
pl_PL: Od - Szacowana liczba dni

en: Full
pl_PL: Pełny

en: Full Price
pl_PL: Pełna cena

en: Gallery - Carousel
pl_PL: Galeria - Karuzela

en: Gallery 360&#176; Viewer
pl_PL: Przeglądarka galerii 360&#176;

en: Gallery for Variation
pl_PL: Galeria dla odmiany

en: Gallery Grid
pl_PL: Siatka galerii

en: Gallery Grid 2
pl_PL: Siatka galerii 2

en: Gallery Grid 3
pl_PL: Siatka galerii 3

en: Gap Items
pl_PL: Elementy luki

en: General
pl_PL: Ogólny

en: General Options
pl_PL: Opcje ogólne

en: Gift
pl_PL: Prezent

en: Github
pl_PL: GitHub

en: Github URL
pl_PL: Adres URL Githuba

en: Global Theme Options
pl_PL: Globalne opcje motywu

en: Global URL
pl_PL: Globalny adres URL

en: Global URL Text
pl_PL: Globalny tekst adresu URL

en: Google Font
pl_PL: Czcionka Google

en: Gray
pl_PL: Szary

en: Grid
pl_PL: Siatka

en: Grid 1
pl_PL: Siatka 1

en: Grid 2
pl_PL: Siatka 2

en: Grid 3 - Only show 2 posts
pl_PL: Siatka 3 – pokaż tylko 2 posty

en: Grid Image Box
pl_PL: Pole obrazu siatki

en: Grid Rows
pl_PL: Wiersze siatki

en: Grid View
pl_PL: Widok siatki

en: Groups:
pl_PL: Grupy:

en: Has Nav 2 Items
pl_PL: Ma elementy nawigacji 2

en: Has Nav 4 Items
pl_PL: Ma nawigację 4 elementy

en: Header
pl_PL: nagłówek

en: Header Background
pl_PL: Tło nagłówka

en: Header Background - Sticky
pl_PL: Tło nagłówka — przyklejony

en: Header Builder
pl_PL: Konstruktor nagłówków

en: Header Builder - WPBakery
pl_PL: Kreator nagłówków - WPBakery

en: Header Elementor Builder
pl_PL: Konstruktor Elementora nagłówka

en: Header Text
pl_PL: Tekst nagłówka

en: Header Text - Sticky
pl_PL: Tekst nagłówka — przyklejony

en: Header Text color
pl_PL: Kolor tekstu nagłówka

en: Header Text color - Sticky
pl_PL: Kolor tekstu nagłówka — przyklejony

en: Header Text color hover
pl_PL: Najechanie kolorem tekstu nagłówka

en: Header Text color hover - Sticky
pl_PL: Kolor tekstu nagłówka po najechaniu myszką — przyklejony

en: Header Text Hover
pl_PL: Najechanie kursorem na tekst nagłówka

en: Header Text Hover - Sticky
pl_PL: Tekst nagłówka po najechaniu kursorem – przyklejony

en: Header Theme Builder
pl_PL: Kreator motywów nagłówka

en: Header Transparent
pl_PL: Nagłówek przezroczysty

en: Header Type
pl_PL: Typ nagłówka

en: Header Type 1
pl_PL: Typ nagłówka 1

en: Header Type 2
pl_PL: Typ nagłówka 2

en: Header Type 3
pl_PL: Typ nagłówka 3

en: Header Type 4
pl_PL: Typ nagłówka 4

en: Header Type 5
pl_PL: Typ nagłówka 5

en: Header Type 6
pl_PL: Typ nagłówka 6

en: Header Type 7
pl_PL: Typ nagłówka 7

en: Header Vertical Menu
pl_PL: Pionowe menu nagłówka

en: Header WPBakery Builder
pl_PL: Nagłówek WPBakery Builder

en: Headings Font
pl_PL: Czcionka nagłówków

en: Headings Font (H1, H2, H3, H4, H5, H6)
pl_PL: Czcionka nagłówków (H1, H2, H3, H4, H5, H6)

en: Height (px)
pl_PL: Wysokość (px)

en: Height - Mobile (px)
pl_PL: Wysokość — urządzenie mobilne (px)

en: Helps reduce the number of HTML tags loaded on the site.
pl_PL: Pomaga zmniejszyć liczbę tagów HTML ładowanych na stronie.

en: Hide Advanced Options
pl_PL: Ukryj opcje zaawansowane

en: Hide Empty
pl_PL: Ukryj puste

en: Hide empty brands
pl_PL: Ukryj puste marki

en: Hide Empty categories
pl_PL: Ukryj puste kategorie

en: Hide empty categories
pl_PL: Ukryj puste kategorie

en: Hide in Mobile
pl_PL: Ukryj w telefonie komórkowym

en: Hide in Mobile - Mobile Layout
pl_PL: Ukryj w telefonie komórkowym - układ mobilny

en: Hide Out Of Stock Product Variations
pl_PL: Ukryj wersje produktu niedostępne w magazynie

en: Horizontal
pl_PL: Poziomy

en: Horizontal 1
pl_PL: Poziomy 1

en: Horizontal 2
pl_PL: Poziomy 2

en: Horizontal 3
pl_PL: Poziomy 3

en: Horizontal 4
pl_PL: Poziomy 4

en: Horizontal 5
pl_PL: Poziomo 5

en: Horizontal 6
pl_PL: Poziomy 6

en: Horizontal Alignment
pl_PL: Wyrównanie poziome

en: HOT
pl_PL: GORĄCY

en: Hour
pl_PL: Godzina

en: hour
pl_PL: godzina

en: Hours
pl_PL: godziny

en: hours
pl_PL: godziny

en: Hover Effect
pl_PL: Efekt zawisu

en: Hover To Top
pl_PL: Najedź kursorem na górę

en: Hurry up! these product are limited, checkout within
pl_PL: Pośpiesz się! liczba tych produktów jest ograniczona. Do kasy w ciągu

en: Hurry! Over %s people have this in their carts
pl_PL: Spieszyć się! Ponad %s osób ma to w swoich koszykach

en: Icon
pl_PL: Ikona

en: Icon Content
pl_PL: Treść ikony

en: Icon Menu
pl_PL: Ikona Menu

en: ID or Slug, separated by ",". Ex: 1, 2 or slug-1, slug-2.
pl_PL: ID lub Slug, oddzielone znakami „,”. Np.: 1, 2 lub ślimak-1, ślimak-2.

en: If you wish to style images differently, then use this field to add a class name and then refer to it in your css file.
pl_PL: Jeśli chcesz nadać obrazom inny styl, użyj tego pola, aby dodać nazwę klasy, a następnie odwołaj się do niej w pliku css.

en: If you wish to style particular content element differently, then use this field to add a class name and then refer to it in your css file.
pl_PL: Jeśli chcesz inaczej nadać styl konkretnemu elementowi treści, użyj tego pola, aby dodać nazwę klasy, a następnie odwołaj się do niej w pliku css.

en: Image
pl_PL: Obraz

en: Image After
pl_PL: Obraz po

en: Image Attribute Style - All
pl_PL: Styl atrybutu obrazu — wszystkie

en: Image Attribute Style - Only use for Single or Quickview
pl_PL: Styl atrybutu obrazu — używaj tylko w przypadku pojedynczego lub szybkiego podglądu

en: Image Attributes To Do Brands
pl_PL: Atrybuty obrazu do zrobienia marek

en: Image Before
pl_PL: Obraz przed

en: Image Box Items
pl_PL: Elementy pola obrazu

en: Image Box.
pl_PL: Pudełko obrazu.

en: Image Layout
pl_PL: Układ obrazu

en: Image show in Product Element with Style is Simple Slide
pl_PL: Pokaz obrazu w elemencie produktu ze stylem to prosty slajd

en: Image Simple Slide
pl_PL: Obraz Prosty slajd

en: Image Size
pl_PL: Rozmiar obrazu

en: Image Style
pl_PL: Styl obrazu

en: Images
pl_PL: Obrazy

en: Images Layout
pl_PL: Układ obrazów

en: Images Style
pl_PL: Styl obrazów

en: Import Global Data (Media, Posts, Products, Categories...)
pl_PL: Importuj dane globalne (media, posty, produkty, kategorie...)

en: Import Homes
pl_PL: Importuj domy

en: Import Widgets Sidebars
pl_PL: Importuj paski boczne widżetów

en: Infinite Slide
pl_PL: Nieskończony slajd

en: Info Align
pl_PL: Informacje wyrównane

en: Info Align - With List Style
pl_PL: Wyrównaj informacje — ze stylem listy

en: Info Columns
pl_PL: Kolumny informacyjne

en: Infomations Columns
pl_PL: Kolumny informacyjne

en: Input categories slug Divide with "," Ex: slug-1, slug-2 ...
pl_PL: Kategorie wejściowe ślimak Podziel za pomocą „”, Np.: ślimak-1, ślimak-2...

en: Input CNAME. It will be replaced for home URL of images your site. (Ex: https://elessi-cdn.nasatheme.com)
pl_PL: Wprowadź nazwę CNAME. Zostanie on zastąpiony głównym adresem URL obrazów w Twojej witrynie. (np. https://elessi-cdn.nasatheme.com)

en: Input list ID or Slug, separated by ",". Ex: 1, 2 or slug-1, slug-2
pl_PL: Identyfikator listy wejściowej lub ślimak, oddzielone znakami „,”. Np.: 1, 2 lub ślimak-1, ślimak-2

en: Input Material
pl_PL: Materiał wejściowy

en: Input Slug of a Category you want, Default redirect to Shop page or Home page.
pl_PL: Wprowadź żądaną kategorię, domyślne przekierowanie do strony sklepu lub strony głównej.

en: Inside
pl_PL: Wewnątrz

en: Instagram
pl_PL: Instagrama

en: Instagram URL Follow
pl_PL: Adres URL Instagrama Obserwuj

en: Install Elessi Theme - Child
pl_PL: Zainstaluj motyw Elessi – dziecko

en: Isotope Layout Mode
pl_PL: Tryb układu izotopowego

en: Item
pl_PL: Przedmiot

en: Item Padding (px || %)
pl_PL: Dopełnienie elementu (px || %)

en: Item Padding in Mobile (px || %)
pl_PL: Dopełnienie elementu w telefonie komórkowym (px || %)

en: Item Padding in Tablet (px || %)
pl_PL: Dopełnienie elementu na tablecie (px || %)

en: items
pl_PL: rzeczy

en: Items show vertical
pl_PL: Elementy są wyświetlane pionowo

en: Job
pl_PL: Stanowisko

en: Job (Style => Full)
pl_PL: Praca (Styl => Pełny)

en: Justify
pl_PL: Uzasadniać

en: Label
pl_PL: Etykieta

en: Label Attribute Selected - Single / Quick view Product
pl_PL: Wybrany atrybut etykiety — pojedynczy / szybki podgląd produktu

en: Label Attribute Style - Only use for Single or Quickview
pl_PL: Styl atrybutu etykiety — używaj tylko w przypadku pojedynczego lub szybkiego podglądu

en: Landscape
pl_PL: Krajobraz

en: Large
pl_PL: Duży

en: Layout
pl_PL: Układ

en: Layout Reverse
pl_PL: Układ odwrócony

en: Layout Style
pl_PL: Styl układu

en: Left
pl_PL: Lewy

en: Left (RTL - Right)
pl_PL: Lewy (RTL – prawy)

en: Left of Pin
pl_PL: Na lewo od Pinu

en: Left Sidebar
pl_PL: Lewy pasek boczny

en: Left sidebar Classic
pl_PL: Klasyczny lewy pasek boczny

en: Left Sidebar Off-canvas
pl_PL: Lewy pasek boczny poza płótnem

en: Left to Right
pl_PL: Od lewej do prawej

en: Light
pl_PL: Światło

en: lightSpeedIn
pl_PL: LightSpeedIn

en: Limit Child Items to display
pl_PL: Ogranicz wyświetlanie elementów podrzędnych

en: Limit in Product Grid
pl_PL: Limit w siatce produktów

en: Limit products
pl_PL: Ogranicz produkty

en: Limit show variations/1 attribute in product grid. Empty input to show all
pl_PL: Limit pokaż odmiany/1 atrybut w siatce produktów. Puste dane wejściowe, aby pokazać wszystko

en: Link
pl_PL: Połączyć

en: Link Follow
pl_PL: Link Obserwuj

en: Link Target
pl_PL: Cel łącza

en: Link Target Blank
pl_PL: Cel łącza pusty

en: Link text
pl_PL: tekst linku

en: Linkedin URL Follow
pl_PL: Linkedin URL Obserwuj

en: List
pl_PL: Lista

en: List - Widget Items
pl_PL: Lista — elementy widżetu

en: List 2 Columns
pl_PL: Wymień 2 kolumny

en: List Blocks
pl_PL: Lista bloków

en: List Font Colours for Personalize product
pl_PL: Wyświetl listę kolorów czcionek w celu personalizacji produktu

en: List Font Types for Personalize product
pl_PL: Wyświetl listę typów czcionek do personalizacji produktu

en: List Footer
pl_PL: Stopka listy

en: List Headers
pl_PL: Nagłówki listy

en: List items
pl_PL: Lista przedmiotów

en: list Title
pl_PL: lista tytuł

en: List View
pl_PL: Widok listy

en: List View 2 Columns
pl_PL: Widok listy 2 kolumny

en: Live Search Products
pl_PL: Produkty wyszukiwania na żywo

en: Live Time Fake (s)
pl_PL: Fałszywy czas na żywo

en: LOAD MORE
pl_PL: ZAŁADUJ WIĘCEJ

en: Load More
pl_PL: Załaduj więcej

en: LOAD MORE ...
pl_PL: ZAŁADUJ WIĘCEJ ...

en: Load UX Variations in Grid After Click
pl_PL: Załaduj odmiany UX w siatce po kliknięciu

en: Loadding random products if had not exists list viewed products
pl_PL: Ładowanie losowych produktów, jeśli nie istnieje lista przeglądanych produktów

en: Logo Mobile
pl_PL: Logo mobilne

en: Logo Mode
pl_PL: Tryb logo

en: Logo Retina
pl_PL: Logo siatkówki

en: Logo Sticky
pl_PL: Logo przyklejone

en: Main Menu Background
pl_PL: Tło menu głównego

en: Main Menu Background - Sticky
pl_PL: Tło menu głównego — przyklejone

en: Main Menu Fullwidth
pl_PL: Menu główne Pełna szerokość

en: Main Menu Text
pl_PL: Tekst menu głównego

en: Main Menu Text - Sticky
pl_PL: Tekst menu głównego — przyklejony

en: Main Menu Text color
pl_PL: Kolor tekstu menu głównego

en: Main Menu Text color - Sticky
pl_PL: Kolor tekstu menu głównego — przyklejony

en: Main Navigation Font
pl_PL: Główna czcionka nawigacyjna

note: %s: taxonomy term name
en: Make &#8220;%s&#8221; the default brand
pl_PL: Ustaw &#8220;%s&#8221; jako domyślną markę

en: Make default
pl_PL: Ustaw jako domyślne

en: Marker Full Price
pl_PL: Marker Pełna Cena

en: Marker Style
pl_PL: Styl znacznika

en: Masonry
pl_PL: Kamieniarstwo

en: Masonry Isotope
pl_PL: Izotop murarski

en: Max - Fake In Cart
pl_PL: Max - podróbka w koszyku

en: Max Change
pl_PL: Maksymalna zmiana

en: Max Deep in Archive Products Page
pl_PL: Maks. głębokość archiwizacji strony produktów

en: Max Fake Sold
pl_PL: Maks. podróbka sprzedana

en: Max Fake Time (number hours ago)
pl_PL: Maksymalny fałszywy czas (liczba godzin temu)

en: Maximum depth
pl_PL: Maksymalna głębokość

en: Maximum numbers tag to display (Show all insert "0" or "All")
pl_PL: Maksymalna liczba znaczników do wyświetlenia (Pokaż wszystko, wstaw „0” lub „Wszystkie”)

en: Medium
pl_PL: Średni

en: Mega Menu
pl_PL: Mega menu

en: Member email
pl_PL: Adres e-mail członka

en: Member Information
pl_PL: Informacje członkowskie

en: Member name
pl_PL: Nazwa członka

en: Menu Navigation Font
pl_PL: Czcionka nawigacji menu

en: Menu Order
pl_PL: Kolejność menu

en: Menu Selected
pl_PL: Wybrano menu

en: Menu type
pl_PL: Typ menu

en: Middle
pl_PL: Środek

en: Min - Fake In Cart
pl_PL: Min - Fałszywy w koszyku

en: Min Fake Sold
pl_PL: Min. fałszywa sprzedana

en: Min Fake Time (number hours ago)
pl_PL: Min. fałszywy czas (liczba godzin temu)

en: Mini Account
pl_PL: Minikonto

en: Mini Cart
pl_PL: Mini wózek

en: Mini Compare
pl_PL: Miniporównanie

en: Mini Wishlist
pl_PL: Mini lista życzeń

en: Mins
pl_PL: Min

en: mins
pl_PL: min

en: Mobile Columns
pl_PL: Kolumny mobilne

en: Monday - Friday
pl_PL: Poniedziałek piątek

en: Month
pl_PL: Miesiąc

en: month
pl_PL: miesiąc

en: Months
pl_PL: Miesiące

en: months
pl_PL: miesiące

en: More details
pl_PL: Więcej szczegółów

en: Move (%)
pl_PL: Przenosić (%)

en: Move Horizontal a distance (%)
pl_PL: Przesuń poziomo o odległość (%)

en: Mutil Pin Banner Reverse
pl_PL: Odwrotny baner Mutil Pin

en: Name
pl_PL: Nazwa

en: Nasa Brand
pl_PL: Marka Nasy

note: Name of the plugin
en: Nasa Core
pl_PL: Rdzeń NASA

en: Nasa Elements
pl_PL: Elementy Nasy

en: Nasa Header Elements
pl_PL: Elementy nagłówka NASA

en: NasaTheme - Import Demo Data
pl_PL: NasaTheme - Importuj dane demonstracyjne

note: Author of the plugin
en: NasaTheme Team
pl_PL: Zespół tematyczny NASA

en: New
pl_PL: Nowy

en: New Block
pl_PL: Nowy blok

en: New Brand
pl_PL: Nowa marka

en: New Category Name
pl_PL: Nowa nazwa kategorii

en: New Group
pl_PL: Nowa grupa

en: New Header
pl_PL: Nowy nagłówek

en: New Project
pl_PL: Nowy projekt

en: New Store we be Launched in
pl_PL: Nowy sklep, w którym zostaniemy uruchomieni

en: Next Deal
pl_PL: Następna oferta

en: No
pl_PL: NIE

en: No Blocks found
pl_PL: Nie znaleziono bloków

en: No Blocks found in Trash
pl_PL: Nie znaleziono bloków w Koszu

en: No Footers found
pl_PL: Nie znaleziono stopek

en: No Footers found in Trash
pl_PL: Nie znaleziono stopek w Koszu

en: No Header found in Trash
pl_PL: Nie znaleziono nagłówka w Koszu

en: No Headers found
pl_PL: Nie znaleziono nagłówków

en: No heading
pl_PL: Brak nagłówka

en: No Image
pl_PL: Brak obrazka

en: No items found
pl_PL: Nie znaleziono żadnych elementów

en: No items found in Trash
pl_PL: Nie znaleziono żadnych elementów w Koszu

en: No oEmbed Results Found for %s. View more info at
pl_PL: Nie znaleziono wyników oEmbed dla %s. Więcej informacji znajdziesz na

en: No portfolio were found!
pl_PL: Nie znaleziono żadnego portfolio!

en: No product brands exist.
pl_PL: Nie istnieją żadne marki produktów.

en: No products were viewed.
pl_PL: Nie wyświetlono żadnych produktów.

en: No projects found
pl_PL: Nie znaleziono projektów

en: No projects found in Trash
pl_PL: W Koszu nie znaleziono żadnych projektów

en: No Sidebar
pl_PL: Brak paska bocznego

en: No terms
pl_PL: Brak warunków

en: No, Thanks!
pl_PL: Nie, dziękuję!

en: None
pl_PL: Nic

en: None Special First word
pl_PL: Brak Specjalne Pierwsze słowo

en: Not enough data
pl_PL: Niewystarczające dane

en: Not found!
pl_PL: Nie znaleziono!

en: Not Set
pl_PL: Nie ustawiony

en: Not use for Header Builder.
pl_PL: Nieużywane w programie Header Builder.

en: Not Use for Nav 2 Items.
pl_PL: Nie stosować do elementów Nav 2.

en: Not use with Grid 2, 3.
pl_PL: Nie stosować z siatką 2, 3.

en: Not use with Grid 3.
pl_PL: Nie używać z Grid 3.

en: Note: If no options are selected, this setting will default to theme options.
pl_PL: Uwaga: jeśli nie zostaną wybrane żadne opcje, to ustawienie będzie domyślnie ustawione na opcje motywu.

en: Note: This feature does not apply to mobiles or devices with small screens
pl_PL: Uwaga: ta funkcja nie dotyczy telefonów komórkowych ani urządzeń z małymi ekranami

en: Note: This feature uses milliseconds, for example 2s = 2000ms, if you enter incorrectly or do not enter anything, the default time is 8000ms
pl_PL: Uwaga: ta funkcja wykorzystuje milisekundy, na przykład 2s = 2000ms, jeśli wpiszesz niepoprawnie lub nic nie wpiszesz, domyślny czas to 8000ms

en: Note: This option only uses with Desktop Mode.
pl_PL: Uwaga: tej opcji można używać tylko w trybie pulpitu.

en: Number Columns Mega Menu
pl_PL: Mega menu kolumn liczbowych

en: Numbers
pl_PL: Liczby

en: OK - Odnoklassniki URL
pl_PL: OK – adres URL Odnoklassników

en: On Sale
pl_PL: Na wyprzedaży

en: on&nbsp;each&nbsp;product
pl_PL: na&nbsp;każdym&nbsp;produkcie

en: Only Apply for Loop (Grid)
pl_PL: Zastosuj tylko dla pętli (siatka)

en: Only Apply for Single | Quickview
pl_PL: Aplikuj tylko o pojedyncze | Szybki podgląd

en: Only child of
pl_PL: Jedyne dziecko

en: Only for Deal Before Time.
pl_PL: Tylko w przypadku transakcji przed czasem.

en: Only one product deal.
pl_PL: Tylko jedna oferta produktowa.

en: Only show child of (Product category id or slug)
pl_PL: Pokaż tylko dziecko (identyfikator kategorii produktu lub informacja o informacji)

en: Only show children of the current brand
pl_PL: Pokazuj tylko dzieci aktualnej marki

en: Only show root menu items - Parent - 0
pl_PL: Pokaż tylko elementy menu głównego - nadrzędny - 0

en: Only Show top level
pl_PL: Pokaż tylko najwyższy poziom

en: Only top level
pl_PL: Tylko najwyższy poziom

en: Only use for Horizontal.
pl_PL: Stosować wyłącznie w pozycji poziomej.

en: Only use for Style => Full.
pl_PL: Używaj tylko dla Styl => Pełny.

en: Only use for Style is Slider or Simple Slide 2.
pl_PL: W przypadku stylu można używać wyłącznie suwaka lub prostego slajdu 2.

en: Only use for Style is Slider or Simple Slide.
pl_PL: W przypadku stylu można używać wyłącznie suwaka lub prostego slajdu.

en: Only use for Style is Slider, Simple Slide 2, Slider - Widget Items.
pl_PL: W przypadku stylu można używać wyłącznie suwaka, prostego slajdu 2, suwaka - elementy widżetu.

en: Only use for Style is Slider.
pl_PL: W przypadku stylu można używać wyłącznie suwaka.

en: Only use with Style: Text.
pl_PL: Używaj tylko ze stylem: Tekst.

en: Only using for Slide.
pl_PL: Używany tylko do slajdów.

en: Only using for Slider.
pl_PL: Używany tylko dla Slidera.

en: Only using for Style is Ajax Infinite.
pl_PL: Używany tylko do stylu to Ajax Infinite.

en: Only using for Style is Carousel.
pl_PL: Używana tylko w przypadku stylu to Karuzela.

en: Only using for Style is Slider
pl_PL: Do stylu używany jest tylko suwak

en: Only using for Style is Slider 1 row.
pl_PL: Używany tylko dla stylu to suwak 1 rząd.

en: Only using for Style is Slider or Simple Slide.
pl_PL: W przypadku stylu można używać wyłącznie suwaka lub prostego slajdu.

en: Only using for Style is Slider, Simple Slide, Slider - Widget Items.
pl_PL: Używane tylko w przypadku stylu to Suwak, Prosty slajd, Suwak - Elementy widżetu.

en: Only using for Style is Slider, Simple Slide.
pl_PL: Używany tylko do stylu to Suwak, Prosty slajd.

en: Only using for Style is Slider, Simple Slider v2.
pl_PL: Używany tylko do stylu to Slider, Simple Slider v2.

en: Only using for Style is Slider.
pl_PL: Używany tylko do stylu to Slider.

en: Only With List Style.
pl_PL: Tylko ze stylem listy.

en: Optimize HTML
pl_PL: Zoptymalizuj HTML

en: Option Product Column Select To Display
pl_PL: Opcja Kolumna produktu Wybierz do wyświetlenia

en: Options Follows
pl_PL: Opcje Następujące

en: Options Shares
pl_PL: Opcje Akcje

en: or more
pl_PL: albo więcej

en: Order By
pl_PL: Zamów przez

en: Order by
pl_PL: Zamów przez

en: Other Customers Also Bought
pl_PL: Inni klienci kupili również

en: Outside
pl_PL: Poza

en: Overflows: + 0.5 items
pl_PL: Przepełnienia: + 0,5 szt

en: Override Logo
pl_PL: Zastąp logo

en: Override Logo Mode
pl_PL: Zastąp tryb logo

en: Override Mobile Logo
pl_PL: Zastąp logo mobilne

en: Override Primary Color
pl_PL: Zastąp kolor podstawowy

en: Override Retina Logo
pl_PL: Zastąp logo siatkówki

en: Override Shop Filters
pl_PL: Zastąp filtry sklepu

en: Override Sticky Logo
pl_PL: Zastąp przyklejone logo

en: Parent Block:
pl_PL: Blok nadrzędny:

en: Parent Brand
pl_PL: Marka rodzica

en: Parent Brand:
pl_PL: Marka nadrzędna:

en: Parent Category
pl_PL: Kategoria nadrzędna

en: Parent Category:
pl_PL: Kategoria nadrzędna:

en: Parent Footer:
pl_PL: Stopka nadrzędna:

en: Parent Group
pl_PL: Grupa Rodziców

en: Parent Group:
pl_PL: Grupa nadrzędna:

en: Parent Header:
pl_PL: Nagłówek nadrzędny:

en: Parent Item:
pl_PL: Element nadrzędny:

en: Percentage
pl_PL: Odsetek

en: Personalize
pl_PL: Być uosobieniem

en: Personalize (Allow Customized by Customer)
pl_PL: Personalizuj (zezwól na dostosowanie przez klienta)

en: Personalize product
pl_PL: Spersonalizuj produkt

en: Personalized
pl_PL: Spersonalizowane

en: Phone
pl_PL: Telefon

en: Photos Limit
pl_PL: Limit zdjęć

en: Pin description
pl_PL: Opis pinezki

en: Pin material banner
pl_PL: Baner z materiałem pinowym

en: Pin multi products banner
pl_PL: Przypnij baner z wieloma produktami

en: Pin on Pinterest
pl_PL: Przypnij na Pintereście

en: Pin products banner
pl_PL: Przypnij baner produktów

en: Pin Selected
pl_PL: Wybrano pin

en: Pinterest
pl_PL: Pinteresta

en: Pinterest URL Follow
pl_PL: Adres URL Pinteresta Obserwuj

en: Please checked, save and built the filters Category at: Appearance > Widgets
pl_PL: Proszę sprawdzić, zapisać i zbudować kategorię filtrów w: Wygląd > Widżety

en: Please complete your selection - Product ${productName} has not been selected
pl_PL: Dokończ wybór — produkt ${productName} nie został wybrany

en: Please create a Product Attribute type Image to use this feature.
pl_PL: Aby skorzystać z tej funkcji, utwórz obraz typu atrybutu produktu.

en: Please create Static Blocks (or Custom Block of Elementor Header & Footer Builder) and select here.
pl_PL: Utwórz bloki statyczne (lub niestandardowy blok narzędzia do tworzenia nagłówków i stopek Elementora) i wybierz tutaj.

en: Please create Static Blocks (or Custom Block of Elementor Header & Footer Builder) to use this Feature.
pl_PL: Aby móc korzystać z tej funkcji, utwórz bloki statyczne (lub niestandardowy blok narzędzia do tworzenia nagłówków i stopek Elementora).

en: Please don't turn off with this option to increase website performance
pl_PL: Nie wyłączaj tej opcji, aby zwiększyć wydajność witryny

en: Please enter a time to return the site to Online (YYYY/mm/dd | YYYY-mm-dd).
pl_PL: Proszę podać godzinę przywrócenia witryny do trybu online (RRRR/mm/dd | RRRR-mm-dd).

en: Please install "Smash Balloon Instagram Feed" plugin to use this feature.
pl_PL: Aby móc korzystać z tej funkcji, zainstaluj wtyczkę „Smash Balloon Instagram Feed”.

en: Please Install Revolution Slider Plugin to use this.
pl_PL: Aby z niej skorzystać, zainstaluj wtyczkę Revolution Slider.

en: Please Install WooCommerce plugin Before Import Demo Data!!!
pl_PL: Zainstaluj wtyczkę WooCommerce przed zaimportowaniem danych demonstracyjnych!!!

en: Please Install WPBakery or Elementor plugin Before Import Demo Data!!!
pl_PL: Zainstaluj wtyczkę WPBakery lub Elementor przed importem danych demonstracyjnych!!!

en: Please Try Again
pl_PL: Proszę spróbuj ponownie

en: Please waiting in a few minutes, The process is running...
pl_PL: Proszę czekać za kilka minut, proces jest w toku...

en: Plus icon
pl_PL: Ikona plusa

en: Popup Static Block
pl_PL: Blok statyczny wyskakującego okienka

en: Portfolio
pl_PL: Teczka

en: Portfolio Columns
pl_PL: Kolumny portfela

en: Portfolio Comments
pl_PL: Komentarze do portfela

en: Portfolio Count
pl_PL: Liczba portfeli

en: Portfolio Lightbox
pl_PL: Lightbox portfolio

en: Portrait
pl_PL: Portret

en: Position
pl_PL: Pozycja

en: Position Info
pl_PL: Informacje o pozycji

en: Position Navigation
pl_PL: Nawigacja pozycji

en: Position Title | Navigation (The Top Only use for Style is Carousel)
pl_PL: Tytuł stanowiska | Nawigacja (najlepszym zastosowaniem stylu jest karuzela)

en: Position Title | Navigation (The Top Only use for Style is Slider)
pl_PL: Tytuł stanowiska | Nawigacja (najlepszym zastosowaniem stylu jest suwak)

en: Post Type
pl_PL: Typ postu

[ctx: post type general name]
en: Projects
pl_PL:  Projektowanie

[ctx: post type singular name]
en: Portfolio
pl_PL:  Teczka

en: Posted By
pl_PL: Wysłane przez

en: Posts - Blogs
pl_PL: Posty - Blogi

en: Posts at
pl_PL: Posty o godz

en: Posts number
pl_PL: Liczba postów

en: Posts number - Not use with Grid 3
pl_PL: Liczba postów - nieużywana z Grid 3

en: Prev Deal
pl_PL: Poprzednia oferta

en: Price Font
pl_PL: Czcionka ceny

en: Price icon
pl_PL: Ikona ceny

en: Price Rounding
pl_PL: Zaokrąglanie cen

en: Primary Color
pl_PL: Kolor podstawowy

en: Product 360&#176; Viewer
pl_PL: Przeglądarka 360&#176; produktu

en: Product Brand
pl_PL: Marka produktu

en: Product Brand (PWB)
pl_PL: Marka produktu (PWB)

en: Product Brand - Nasa
pl_PL: Marka produktu - NASA

en: Product Brand - Nasa (Use slug of Brand)
pl_PL: Marka produktu — NASA (użyj informacji o marce)

en: Product Brand - Taxonomies
pl_PL: Marka produktu – taksonomie

en: Product brand base
pl_PL: Baza marek produktów

en: Product Brands
pl_PL: Marki produktów

en: Product Card Styles
pl_PL: Style kart produktów

en: Product Categories
pl_PL: Kategorie produktów

en: Product Category
pl_PL: Kategoria produktu

en: Product Category (Use slug of Category)
pl_PL: Kategoria produktu (Użyj ślimaka kategorii)

en: Product Column Icon Style
pl_PL: Styl ikony kolumny produktu

en: Product Group
pl_PL: Grupa produktów

en: Product Ids
pl_PL: Identyfikatory produktów

en: Product List
pl_PL: Lista produktów

en: Product PWB Brand
pl_PL: Produkt Marka PWB

en: Product PWB Brand - (Use slug of Brand)
pl_PL: Marka produktu PWB - (Użyj informacji o marce)

en: Product Selected
pl_PL: Produkt wybrany

en: Product Tags
pl_PL: Tagi produktów

en: Product Video Link
pl_PL: Link do filmu o produkcie

en: Product Video Size
pl_PL: Rozmiar wideo produktu

en: Products
pl_PL: Produkty

en: products
pl_PL: produkty

en: Products - WooCommerce
pl_PL: Produkty — WooCommerce

en: Products Category:
pl_PL: Kategoria produktów:

en: Products Fake Purchase
pl_PL: Produkty Fałszywy zakup

[ctx: project]
en: Add New
pl_PL:  Dodaj nowe

en: Project Category
pl_PL: Kategoria projektu

en: Project Name
pl_PL: Nazwa Projektu

en: Promote Sales
pl_PL: Promuj sprzedaż

en: Purchase Focus
pl_PL: Kup Fokusa

en: Quantity
pl_PL: Ilość

en: Quantity Stock
pl_PL: Ilość zapasów

en: Quantity Stock - Descending
pl_PL: Ilość zapasów — malejąco

en: Radio Style
pl_PL: Styl radia

en: Radio Style - Tooltip
pl_PL: Styl radia — podpowiedź

en: Read more
pl_PL: Czytaj więcej

en: Recent
pl_PL: Ostatni

en: Recent Products
pl_PL: Najnowsze produkty

en: Recent Projects
pl_PL: ostatnie projekty

en: Recent Review
pl_PL: Najnowsza recenzja

en: Recent Works
pl_PL: Ostatnie prace

en: Recently Viewed
pl_PL: Ostatnio oglądane

en: Recommended - Columns
pl_PL: Zalecane - Kolumny

en: Recommended - Mobile Columns
pl_PL: Zalecane — kolumny mobilne

en: Recommended - Tablet Columns
pl_PL: Zalecane — kolumny na tablety

en: Recommended In Archive Products
pl_PL: Polecane w produktach archiwalnych

en: Recommended In Archive Products Page
pl_PL: Polecane na stronie produktów archiwalnych

en: Recommended Products
pl_PL: rekomendowane produkty

en: Related - Columns
pl_PL: Powiązane - Kolumny

en: Related - Mobile Columns
pl_PL: Powiązane — Kolumny mobilne

en: Related - Tablet Columns
pl_PL: Powiązane - Kolumny tabletu

en: Related posts
pl_PL: Powiązane posty

en: Remove
pl_PL: Usunąć

en: Remove Embed
pl_PL: Usuń osadzenie

en: Remove Group
pl_PL: Usuń grupę

en: Remove hr Title
pl_PL: Usuń tytuł hr

en: Remove Image
pl_PL: Usuń obraz

en: Request a Call Back
pl_PL: Poproś o oddzwonienie

en: Request a Call Back - Single Product Page
pl_PL: Poproś o oddzwonienie — strona pojedynczego produktu

en: Reset Fake In Cart
pl_PL: Zresetuj fałszywkę w koszyku

en: Reset Fake In Cart Success !
pl_PL: Zresetuj fałszywy sukces w koszyku!

en: Reset Fake Sold
pl_PL: Zresetuj fałszywe sprzedane

en: Reset Fake Sold Success !
pl_PL: Zresetuj fałszywy sukces sprzedaży!

en: Responsive
pl_PL: Czuły

en: RETURN TO SHOP
pl_PL: WRÓĆ DO SKLEPU

en: Revolution Slider.
pl_PL: Suwak rewolucji.

en: RevSlider Item
pl_PL: Element RevSlidera

en: RevSlider Item - Mobile Layout
pl_PL: Element RevSlider — układ mobilny

en: Right
pl_PL: Prawidłowy

en: Right (RTL - Left)
pl_PL: Prawa (RTL – lewa)

en: Right of Pin
pl_PL: Prawo do Pinu

en: Right Sidebar
pl_PL: Prawy pasek boczny

en: Right Sidebar Classic
pl_PL: Klasyczny prawy pasek boczny

en: Right Sidebar Off-canvas
pl_PL: Prawy pasek boczny poza płótnem

en: Right to Left
pl_PL: Od prawej do lewej

en: Root Product Category
pl_PL: Kategoria produktu głównego

en: Root Product Category. (Use for Multi stores)
pl_PL: Kategoria produktu głównego. (Użyj w przypadku wielu sklepów)

en: Rotate
pl_PL: Obracać się

en: rotateInDownLeft
pl_PL: obróć w dół w lewo

en: rotateInDownRight
pl_PL: obróć w dół w prawo

en: rotateInUpLeft
pl_PL: obróć w górę w lewo

en: rotateInUpRight
pl_PL: obróć w górę w prawo

en: Round
pl_PL: Okrągły

en: Round Wrapper
pl_PL: Okrągłe opakowanie

en: Round Wrapper - Tooltip
pl_PL: Okrągłe opakowanie – podpowiedź

en: Rows of Slide
pl_PL: Rzędy slajdów

en: RSS URL Follow
pl_PL: Adres URL RSS Obserwuj

en: Saturday
pl_PL: Sobota

en: Saturday End Time
pl_PL: Sobota, godzina zakończenia

en: Saturday Start Time
pl_PL: Sobotni czas rozpoczęcia

en: Save
pl_PL: Ratować

en: Save&nbsp;%s&nbsp;<i>(%s&#37;&nbsp;OFF)</i>
pl_PL: Zaoszczędź&nbsp;%s&nbsp;<i>(%s&#37;&nbsp;ZNIŻKI)</i>

en: Scroll Down
pl_PL: Przewiń w dół

en: Scroll images
pl_PL: Przewijaj obrazy

en: Search
pl_PL: Szukaj

en: Search ...
pl_PL: Szukaj ...

en: Search Blocks
pl_PL: Szukaj bloków

en: Search Brands
pl_PL: Wyszukaj marki

en: Search for a product&hellip;
pl_PL: Wyszukaj produkt…

en: Search Groups
pl_PL: Przeszukaj grupy

en: Search Header
pl_PL: Szukaj nagłówka

en: Search Projects
pl_PL: Wyszukaj projekty

en: Search Types
pl_PL: Typy wyszukiwania

en: Sec
pl_PL: sek

en: sec
pl_PL: sek

en: Secs
pl_PL: sek

en: secs
pl_PL: sek

en: Select
pl_PL: Wybierać

en: Select / Deselect All
pl_PL: Zaznacz/odznacz wszystko

en: Select a brand
pl_PL: Wybierz markę

en: Select a product deal
pl_PL: Wybierz ofertę produktu

en: Select all
pl_PL: Zaznacz wszystko

en: Select block
pl_PL: Wybierz blok

en: Select brand
pl_PL: Wybierz markę

en: Select category
pl_PL: Wybierz kategorię

en: Select icons to be shown on share icons on product page, blog page and [share] shortcode
pl_PL: Wybierz ikony, które będą wyświetlane na ikonach udostępniania na stronie produktu, stronie bloga i krótkim kodzie [udostępnij].

en: Select images from media library.
pl_PL: Wybierz obrazy z biblioteki multimediów.

en: Select Item
pl_PL: Wybierz przedmiot

en: Select Level 1
pl_PL: Wybierz poziom 1

en: Select Level 2
pl_PL: Wybierz poziom 2

en: Select Level 3
pl_PL: Wybierz poziom 3

en: Select menu
pl_PL: Wybierz menu

en: Select Menu (Use slug of Menu)
pl_PL: Wybierz menu (użyj fragmentu menu)

en: Select Model
pl_PL: Wybierz Model

en: Select none
pl_PL: Wybierz brak

en: Select Options
pl_PL: Wybierz opcje

en: Select Pin
pl_PL: Wybierz Przypnij

en: Select Rev Slider Item
pl_PL: Wybierz element suwaka Rev

en: Select terms
pl_PL: Wybierz warunki

en: Select the Contact Form
pl_PL: Wybierz Formularz kontaktowy

en: Select Widget Area
pl_PL: Wybierz Obszar widżetów

en: Select Your Custom Font.
pl_PL: Wybierz niestandardową czcionkę.

en: Send us an email
pl_PL: Wyślij nam email

en: Separated by ", "
pl_PL: Oddzielone znakami „”, „

en: Service Description
pl_PL: opis usługi

en: Service Hover Effect
pl_PL: Efekt najechania usługą

en: Service Icon. Enter icon class name. Support FontAwesome, Font Pe 7 Stroke (https://elessi.nasatheme.com/demo/font-demo/7-stroke/reference.html), Font Nasa (https://elessi.nasatheme.com/wp-content/themes/elessi-theme/assets/font-nasa/icons-reference.html)
pl_PL: Ikona usługi. Wprowadź nazwę klasy ikony. Wsparcie FontAwesome, Font Pe 7 Stroke (https://elessi.nasatheme.com/demo/font-demo/7-stroke/reference.html), Font Nasa (https://elessi.nasatheme.com/wp-content/themes/elessi-theme/assets/font-nasa/icons-reference.html)

en: Service link
pl_PL: Link do usługi

en: Service Style
pl_PL: Styl obsługi

en: Service Title
pl_PL: Tytuł usługi

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Share
pl_PL: Udział

en: Share & Follow
pl_PL: Udostępnij i obserwuj

en: Share Icons
pl_PL: Udostępnij ikony

en: Share in Single Product Page
pl_PL: Udostępnij na stronie pojedynczego produktu

en: Share on Facebook
pl_PL: Udostępnij na Facebooku

en: Share on Linkedin
pl_PL: Udostępnij na Linkedinie

en: Share on Odnoklassniki
pl_PL: Udostępnij na Odnoklassnikach

en: Share on Telegram
pl_PL: Udostępnij na Telegramie

en: Share on Viber
pl_PL: Udostępnij na Viberze

en: Share on VK
pl_PL: Udostępnij na VK

en: Share on WhatsApp
pl_PL: Udostępnij na WhatsAppie

en: Share on X
pl_PL: Udostępnij na X

en: Shop All
pl_PL: Kupuj wszystko

en: Shop Background Color
pl_PL: Kolor tła sklepu

en: Shop now
pl_PL: Kupuj teraz

en: Shop The Look
pl_PL: Kup wygląd

en: Shop URL
pl_PL: Adres URL sklepu

en: Shop With Background Color
pl_PL: Sklep Z Kolorem Tła

en: Shop Without Background Color
pl_PL: Sklep bez koloru tła

en: Short Description
pl_PL: krótki opis

en: Shortcode Text
pl_PL: Tekst krótkiego kodu

note: Description of the plugin
en: Shortcodes, custom post types and more for NasaTheme (ELESSI - THEME)
pl_PL: Krótkie kody, niestandardowe typy postów i więcej dla NasaTheme (ELESSI - TEMAT)

en: Show Advanced Options
pl_PL: Pokaż ustawienia zaawansowane

en: Show All
pl_PL: Pokaż wszystko

en: Show as Accordion
pl_PL: Pokaż jako akordeon

en: Show author post
pl_PL: Pokaż wpis autora

en: Show Available - Sold
pl_PL: Pokaż Dostępne - Sprzedane

en: Show Breadcrumb
pl_PL: Pokaż bułkę tartą

en: Show button page blogs
pl_PL: Pokaż blogi ze stronami przycisków

en: Show Categories of post
pl_PL: Pokaż kategorie postów

en: Show Count products
pl_PL: Pokaż produkty Count

en: Show date post
pl_PL: Pokaż post z datą

en: Show deals (yyyy-mm-dd | yyyy/mm/dd) for Deal Before Time.
pl_PL: Pokaż oferty (rrrr-mm-dd | rrrr/mm/dd) dla Deal Before Time.

en: Show default numbers items
pl_PL: Pokaż domyślne elementy liczbowe

en: Show description
pl_PL: Pokaż opis

en: Show description - Not use with Grid 2, 3
pl_PL: Pokaż opis - Nie stosować z Grid 2, 3

en: Show Filter by Group
pl_PL: Pokaż filtr według grupy

en: Show hierarchy
pl_PL: Pokaż hierarchię

en: Show Image
pl_PL: Pokaż obraz

en: Show Less, More Items
pl_PL: Pokaż mniej, więcej elementów

en: Show Less, Show More variation items
pl_PL: Pokaż mniej, pokaż więcej elementów odmian

en: Show on DeskTop
pl_PL: Pokaż na pulpicie

en: Show on Mobile
pl_PL: Pokaż na urządzeniu mobilnym

en: Show on Tablet
pl_PL: Pokaż na tablecie

en: Show Price
pl_PL: Pokaż cenę

en: Show product counts
pl_PL: Pokaż liczbę produktów

en: Show read more
pl_PL: Pokaż czytaj więcej

en: Show the first item - Type Select, Custom
pl_PL: Pokaż pierwszy element — Wybierz typ, Niestandardowy

en: Show Title
pl_PL: Pokaż Tytuł

en: Side
pl_PL: Strona

en: Side Classic
pl_PL: Boczny klasyk

en: Sidebar Layout
pl_PL: Układ paska bocznego

en: Sidebar Position
pl_PL: Pozycja paska bocznego

en: Simple
pl_PL: Prosty

en: Simple Deals
pl_PL: Proste oferty

en: Simple Slider
pl_PL: Prosty suwak

en: Simple Slider v2
pl_PL: Prosty suwak v2

en: Single Product Layout
pl_PL: Układ pojedynczego produktu

en: Single Product page
pl_PL: Strona pojedynczego produktu

en: Single Product Sidebar Position
pl_PL: Pozycja paska bocznego pojedynczego produktu

en: Single Product Tabs Layout
pl_PL: Układ pojedynczych kart produktów

en: Single Row
pl_PL: Jeden rząd

en: Single Tabs Global
pl_PL: Pojedyncze karty globalne

en: Site Mode Options
pl_PL: Opcje trybu witryny

en: Site Offline
pl_PL: Strona nieaktywna

en: Size Guide
pl_PL: Tabela rozmiarów

en: Size Guide - Single Product Page
pl_PL: Przewodnik po rozmiarach — strona pojedynczego produktu

en: Size Guide Content
pl_PL: Zawartość przewodnika po rozmiarach

en: Slide
pl_PL: Slajd

en: Slide Auto
pl_PL: Przesuń automatycznie

en: Slide Auto (Only use for Style is Slider)
pl_PL: Slide Auto (w przypadku stylu można używać wyłącznie suwaka)

en: Slide images
pl_PL: Przesuń obrazy

en: Slide Infinite
pl_PL: Przesuń nieskończoność

en: Slide Infinite (Only use for Style is Slider)
pl_PL: Slide Infinite (w przypadku stylu można używać wyłącznie suwaka)

en: Slide Infinite - for Deal Before Time, Simple Deals
pl_PL: Slide Infinite — transakcje przed czasem i proste oferty

en: Slide Item
pl_PL: Element slajdu

en: Slide Product Pin Reverse
pl_PL: Przesuń produkt Pin Odwróć

en: slideInDown
pl_PL: przesuń w dół

en: slideInLeft
pl_PL: przesuń w lewo

en: slideInUp
pl_PL: slajdInUp

en: Slider
pl_PL: Suwak

en: Slider - Fullwidth
pl_PL: Suwak - Pełna szerokość

en: Slider - Mobile layout
pl_PL: Suwak - Układ mobilny

en: Slider - Widget Items
pl_PL: Suwak - Elementy widgetu

en: Slider Items
pl_PL: Elementy suwaka

en: Slug
pl_PL: Ślimak

[ctx: slug]
en: product-brand
pl_PL:  Marka produktu

en: Slug of Products Group
pl_PL: Grupa Ślimak Produktów

en: Slug of tags, separated by ","
pl_PL: Ślimak tagów, oddzielony znakiem „,”

en: Slug Pin
pl_PL: Ślimak

en: Small
pl_PL: Mały

en: Small Square
pl_PL: Mały kwadrat

en: Small Square 1
pl_PL: Mały kwadrat 1

en: Small Square 2
pl_PL: Mały Kwadrat 2

en: Snapchat URL Follow
pl_PL: Adres URL Snapchata Obserwuj

en: Sold Out
pl_PL: Wyprzedane

en: Sold: %s
pl_PL: Sprzedane: %s

en: Sorry, Maybe a product empty in stock.
pl_PL: Przepraszamy, być może produkt jest pusty w magazynie.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
pl_PL: Przepraszamy, żaden produkt nie pasował do Twojego wyboru. Wybierz inną kombinację.

en: Soundcloud URL
pl_PL: Adres URL SoundCloud

en: Special First word
pl_PL: Specjalne Pierwsze słowo

en: Specifications
pl_PL: Dane techniczne

en: Speed Slider
pl_PL: Suwak prędkości

en: Spotify URL
pl_PL: Adres Spotify

en: Square
pl_PL: Kwadrat

en: Square has Caption
pl_PL: Kwadrat ma podpis

en: START IMPORT DATA
pl_PL: ROZPOCZNIJ IMPORT DANYCH

en: Static Blocks
pl_PL: Bloki statyczne

en: Sticky
pl_PL: Lepki

en: Style
pl_PL: Styl

en: Style 1
pl_PL: Styl 1

en: Style 10
pl_PL: Styl 10

en: Style 2
pl_PL: Styl 2

en: Style 3
pl_PL: Styl 3

en: Style 4
pl_PL: Styl 4

en: Style 5
pl_PL: Styl 5

en: Style 6
pl_PL: Styl 6

en: Style 7
pl_PL: Styl 7

en: Style 8
pl_PL: Styl 8

en: Style 9
pl_PL: Styl 9

en: Style View More
pl_PL: Styl Zobacz więcej

en: Submit Redirect
pl_PL: Prześlij przekierowanie

en: Submit Redirect To
pl_PL: Prześlij przekierowanie do

en: Submit Redirect To (Input Slug of a Category you want, Default redirect to Shop page or Home page)
pl_PL: Prześlij przekierowanie do (wprowadź żądaną kategorię, domyślne przekierowanie do strony sklepu lub strony głównej)

en: Subscribe to RSS
pl_PL: Subskrybuj RSS

en: Success!!!
pl_PL: Powodzenie!!!

en: Sunday
pl_PL: Niedziela

en: Sunday End Time
pl_PL: Niedzielny czas zakończenia

en: Sunday Start Time
pl_PL: Niedzielny czas rozpoczęcia

en: Support displaying short descriptions for menu items.
pl_PL: Obsługa wyświetlania krótkich opisów pozycji menu.

en: Support Menu - Description
pl_PL: Menu wsparcia - opis

en: SVG Code
pl_PL: Kod SVG

en: Tab
pl_PL: Patka

en: TAB TITLE
pl_PL: TYTUŁ ZAKŁADKI

en: Tablet Columns
pl_PL: Kolumny tabletu

en: Tabs Content
pl_PL: Zawartość zakładek

en: Tabs Style
pl_PL: Styl zakładek

en: Tags
pl_PL: Tagi

en: Target
pl_PL: Cel

en: Taxonomy
pl_PL: Taksonomia

[ctx: taxonomy general name]
en: Brands
pl_PL:  Marki

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
pl_PL:  Kategorie

[ctx: taxonomy general name]
en: Groups
pl_PL:  Grupy

en: Taxonomy is not exists
pl_PL: Taksonomia nie istnieje

[ctx: taxonomy singular name]
en: Brand
pl_PL:  Marka

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
pl_PL:  Kategoria

[ctx: taxonomy singular name]
en: Group
pl_PL:  Grupa

en: Technical Specifications
pl_PL: Specyfikacja techniczna

en: Telegram URL Follow
pl_PL: Adres URL telegramu Obserwuj

en: Testimonial Say
pl_PL: Świadectwo Powiedz

en: Testimonials Content Say
pl_PL: Treść referencji Powiedz

en: Testimonials Text Color
pl_PL: Kolor tekstu referencji

en: Text
pl_PL: Tekst

en: Text Alignment
pl_PL: Wyrównanie tekstu

en: Text Button
pl_PL: Przycisk tekstowy

en: Text Color
pl_PL: Kolor tekstu

en: Text color icon
pl_PL: Ikona koloru tekstu

en: Texts Font
pl_PL: Czcionka tekstów

en: Texts Font (paragraphs, etc..)
pl_PL: Teksty Czcionka (akapity itp.)

en: The Block beside Main menu in Header Type 4, 6
pl_PL: Blok obok Menu głównego w Typie nagłówka 4, 6

en: The max-width your site will be INPUT + 1200 (pixel). Empty will use default theme option
pl_PL: Maksymalna szerokość witryny będzie wynosić WEJŚCIE + 1200 (piksel). Pusty użyje domyślnej opcji motywu

en: The one you just selected is a video. Please choose the right image!
pl_PL: Ten, który właśnie wybrałeś, to film. Proszę wybrać odpowiedni obraz!

en: The one you just selected is an image. Please choose the right video!
pl_PL: Ten, który właśnie wybrałeś, jest obrazem. Wybierz właściwy film!

en: The Popup Static Block
pl_PL: Blok statyczny Popup

en: The Top Only use for Style is Carousel.
pl_PL: Jedynym zastosowaniem stylu jest karuzela.

en: The video is displayed in the Product Gallery, so please choose a video that is the same size as the images
pl_PL: Film wideo zostanie wyświetlony w Galerii produktów, dlatego wybierz film o tym samym rozmiarze co obrazy

en: There is not Brand (PWB) selected.
pl_PL: Nie wybrano marki (PWB).

en: There is not Brand selected.
pl_PL: Nie wybrano marki.

en: There is not Category selected.
pl_PL: Nie wybrano kategorii.

en: There is not Menu selected.
pl_PL: Nie wybrano menu.

en: There is not Pin selected.
pl_PL: Nie wybrano Pinu.

en: There is not product selected.
pl_PL: Nie wybrano produktu.

en: There is not Revolution Slider selected.
pl_PL: Nie wybrano suwaka obrotu.

en: this image will be used as the poster of the video, if there is no image, the main image will be used as the poster
pl_PL: ten obraz zostanie użyty jako plakat filmu, jeśli nie ma obrazu, jako plakat zostanie użyty główny obraz

en: This is the default brand and it cannot be deleted. It will be automatically assigned to products with no brand.
pl_PL: Jest to marka domyślna i nie można jej usunąć. Zostanie on automatycznie przypisany do produktów nieposiadających marki.

en: This product:
pl_PL: Ten produkt:

en: This term is exists
pl_PL: To określenie istnieje

en: Thumbnail
pl_PL: Miniaturka

en: Thumbnail Style
pl_PL: Styl miniatury

en: Thumbnails Style
pl_PL: Styl miniatur

en: Tiktok
pl_PL: TIK Tok

en: Tiktok URL Follow
pl_PL: Adres URL Tiktok Obserwuj

en: Time Countdown Fake Purchased
pl_PL: Zakupiony fałszywy licznik czasu

en: Tiny
pl_PL: Malutki

en: Tip Position
pl_PL: Pozycja końcówki

en: Title
pl_PL: Tytuł

en: Title (Only using for Style is Slider, Simple Slide.)
pl_PL: Tytuł (w przypadku stylu można używać wyłącznie suwaka i prostego slajdu.)

en: Title - Not Use for Nav 2 Items
pl_PL: Tytuł — nieużywany w przypadku elementów Nav 2

en: Title Align
pl_PL: Wyrównaj tytuł

en: Title align (Only use for Style is Carousel)
pl_PL: Wyrównanie tytułu (w przypadku stylu można używać wyłącznie karuzeli)

en: Title align (Only use for Style is Slider)
pl_PL: Wyrównanie tytułu (w przypadku stylu można używać wyłącznie suwaka)

en: Title Alignment
pl_PL: Wyrównanie tytułu

en: Title Centered
pl_PL: Tytuł wyśrodkowany

en: Title Centered - For Deal Before Time V2
pl_PL: Tytuł wyśrodkowany – w przypadku transakcji przed czasem V2

en: Title Description
pl_PL: opis tytułu

en: Title Font Size
pl_PL: Rozmiar czcionki tytułu

en: Title heading
pl_PL: Nagłówek tytułu

en: Title HR
pl_PL: Tytuł HR

en: Title Material
pl_PL: Materiał tytułowy

en: Title Style
pl_PL: Styl tytułu

en: Title text
pl_PL: Tekst tytułu

en: Title type heading
pl_PL: Nagłówek typu tytułu

en: To - Estimated Days
pl_PL: Do — szacunkowa liczba dni

en: Toggle Top Bar
pl_PL: Przełącz górny pasek

en: Toggle Top Bar - Initialize
pl_PL: Przełącz górny pasek - Inicjuj

en: Top
pl_PL: Szczyt

en: Top - for Carousel 1 Row
pl_PL: Góra - dla karuzeli 1 rząd

en: Top Bar
pl_PL: Górny pasek

en: Top Bar Background
pl_PL: Górne tło paska

en: Top Bar Text
pl_PL: Tekst górnego paska

en: Top Bar Text Color
pl_PL: Kolor tekstu na górnym pasku

en: Top Bar Text Color Hover
pl_PL: Najechanie kolorem tekstu na górnym pasku

en: Top Bar Text Hover
pl_PL: Najechanie kursorem na tekst na górnym pasku

en: Top Bar Type 2
pl_PL: Górny pasek typu 2

en: Top Bar Type 3
pl_PL: Górny pasek typu 3

en: Top Content
pl_PL: Najlepsza treść

en: Top of Pin
pl_PL: Góra szpilki

en: Top Rate
pl_PL: Najwyższa stawka

en: Top to Bottom
pl_PL: Od góry do dołu

en: Total:&nbsp;
pl_PL: Całkowity:&nbsp;

en: Transients - of default Wordpress
pl_PL: Transjenty - domyślnego Wordpressa

en: Tumblr URL Follow
pl_PL: Adres URL Tumblra Obserwuj

en: Turn Off
pl_PL: Wyłączyć coś

en: Turn On Product Brand - Taxonomies
pl_PL: Włącz markę produktu — taksonomie

en: Type 1 (Limit 18 items)
pl_PL: Typ 1 (limit 18 elementów)

en: Type 1 - No Border
pl_PL: Typ 1 — bez obramowania

en: Type 2 (Limit 16 items)
pl_PL: Typ 2 (limit 16 elementów)

en: Type 2 - Border - Top - Bottom
pl_PL: Typ 2 - Obramowanie - Góra - Dół

en: Type 3 - Button - Radius - Dash
pl_PL: Typ 3 – Przycisk – Promień – Kreska

en: Type Extra
pl_PL: Wpisz Ekstra

en: Type Font
pl_PL: Wpisz czcionkę

en: Type Main
pl_PL: Wpisz Główny

en: Type Show
pl_PL: Wpisz Pokaż

en: Type View
pl_PL: Wpisz Widok

en: Update
pl_PL: Aktualizacja

en: Update Category
pl_PL: Aktualizuj kategorię

en: Upload
pl_PL: Wgrywać

en: Upload/Add image
pl_PL: Prześlij/Dodaj obraz

en: URL
pl_PL: Adres URL

en: URL button
pl_PL: Przycisk adresu URL

en: URL button (default shop page)
pl_PL: Przycisk URL (domyślna strona sklepu)

en: Use image
pl_PL: Uzyj obrazka

en: User name for display show
pl_PL: Nazwa użytkownika dla pokazu

en: Username
pl_PL: Nazwa użytkownika

en: Using Image Attributes To Do Brands
pl_PL: Używanie atrybutów obrazu do tworzenia marek

en: UX Variations in Grid - Loop
pl_PL: Różnice UX w siatce – pętla

en: Variants
pl_PL: Warianty

en: Variation Custom Fields
pl_PL: Pola niestandardowe odmiany

en: Variation Image Gallery
pl_PL: Galeria obrazów odmian

en: Variation Swatches
pl_PL: Próbki odmian

en: Vertical
pl_PL: Pionowy

en: Vertical Alignment
pl_PL: Wyrównanie w pionie

en: Vertical Expanded
pl_PL: Pionowo rozwinięte

en: Vertical Menu
pl_PL: Pionowe menu

en: Vertical Menu Background
pl_PL: Pionowe tło menu

en: Vertical Menu Background - Focus
pl_PL: Pionowe tło menu - ostrość

en: Vertical Menu Background - Focus - Sticky
pl_PL: Tło menu pionowe - Fokus - Przyklejony

en: Vertical Menu Background - Sticky
pl_PL: Pionowe tło menu - przyklejone

en: Vertical Menu Root
pl_PL: Pionowy katalog główny menu

en: Vertical Menu Root - Limit
pl_PL: Pionowy katalog główny menu - Limit

en: Vertical Menu Root Items - Limit
pl_PL: Pozycje główne menu pionowego – Limit

en: Vertical Menu Text
pl_PL: Pionowy tekst menu

en: Vertical Menu Text - Sticky
pl_PL: Pionowy tekst menu — przyklejony

en: Vertical Menu Text Color - Focus
pl_PL: Kolor tekstu menu pionowego — ostrość

en: Vertical Menu Text Color - Focus - Sticky
pl_PL: Kolor tekstu menu pionowego — Fokus — Przyklejony

en: Vertical Menu Visible
pl_PL: Widoczne menu pionowe

en: Viber
pl_PL: Vibera

en: Video Badge In Grid
pl_PL: Odznaka Wideo W Siatce

en: Video Poster Upload
pl_PL: Przesyłanie plakatu wideo

en: Video Upload
pl_PL: Przesyłanie wideo

en: View
pl_PL: Pogląd

en: View Block
pl_PL: Zobacz blok

en: View Header
pl_PL: Wyświetl nagłówek

en: View More
pl_PL: Zobacz więcej

en: View Project
pl_PL: Zobacz projekt

en: Viewed Products
pl_PL: Przeglądane produkty

en: Viewed Sidebar Off-Canvas
pl_PL: Wyświetlono pasek boczny poza płótnem

en: Vimeo URL
pl_PL: Adres URL Vimeo

en: VK URL Follow
pl_PL: Adres URL VK Obserwuj

en: Website
pl_PL: Strona internetowa

en: Week
pl_PL: Tydzień

en: week
pl_PL: tydzień

en: Weekdays End Time
pl_PL: Godzina zakończenia w dni powszednie

en: Weekdays Start Time
pl_PL: Godzina rozpoczęcia w dni powszednie

en: Weeks
pl_PL: Tygodnie

en: weeks
pl_PL: tygodnie

en: Weibo URL Follow
pl_PL: Adres URL Weibo Obserwuj

en: Whatsapp URL Follow
pl_PL: Adres URL WhatsApp Śledź

en: Wishlist
pl_PL: Lista życzeń

en: With Background
pl_PL: Z Tłem

en: With Background 2
pl_PL: Z tłem 2

en: With Background 3
pl_PL: Z tłem 3

en: With Slide
pl_PL: Ze zjeżdżalnią

en: Without Background
pl_PL: Bez tła

en: Without Slide
pl_PL: Bez slajdu

en: WooCommerce Extended
pl_PL: Rozszerzenie WooCommerce

en: WP Smilies
pl_PL: WP Emotikony

en: WPBakery - Homes
pl_PL: WPPiekarnia - Domy

en: Wrong request
pl_PL: Błędne żądanie

en: X - Twitter
pl_PL: X – Twitter

en: X URL Follow
pl_PL: X URL Obserwuj

en: X-Large
pl_PL: Bardzo duży

en: Year
pl_PL: Rok

en: year
pl_PL: rok

en: Years
pl_PL: Lata

en: years
pl_PL: lata

en: Yes
pl_PL: Tak

en: Yes, Please!
pl_PL: Tak proszę!

en: You need install plugin Contact Form 7, Fluent Form or WPform and Create a form
pl_PL: Musisz zainstalować wtyczkę Contact Form 7, Fluent Form lub WPform i utworzyć formularz

en: You're recently viewed
pl_PL: Ostatnio Cię oglądano

en: Youtube
pl_PL: youtube

en: Youtube URL Follow
pl_PL: Adres URL YouTube Obserwuj

en: Zoom
pl_PL: Powiększenie

en: Zoom Out
pl_PL: Pomniejsz

en: zoomIn
pl_PL: zbliżenie

en: zoomInDown
pl_PL: powiększ w dół

en: zoomInLeft
pl_PL: powiększ w lewo

en: zoomInRight
pl_PL: ZoomInPrawo

en: zoomInUp
pl_PL: powiększ w górę
