Nasa Core - en to sr_RS translation catalogue (1475 entries)

en:  - Has been an error. You need to rebuild this product.
sr_RS: - Била је грешка. Морате поново изградити овај производ.

en: %s sold in last %s hour
sr_RS: %s је продат за последњи %s сат

en: %s sold in last %s hours
sr_RS: %s је продат за последњих %s сат

en: %s was exists, please try with another string!!!
sr_RS: %s је exists, молим вас, покушајте да користите другу линију!!!

en: %s&nbsp;each
sr_RS: %s&nbsp;сваки

en: &#37;&nbsp;OFF
sr_RS: &#37;&nbsp;ВАН

en: &nbsp;each
sr_RS: &nbsp;сваки

en: + Advance Options
sr_RS: + Додатне опције

en: + Show more
sr_RS: + Прикажи више

en: - Show less
sr_RS: - Прикажи мање

en: 0.1s
sr_RS: 0,1 са

en: 0.2s
sr_RS: Са 0,2

en: 0.3s
sr_RS: 0,3 са

en: 0.4s
sr_RS: Са 0,4

en: 0.5s
sr_RS: 0.5

en: 0.6s
sr_RS: Са 0,6

en: 0.7s
sr_RS: 0,7 са

en: 0.8s
sr_RS: 0,8 са

en: 0.9s
sr_RS: 0,9 са

en: 1 Column
sr_RS: 1 Колона

en: 1 Row
sr_RS: 1 Ред

en: 1 column
sr_RS: 1 колона

en: 1 level
sr_RS: 1 ниво

en: 1.0s
sr_RS: 1.0 са

en: 1.1s
sr_RS: 1.1 са

en: 1.2s
sr_RS: 1.2 са

en: 1.3s
sr_RS: 1.3 са

en: 1.4s
sr_RS: 1.4 са

en: 1.5 column
sr_RS: 1.5 колону

en: 1.5s
sr_RS: 1,5 са

en: 1.6s
sr_RS: 1,6 са

en: 100ms
sr_RS: 100 ms

en: 1s
sr_RS: 1ц

en: 2 Columns
sr_RS: 2 Колоне

en: 2 Rows
sr_RS: 2 Реда

en: 2 columns
sr_RS: 2 колоне

en: 2 levels
sr_RS: 2 нивоа

en: 200ms
sr_RS: 200 ms

en: 3 Columns
sr_RS: 3 Колоне

en: 3 Rows
sr_RS: 3 Број

en: 3 columns
sr_RS: 3 колоне

en: 3 levels
sr_RS: 3 нивоа

en: 300ms
sr_RS: 300 ms

en: 360&#176; View
sr_RS: Поглед од 360&#176;

en: 360&#176; Viewer
sr_RS: 360&#176; Виевер

en: 360&#176; Viewer Badge In Grid
sr_RS: Значка гледаоца од 360&#176; у мрежи

en: 4 Columns
sr_RS: 4 Колоне

en: 4 columns
sr_RS: 4 колоне

en: 400ms
sr_RS: 400 ms

en: 5 Columns
sr_RS: 5 Колона

en: 5 columns
sr_RS: 5 колона

en: 500ms
sr_RS: 500 ms

en: 6 Columns
sr_RS: 6 Колона

en: 6 columns
sr_RS: 6 колона

en: 600ms
sr_RS: 600 ms

en: 700ms
sr_RS: 700 ms

en: 800ms
sr_RS: 800 ms

en: <strong>Bulk Savings</strong>&nbsp;(Buy more save more)
sr_RS: <strong>Масовна уштеда</strong>&nbsp;(купите више, уштедите више)

en: <strong>people</strong>&nbsp;are viewing this right now
sr_RS: <strong>ljudi</strong>&nbsp;ovo trenutno gledaju

en: ALL PORTFOLIOS LOADED
sr_RS: СВЕ ПОРТФОЛИО ПРЕУЗЕТИ

en: ALL PRODUCTS LOADED
sr_RS: СВИ ПРОИЗВОДИ ПРЕУЗЕТИ

en: ALT - Text
sr_RS: АЛТ - Текст

en: ALT - Title
sr_RS: Алтернативни наслов

en: Accordion - Border
sr_RS: Хармоника - Границе

en: Accordion - No Border
sr_RS: Хармоника - Без Оквира

en: Accordion in Content
sr_RS: Хармоника садржаја

en: Account
sr_RS: Налог

en: Add
sr_RS: Додајте

en: Add Custom Class Page
sr_RS: Додај страницу за прилагођене граде

en: Add Dot Slide
sr_RS: Додајте слајд са тачком

en: Add Gallery
sr_RS: Да Додате Галерију

en: Add Gallery 360&#176; Viewer
sr_RS: Додај галерију 360&#176; Виевер

en: Add Gallery Images
sr_RS: Додавање слике из Галерије

en: Add Group
sr_RS: Додајте групу

en: Add More Width (px)
sr_RS: Додајте више ширина (пк)

en: Add New
sr_RS: Додајте Нови

en: Add New Block
sr_RS: Да додате Нови блок

en: Add New Bulk Discount
sr_RS: Додајте Нову Велико Попуст

en: Add New Category
sr_RS: Додај Нову категорију

en: Add New Custom Tab
sr_RS: Додај Нову Прилагођену картицу

en: Add New Header
sr_RS: Да додате Нови наслов

en: Add New Item
sr_RS: Да додате Нову ставку

en: Add New Project
sr_RS: Да додате Нови пројекат

en: Add New Slide
sr_RS: Додајте Нови слајд

en: Add New Tab
sr_RS: Да додате Нову картицу

en: Add Recommended Products To Customer Order - Checkout Page
sr_RS: Додајте препоручене производе у поруџбину купаца - страница за плаћање

en: Add Recommended Products To Mini- Cart, wishlist, Viewed - Empty Side Bar
sr_RS: Додајте препоручене производе у мини корпу, листу жеља, прегледано - празна бочна трака

en: Add Recommended Products To Mini- Cart, wishlist, Viewed - Empty Sidebar
sr_RS: Додајте препоручене производе у мини корпу, листу жеља, прегледано - празна бочна трака

en: Add Row
sr_RS: Додајте линију

en: Add Slide Product Pin
sr_RS: Додајте пин производа за слајд

en: Add To Cart UX Variations in Grid
sr_RS: Додај у корпу Опције корисничког интерфејса у мрежу

en: Add images to variation gallery
sr_RS: Додавање слика у галерији варијације

en: Add more width site (px)
sr_RS: Додај сајт веће ширине (пкс)

en: Add new term
sr_RS: Да додате нови термин

en: Add or Upload File
sr_RS: Додавање или преузимање датотека

en: Add our Recommended Products to your Order - Checkout Page
sr_RS: Додајте наше препоручене производе у своју поруџбину - страницу за плаћање

en: Add selected to cart
sr_RS: Додајте избор у корпу

en: Add selected to cart (%s)
sr_RS: Додај изабрано у корпу (%s)

en: Add static block to Header
sr_RS: Додај статички блок наслов

en: Add to cart
sr_RS: Додај у корпу

en: Add to gallery
sr_RS: Додај у галерији

en: Added successfully
sr_RS: Успешно додат

en: Additional
sr_RS: Додатни

en: Address
sr_RS: Адреса

en: After - Add To Cart Form - Single Product Page
sr_RS: После - Образац да додате у корпу - Посебна страница робе

en: After - Cart Content - Shopping Cart
sr_RS: Садржај након куповине - Shopping Cart

en: After - Cart Table - Shopping Cart
sr_RS: Табела након куповине - Корпа за куповину

en: After - Customer Details - Checkout
sr_RS: За више информација о клијенту - Израда налога

en: After - Place Order Button - Checkout
sr_RS: Дугме "Након регистрације налога" - провера

en: After - Process Checkout Button - Shopping Cart
sr_RS: Дугме каси Након завршетка процеса - Корпа за куповину

en: After - Review Order Payment - Checkout
sr_RS: Исплата вашег налога након провере - Израда налога

en: After Breadcrumb
sr_RS: Након Презле

en: After title
sr_RS: Након имена

en: Ajax Infinite
sr_RS: Бескрајна Ајакс

en: Align
sr_RS: Поравнајте

en: Align (Style => Full)
sr_RS: Поравнај (Стил => Потпуно)

en: Alignment
sr_RS: Поравнање

en: Alignment Info
sr_RS: Информације о усклађивању

en: All Blogs
sr_RS: Све Блогове

en: All Brands
sr_RS: Сви Брендови

en: All Categories
sr_RS: Све категорије

en: All Footers
sr_RS: Све подножја

en: All Groups
sr_RS: Све групе

en: All Headers
sr_RS: Сви Наслови

en: Allow Bulk Discount
sr_RS: Дозволи Велико попуст

en: Allow Customized by Customer
sr_RS: Омогућити Прилагођавање по жељи Купца

en: Already Sold:
sr_RS: Већ Продато:

en: Amazon
sr_RS: Амазон

en: Amazon URL
sr_RS: УРЛ АДРЕСА Амазон

en: Animation Delay
sr_RS: Кашњење анимације

en: Apply with Header Type 1, 2, 3, 5, 7
sr_RS: Пријаве са врстом заглавља 1, 2, 3, 5, 7

en: Are you sure to delete image?
sr_RS: Да ли сте сигурни да желите да уклоните слику?

en: Are you sure to delete video?
sr_RS: Да ли сте сигурни да желите да уклоните видео?

en: Are you sure you want to remove it?
sr_RS: Да ли сте сигурни да желите да га избришете?

en: Arrows
sr_RS: Стрелице

en: Arrows (Only use for Style is Carousel or Simple Slide)
sr_RS: Стрелице (користите само за декорацију у облику кружног или једноставним слајд)

en: Arrows (Only use for Style is Slider or Simple Slide)
sr_RS: Стрелице (користите само за регистрацију клизача или једноставним слајд)

en: Arrows (Only use for Style is Slider)
sr_RS: Стрелице (за стил се користи само клизач)

en: Arrows Position
sr_RS: Положај стрелица

en: Arrows Position - Simple Deals
sr_RS: Положај стрелица - Једноставне трансакције

en: Ask a Question
sr_RS: Поставите питање

en: Ask a Question - Single Product Page
sr_RS: Поставите питање - Посебна страница производа

en: Attribute Color Style
sr_RS: Боја Стил атрибут

en: Attribute Image Style
sr_RS: Стил Атрибутивного Слике

en: Attribute Label Style
sr_RS: Стил Ознаке атрибута

en: Attributes - the type "Select", "Custom" in Grid
sr_RS: Атрибути - тип "Select", "Custom" у табели

en: Author Info
sr_RS: Информације о аутору

en: Auto Play
sr_RS: Ауто Плаи

en: Auto Slide
sr_RS: Аутоматско Клизање

en: Available - Sold
sr_RS: Доступно - Продато

en: Available Vertical
sr_RS: Доступно Вертикална

en: Available:
sr_RS: Доступно:

en: Avatar
sr_RS: Аватар

en: BUY&nbsp;
sr_RS: KUPI&nbsp;

en: Baby
sr_RS: Дете

en: Background Color
sr_RS: Боја позадине

en: Background Color Of Product Items In The Shop
sr_RS: Боја позадине робних позиција у Продавници

en: Background Image
sr_RS: Позадина Слика

en: Background Image - Mobile
sr_RS: Позадинску слику - Мобилна

en: Background Layout
sr_RS: Позадина распоред

en: Background Mode
sr_RS: Позадина режим

en: Background Single Product Layout
sr_RS: Позадина Распоред Јединственог производа

en: Background icon
sr_RS: Позадина иконе

en: Background title
sr_RS: Праисторија имена

en: Badge Variants
sr_RS: Опције икона

en: Banner Content
sr_RS: Садржај банер

en: Banner Font
sr_RS: Фонт банер

en: Banner Height
sr_RS: Висина банер

en: Banner Image
sr_RS: Слика банера

en: Banner Material
sr_RS: Материјал за банер

en: Banner Multi Products
sr_RS: Банер Мулти Продуцтс

en: Banner Products
sr_RS: Банер Производи

en: Banner Text
sr_RS: Текст банер

en: Banner Width
sr_RS: Ширина банер

en: Before title
sr_RS: Пре називом

en: Begin - Max Counter
sr_RS: Бројач Begin - Max

en: Begin - Min Counter
sr_RS: Бројач почетка - минута

en: Behance
sr_RS: Беханс

en: Behance URL
sr_RS: УРЛ адреса Беханце

en: Best Selling
sr_RS: Најпродаванији

en: Big Square
sr_RS: Велика Површина

en: Blank
sr_RS: Празан

en: Blank - New Window
sr_RS: Празан - Нови прозор

en: Block Header
sr_RS: Наслов блока

en: Blocks
sr_RS: Блокови

en: Bold - 500
sr_RS: Болд - 500

en: Bold - 600
sr_RS: Болд - 600

en: Bold - 700
sr_RS: Болд - 700

en: Bold - 800
sr_RS: Болд - 800

en: Bold - 900
sr_RS: Болд - 900

en: Boot Rate
sr_RS: Брзина преузимања

en: Border Inner
sr_RS: Унутрашња Граница

en: Border Outner
sr_RS: Гранични Аутнер

en: Border color icon
sr_RS: Икона боје границе

en: Bottom
sr_RS: Дно

en: Bottom Content
sr_RS: Доњи Садржај

en: Bottom To Top
sr_RS: Одоздо На Горе

en: Bottom of Pin
sr_RS: Доњи део пин

en: Bought Together
sr_RS: Купили Заједно

en: Bought Together are suggested products purchased with the current product. Note: Only use for Simple product
sr_RS: Понуђени производи се купују заједно са тренутном производ. Напомена: Користите само за једноставне производа.

en: Box Description
sr_RS: Опис кутије

en: Box Image
sr_RS: Слика кутије

en: Box Link
sr_RS: Линк на кутију

en: Box Style
sr_RS: Стил кутије

en: Box Title
sr_RS: Име кутије

en: Box link
sr_RS: Линк на кутију

en: Brand Order
sr_RS: Налог бренд

en: Brand:
sr_RS: Бренд:

en: Brands:
sr_RS: Брендови:

en: Breadcrumb
sr_RS: Панировочный кекс

en: Breadcrumb Background
sr_RS: Позадина презла

en: Breadcrumb Background - Mobile
sr_RS: Позадина презла - Мобилни

en: Breadcrumb Background Color
sr_RS: Боја позадине презле

en: Breadcrumb Background Image
sr_RS: Позадинску слику из презла

en: Breadcrumb Height
sr_RS: Висина панировочного сухаря

en: Breadcrumb Height - Mobile
sr_RS: Висина презле - Покретни

en: Breadcrumb Layout
sr_RS: Распоред из презле

en: Breadcrumb Text Alignment
sr_RS: Поравнање текста зрна својим

en: Breadcrumb Text Color
sr_RS: Боја текста у облику презле

en: Breadcrumb Type
sr_RS: Тип презле

en: Builder - Support HFE-Elementor
sr_RS: Конструктор - Подршка HFE-Елементор

en: Builder - Support WPBakery
sr_RS: Конструктор - Подршка WPBakery

en: Built-in
sr_RS: Уграђени

en: Built-in Dark
sr_RS: Буилт-ин тхе дарк

en: Built-in Light 1
sr_RS: Уграђен лампе 1

en: Built-in Light 2
sr_RS: Уграђена лампа 2

en: Built-in Light 3
sr_RS: Уграђена лампа 3

en: Built-in Mobile
sr_RS: Уграђен мобилни телефон

en: Bulk
sr_RS: Масовно

en: Bulk Discount
sr_RS: Масовна Попуст

en: Bulk Discount - Badge
sr_RS: Масовна Попуст - Легитимација

en: Bulk Discount - Buy more save more
sr_RS: Масовна попуст - Купите више, уштедите више

en: Bulk Discount Rules
sr_RS: Правила Великим Попустима

en: Bullets
sr_RS: Меци

en: Bullets Align
sr_RS: Маркери Су Поравнати

en: Bullets Postition
sr_RS: Локација метака

en: Button Store
sr_RS: Продавница Дугмад

en: Button page blogs
sr_RS: Страна тастера блогова

en: Button text
sr_RS: Текст дугмета

en: Buy&nbsp;%s&nbsp;item&nbsp;get&nbsp; | Buy&nbsp;%s&nbsp;items&nbsp;get&nbsp;
sr_RS[0]: Купите %s роба, добити
sr_RS[1]: Купите производе које сте добили
sr_RS[2]: Купите производе које сте добили

en: Buzz
sr_RS: Зујање

en: CDN CNAME.
sr_RS: ЦДН CNAME.

en: CDN Media
sr_RS: Носилац ЦДН

en: COMPLETE - Please go to Dashboard > Settings > Permalinks to Re-built Permalinks your site.
sr_RS: КОМПЛЕТНО – Идите на Контролна табла > Подешавања > Сталне везе да бисте поново направили сталне везе на вашој веб локацији.

en: Cache Empty!
sr_RS: Кеш Је Празна!

en: Cache Files
sr_RS: Кеширане датотеке

en: Cache Mode
sr_RS: Кеш Режим

en: Cache Quickview (Apply with Cache Files)
sr_RS: Брзи кеш (користи са датотека кеша)

en: Cache Shortcodes (Apply with Cache Files)
sr_RS: Кратке бројеве кеш (се односе на датотеке, кеш)

en: Cache Variable Loop Products (Apply with Cache Files)
sr_RS: Производи циклуса кеширање варијабли (се односе на датотеке, кеш)

en: Cancel
sr_RS: Укидање

en: Caption
sr_RS: Потпис

en: Carousel
sr_RS: Кружни ток

en: Cart
sr_RS: Korpa

en: Cart page
sr_RS: Страна корпе

en: Categories
sr_RS: Категорије

en: Categories (Input categories slug Divide with "," Ex: slug-1, slug-2 ...)
sr_RS: Категорије (улаз категорија слуг су раздвојени са "," на Пример: слуг-1, слуг-2 ...)

en: Categories Included
sr_RS: Укључене категорије

en: Categories Included List
sr_RS: Листа категорија укључене

en: Categories Included List (ID or Slug, separated by ",". Ex: 1, 2 or slug-1, slug-2)
sr_RS: Списак укључених категорија (идентификатор или Слуг раздвојене симбол ",". На пример: 1, 2 или слуг-1, слуг-2)

en: Categories Info
sr_RS: Информације о категоријама

en: Categories number for display
sr_RS: Број категорија за приказивање

en: Center
sr_RS: Центар

en: Change Shop Layout Mode
sr_RS: Промените Режим локације продавница

en: Change Time Delay (s)
sr_RS: Промена временског кашњења (-а)

en: Change View Mode
sr_RS: Промените Режим

en: Checkout now!
sr_RS: Схапе наручите одмах!

en: Checkout page
sr_RS: Страна наручивања

en: Choose an image
sr_RS: Изаберите слику

en: Classic
sr_RS: Цлассиц

en: Classic 2D
sr_RS: Класична 2Д

en: Classic 2D - Background - Gray
sr_RS: Класична 2Д Позадина - Сиви

en: Classic 2D - Background - Transparent
sr_RS: Класична 2Д Позадина - Транспарентан

en: Classic 2D - No Border
sr_RS: Класична 2Д - format Без граница

en: Classic 2D - Radius
sr_RS: Класична 2Д - Радијус

en: Classic 2D - Radius - Dash
sr_RS: Класична 2Д - Радијус - Хатцхинг

en: Classic 3D
sr_RS: Класична 3Д

en: Clear Cache
sr_RS: Да обришете кеш

en: Clear Cache Success !
sr_RS: Успешна чишћење кеша !

en: Click here to Edit
sr_RS: Кликните овде да бисте изменили

en: Click here to select Brand (PWB) ...
sr_RS: Кликните овде да изаберете бренд (PWB)...

en: Click here to select Brand ...
sr_RS: Кликните овде да изаберете бренд ...

en: Click here to select Category ...
sr_RS: Кликните овде да изаберете категорију ...

en: Click here to select Deal ...
sr_RS: Кликните овде да изаберете Посао ...

en: Click here to select Menu ...
sr_RS: Кликните овде да изаберете Мени ...

en: Click here to select Pin...
sr_RS: Кликните овде да изаберете Пин...

en: Click here to select Revolution Slider...
sr_RS: Кликните овде да изаберете Револутион Слидер...

en: Close
sr_RS: Затвори

en: Color
sr_RS: Боја

en: Color 1st
sr_RS: Боја 1.

en: Color 2nd
sr_RS: Боја 2.

en: Color Attribute Style - Only use for Single or Quickview
sr_RS: Стил боја атрибута - користи се само за Један или Куицквиев

en: Color title
sr_RS: Име боје

en: Column Icon View 1
sr_RS: Изглед иконе колоне 1

en: Column Icon View 2
sr_RS: Изглед иконе колоне 2

en: Column Number View
sr_RS: Преглед броја колона

en: Columns
sr_RS: Колоне

en: Columns Medium
sr_RS: Средња Колона

en: Columns Number
sr_RS: Број колона

en: Columns Number Small
sr_RS: Број колона Мали

en: Columns Number Small for Carousel
sr_RS: Број колона Мали за Карусела

en: Columns Number Small for Slider
sr_RS: Број колона Мали за Клизач

en: Columns Number Tablet
sr_RS: Плоча са бројем колона

en: Columns Small
sr_RS: Колоне Мале

en: Columns Small Slider
sr_RS: Мали Клизач Колона

en: Coming Soon
sr_RS: Ускоро ће изаћи

en: Coming Soon Image
sr_RS: Ускоро Ће Се Појавити Слика

en: Coming Soon Info
sr_RS: Ускоро ће се појавити Информације

en: Coming Soon Time
sr_RS: Ускоро Ће Доћи Време

en: Coming Soon Tittle
sr_RS: Ускоро ће бити Титулу

en: Compare
sr_RS: Упоредите

en: Compare images.
sr_RS: Упоредите слике.

en: Contact Form Items
sr_RS: Ставке обрасца за контакт

en: Content
sr_RS: Садржај

en: Content Width (%)
sr_RS: Ширина садржаја (%)

en: Core Options
sr_RS: Основни параметри

en: Count
sr_RS: Цоунт

en: Count Items
sr_RS: Цоунт Итемс

en: Count products
sr_RS: Израчунајте производи

en: Create Countdown time.
sr_RS: Направите одбројавање времена.

en: Create icon box.
sr_RS: Направите поље са иконом.

en: Create image.
sr_RS: Направите слику.

en: Create info Instagram.
sr_RS: Направите информативни Instagram.

en: Create info contact, introduce.
sr_RS: Направите информативни контакт, познакомьте.

en: Create info opening time of shop.
sr_RS: Направите информације о времену отварања продавнице.

en: Create sevice box.
sr_RS: Направите прозор услуга.

en: Create text link custom.
sr_RS: Направите прилагођену текст линк.

en: Create title of section.
sr_RS: Направите наслов одељка.

en: Custom Badge
sr_RS: Обичај Икону

en: Custom Class
sr_RS: Кориснички класа

en: Custom Font
sr_RS: Прилагођени Фонт

en: Custom Tabs
sr_RS: Цустом картице

en: Custom Width
sr_RS: Прилагођена Ширина

en: Custom add more class name for header page
sr_RS: Прилагођени додавање екстра класе име за заглавље странице

en: Custom links
sr_RS: Прилагођене везе

en: Custom width this page
sr_RS: Прилагођена ширина ове странице

en: Customer Name
sr_RS: Име клијента

en: Customer Says
sr_RS: Купац Каже

en: Customize this item?
sr_RS: Прилагодите овај елемент?

en: Dark
sr_RS: Дарк

en: Date
sr_RS: Датум

en: Date (Format: YYYY-mm-dd HH:mm:ss | YYYY/mm/dd HH:mm:ss)
sr_RS: Датум (Формат: ГГГГ-мм-дд ХХ:мм:сс | ГГГГ/мм/дд ХХ:мм:сс)

en: Date Info
sr_RS: Информације о датуму

en: Date align
sr_RS: Поравнање по датуму

en: Date align (with Style: Text)
sr_RS: Поравнање по датуму (у стилу: текст)

en: Date alignment
sr_RS: Поравнање по датуму

en: Date text
sr_RS: Текст датума

en: Date/Author/Readmore position with description
sr_RS: Датум / Аутор / Додатна позиција за читање са описом

en: Day
sr_RS: Дан

en: Days
sr_RS: Дана

en: Deal Before Time
sr_RS: Склапају договор Пре Времена

en: Deal Before Time V2
sr_RS: Договор Пре Времена В2

en: Deal of the Day
sr_RS: Деал оф тхе даи

en: Deals
sr_RS: Акције

en: Deep Levels
sr_RS: Дубље Нивое

en: Default
sr_RS: Подразумевано

en: Default Font
sr_RS: Подразумевани фонт

en: Default is 800x800. (Width x Height)
sr_RS: Подразумевана вредност је - 800x800. (Ширина x Висина)

en: Default link to shop page.
sr_RS: Линк подразумевани страницу продавнице.

en: Delay (s)
sr_RS: Кашњење (с)

en: Delay Time (s)
sr_RS: Време кашњења (с)

en: Delay Time (s) (Only use for Style is Slider.)
sr_RS: Време (е) одлагања (за стил се користи само клизач).

en: Delete
sr_RS: Уклонити

en: Delete image
sr_RS: Уклоните слику

en: Delivery &#38; Return
sr_RS: Испорука и поврат

en: Delivery &#38; Return - Single Product Page
sr_RS: Испорука и враћање – страница са једним производом

en: Demo data was imported. If you want import demo data again, You should need reset data of your site.
sr_RS: Демо подаци су увезени. Ако желите да увезете демо податке опет, мораћете да вратите податке вашег сајта.

en: Description
sr_RS: Опис

en: Description - for Deal Before Time
sr_RS: Опис - за Рану трансакције

en: Desktop Columns
sr_RS: Колоне на радној површини

en: Digital
sr_RS: Дигитални

en: Disable
sr_RS: Искључите

en: Discord URL
sr_RS: УРЛ адреса Discord

en: Discount
sr_RS: Попуст

en: Discount Type
sr_RS: Тип попуст

en: Discount&nbsp;%s&#37;
sr_RS: Попуст&nbsp;%s&#37;

en: Display 1 main and 4 extra products.
sr_RS: Покажите 1 главни и 4 додатних производа.

en: Display Banner
sr_RS: Приказати Банер

en: Display Banner v1
sr_RS: Приказати Банер в1

en: Display Banner v2
sr_RS: Приказати Банер в2

en: Display Categories Directory
sr_RS: Прикажи именик категорија

en: Display Child of Product Categories.
sr_RS: Приказати потомачке ставке категорије робе.

en: Display Compare IMGS
sr_RS: Приказати Слике за поређење

en: Display Countdown Time
sr_RS: Приказ Времена одбројавање

en: Display Follow
sr_RS: Пратите екраном

en: Display Follow icon social.
sr_RS: Приказ икона претплате на друштвеној мрежи.

en: Display Header Icons
sr_RS: Приказ икона заглавља

en: Display Icon Box
sr_RS: Да Прикаже Поље Икона

en: Display Image
sr_RS: Приказане Слике

en: Display Image Box Grid
sr_RS: Приказати Мрежу Графичког поља

en: Display Instagram Feed
sr_RS: Приказати Траку Instagram

en: Display Mega Menu
sr_RS: Приказали Мега-мени

en: Display Menu Level Root (level = 0).
sr_RS: Приказали основни ниво менија (level = 0).

en: Display Menu Root (Level 0)
sr_RS: Приказали укорењену мени (ниво 0)

en: Display Menu Vertical
sr_RS: Приказати мени Вертикално

en: Display Multi products pin banner.
sr_RS: Прикажи више производа пин банер.

en: Display Pin Material Banner
sr_RS: Банер од Материјала за приказ Игле

en: Display Pin Products Banner
sr_RS: Приказати Пин-код Производа На Банер

en: Display Position
sr_RS: Положај екрана

en: Display Post - Blogs.
sr_RS: Приказати постове на блоговима.

en: Display Post Blogs
sr_RS: Приказ Записа у Блоговима

en: Display Product Categories
sr_RS: Приказ категорија производа

en: Display Product Categories.
sr_RS: Приказ категорије робе.

en: Display Product Deal
sr_RS: Договор са Демо Производ

en: Display Product Groups
sr_RS: Приказ група намирница

en: Display Products
sr_RS: На Демонстрацијама Производи

en: Display Products - Tabs
sr_RS: Приказ производа - Картице

en: Display Products By Ids
sr_RS: Приказ производа За идентификаторам

en: Display Products Special Deal
sr_RS: Специјална понуда за Изложених Производа

en: Display Revolution Slider
sr_RS: Клизач Ротирање екрана

en: Display Service Box
sr_RS: Приказали Кориснички прозор

en: Display Share
sr_RS: Општи приступ екрану

en: Display Shortcode Nasa Products Masonry
sr_RS: Приказ Схортцоде Производа Наса Masonry

en: Display Slider Pin Material Banner
sr_RS: Банер од Материјала за приказ Клизача

en: Display Slider Pin Products Banner
sr_RS: Приказ Ползункового Полаже Банер Производа

en: Display Sliders with Banner v1
sr_RS: Приказати Клизачи са баннером в1

en: Display Sliders with Banner v2
sr_RS: Приказ Клизачи са баннером в2

en: Display Sliders with Testimonials
sr_RS: Приказ Клизача са критике

en: Display Testimonials
sr_RS: Приказати Критике

en: Display Title Position
sr_RS: Прикажите позицију наслова

en: Display brand on product Grid
sr_RS: Приказ бренда на робној мрежу

en: Display brands logo
sr_RS: Приказ лого бренда

en: Display form search.
sr_RS: Приказати форму за претрагу.

en: Display material pin banner.
sr_RS: Причврстите банер на материјал за приказивање.

en: Display menu is vertical format.
sr_RS: Приказивана мени има вертикални формат.

en: Display product brands with Accordion.
sr_RS: Покажите брендови робе уз хармонику.

en: Display product brands with Dropdown.
sr_RS: Приказ брендови робе у падајућем менију.

en: Display products as many format.
sr_RS: Прикажите производе у било ком формату.

en: Display products as masonry layout.
sr_RS: Прикажите производи у облику распореда зидарство.

en: Display products by ids.
sr_RS: Прикажите ставке по идентификаторам.

en: Display products deal.
sr_RS: Договор са демонстрационными производима.

en: Display products list.
sr_RS: Да прикажете листу производа.

en: Display products pin banner.
sr_RS: Причврстите банер за излагање робе.

en: Display share icon social.
sr_RS: Да прикажете икону "Подели" на друштвеној мрежи.

en: Display shortcode mega menu.
sr_RS: Приказ мега-мени са кратким кода.

en: Display shortcode static block.
sr_RS: Приказати статички блок схортцоде.

en: Display slider (images, products, ...)
sr_RS: Клизач приказ (слике, производа, ...)

en: Display tags cloud (product tag, product categories).
sr_RS: Приказати облак ознака (ознака робе, категорије производа).

en: Display team members project.
sr_RS: Покажите члановима тима пројекат.

en: Display type
sr_RS: Тип екрана

en: Don't show
sr_RS: Не човек

en: Dots
sr_RS: Тачке

en: Dots (Only use for Style is Carousel)
sr_RS: Тачке (користите само за регистрацију на рингишпил)

en: Dots (Only use for Style is Slider or Simple Slide 2)
sr_RS: Тачке (користите само за регистрацију клизача или једноставним слајд 2)

en: Dots (Only use for Style is Slider)
sr_RS: Тачке (за стил се користи само клизач)

en: Double Rows
sr_RS: Двоструким редовима

en: Download
sr_RS: Довнлоад

en: Dribbble
sr_RS: Дриббл

en: Dribbble URL
sr_RS: УРЛ адреса Дрибббле

en: Edit
sr_RS: Уреди

en: Edit Block
sr_RS: Измените блок

en: Edit Categories
sr_RS: Уређивање категорија

en: Edit Header
sr_RS: Измените наслов

en: Edit Project
sr_RS: Едит пројекат

en: Effect Banner Content
sr_RS: Да утиче На Садржај банер

en: Effect Banner Hover
sr_RS: Ефекат Навођење банер

en: Effect Content
sr_RS: Садржај ефекат

en: Effect Hover Product
sr_RS: Ефекат Навођење Производа

en: Effect Image
sr_RS: Упадљиву слику

en: Effect Pin Space (Pin Banner)
sr_RS: Простор за обезбеђење ефекта (закачи банер)

en: Effect icons
sr_RS: Иконе ефеката

en: Elementor - Homes
sr_RS: Элементор - Код Куће

en: Elementor Builder
sr_RS: Конструктор Элементоров

en: Elementor Builder - Mobile
sr_RS: Конструктор Елементор - Мобилни

en: Email
sr_RS: Е-маил

en: Email URL
sr_RS: Адреса е-поште

en: Email to your friends
sr_RS: Пошаљите е-маил са својим пријатељима

en: Email:
sr_RS: Е-маил:

en: Enable
sr_RS: Укључите

en: Enable Portfolio
sr_RS: Укључите Портфолио

en: Enable UX Variations (Color - Label (Size) - Image Swatches)
sr_RS: Укључите опције корисничког интерфејса (Боја - Ознака (величина) - Узорак слике)

en: Enable in Archive Products
sr_RS: Укључите у производима архиве

en: End Date
sr_RS: Датум Завршетка

en: End date show deals (yyyy-mm-dd | yyyy/mm/dd)
sr_RS: Датум завршетка прикажи понуде (гггг-мм-дд | гггг/мм/дд)

en: End date show deals (yyyy-mm-dd | yyyy/mm/dd) for Deal Before Time
sr_RS: Датум завршетка прикажи понуде (гггг-мм-дд | ииии/мм/дд) за Деал Бефоре Тиме

en: Ends in:
sr_RS: Завршава се у:

en: Enter a Youtube or Vimeo Url of the product video here.
sr_RS: Унесите URL адресу видео снимка о производу на Иоутубе или Вимео овде.

en: Enter a list of product IDs, separated by ",".
sr_RS: Унесите листу идентификатора производа, подељених симбол ",".

en: Enter badge label (NEW, HOT etc...).
sr_RS: Унесите ознаку беџ (НОВИ, ТОПЛА, итд.).

en: Enter icon class name. Support FontAwesome, Font Pe 7 Stroke (https://elessi.nasatheme.com/demo/font-demo/7-stroke/reference.html), Font Nasa (https://elessi.nasatheme.com/wp-content/themes/elessi-theme/assets/font-nasa/icons-reference.html)
sr_RS: Унесите назив класе иконе. Подржава ФонтАвесоме, Фонт Пе 7 Строке (https://elessi.nasatheme.com/demo/font-demo/7-stroke/reference.html), Фонт Наса (https://elessi.nasatheme.com/wp-content/themes/elessi-theme/assets/font-nasa/icons-reference.html)

en: Enter icon class name. Support FontAwesome, Font Pe 7 Stroke (https://elessi.nasatheme.com/demo/font-demo/7-stroke/reference.html), Font Nasa (https://elessi.nasatheme.com/wp-content/themes/elessi-theme/assets/font-nasa/icons-reference.html.)
sr_RS: Унесите назив класе иконе. Подржава ФонтАвесоме, Фонт Пе 7 Строке (https://elessi.nasatheme.com/demo/font-demo/7-stroke/reference.html), Фонт Наса (https://elessi.nasatheme.com/wp-content/themes/elessi-theme/assets/font-nasa/icons-reference.html.)

en: Enter image size. Example in pixels: 200x100 (Width x Height).
sr_RS: Унесите величину слике. Пример у пикселима: 200x100 (ширина x висина).

en: Enter links for each slide here. Divide links with linebreaks (Enter).
sr_RS: Унесите референце за сваког слајда овде. Поделити на линкове линије (тип).

en: Enter personalized text
sr_RS: Унесите персонализовану текст

en: Error!
sr_RS: Грешка!

en: Error!!!
sr_RS: Грешка!!!

en: Estimated Delivery
sr_RS: Очекивани Набавка

en: Estimated Delivery:
sr_RS: Очекивани Набавка:

en: Ex: Customers say about us.
sr_RS: Пример: Клијенти кажу о нама.

en: Excl Sat
sr_RS: Екцл Сат

en: Excl Sat, Sun
sr_RS: Осим Сат, Сунце

en: Excl Sun
sr_RS: Екцл Сун

en: Exclude Saturday
sr_RS: Искључи суботу

en: Exclude Saturday and Sunday
sr_RS: Осим суботе и недеље

en: Exclude Sunday
sr_RS: Искључи недељу

en: Excludes Product Ids
sr_RS: Искључује ид-ови производа

en: Expire Time (Seconds - Expire time live file.)
sr_RS: Истека времена (секунде - време истека текуће датотеке.)

en: Extends from Attribute Image Style
sr_RS: Шири од стила слике атрибута

en: Extends from Desktop
sr_RS: Шири са радног стола

en: Extends from Image Attribute Style - All
sr_RS: Шири од стила атрибут слике - Све

en: Extra Class
sr_RS: Екстра - класе

en: Extra Class Image
sr_RS: Имиџ Екстра - класе

en: Extra Class Images
sr_RS: Слике Екстра-класе

en: Extra Class Name Header
sr_RS: Наслов имену екстра класе

en: Extra Class Page
sr_RS: Страна Екстра - класе

en: Extra class for Images
sr_RS: Екстра класе за слике

en: Extra class name
sr_RS: Име додатног разреда

en: Facebook URL Follow
sr_RS: Претплатите се на УРЛ Facebook

en: Fade
sr_RS: Да бледи

en: Fake In Cart
sr_RS: Фалсификат У Корпи

en: Fake In Cart is Empty!
sr_RS: Фалсификат У Корпи празна!

en: Fake Number Of Products In Cart
sr_RS: Факе Број производа У Корпи

en: Fake Purchased
sr_RS: Купио Је Лажна

en: Fake Sold
sr_RS: Урачунат Је Лажна

en: Fake Sold is Empty!
sr_RS: Продаје Лажни Празна!

en: Fake View
sr_RS: Лажни Поглед

en: Fake Viewing
sr_RS: Лажни Погледајте

en: Featured
sr_RS: Фаворити

en: Featured Products
sr_RS: Препоручене Производе

en: File:
sr_RS: Фајл:

en: Files - directory uploads / nasa-caches
sr_RS: Датотеке - утовар у директоријум / наса-кеширање

en: Filter Text
sr_RS: Филтрирати текст

en: Filter products by Product Groups.
sr_RS: Филтер робе по групама производа.

en: Find Product
sr_RS: Пронађите производ

en: Find product
sr_RS: Наћи производ

en: Fit Rows
sr_RS: Уградњу редова

en: Flat
sr_RS: Раван

en: Flickr
sr_RS: Флицкр

en: Flickr URL Follow
sr_RS: Пратите УРЛ Флицкр

en: Flip Horizontal
sr_RS: Флип Хоризонтално

en: Fly
sr_RS: Лети

en: Follow us on Amazon
sr_RS: Прати нас на Амазон

en: Follow us on Behance
sr_RS: Пратите нас на Беханце

en: Follow us on Discord
sr_RS: Пратите нас на Discord

en: Follow us on Dribbble
sr_RS: Пратите нас на Дрибббле

en: Follow us on Facebook
sr_RS: Pratite nas na Facebook-u

en: Follow us on Flickr
sr_RS: Пратите нас на Флицкр

en: Follow us on Github
sr_RS: Пратите нас на Гитхуб

en: Follow us on Instagram
sr_RS: Pratite nas na Instagram-u

en: Follow us on LinkedIn
sr_RS: Прати нас на Линкедин

en: Follow us on Odnoklassniki
sr_RS: Претплатите се на нас Друговима

en: Follow us on Pinterest
sr_RS: Пратите нас на Пинтерест

en: Follow us on Snapchat
sr_RS: Пратите нас на Снапцхат

en: Follow us on Soundcloud
sr_RS: Пратите нас на <url>

en: Follow us on Spotify
sr_RS: Пратите нас на Спотифи

en: Follow us on Telegram
sr_RS: Пратите нас на Телеграм

en: Follow us on Tiktok
sr_RS: Пратите нас на Тикток

en: Follow us on Tumblr
sr_RS: Пратите нас на Тумблр

en: Follow us on VK
sr_RS: Прати нас у ВК

en: Follow us on Vimeo
sr_RS: Пратите нас на Вимео

en: Follow us on Weibo
sr_RS: Пратите нас на Веибо

en: Follow us on Whatsapp
sr_RS: Прати нас у Вхатсапп

en: Follow us on X
sr_RS: Пратите нас на Кс

en: Follow us on YouTube
sr_RS: Прати нас на Иоутубе

en: Font
sr_RS: Фонт

en: Font Colour
sr_RS: Боја фонта

en: Font Orientation
sr_RS: Оријентација фонта

en: Font Size
sr_RS: Величина фонта

en: Font Style
sr_RS: Стил фонта

en: Font Type
sr_RS: Тип фонта

en: Font Weight
sr_RS: Тежина фонта

en: Font size
sr_RS: Величина фонта

en: Font size (with Style: Text)
sr_RS: Величина фонта (са стилом: Текст)

en: Footer
sr_RS: Подножје

en: Footer Builder
sr_RS: Конструктор подножју подручју

en: Footer Builder - WPBakery
sr_RS: Конструктор подножју подручју - WPBakery

en: Footer Builder Elementor
sr_RS: Конструктор подножју подручју Елементор

en: Footer Builder Elementor Mobile
sr_RS: Конструктор подножју подручју Елементор Мобиле

en: Footer Builder Mobile
sr_RS: Конструктор подножју подручју за мобилне уређаје

en: Footer Built-in
sr_RS: Уграђени подножје

en: Footer Built-in Mobile
sr_RS: Уграђен мобилни подножје

en: Footer Mode
sr_RS: Режим подножју подручју

en: For Deal Before Time V2.
sr_RS: За трансакције Пре Времена В2.

en: For Deal Before Time, Simple Deals
sr_RS: За Заблаговременной трансакције - Једноставне Трансакције

en: For Simple Deals
sr_RS: За Једноставне Послове

en: Force Initialize
sr_RS: Присилна Иницијализација

en: Format: YYYY-mm-dd HH:mm:ss | YYYY/mm/dd HH:mm:ss.
sr_RS: Формат: ГГГГ-мм-дд ХХ:мм:сс | ГГГГ/мм/дд ХХ:мм:сс.

en: From - Estimated Days
sr_RS: Од - Обрачунати Дана

en: Full
sr_RS: Комплетан

en: Full Price
sr_RS: Укупна Цена

en: Gallery - Carousel
sr_RS: Галерија - Кружни Ток

en: Gallery 360&#176; Viewer
sr_RS: Галерија 360&#176; Виевер

en: Gallery Grid
sr_RS: Мрежа галерије

en: Gallery Grid 2
sr_RS: Мрежа галерије 2

en: Gallery Grid 3
sr_RS: Мрежа галерија 3

en: Gallery for Variation
sr_RS: Галерија за варијације

en: Gap Items
sr_RS: Елементи са размацима

en: General
sr_RS: Опште информације

en: General Options
sr_RS: Општа подешавања

en: Gift
sr_RS: Поклон

en: Github
sr_RS: Гитхуб

en: Github URL
sr_RS: УРЛ адреса Гитхуб

en: Global Theme Options
sr_RS: Параметри глобалне теме

en: Global URL
sr_RS: Глобални УРЛ адреса

en: Global URL Text
sr_RS: Глобални текст, УРЛ адресе

en: Google Font
sr_RS: Гоогле Фонт

en: Gray
sr_RS: Сива

en: Grid
sr_RS: Мрежа

en: Grid 1
sr_RS: Грид 1

en: Grid 2
sr_RS: Грид 2

en: Grid 3 - Only show 2 posts
sr_RS: Грид 3 - Прикажи само 2 поруке

en: Grid Image Box
sr_RS: Поље са сликом мреже

en: Grid Rows
sr_RS: Линије мреже

en: Grid View
sr_RS: Изглед мреже

en: Groups:
sr_RS: Oznake:

en: H2
sr_RS: Х2

en: H4
sr_RS: Х4

en: H5
sr_RS: Х5

en: HOT
sr_RS: Вруће

en: Has Nav 2 Items
sr_RS: Има Навигацију у 2 Елемента

en: Has Nav 4 Items
sr_RS: Има Навигацију у 4 Елемента

en: Header
sr_RS: Наслов

en: Header Background
sr_RS: Позадина заглавља

en: Header Background - Sticky
sr_RS: Позадина наслова - Лепљив

en: Header Builder
sr_RS: Конструктор наслова

en: Header Builder - WPBakery
sr_RS: Конструктор наслова - WPBakery

en: Header Elementor Builder
sr_RS: Конструктор елемената заглавља

en: Header Text
sr_RS: Текст заглавља

en: Header Text - Sticky
sr_RS: Текст заглавља - Лепљив

en: Header Text Hover
sr_RS: Тражење курсор миша на текст заглавља

en: Header Text Hover - Sticky
sr_RS: Тражење курсор на текст заглавља - Лепљив

en: Header Text color
sr_RS: Боја текста заглавља

en: Header Text color - Sticky
sr_RS: Боја текста заглавља - Лепљив

en: Header Text color hover
sr_RS: Боја текста заглавља када је курсор миша

en: Header Text color hover - Sticky
sr_RS: Боја текста заглавља када је курсор - Лепљив

en: Header Theme Builder
sr_RS: Конструктор тема за заглавља

en: Header Transparent
sr_RS: Транспарент Наслов

en: Header Type
sr_RS: Тип заглавља

en: Header Type 1
sr_RS: Тип колектора 1

en: Header Type 2
sr_RS: Тип колектора 2

en: Header Type 3
sr_RS: Тип колектора 3

en: Header Type 4
sr_RS: Тип колектора 4

en: Header Type 5
sr_RS: Тип колектора 5

en: Header Type 6
sr_RS: Тип колектора 6

en: Header Type 7
sr_RS: Тип колектора 7

en: Header Vertical Menu
sr_RS: Вертикални мени заглавља

en: Header WPBakery Builder
sr_RS: Конструктор наслова WPBakery

en: Headings Font
sr_RS: Фонт заглавља

en: Headings Font (H1, H2, H3, H4, H5, H6)
sr_RS: Фонт заглавља (Х1, Х2, Х3, Х4, Х5, Х6)

en: Height (px)
sr_RS: Висина (пкс)

en: Height - Mobile (px)
sr_RS: Висина - Покретни (пкс)

en: Helps reduce the number of HTML tags loaded on the site.
sr_RS: Помаже да се смањи број ХТМЛ тагова, преузетих на сајт.

en: Hide Advanced Options
sr_RS: Сакриј Додатне опције

en: Hide Empty
sr_RS: Сакрије Празан

en: Hide Empty categories
sr_RS: Сакријте празне категорије

en: Hide Out Of Stock Product Variations
sr_RS: Сакриј варијације производа које нема на лагеру

en: Hide empty brands
sr_RS: Сакријте празне брендови

en: Hide empty categories
sr_RS: Сакријте празне категорије

en: Hide in Mobile
sr_RS: Да се сакрије у свом Мобилном телефону

en: Hide in Mobile - Mobile Layout
sr_RS: Сакриј у мобилној апликацији - Мобилни распоред

en: Horizontal
sr_RS: Хоризонтална

en: Horizontal 1
sr_RS: Хоризонтална 1

en: Horizontal 2
sr_RS: Хоризонтална 2

en: Horizontal 3
sr_RS: Хоризонтална 3

en: Horizontal 4
sr_RS: Хоризонтална 4

en: Horizontal 5
sr_RS: Хоризонтална 5

en: Horizontal 6
sr_RS: Хоризонтална 6

en: Horizontal Alignment
sr_RS: Водоравно Поравнање

en: Hour
sr_RS: Сат

en: Hours
sr_RS: Радно време

en: Hover Effect
sr_RS: Ефекат навођење

en: Hover To Top
sr_RS: Померите Курсор на Врх

en: Hurry up! these product are limited, checkout within
sr_RS: Пожурите! количина робе је ограничен, резервишите у року од

en: Hurry! Over %s people have this in their carts
sr_RS: Пожурите! Више од %s људи имају то у својим тележках

en: ID or Slug, separated by ",". Ex: 1, 2 or slug-1, slug-2.
sr_RS: Идентификатор или Слуг раздвојене симбол ",". На пример: 1, 2 или слуг-1, слуг-2.

en: Icon
sr_RS: Икона

en: Icon Content
sr_RS: Садржај иконе

en: Icon Menu
sr_RS: Мени икона

en: If you wish to style images differently, then use this field to add a class name and then refer to it in your css file.
sr_RS: Ако желите да стилизе слике на другачији начин, користите ово поље да додате име класе, а затим да се односи на њега у вашем цсс фајлу.

en: If you wish to style particular content element differently, then use this field to add a class name and then refer to it in your css file.
sr_RS: Ако желите да се другачије поставите одређену ставку садржаја, користите ово поље да додате име класе, а затим да се односи на њега у вашем цсс фајлу.

en: Image
sr_RS: Слика

en: Image After
sr_RS: Слика Је Након

en: Image Attribute Style - All
sr_RS: Стил атрибут слике - Све

en: Image Attribute Style - Only use for Single or Quickview
sr_RS: Стил атрибут слике - користи се само за Један или Куицквиев

en: Image Attributes To Do Brands
sr_RS: Атрибути слике За Стварање Брендова

en: Image Before
sr_RS: Слика Пре

en: Image Box Items
sr_RS: Елементи графичког блока

en: Image Box.
sr_RS: Поље са сликом.

en: Image Layout
sr_RS: Распоред слике

en: Image Simple Slide
sr_RS: Слика Једноставним Слајд

en: Image Size
sr_RS: Величина слике

en: Image Style
sr_RS: Стил Слике

en: Image show in Product Element with Style is Simple Slide
sr_RS: Приказ слике у елементу производа са стилом - то је једноставно слајд

en: Images
sr_RS: Слике

en: Images Layout
sr_RS: Локација слике

en: Images Style
sr_RS: Стил слике

en: Import Global Data (Media, Posts, Products, Categories...)
sr_RS: Увоз глобалних података (медији, Пости, производи, категорије,...)

en: Import Homes
sr_RS: Увоз куће

en: Import Widgets Sidebars
sr_RS: Увоз Бочним виџета

en: Infinite Slide
sr_RS: Бескрајне Клизи

en: Info Align
sr_RS: Поравнање информација

en: Info Align - With List Style
sr_RS: Поравнање информација у стилу листе

en: Info Columns
sr_RS: Информационе колоне

en: Infomations Columns
sr_RS: Колоне са информацијама

en: Input CNAME. It will be replaced for home URL of images your site. (Ex: https://elessi-cdn.nasatheme.com)
sr_RS: Унесите ЦНАМЕ. Биће замењен за почетну УРЛ адресу слика вашег сајта. (На пример: https://elessi-cdn.nasatheme.com)

en: Input Material
sr_RS: Изворни материјал

en: Input Slug of a Category you want, Default redirect to Shop page or Home page.
sr_RS: Унесите линк на жељену категорију, која се подразумевано преусмерава на страницу продавнице или почетну страницу.

en: Input categories slug Divide with "," Ex: slug-1, slug-2 ...
sr_RS: Улазни категорија слуг Поделити користећи "," на Пример: слуг-1, слуг-2 ...

en: Input list ID or Slug, separated by ",". Ex: 1, 2 or slug-1, slug-2
sr_RS: Унесите ид листе или Слуг раздвојене симбол ",". На пример: 1, 2 или слуг-1, слуг-2

en: Inside
sr_RS: Унутар

en: Instagram URL Follow
sr_RS: Претплатите се на УРЛ Instagram

en: Install Elessi Theme - Child
sr_RS: Инсталирајте тему Elessi - Сестра

en: Isotope Layout Mode
sr_RS: Режим распореда изотопа

en: Item
sr_RS: Предмет

en: Item Padding (px || %)
sr_RS: Ставка допуна (px || %)

en: Item Padding in Mobile (px || %)
sr_RS: Додаци ставке у мобилном уређају (px || %)

en: Item Padding in Tablet (px || %)
sr_RS: Допуна ставке у таблету (px || %)

en: Items show vertical
sr_RS: Елементи су приказани вертикално

en: Job
sr_RS: Рад

en: Job (Style => Full)
sr_RS: Посао (Стил => Пун)

en: Justify
sr_RS: Оправда

en: LOAD MORE
sr_RS: ПРЕУЗМИТЕ ВИШЕ

en: LOAD MORE ...
sr_RS: ПРЕУЗМИТЕ ВИШЕ ...

en: Label
sr_RS: Ознака

en: Label Attribute Selected - Single / Quick view Product
sr_RS: Изабран је атрибут ознаке - Појединачни производ / Брз поглед

en: Label Attribute Style - Only use for Single or Quickview
sr_RS: Стил атрибут ознаке - користи се само за Један или Куицквиев

en: Landscape
sr_RS: Пејзаж

en: Large
sr_RS: Велики

en: Layout
sr_RS: Распоред

en: Layout Reverse
sr_RS: Лаиоут Реверсе

en: Layout Style
sr_RS: Стил Распоред

en: Left
sr_RS: Са леве стране

en: Left (RTL - Right)
sr_RS: Са леве стране (ЛЕВО - Десно)

en: Left Sidebar
sr_RS: Лева трака

en: Left Sidebar Off-canvas
sr_RS: Лева трака Ван платна

en: Left of Pin
sr_RS: Лево од Пин

en: Left sidebar Classic
sr_RS: Класична лева трака

en: Left to Right
sr_RS: С Лева На Десно

en: Light
sr_RS: Светло

en: Limit
sr_RS: Граница

en: Limit Child Items to display
sr_RS: Ограничите приказ повезаних елемената

en: Limit in Product Grid
sr_RS: Ограничење у производне мрежу

en: Limit products
sr_RS: Ограничите количину производа

en: Limit show variations/1 attribute in product grid. Empty input to show all
sr_RS: Ограничите приказ варијације / 1 атрибута у табели производа. Празан улаз за приказ свих

en: Link
sr_RS: Линк

en: Link Follow
sr_RS: Идите На Линк

en: Link Target
sr_RS: Циљна линк

en: Link Target Blank
sr_RS: Циљна линк Празна

en: Link text
sr_RS: Текст везе

en: Linkedin
sr_RS: Линкедин

en: Linkedin URL Follow
sr_RS: Иди на УРЛ адресу Линкедин

en: List
sr_RS: Списак

en: List - Widget Items
sr_RS: Листу елемената виџета

en: List 2 Columns
sr_RS: Листу од 2 колоне

en: List Blocks
sr_RS: Списак блокова

en: List Font Colours for Personalize product
sr_RS: Наведите боје фонта за персонализацију производа

en: List Font Types for Personalize product
sr_RS: Списак Типова фонтова за персонализацију производа

en: List Footer
sr_RS: Подножје листе

en: List Headers
sr_RS: Наслови листе

en: List View
sr_RS: Погледајте листу

en: List View 2 Columns
sr_RS: Погледајте листу у 2 колоне

en: List items
sr_RS: Ставке листе

en: Live Search Products
sr_RS: Производи за Живог Претраге

en: Live Time Fake (s)
sr_RS: Лажна (а) Живог времена

en: Load More
sr_RS: Преузмите Више

en: Load UX Variations in Grid After Click
sr_RS: Довнлоад опције корисничког интерфејса у мрежу након клика

en: Loadding random products if had not exists list viewed products
sr_RS: Преузимање случајних робе, ако раније није постојао листе прегледане робе

en: Logo
sr_RS: Лого

en: Logo Mobile
sr_RS: Мобилни Лого

en: Logo Mode
sr_RS: Режим лого

en: Logo Retina
sr_RS: Мрежњача са Логом

en: Logo Sticky
sr_RS: Лепљив Лого

en: Main Menu Background
sr_RS: Позадина главног менија

en: Main Menu Background - Sticky
sr_RS: Позадина главног менија - Лепљив

en: Main Menu Fullwidth
sr_RS: Пуна Ширина Главног Менија

en: Main Menu Text
sr_RS: Текст главног менија

en: Main Menu Text - Sticky
sr_RS: Текст главног менија - Лепљив

en: Main Menu Text color
sr_RS: Боја текста главног менија

en: Main Menu Text color - Sticky
sr_RS: Боја текста главног менија - лепљив

en: Main Navigation Font
sr_RS: Главни Пловни фонт

en: Make &#8220;%s&#8221; the default brand
sr_RS: Нека &#8220;%s&#8221; буде подразумевани бренд

en: Make default
sr_RS: Подесите подразумевану вредност на

en: Marker Full Price
sr_RS: Укупна Цена Маркер

en: Marker Style
sr_RS: Стил Маркер

en: Masonry
sr_RS: Зидање

en: Masonry Isotope
sr_RS: Изотоп зиданих

en: Max - Fake In Cart
sr_RS: Макс - Фалсификат У Корпи

en: Max Change
sr_RS: Максимална Промена

en: Max Deep in Archive Products Page
sr_RS: Максимално углубленная страна роба из Архиве

en: Max Fake Sold
sr_RS: Максимална Урачунат Је Лажна

en: Max Fake Time (number hours ago)
sr_RS: Максимално време фалсификовања (број сати)

en: Maximum depth
sr_RS: Максимална дубина

en: Maximum numbers tag to display (Show all insert "0" or "All")
sr_RS: Ознака са максималним бројем приказаних бројева (Показати све налепите "0" или "Све")

en: Medium
sr_RS: Просечна

en: Mega Menu
sr_RS: Мега-мени

en: Member Information
sr_RS: Информације о Члан

en: Member email
sr_RS: Е-маил Учесника

en: Member name
sr_RS: Име учесника

en: Menu
sr_RS: Мени

en: Menu Navigation Font
sr_RS: Фонт Навигацију кроз мени

en: Menu Order
sr_RS: Редослед битан. мени

en: Menu Selected
sr_RS: Изабрани мени

en: Menu type
sr_RS: Тип мени

en: Middle
sr_RS: Средином

en: Min
sr_RS: Мин

en: Min - Fake In Cart
sr_RS: Мин - Фалсификат У Корпи

en: Min Fake Sold
sr_RS: Минимална Урачунат Је Лажна

en: Min Fake Time (number hours ago)
sr_RS: Минимално време фалсификовања (број сати)

en: Mini Account
sr_RS: Мини-Налог

en: Mini Cart
sr_RS: Мини-Колица

en: Mini Compare
sr_RS: Мини-поређење

en: Mini Wishlist
sr_RS: Мини-Листа Жеља

en: Mins
sr_RS: Минута

en: Mobile Columns
sr_RS: Мобилни Колоне

en: Monday - Friday
sr_RS: Понедељак - Петак

en: Month
sr_RS: Месец

en: Months
sr_RS: Месецима

en: More details
sr_RS: Више информација

en: Move (%)
sr_RS: Премештање (%)

en: Move Horizontal a distance (%)
sr_RS: Клиза хоризонтално растојање (%)

en: Mutil Pin Banner Reverse
sr_RS: Мутил Пин Баннер Реверсе

en: Name
sr_RS: Име

en: Nasa Brand
sr_RS: Бренд Наса

en: Nasa Core
sr_RS: Језгро Наса

en: Nasa Elements
sr_RS: Елементи Наса

en: Nasa Header Elements
sr_RS: Елементи заглавља Наса

en: NasaTheme - Import Demo Data
sr_RS: NasaTheme - Увоз демонстрационе података

en: NasaTheme Team
sr_RS: Тим NasaTheme

en: New
sr_RS: Ново

en: New Block
sr_RS: Нови блок

en: New Brand
sr_RS: Нови Бренд

en: New Category Name
sr_RS: Ново Име категорије

en: New Group
sr_RS: Нова Група

en: New Header
sr_RS: Нови Наслов

en: New Project
sr_RS: Нови Пројекат

en: New Store we be Launched in
sr_RS: Нова продавница у којој смо откроемся

en: Next Deal
sr_RS: Следећа Трансакција

en: No
sr_RS: НЕМА

en: No Blocks found
sr_RS: Блокови није пронађен

en: No Blocks found in Trash
sr_RS: Нема блокова није пронађен у Смећем

en: No Footers found
sr_RS: Подножја није пронађен

en: No Footers found in Trash
sr_RS: Подножја није пронађен у корпи

en: No Header found in Trash
sr_RS: Наслов није пронађен у корпи

en: No Headers found
sr_RS: Наслови није пронађен

en: No Image
sr_RS: Нема Слике

en: No Sidebar
sr_RS: Нема сидебар

en: No heading
sr_RS: Без наслова

en: No items found
sr_RS: Ствари није пронађен

en: No items found in Trash
sr_RS: Нема предмета који се налазе у Мусорном кофу

en: No oEmbed Results Found for %s. View more info at
sr_RS: Резултати oEmbed за %s није пронађен. Да видите више информација на

en: No portfolio were found!
sr_RS: Портфолио нашао није било!

en: No product brands exist.
sr_RS: Не постоји брендова производа.

en: No products were viewed.
sr_RS: Нема производи нису били контролисани.

en: No projects found
sr_RS: Пројекти није пронађен

en: No projects found in Trash
sr_RS: Нема пројеката који се налазе у корпи

en: No terms
sr_RS: Нема услова

en: No, Thanks!
sr_RS: Не, хвала!

en: None
sr_RS: Нема

en: None Special First word
sr_RS: Ништа посебно У првом речи

en: Not Set
sr_RS: Није Утврђено

en: Not Use for Nav 2 Items.
sr_RS: Не користити за навигацију 2 предмета.

en: Not enough data
sr_RS: Нема довољно података

en: Not found!
sr_RS: Није пронађен!

en: Not use for Header Builder.
sr_RS: Не користити за дизајнер наслова.

en: Not use with Grid 2, 3.
sr_RS: Не користи се са мрежом 2, 3.

en: Not use with Grid 3.
sr_RS: Не користити са Грид 3.

en: Note: If no options are selected, this setting will default to theme options.
sr_RS: Напомена: Ако ваша подешавања нису изабрани подразумевано за овај параметар ће бити изабрана вредност опције теме.

en: Note: This feature does not apply to mobiles or devices with small screens
sr_RS: Напомена: Ова функција се не односи на мобилне телефоне или уређаје са малим екранима

en: Note: This feature uses milliseconds, for example 2s = 2000ms, if you enter incorrectly or do not enter anything, the default time is 8000ms
sr_RS: Напомена: Ова функција користи милисекунде, на пример 2с = 2000мс, ако унесете погрешно или ништа не унесете, подразумевано време је 8000мс

en: Note: This option only uses with Desktop Mode.
sr_RS: Напомена: Ова опција се користи само у режиму радног стола.

en: Number Columns Mega Menu
sr_RS: Мега-мени са нумеричким стубова

en: Numbers
sr_RS: Број

en: OK - Odnoklassniki
sr_RS: ОК - школски Другови

en: OK - Odnoklassniki URL
sr_RS: ОК - ЛИНК на Иоутубе

en: Odnoklassniki
sr_RS: Одноклассники

en: On Sale
sr_RS: У продаји

en: Only Apply for Loop (Grid)
sr_RS: Примењује се само за циклуса (Грид)

en: Only Apply for Single | Quickview
sr_RS: Пријавите се само за сингл | Брзи поглед

en: Only Show top level
sr_RS: Приказује само горњи ниво

en: Only With List Style.
sr_RS: Само у стилу листе.

en: Only child of
sr_RS: Једино дете у

en: Only for Deal Before Time.
sr_RS: Само, да се Разуме Пре времена.

en: Only one product deal.
sr_RS: Само један договор са производом.

en: Only show child of (Product category id or slug)
sr_RS: Прикажи само садржани елемент (ид категорије производа или слуг)

en: Only show children of the current brand
sr_RS: Показати деци само тренутни бренд

en: Only show root menu items - Parent - 0
sr_RS: Приказује само ставке роот мени - Parent - 0

en: Only top level
sr_RS: Само горњи ниво

en: Only use for Horizontal.
sr_RS: Користите само за хоризонталне радова.

en: Only use for Style => Full.
sr_RS: Користи се само за Стил => Пун.

en: Only use for Style is Slider or Simple Slide 2.
sr_RS: Користите само за регистрацију клизача или једноставним слајд 2.

en: Only use for Style is Slider or Simple Slide.
sr_RS: За обраду се користи само клизач или Једноставно слајд.

en: Only use for Style is Slider, Simple Slide 2, Slider - Widget Items.
sr_RS: Користите само за регистрацију клизача, Једноставним слајд 2, Елемената клизача - видгет.

en: Only use for Style is Slider.
sr_RS: За стил се користи само клизач.

en: Only use with Style: Text.
sr_RS: Користите само са стилом: Текст.

en: Only using for Slide.
sr_RS: Користи се само за слајда.

en: Only using for Slider.
sr_RS: Користи се само за клизача.

en: Only using for Style is Ajax Infinite.
sr_RS: Коришћење само for Style - то је Ајакс Бесконачни.

en: Only using for Style is Carousel.
sr_RS: За обраду се користи само кружни ток.

en: Only using for Style is Slider
sr_RS: За стил се користи само клизач

en: Only using for Style is Slider 1 row.
sr_RS: За стил се користи само 1 ред клизача.

en: Only using for Style is Slider or Simple Slide.
sr_RS: За обраду се користи само клизач или Једноставно слајд.

en: Only using for Style is Slider, Simple Slide, Slider - Widget Items.
sr_RS: За обраду користе се само елементи Слидер, Simple Слиде, Слидер - Видгет.

en: Only using for Style is Slider, Simple Slide.
sr_RS: За обраду се користи само Клизач, Једноставним слајд.

en: Only using for Style is Slider, Simple Slider v2.
sr_RS: За стил се користи само Слидер, Simple Слидер в2.

en: Only using for Style is Slider.
sr_RS: За стил се користи само клизач.

en: Optimize HTML
sr_RS: Оптимизују ХТМЛ

en: Option Product Column Select To Display
sr_RS: Опција Product Column Изаберите За приказ

en: Options Follows
sr_RS: Следеће Опције

en: Options Shares
sr_RS: Акције са опцијама

en: Order By
sr_RS: Да Резервишу Преко

en: Order by
sr_RS: Да резервишу преко

en: Other Customers Also Bought
sr_RS: Други купци су такође купили

en: Outside
sr_RS: Напољу

en: Overflows: + 0.5 items
sr_RS: Стацк: + 0,5 поена

en: Override Logo
sr_RS: Замените Лого

en: Override Logo Mode
sr_RS: Поновна објава режима лого

en: Override Mobile Logo
sr_RS: Поновна објава Мобилног лого

en: Override Primary Color
sr_RS: Замена примарне боје

en: Override Retina Logo
sr_RS: Поновна објава лого Ретина

en: Override Shop Filters
sr_RS: Замена филтера Полицама

en: Override Sticky Logo
sr_RS: Поновна Објава Лепљиви Лого

en: Parent Block:
sr_RS: Родитељски блок:

en: Parent Brand
sr_RS: Родитељска бренд

en: Parent Brand:
sr_RS: Родитељска бренд:

en: Parent Category
sr_RS: Родитељска категорија

en: Parent Category:
sr_RS: Родитељска категорија:

en: Parent Footer:
sr_RS: Родитељска подножје:

en: Parent Group
sr_RS: Ово група

en: Parent Group:
sr_RS: Ово група:

en: Parent Header:
sr_RS: Родитељска наслов:

en: Parent Item:
sr_RS: Родитељски елемент:

en: Percentage
sr_RS: Проценат

en: Personalize
sr_RS: Персонализујте

en: Personalize (Allow Customized by Customer)
sr_RS: Персонализујте (Дозволи прилагођавање по жељи Купца)

en: Personalize product
sr_RS: Персонализујте производа

en: Personalized
sr_RS: Персонализоване

en: Phone
sr_RS: Телефон

en: Photos Limit
sr_RS: Ограничење на број фотографија

en: Pin Selected
sr_RS: Изабрани Пин

en: Pin description
sr_RS: Пин опис

en: Pin material banner
sr_RS: Банер од материјала игле

en: Pin multi products banner
sr_RS: Закачите банер са више производа

en: Pin on Pinterest
sr_RS: Пин на Пинтерест

en: Pin products banner
sr_RS: Причврстите банер производа

en: Pinterest
sr_RS: Пинтерест

en: Pinterest URL Follow
sr_RS: Пратите ЛИНК на Пинтерест

en: Please Install Revolution Slider Plugin to use this.
sr_RS: Молимо вас да инсталирате плугин Револутион Слидер, да искористе то.

en: Please Install WPBakery or Elementor plugin Before Import Demo Data!!!
sr_RS: Молимо вас да инсталирате плугин WPBakery или Елементор пре увоза демонстрационе података!!!

en: Please Install WooCommerce plugin Before Import Demo Data!!!
sr_RS: Молимо инсталирајте Вооцоммерце плугин Пре увоза демонстрационе података!!!

en: Please Try Again
sr_RS: Покушајте још једном

en: Please checked, save and built the filters Category at: Appearance > Widgets
sr_RS: Молимо вас да проверите, сачувате и направите филтере категорије на: Изглед > Виџети

en: Please complete your selection - Product ${productName} has not been selected
sr_RS: Довршите избор – производ ${productName} није изабран

en: Please create Static Blocks (or Custom Block of Elementor Header & Footer Builder) and select here.
sr_RS: Молимо вас, направите статичке блокове (или кориснички блок Елементор Header & Footer Буилдер) и изаберите овде.

en: Please create Static Blocks (or Custom Block of Elementor Header & Footer Builder) to use this Feature.
sr_RS: Молимо вас, направите статичке блокове (или кориснички блок Елементор Header & Footer Буилдер), да бисте користили ову функцију.

en: Please create a Product Attribute type Image to use this feature.
sr_RS: Молим вас да направите слику тип атрибута производа, да бисте користили ову функцију.

en: Please don't turn off with this option to increase website performance
sr_RS: Молимо вас да не искључите ову опцију да повећа перформансе веб-сајта

en: Please enter a time to return the site to Online (YYYY/mm/dd | YYYY-mm-dd).
sr_RS: Унесите време за враћање сајта на онлајн (ГГГГ/мм/дд | ГГГГ-мм-дд).

en: Please install "Smash Balloon Instagram Feed" plugin to use this feature.
sr_RS: Молимо вас да инсталирате плугин "Смасх Балон Instagram Феед" да користите ову функцију.

en: Please waiting in a few minutes, The process is running...
sr_RS: Молимо вас, сачекајте неколико минута, процес је покренут...

en: Plus icon
sr_RS: Икону плус

en: Popup Static Block
sr_RS: Статични блок искачућих прозора

en: Portfolio
sr_RS: Портфолио

en: Portfolio Columns
sr_RS: Колоне Портфолио

en: Portfolio Comments
sr_RS: Коментари на Портфолио

en: Portfolio Count
sr_RS: Број Портфолио

en: Portfolio Lightbox
sr_RS: Фасциклу за Портфолио

en: Portrait
sr_RS: Портрет

en: Position
sr_RS: Положај

en: Position Info
sr_RS: Информације о локацији

en: Position Navigation
sr_RS: Навигација по локацији

en: Position Title | Navigation (The Top Only use for Style is Carousel)
sr_RS: Наслов позиције | Навигација (најбоља употреба стила је вртешка)

en: Position Title | Navigation (The Top Only use for Style is Slider)
sr_RS: Наслов позиције | Навигација (Само најгоре за стил је клизач)

en: Post Type
sr_RS: Тип стуба

en: Posted By
sr_RS: Поставио

en: Posts - Blogs
sr_RS: Поруке - Блогови

en: Posts at
sr_RS: Објаве на

en: Posts number
sr_RS: Број порука

en: Posts number - Not use with Grid 3
sr_RS: Број снимака - Не користи се са мрежицом 3

en: Prev Deal
sr_RS: Претходни договор

en: Price Font
sr_RS: Фонт цене

en: Price Rounding
sr_RS: Заокруживање цене

en: Price icon
sr_RS: Икона цене

en: Primary Color
sr_RS: Основна боја

en: Product 360&#176; Viewer
sr_RS: Прегледник производа од 360&#176;

en: Product Brand
sr_RS: Бренд производа

en: Product Brand (PWB)
sr_RS: Бренд производа (PWB)

en: Product Brand - Nasa
sr_RS: Бренд производа - Наса

en: Product Brand - Nasa (Use slug of Brand)
sr_RS: Бренд производа - Наса (Користите име бренда)

en: Product Brand - Taxonomies
sr_RS: Бренд производа - Таксономије

en: Product Brands
sr_RS: Марке производа

en: Product Card Styles
sr_RS: Стилови картица робе

en: Product Categories
sr_RS: Категорије производа

en: Product Category
sr_RS: Категорија производа

en: Product Category (Use slug of Category)
sr_RS: Категорија производа (користите ознаку категорије)

en: Product Column Icon Style
sr_RS: Стил икону колоне производа

en: Product Group
sr_RS: Група производа

en: Product Ids
sr_RS: Ид-ови производа

en: Product List
sr_RS: Листа производа

en: Product PWB Brand
sr_RS: Производ PWB Бренд

en: Product PWB Brand - (Use slug of Brand)
sr_RS: Производ PWB Brand - (Користите име бренда)

en: Product Selected
sr_RS: Изабрани производ

en: Product Tags
sr_RS: Ознаке производа

en: Product Video Link
sr_RS: Линк на Видео производа

en: Product Video Size
sr_RS: Величина видео производа

en: Product brand base
sr_RS: База бренда производа

en: Products
sr_RS: Производи

en: Products - WooCommerce
sr_RS: Роба - Вооцоммерце

en: Products Category:
sr_RS: Категорија производа:

en: Products Fake Purchase
sr_RS: Куповина Лажних Производа

en: Project Category
sr_RS: Категорија пројекта

en: Project Name
sr_RS: Назив пројекта

en: Promote Sales
sr_RS: Подстицање Продаје

en: Purchase Focus
sr_RS: Фокус на куповину

en: Quantity
sr_RS: Број

en: Quantity Stock
sr_RS: Број На лагеру

en: Quantity Stock - Descending
sr_RS: Квантитативно снабдевање - опадајући

en: RETURN TO SHOP
sr_RS: ВРАТИТЕ СЕ У ПРОДАВНИЦУ

en: RSS
sr_RS: РСС-феед

en: RSS URL Follow
sr_RS: Пратите УРЛ-адресе РСС

en: Radio Style
sr_RS: Стил Радио

en: Radio Style - Tooltip
sr_RS: Стил радио - постављањем стрелице миша изнад иконице

en: Read more
sr_RS: Сазнајте више

en: Recent
sr_RS: Скорашња

en: Recent Products
sr_RS: Најновији производи

en: Recent Projects
sr_RS: Најновије пројекте

en: Recent Review
sr_RS: Недавни Преглед

en: Recent Works
sr_RS: Најновији рад

en: Recently Viewed
sr_RS: Nedavno pregledano

en: Recommended - Columns
sr_RS: Препоручене колоне

en: Recommended - Mobile Columns
sr_RS: Препоручује се - Мобилни колоне

en: Recommended - Tablet Columns
sr_RS: Препоручене колоне за таблете

en: Recommended In Archive Products
sr_RS: Препоручено У Архивираних производима

en: Recommended In Archive Products Page
sr_RS: Препоручено На Страници Производа Архиве

en: Recommended Products
sr_RS: Препоручене Производе

en: Related - Columns
sr_RS: У вези колоне

en: Related - Mobile Columns
sr_RS: У вези - Мобилни колоне

en: Related - Tablet Columns
sr_RS: У вези - Колоне на таблетама

en: Related posts
sr_RS: Њене поруке

en: Remove
sr_RS: Уклонити

en: Remove Embed
sr_RS: Уклонити Уграђени

en: Remove Group
sr_RS: Уклонити групу

en: Remove Image
sr_RS: Уклоните слику

en: Remove hr Title
sr_RS: Уклони наслов хр

en: Request a Call Back
sr_RS: Затражите повратни позив

en: Request a Call Back - Single Product Page
sr_RS: Захтев за повратни позив - Посебна страница производа

en: Reset Fake In Cart
sr_RS: Вратите Фалсификовање У Корпу

en: Reset Fake In Cart Success !
sr_RS: Ресет фейка у корпу Успео!

en: Reset Fake Sold
sr_RS: Сброшенная Лажна Продат

en: Reset Fake Sold Success !
sr_RS: Јасно Лажни Продао Успех !

en: Responsive
sr_RS: Одговарајући

en: RevSlider Item
sr_RS: Елемент RevSlider

en: RevSlider Item - Mobile Layout
sr_RS: Елемент RevSlider - Мобилни распоред

en: Revolution Slider.
sr_RS: Клизач револуције.

en: Right
sr_RS: Правилно

en: Right (RTL - Left)
sr_RS: Са десне стране (ЛЕВО - Десно)

en: Right Sidebar
sr_RS: Десна трака

en: Right Sidebar Classic
sr_RS: Класична Десна трака

en: Right Sidebar Off-canvas
sr_RS: Десна трака Ван платна

en: Right of Pin
sr_RS: Десно од Пин-кода

en: Right to Left
sr_RS: Са десна на лево

en: Root Product Category
sr_RS: Основна Категорија Производа

en: Root Product Category. (Use for Multi stores)
sr_RS: Основна категорија робе. (Користи се за неколико продавница)

en: Rotate
sr_RS: Ротирати

en: Round
sr_RS: Током целе

en: Round Wrapper
sr_RS: Округли Омот

en: Round Wrapper - Tooltip
sr_RS: Округли омотач - постављањем стрелице миша изнад иконице

en: Rows of Slide
sr_RS: Редове слајд

en: START IMPORT DATA
sr_RS: ПОЧЕТИ УВОЗ ПОДАТАКА

en: SVG Code
sr_RS: СВГ - код

en: Saturday
sr_RS: Субота

en: Saturday End Time
sr_RS: Време завршетка суботе

en: Saturday Start Time
sr_RS: Време је почела у суботу

en: Save
sr_RS: Сачувај

en: Save&nbsp;%s&nbsp;<i>(%s&#37;&nbsp;OFF)</i>
sr_RS: Сачувај&nbsp;%s&nbsp;<i>(%s&#37;&nbsp;ОФФ)</i>

en: Scroll Down
sr_RS: Идите Доле

en: Scroll images
sr_RS: Померање слике

en: Search
sr_RS: Pretraga

en: Search ...
sr_RS: Pretraži ...

en: Search Blocks
sr_RS: Блокови за претрагу

en: Search Brands
sr_RS: Претрага Брендова

en: Search Groups
sr_RS: Термини за групе

en: Search Header
sr_RS: Наслов претраге

en: Search Projects
sr_RS: Термини за пројекте

en: Search Types
sr_RS: Врсте претраге

en: Search for a product&hellip;
sr_RS: Претрага производа...

en: Sec
sr_RS: Секунда

en: Secs
sr_RS: Секунде

en: Select
sr_RS: Odaberi

en: Select / Deselect All
sr_RS: Да изаберете / Поништите избор Свих

en: Select Item
sr_RS: Изаберите Ставку

en: Select Level 1
sr_RS: Marka

en: Select Level 2
sr_RS: Model

en: Select Level 3
sr_RS: Strana

en: Select Menu (Use slug of Menu)
sr_RS: Изаберите мени (користите фрагмент мени)

en: Select Model
sr_RS: Изаберите модел

en: Select Options
sr_RS: Изаберите Опције

en: Select Pin
sr_RS: Изаберите Пин

en: Select Rev Slider Item
sr_RS: Изаберите Ставку Клизача Рев

en: Select Widget Area
sr_RS: Изаберите Област видгет

en: Select Your Custom Font.
sr_RS: Изаберите Свој прилагођени фонт.

en: Select a brand
sr_RS: Изаберите бренд

en: Select a product deal
sr_RS: Изаберите товарное понуда

en: Select all
sr_RS: Изаберите све

en: Select block
sr_RS: Изаберите блок

en: Select brand
sr_RS: Изаберите бренд

en: Select category
sr_RS: Изаберите категорију

en: Select icons to be shown on share icons on product page, blog page and [share] shortcode
sr_RS: Изаберите иконе које ће се приказивати на иконама за дељење на страници производа, страници блога и [share] кратком коду

en: Select images from media library.
sr_RS: Изаберите слике из библиотеке.

en: Select menu
sr_RS: Изаберите мени

en: Select none
sr_RS: Одаберите "Нема"

en: Select terms
sr_RS: Изаберите термини

en: Select the Contact Form
sr_RS: Изаберите контакт форме

en: Send us an email
sr_RS: Пошаљите нам е-маил

en: Separated by ", "
sr_RS: Подељена симбол ", "

en: Service Description
sr_RS: Опис услуге

en: Service Hover Effect
sr_RS: Ефекат навођење курсора миша на сервис

en: Service Icon. Enter icon class name. Support FontAwesome, Font Pe 7 Stroke (https://elessi.nasatheme.com/demo/font-demo/7-stroke/reference.html), Font Nasa (https://elessi.nasatheme.com/wp-content/themes/elessi-theme/assets/font-nasa/icons-reference.html)
sr_RS: Икона услуге. Унесите назив класе иконе. Подршка ФонтАвесоме, Фонт Пе 7 Строке (хттпс://елесси.насатхеме.цом/демо/фонт-демо/7-строке/референце.хтмл), Фонт Наса (хттпс://елесси.насатхеме.цом/вп-цонтент/ тхемес/елесси-тхеме/ассетс/фонт-наса/ицонс-референце.хтмл)

en: Service Style
sr_RS: Стил Одржавање

en: Service Title
sr_RS: Назив услуге

en: Service link
sr_RS: Линк на сервис

en: Settings
sr_RS: Подешавања

en: Share
sr_RS: Podeli

en: Share & Follow
sr_RS: Поделите и сачувајте

en: Share Icons
sr_RS: Поделите иконама

en: Share in Single Product Page
sr_RS: Поделите на једној Страници производа

en: Share on Facebook
sr_RS: Podeli na Facebook

en: Share on Linkedin
sr_RS: Podeli na Linkedin

en: Share on Odnoklassniki
sr_RS: Деле се на Друговима

en: Share on Telegram
sr_RS: Podeli na Telegram

en: Share on VK
sr_RS: Podeli na VK

en: Share on Viber
sr_RS: Podeli na Viber

en: Share on WhatsApp
sr_RS: Podeli na WhatsApp

en: Share on X
sr_RS: Поделите на Кс

en: Shop All
sr_RS: Погледајте све

en: Shop Background Color
sr_RS: Боја позадине продавнице

en: Shop The Look
sr_RS: Купујте Тхе Лоок

en: Shop URL
sr_RS: Адреса продавнице

en: Shop With Background Color
sr_RS: Продавница Са Позадинском Бојом

en: Shop Without Background Color
sr_RS: Продавница Без Боје позадине

en: Shop now
sr_RS: ИДИТЕ У ПРОДАВНИЦУ

en: Short Description
sr_RS: Кратак Опис

en: Shortcode Text
sr_RS: Текст схортцоде

en: Shortcodes, custom post types and more for NasaTheme (ELESSI - THEME)
sr_RS: Кратке бројеве, прилагођене врсте уноса и још много тога за NasaTheme (ELESSI - ТХЕМЕ)

en: Show Advanced Options
sr_RS: Прикажи Напредна подешавања

en: Show All
sr_RS: Прикажи све

en: Show Available - Sold
sr_RS: Покаже На Располагању - Продато

en: Show Breadcrumb
sr_RS: Показати Панировочный Кекс

en: Show Categories of post
sr_RS: Прикажи категорије порука

en: Show Count products
sr_RS: Прикажи Број производа

en: Show Filter by Group
sr_RS: Прикажи Филтер по групи

en: Show Image
sr_RS: Покажите Слику

en: Show Less, More Items
sr_RS: Прикажи Мање Више елемената

en: Show Less, Show More variation items
sr_RS: Прикажи мање Прикажи Више елемената варијације

en: Show Price
sr_RS: Показати Цену

en: Show Title
sr_RS: Прикажи Име

en: Show as Accordion
sr_RS: Да се покаже као Хармоника

en: Show author post
sr_RS: Показати објављивање аутора

en: Show button page blogs
sr_RS: Покажи страницу дугме блогови

en: Show date post
sr_RS: Прикажи датум објављивања

en: Show deals (yyyy-mm-dd | yyyy/mm/dd) for Deal Before Time.
sr_RS: Прикажи понуде (гггг-мм-дд | ииии/мм/дд) за Деал Бефоре Тиме.

en: Show default numbers items
sr_RS: Прикажи ставке са бројевима подразумевано

en: Show description
sr_RS: Прикажи опис

en: Show description - Not use with Grid 2, 3
sr_RS: Прикажи опис – Не користи се са мрежом 2, 3

en: Show hierarchy
sr_RS: Показати хијерархију

en: Show on DeskTop
sr_RS: Покаже на радној површини

en: Show on Mobile
sr_RS: Приказују на мобилном уређају

en: Show on Tablet
sr_RS: Покаже на таблету

en: Show product counts
sr_RS: Приказује количину производа

en: Show read more
sr_RS: Прикажи више

en: Show the first item - Type Select, Custom
sr_RS: Покажите први елемент - Изаберите тип, Кориснички

en: Side
sr_RS: Страна

en: Side Classic
sr_RS: Бочна Класика

en: Sidebar Layout
sr_RS: Локација сидебар

en: Sidebar Position
sr_RS: Положај сидебар

en: Simple
sr_RS: Једноставан

en: Simple Deals
sr_RS: Једноставне Трансакције

en: Simple Slider
sr_RS: Једноставан Клизач

en: Simple Slider v2
sr_RS: Једноставан Клизач в2

en: Single Product Layout
sr_RS: Јединствени Распоред производа

en: Single Product Sidebar Position
sr_RS: Позиција на бочној траци са једним производом

en: Single Product Tabs Layout
sr_RS: Изглед картица појединачних производа

en: Single Product page
sr_RS: Посебна страница производа

en: Single Row
sr_RS: Један број

en: Single Tabs Global
sr_RS: Појединачне картице Глобалне

en: Site Mode Options
sr_RS: Параметри режима сајта

en: Site Offline
sr_RS: Сајт у режиму ван мреже

en: Size Guide
sr_RS: Табела величина

en: Size Guide - Single Product Page
sr_RS: Водич по величини - Посебна страница производа

en: Size Guide Content
sr_RS: Садржај Приручника у величини

en: Slide
sr_RS: Клизи

en: Slide Auto
sr_RS: Аутоматско Клизање

en: Slide Auto (Only use for Style is Slider)
sr_RS: Аутоматски слајд (за стил се користи само клизач)

en: Slide Infinite
sr_RS: Бескрајна Слајд

en: Slide Infinite (Only use for Style is Slider)
sr_RS: Бескрајна слајд (за стил се користи само клизач)

en: Slide Infinite - for Deal Before Time, Simple Deals
sr_RS: Бескрајна слајд - за заблаговременных трансакција, једноставних послова

en: Slide Item
sr_RS: Слајд-елемент

en: Slide Product Pin Reverse
sr_RS: Обрнути клин производа

en: Slide images
sr_RS: Слиде слике

en: Slider
sr_RS: Клизач

en: Slider - Fullwidth
sr_RS: Клизач - Пуна ширина

en: Slider - Mobile layout
sr_RS: Клизач - Мобилни распоред

en: Slider - Widget Items
sr_RS: Елементи клизача - видгет

en: Slider Items
sr_RS: Елементи клизача

en: Slug
sr_RS: Слизняк

en: Slug Pin
sr_RS: Пин - метак

en: Slug of Products Group
sr_RS: Клин групе производа

en: Slug of tags, separated by ","
sr_RS: Група ознака, одвојених са ","

en: Small
sr_RS: Мали

en: Small Square
sr_RS: Мали Квадрат

en: Small Square 1
sr_RS: Мали Трг 1

en: Small Square 2
sr_RS: Мали Трг 2

en: Snapchat
sr_RS: Снапцхат

en: Snapchat URL Follow
sr_RS: Пратите УРЛ Снапцхат

en: Sold Out
sr_RS: Оут оф стоцк

en: Sold: %s
sr_RS: Продато: %s

en: Sorry, Maybe a product empty in stock.
sr_RS: Жао нам је, можда, на лагеру нема робе.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
sr_RS: Нажалост, ни један производ не одговара вашем избору. Молимо изаберите другу комбинацију.

en: Soundcloud
sr_RS: Саундклауд

en: Soundcloud URL
sr_RS: УРЛ адреса <url>

en: Special First word
sr_RS: Посебну Прва реч

en: Specifications
sr_RS: Техничке карактеристике

en: Speed Slider
sr_RS: Регулатор Брзине

en: Spotify
sr_RS: Спотифи

en: Spotify URL
sr_RS: УРЛ адреса Спотифи

en: Square
sr_RS: Квадратни

en: Square has Caption
sr_RS: Код квадрата постоји Потпис

en: Static Blocks
sr_RS: Статичке блокова

en: Sticky
sr_RS: Лепљив

en: Style
sr_RS: Стил

en: Style 1
sr_RS: Стил 1

en: Style 10
sr_RS: Стил 10

en: Style 2
sr_RS: Стил 2

en: Style 3
sr_RS: Стил 3

en: Style 4
sr_RS: Стил 4

en: Style 5
sr_RS: Стил 5

en: Style 6
sr_RS: Стил 6

en: Style 7
sr_RS: Стил 7

en: Style 8
sr_RS: Стил 8

en: Style 9
sr_RS: Стил 9

en: Style View More
sr_RS: Стил Видите Више

en: Submit Redirect
sr_RS: Пошаљи Преусмеравање

en: Submit Redirect To
sr_RS: Пошаљи Преусмеравање На

en: Submit Redirect To (Input Slug of a Category you want, Default redirect to Shop page or Home page)
sr_RS: Пошаљи преусмеравање на (унесите линк на жељену категорију, преусмеравање подразумевани страницу продавнице или почетну страницу)

en: Subscribe to RSS
sr_RS: Претплате на РСС

en: Success!!!
sr_RS: Успех!!!

en: Sunday
sr_RS: Недеља

en: Sunday End Time
sr_RS: Време завршетка недеље

en: Sunday Start Time
sr_RS: Време почетка у недељу

en: Support Menu - Description
sr_RS: Мени подршке - Опис

en: Support displaying short descriptions for menu items.
sr_RS: Подршка за приказ кратких описа ставке менија.

en: TAB TITLE
sr_RS: НАСЛОВ КАРТИЦЕ

en: Tab
sr_RS: Картица

en: Tablet Columns
sr_RS: Колоне за таблете

en: Tabs Content
sr_RS: Садржај картице

en: Tabs Style
sr_RS: Стил Картице

en: Tags
sr_RS: Ознаке

en: Target
sr_RS: Циљ

en: Taxonomy
sr_RS: Таксономија

en: Taxonomy is not exists
sr_RS: Таксономије не постоји

en: Technical Specifications
sr_RS: Техничке карактеристике

en: Telegram
sr_RS: Телеграм

en: Telegram URL Follow
sr_RS: Пратите УРЛ Телеграм

en: Testimonial Say
sr_RS: Отзывное изрека

en: Testimonials Content Say
sr_RS: Садржај коментара Гласи

en: Testimonials Text Color
sr_RS: Боја текста Коментара

en: Text
sr_RS: Текст

en: Text Alignment
sr_RS: Поравнање текста

en: Text Button
sr_RS: Текст дугме

en: Text Color
sr_RS: Боја текста

en: Text color icon
sr_RS: Икону боја текста

en: Texts Font
sr_RS: Фонт текстови

en: Texts Font (paragraphs, etc..)
sr_RS: Фонт текстова (ставови, итд.)

en: The Block beside Main menu in Header Type 4, 6
sr_RS: Блок поред главног менија у типу заглавља 4, 6

en: The Popup Static Block
sr_RS: Статични блок искачућих прозора

en: The Top Only use for Style is Carousel.
sr_RS: Горњи део се користи само за регистрацију - то је кружни ток.

en: The max-width your site will be INPUT + 1200 (pixel). Empty will use default theme option
sr_RS: Максимална ширина вашег сајта ће бити једнако INPUT + 1200 (пиксела). Празан ће користити опцију теме.

en: The one you just selected is a video. Please choose the right image!
sr_RS: Оно што сте управо изабрали, - то видео. Молимо вас, изаберите исправну слику!

en: The one you just selected is an image. Please choose the right video!
sr_RS: Оно што сте управо изабрали, - то је слика. Молимо вас, одаберите исправну видео!

en: The video is displayed in the Product Gallery, so please choose a video that is the same size as the images
sr_RS: Видео је приказан у галерији робе, стога, молимо вас, изаберите видео исте величине као и слике

en: There is not Brand (PWB) selected.
sr_RS: Бренд (PWB) није изабран.

en: There is not Brand selected.
sr_RS: Бренд није изабран.

en: There is not Category selected.
sr_RS: Категорија није изабран.

en: There is not Menu selected.
sr_RS: Мени није изабран.

en: There is not Pin selected.
sr_RS: Тамо није изабран Пин-код.

en: There is not Revolution Slider selected.
sr_RS: Клизач окретање није изабран.

en: There is not product selected.
sr_RS: Производ није изабран.

en: This is the default brand and it cannot be deleted. It will be automatically assigned to products with no brand.
sr_RS: То је трговачка марка подразумевано, и то не може да се уклони. Она ће се аутоматски додељену услугу производима без жига.

en: This product:
sr_RS: Овај производ:

en: This term is exists
sr_RS: Овај термин постоји

en: Thumbnail
sr_RS: Палац

en: Thumbnail Style
sr_RS: Стил сличице

en: Thumbnails Style
sr_RS: Стил Сличице

en: Tiktok
sr_RS: Тик - Струја

en: Tiktok URL Follow
sr_RS: Пратите УРЛ Тикток

en: Time Countdown Fake Purchased
sr_RS: Купљено лажно одбројавање времена

en: Tiny
sr_RS: Мали

en: Tip Position
sr_RS: Тип Поситион

en: Title
sr_RS: Име

en: Title (Only using for Style is Slider, Simple Slide.)
sr_RS: Наслов (за обраду се користи само Клизач, Једноставним слајд.)

en: Title - Not Use for Nav 2 Items
sr_RS: Наслов - Не користи за ставке Нав 2

en: Title Align
sr_RS: Поравнање заглавља

en: Title Alignment
sr_RS: Поравнање заглавља

en: Title Centered
sr_RS: Наслов је центриран

en: Title Centered - For Deal Before Time V2
sr_RS: Наслов је центриран - За Deal Before Time В2

en: Title Description
sr_RS: Опис имена

en: Title Font Size
sr_RS: Величина фонта за наслов

en: Title HR
sr_RS: Положај ХР

en: Title Material
sr_RS: Титле Материал

en: Title Style
sr_RS: Стил наслова

en: Title align (Only use for Style is Carousel)
sr_RS: Поравнајте наслов (за обраду се користи само кружни ток)

en: Title align (Only use for Style is Slider)
sr_RS: Поравнање заглавља (за стил се користи само клизач)

en: Title heading
sr_RS: Наслов наслов

en: Title text
sr_RS: Текст заглавља

en: Title type heading
sr_RS: Тип заглавља наслов

en: To - Estimated Days
sr_RS: До - Обрачунати Дана

en: Toggle Top Bar
sr_RS: Подесите Горњи Панел

en: Toggle Top Bar - Initialize
sr_RS: Подесите Горњи панел - Покрене

en: Top
sr_RS: На спрату

en: Top - for Carousel 1 Row
sr_RS: Врх - за Карусел 1 Број

en: Top Bar
sr_RS: Горња Плоча Је

en: Top Bar Background
sr_RS: Позадина горњем панелу

en: Top Bar Text
sr_RS: Текст на горњем панелу

en: Top Bar Text Color
sr_RS: Боја текста на горњем панелу

en: Top Bar Text Color Hover
sr_RS: Боја текста горњој траци Када је Курсор миша

en: Top Bar Text Hover
sr_RS: Тражење курсор миша на Текст у горњем реду

en: Top Bar Type 2
sr_RS: Горња плоча Тип 2

en: Top Bar Type 3
sr_RS: Горња плоча Типа 3

en: Top Content
sr_RS: Најбољи садржај

en: Top Rate
sr_RS: Максимална Брзина

en: Top of Pin
sr_RS: Врх игле

en: Top to Bottom
sr_RS: Од врха до дна

en: Total:&nbsp;
sr_RS: Укупно:

en: Transients - of default Wordpress
sr_RS: Транзициони процеси - у Вордпресс подразумевано

en: Tumblr
sr_RS: Тумблр

en: Tumblr URL Follow
sr_RS: Пратите УРЛ Тумблр

en: Turn Off
sr_RS: Искључите

en: Turn On Product Brand - Taxonomies
sr_RS: Укључите бренд производа - Таксономије

en: Type 1 (Limit 18 items)
sr_RS: Тип 1 (Не више од 18 наслова)

en: Type 1 - No Border
sr_RS: Тип 1 - Без границе

en: Type 2 (Limit 16 items)
sr_RS: Тип 2 (Не више од 16 наслова)

en: Type 2 - Border - Top - Bottom
sr_RS: Тип 2 - Граница - Топ - Доле

en: Type 3 - Button - Radius - Dash
sr_RS: Тип 3 - Дугме - Радијус - табла

en: Type Extra
sr_RS: Тип Екстра

en: Type Font
sr_RS: Унесите Фонт

en: Type Main
sr_RS: Основни Тип

en: Type Show
sr_RS: Унесите Покаже

en: Type View
sr_RS: Врсту

en: URL
sr_RS: УРЛ адреса

en: URL button
sr_RS: Дугме УРЛ адресе

en: URL button (default shop page)
sr_RS: Дугме URL (страна продавнице подразумевано)

en: UX Variations in Grid - Loop
sr_RS: Варијације протока у сеточном циклусу

en: Update
sr_RS: Надоградите

en: Update Category
sr_RS: Категорија Исправке

en: Upload
sr_RS: Преузимање

en: Upload/Add image
sr_RS: Преузмите / Додај слику

en: Use image
sr_RS: Користите слику

en: User name for display show
sr_RS: Корисничко име за приказ схов

en: Username
sr_RS: Корисничко име

en: Using Image Attributes To Do Brands
sr_RS: Употреба атрибута слике За стварање брендова

en: VK - VKontakte
sr_RS: ВКОНТАКТЕ - Вконтакте

en: VK URL Follow
sr_RS: Апликација је заснована на ЛИНК ВКОНТАКТЕ

en: Variants
sr_RS: Опције

en: Variation Custom Fields
sr_RS: Промена Цустом поља

en: Variation Image Gallery
sr_RS: Галерија Вариационных Слике

en: Variation Swatches
sr_RS: Узорци варијације

en: Vertical
sr_RS: Вертикална

en: Vertical Alignment
sr_RS: Усправно Поравнање

en: Vertical Expanded
sr_RS: Вертикални Напредна

en: Vertical Menu
sr_RS: Вертикални мени

en: Vertical Menu Background
sr_RS: Вертикална Позадине Мени

en: Vertical Menu Background - Focus
sr_RS: Позадина вертикални мени - Фокус

en: Vertical Menu Background - Focus - Sticky
sr_RS: Вертикална позадине менија - Фокус - Лепљив

en: Vertical Menu Background - Sticky
sr_RS: Вертикална Позадине менија - Лепљив

en: Vertical Menu Root
sr_RS: Вертикални Корен мени

en: Vertical Menu Root - Limit
sr_RS: Ограничење роот приступ на вертикальному мени

en: Vertical Menu Root Items - Limit
sr_RS: Корен ставке вертикални мени - Ограничење

en: Vertical Menu Text
sr_RS: Вертикални Текст мени

en: Vertical Menu Text - Sticky
sr_RS: Текст вертикални мени - Лепљив

en: Vertical Menu Text Color - Focus
sr_RS: Боја текста вертикални мени - Фокус

en: Vertical Menu Text Color - Focus - Sticky
sr_RS: Боја текста вертикални мени - Фокус - Лепљив

en: Vertical Menu Visible
sr_RS: Видљиво Вертикални Мени

en: Viber
sr_RS: Вайбер

en: Video Badge In Grid
sr_RS: Видео икону у Мрежу

en: Video Poster Upload
sr_RS: Преузимање Видеопостера

en: Video Upload
sr_RS: Преузимање видео

en: View
sr_RS: Поглед

en: View Block
sr_RS: Блок видите

en: View Header
sr_RS: Погледај наслов

en: View More
sr_RS: Погледајте још

en: View Project
sr_RS: Видите пројекат

en: Viewed Products
sr_RS: Прегледане Производа

en: Viewed Sidebar Off-Canvas
sr_RS: Просматриваемая сидебар Ван платна

en: Vimeo
sr_RS: Вимео

en: Vimeo URL
sr_RS: УРЛ АДРЕСА Вимео

en: WP Smilies
sr_RS: ВП Смајлији

en: WPBakery - Homes
sr_RS: WPBakery - Домаћа пецива

en: Website
sr_RS: Веб-сајт

en: Week
sr_RS: Недеља

en: Weekdays End Time
sr_RS: Време Завршетка ноћи током радне недеље Дана

en: Weekdays Start Time
sr_RS: Време Почетка рада у радним Данима

en: Weeks
sr_RS: Недеља

en: Weibo
sr_RS: Веибо

en: Weibo URL Follow
sr_RS: Пратите УРЛ АДРЕСОМ Веибо

en: WhatsApp
sr_RS: Вхатсапп

en: Whatsapp
sr_RS: Вхатсапп

en: Whatsapp URL Follow
sr_RS: Пратите УРЛ Вхатсапп

en: Wishlist
sr_RS: Листа жеља

en: With Background
sr_RS: Са Предысторией

en: With Background 2
sr_RS: Са Позадином 2

en: With Background 3
sr_RS: Са позадином 3

en: With Slide
sr_RS: Са слајдом

en: Without Background
sr_RS: Без Праисторији

en: Without Slide
sr_RS: Витхоут Слиде

en: WooCommerce Extended
sr_RS: Проширена Вооцоммерце

en: Wrong request
sr_RS: Погрешан захтев

en: X - Twitter
sr_RS: X - Твиттер

en: X URL Follow
sr_RS: Пратите X УРЛ

en: X-Large
sr_RS: Кс-Велики

en: Year
sr_RS: Годину

en: Years
sr_RS: Година

en: Yes
sr_RS: ДА

en: Yes, Please!
sr_RS: Да, молим вас!

en: You need install plugin Contact Form 7, Fluent Form or WPform and Create a form
sr_RS: Потребно је да инсталирате додатак Цонтацт Форм 7, Флуент Форм или ВПформ и да направите образац

en: You're recently viewed
sr_RS: Nedavno ste pregledani

en: Youtube
sr_RS: Иоутубе

en: Youtube URL Follow
sr_RS: Претплатите се на Иоутубе УРЛ

en: Zic Zac
sr_RS: Зиц Zac

en: Zoom
sr_RS: Скалирање

en: Zoom Out
sr_RS: Умањили

en: bounceIn
sr_RS: Подпрыгивающий

en: bounceInDown
sr_RS: Одскок назад

en: bounceInLeft
sr_RS: Одскок са леве стране

en: bounceInRight
sr_RS: Прави одскок

en: bounceInUp
sr_RS: Подпрыгивающий

en: day
sr_RS: дан

en: days
sr_RS: дана

[ctx: enhanced select]
en: No matches found
sr_RS: Утакмица није пронађен

en: fadeIn
sr_RS: Исчезающий

en: fadeInDown
sr_RS: Нестанак

en: fadeInRight
sr_RS: Право нестанак

en: fadeInUp
sr_RS: Слабљење

en: flipInX
sr_RS: flipInX ( Флипинкс )

en: flipInY
sr_RS: флипИнИ

en: hour
sr_RS: сат

en: hours
sr_RS: радно време

en: items
sr_RS: Роба

en: lightSpeedIn
sr_RS: Брзина светлости

en: list Title
sr_RS: лист Титле

en: min
sr_RS: мин

en: mins
sr_RS: минута

en: month
sr_RS: месец

en: months
sr_RS: месецима

en: on&nbsp;each&nbsp;product
sr_RS: на сваком производу

en: or more
sr_RS: или више

[ctx: post type general name]
en: Projects
sr_RS: Пројекти

[ctx: post type singular name]
en: Portfolio
sr_RS: Портфолио

en: products
sr_RS: производи

[ctx: project]
en: Add New
sr_RS: Додајте Нови

en: rotateInDownLeft
sr_RS: Вращатьindownleft

en: rotateInDownRight
sr_RS: Окрените право

en: rotateInUpLeft
sr_RS: У исто време ротирати

en: rotateInUpRight
sr_RS: Ротирати правилно

en: sec
sr_RS: секунда

en: secs
sr_RS: секунде

en: slideInDown
sr_RS: Клизни силазак

en: slideInLeft
sr_RS: Клизи лево

en: slideInRight
sr_RS: Скользи право

en: slideInUp
sr_RS: Клизи горе

[ctx: slug]
en: product-brand
sr_RS: производа-бренд

[ctx: taxonomy general name]
en: Brands
sr_RS: Брендови

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
sr_RS: Категорије

[ctx: taxonomy general name]
en: Groups
sr_RS: Групе

[ctx: taxonomy singular name]
en: Brand
sr_RS: Бренд

[ctx: taxonomy singular name]
en: Category
sr_RS: Категорија

[ctx: taxonomy singular name]
en: Group
sr_RS: Група

en: this image will be used as the poster of the video, if there is no image, the main image will be used as the poster
sr_RS: ова слика ће се користити као плакат на видео, ако слика нема, онда је као плакат ће користити главна слика

en: week
sr_RS: недеља

en: weeks
sr_RS: недеља

en: year
sr_RS: годину

en: years
sr_RS: година

en: zoomIn
sr_RS: Увећање

en: zoomInDown
sr_RS: Скалирање

en: zoomInLeft
sr_RS: Приступачну лево

en: zoomInRight
sr_RS: Зооминрайт

en: zoomInUp
sr_RS: Повећање обима
